OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
Administrator
Posts: 82
Joined: 08.09.2005. 03:59

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Administrator »

@Kalabic fan
Urednici foruma ne brišu niti koriguju postove, naprotiv ponosimo se time što smo slobodan medij bez cenzure, primjetili ste do sada da za neprimjerene postove sankcionišemo korisnike. Korisnik ZMIJA je objasnio u kojem kontestku je napisao tu rečenicu te ne vidimo probleme. Nadam se da ćete i dalje učestvovati u diskusijama na forumu. :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Natavno da ćemo i dalje učestvovati na ovom forumu ,zašto ne bi učestvovali, moj sagovornik uvaženi Kalabić fan je mlad forumaš ,tek 27 postova, pa nije još skontao kako se ovdje živi i radi, odnosno piše ,i ako se ne slažemo da se nećemo odmah potući, a nedaj bože da ćemo se tuživati, kako je on inače u građanskom životu naučio.
Prošlo je vrijeme udbe ,došla nam je demokratija, a ja znam da je moj uvaženi sagovornik Kalabić fan puno čito o demokratiji, ali je slabo primjenjivao u praksi,pa su ostale neke navike da poliutičkog protivnika s kojim se ne slažeš prvo prijaviš udbi, a ako i to ne ide onda ga tužiš sudu,naravno najteže je mjenjati navike i mentalitete ljudi, i ovo pojašnjnje moderatora Kalabić fanu nadam se da će uroditi plodom, i da ćemo i u buduće imati uvaženog Kalabić fana na forumu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Highlander »

Шетам вечерас нашим градићем, и западе ми за око интересантан пар у једној биртији на тргу :wink: наш драги форумаш Змија и Богдан Николић жустро расправљају.
Мислим у себи ево нове гранитуре СНСД-а један мозак други сировина тј сила :D .

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »



Драго, не знам да ли ти је ко рекао, али више ниси предсједник ОО СНСД :smt006 Лажно се представљаш. И не знам шта се ту види? Змија је ту био на том бирачком мјесту, како си причао? А Змија каже све регуларно и фер :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Nicky »

Na kojem mjestu? :D Ja ne vidim da negdje pise koje je to biracko mjesto...Jel ovaj snimak uopste sa ovih izbora? :D Komicno zar ne...

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Highlander »

Ево Драго 3000 гласова преписаће се теби, али погоди шта, опет губиш :D .

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by karamarko4 »

snimak iz 2010 godine gledao ovo prije 2 godine o boze cime se ljudi sluze stvarno pod hitno letim za kanadu mislim da sam blizu papiri se gotove ha ha

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Драго, не знам да ли ти је ко рекао, али више ниси предсједник ОО СНСД Лажно се представљаш. И не знам шта се ту види? Змија је ту био на том бирачком мјесту, како си причао? А Змија каже све регуларно и фер
Tačno bila sam član biračkog odobora na biračkom mjestu broj 10 u Štrpcima i odgovorno tvrdim da su izbori na tom mjestu provedeni regularno i