OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by sagittarius_rex »

Ја се само питам да ли тај несретни Средоје зна са каквим будалама има посла... :smt004
>>>---------------------->>>

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Kud će veća buala od tebe :smt005 :smt005
Last edited by Administrator on 10.11.2012. 00:55, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by čiča »

Mogao bi se snimiti dobar film na osnovu ovih zavrzlama, gore nego američke afere tipa "Watergate" i slično.
:smt003

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by grlica »

sve se pitam , pa đe si ti čiča dosad , de nam malo pričaj o dobojskim eksponatima tima , il kulturi bijeluh medvjeda ... fol je sloga , djele se obaveze dužnosti i nova mjesta u vrhu :P :smt006 pozzz Doboju i čiči!~!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

:smt041 Pozdrav i za moju Dobojkuuuuuuuuuuuuuuuuuu :smt061 strasno mi nedostaje njena gramatika. :(

O DoBoJkA
Biografija
saljiva
Lokacija
njemacka
Interesovanja
igra zezanjeitd
Zanimanje
trgovac u mensici
Pol
Žensko


Lutam trazim izgubljenu srecu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by BigBang »

bičbožiji52 wrote:Kada dolazi taj Sićo ? Jel dobio ćage iz Bejruta pardon Sarajeva?
A vidim piše u štampi već da Bunić i Ljubojević"lete"? opa. u pravu je taj Sićo,nije to politički revanšizam jer oni i nisu bili članovi SNSD.Koliko znam taj Ljubojević je radikal,kako sada to a radikali u koaliciji sa SDS?
:shock:
pohvalio se kalabić, jednom svom "podaniku", a ja ću vam preneti dio razgovora.
na sastanku održanom sa gosp. Novićem, kalabić je veoma vešto uspeo da eskivira dolazak Drage Tepića, tako što ga nije pozvao. u dogovoru sa Zemunom, bitka se vodila protiv Darke Tomaša.
za Dragu Tepića, čoveka koji ima, širok krug poznastva, koji je veoma operativan na terenu, prava je šteta, što ga Kalabić nije prihvatio pod okrilje i što na sve načine pokušava oterati njega i ljude bliske njemu. Tomaša, Simića...
po svemu sudeći. novi-stari predsjednik OO SNSD Prnjavor je Drago Kalabić.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:neće da može.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

što se cerekaš, do juče u draginom (kiklopovom) d.petu, a danas, gdje si!!?? šutnuo te kao vreću buva (što i jesi). zato te nije ni pozvao na sastanak :smt005 :smt005 :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by kuzmo »

:smt002

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Koridor92 wrote:što se cerekaš, do juče u draginom (kiklopovom) d.petu, a danas, gdje si!!?? šutnuo te kao vreću buva (što i jesi). zato te nije ni pozvao na sastanak
Daj Kori ne lupetaj kad te molim,ne razumiješ se u polkitiku ko ko Marica u krivi ,urac.u ostalom imate vi svoja dupeta, nije valjda da nemate i da je jedino dupe kiklopovo :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

ZMIJA wrote:
Koridor92 wrote:što se cerekaš, do juče u draginom (kiklopovom) d.petu, a danas, gdje si!!?? šutnuo te kao vreću buva (što i jesi). zato te nije ni pozvao na sastanak
Daj Kori ne lupetaj kad te molim,ne razumiješ se u polkitiku ko ko Marica u krivi ,urac.u ostalom imate vi svoja dupeta, nije valjda da nemate i da je jedino dupe kiklopovo :smt005
hahaha "kori". zmijo, postaneš previše uzbuđen, kada se spominju "dupeta", muška. odmah da ti kažem, na moje ne pomišljaj!! ako si nastran, tvoj problem.
vidim da od spomena, kiklopovog dupeta, toliko postaneš uzbuđen, da ne možeš ni dvije riječi napisati bez greške...
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Koridor92 wrote:hahaha "kori". zmijo, postaneš previše uzbuđen, kada se spominju "dupeta", muška. odmah da ti kažem, na moje ne pomišljaj!! ako si nastran, tvoj problem.
vidim da od spomena, kiklopovog dupeta, toliko postaneš uzbuđen, da ne možeš ni dvije riječi napisati bez greške...
...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by karamarko4 »

buduci predsednik je ni manje ni vise nego :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 :smt006 :smt006 staje bilo jel neznate,ZELJKO SIMIC i to samo zahvaljujuci odustajanju BORISA ZECA ,sredoje je slomio i odlucio :smt006

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

karamarko4 wrote:buduci predsednik je ni manje ni vise nego :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 :smt006 :smt006 staje bilo jel neznate,ZELJKO SIMIC i to samo zahvaljujuci odustajanju BORISA ZECA ,sredoje je slomio i odlucio :smt006
pa da, zato "ona" trojica odbornika hoće da djeluju kao nezavisni :smt002 :smt002 :smt002
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Ma neće tu Sredoje lomiti.Koliko znam biće unutarstranački izbori pa koga izaberu od više kandidata.Čujem da je Zemun jedan od kandidata ako se Kalabić ne bude kandidovao,al se još ne zna ko će mu biti protivkandidat.Tako čuh.Pred nama je.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

trtović
Posts: 17
Joined: 18.11.2012. 22:04

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by trtović »

zna se koće biti kaddidat nikolić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

trtović wrote:zna se koće biti kaddidat nikolić
Jeste kandidat ,za cobana godine :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by boja »

akcija je uspjesna i drago mi da ide tako kako ide al mi tako bi zao kad sam dosla u hypo banku da uplatim i za Miljana iz Foce koji ceka na transplataciju jetre i oni mi rekose da neznaju za tu akciju al imala sam br racuna i kad su provjerili rekli su ,da, aktivan je br. To mi je znacilo da niko nije uplatio pa mi je bas bilo zao.Ako neko moze bilo bi lijepo.

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by boja »

zao mi sto sam zamijenila teme

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Kako vrijeme prolazi, stvari postaju mnogo jasnije.
Raspuštanje Opštinskog odbora u Prnjavoru, je bio brzoplet, nestatutaran, emocionalan korak, gospodina Milorada Dodika.
Odluka je medijski saopštena, kao i ime povjerenika za Prnjavor.
Da li je iko vidio formalnu odluku.
Bilo bi interesantno ako neko ima kopiju da je objavi na ovoj stranici.
Svitanje je imalo prilike da neformalno komunicira sa gospodinom Dragom Kalabićem, ali u njemu nije vidio gubitnika, već naprotiv pobjednika.
On neformalno izjavjuje da je on sam osvojio 6100 glasova a cijela lista sa 29 zvučnih kandidata za odbornike, uz njegovu svesrednu pomoć u obećavanju asfaltiranja i zapošljavanje cca 3800.
Statistika pravi velike problebe nerealnom planiranju budućih rezultata.
Od kada je gospodin Kalabić u prnjavorskom SNSD oni su do sada bili dva puta na lokalnim izborima.
Na prvim stranka je osvojila oko 6500 glasova a kandidat za načelnika cca 9.800.
Već na drugim lokalnim izborima SNSD osvaja cca 3.8oo a kandidat za načelnika, ovaj put sam gospodin, 6100.
Na trećim lokalnim izborima ako gospodin bude stari novi predsjednik prnjavorskog SNSD, desit će se, ha , šta ?
E, tu dolazi na scenu STATISTIKA.
Otvori stranicu Centralne izborne komisije BiH i pronađite izborne rezultate, gospodina, dok je bio "Biljin" predsjednik u koga se je klela, pa potom dok je "Hadžijovanov", najbliži saradnik.
Kao predsjedni opštinske organizacije SNS i potom DNS, gospodin, je na svakim sledećim izborima osvajo, drastično manje glasova i njegov poslednji izborni rezultat u Prnjavoru kao predsjednik DNS, prije nego što se bacio va voz SNSD koji je furao punom brzinom, bio je samo cca 380 glasova.
Ne zaboravite da gospodin Kalabić ima devet političkih života.
Prvi SDS-ov je izgubio, drugi SNS-ov je žrtvovao, kao u šahu, tako što je žrtvovao damu i dobio partiju.
Treći DNS-ov je maestralno dao za slavu i dugo sjećanje.
Četverti SNSD-ov još nije dao, nalazi se na infuziji. Svi ishodi su mogući, kao i onaj operacija uspjela pacijent umro.
Braćo po "peru" ili bolje po "Gejtsu", kako vam se i dalje da "međusobno vrijeđati".
Pišite interesantnije i bez nipodaštavanja,drugih.
Vrsto ti se stvarno trudiš, otvarajući nam interesntne teme, kao onu najnoviju Skupština opštine Prnjavor, od 12 do 16 godine. Ali mogao si vidjeti kadav je sadržaj prvih dviju strana.
Strašno. Šta možemo.
Da li su mogući falcifikati na ovoj Gejtsovoj kutiji.
Neko u zdadnje vrijem lažno se predstavlja kao Kamikaza. To sad sto posto nije onaj stari Kamikaza. Koji so to ranije bili sadržajni i kreativni prilozi. Sto posto sada ga je niko skino i lažno se predstavlja.
Ako ovo čita pravi Kamikaza neka odmah vidi da li su sumnje Svitanja opravdane.

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by SIVI SOKO »

snsda vise nema ni okolo akamo li iznutra gasi temu ovo par sto su ostali u snsd neka predju kod cavke steta taksi za stranku koja je u raspadu
Budi sam svoj gospodar

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by JOKARA »

bičbožiji52 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:neće da može.
Koridor92 wrote:što se cerekaš, do juče u draginom (kiklopovom) d.petu, a danas, gdje si!!?? šutnuo te kao vreću buva (što i jesi). zato te nije ni pozvao na sastanak :smt005 :smt005 :smt005
ZMIJA wrote: Daj Kori ne lupetaj kad te molim,ne razumiješ se u polkitiku ko ko Marica u krivi ,urac.u ostalom imate vi svoja dupeta, nije valjda da nemate i da je jedino dupe kiklopovo :smt005
Koridor92 wrote:"hahaha "kori". zmijo, postaneš previše uzbuđen, kada se spominju "dupeta", muška. odmah da ti kažem, na moje ne pomišljaj!! ako si nastran, tvoj problem.
vidim da od spomena, kiklopovog dupeta, toliko postaneš uzbuđen, da ne možeš ni dvije riječi napisati bez greške..
Ko je ovdje ko ???
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

SIVI SOKO wrote:snsda vise nema ni okolo akamo li iznutra gasi temu ovo par sto su ostali u snsd neka predju kod cavke steta taksi za stranku koja je u raspadu
Sokole, sokole sivi, nemoj daleko/kakiti/ od svog gnijezda vrane su na vidiku, a da ne govorimo o sovama , žunama, i ostalim pticama grabljivicama,nisi ti najproždrljivija vrsta :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by kuzmo »

JOKARA wrote:

Ko je ovdje ko ???
Neznaju ni oni sami,kako koji izbori dodju samo se knjizice mijenjaju :lol:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

svitanje wrote:Svitanje je imalo prilike da neformalno komunicira sa gospodinom Dragom Kalabićem, ali u njemu nije vidio gubitnika, već naprotiv pobjednika.
A sunce ti kalaisano, jesi li se poslije toga javio svom porodičnom ljekaru,da te uputi dalje na lijećenje,bolje da si se sastao sa vanzemaljcem nego sa Dragom Kalabićem :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply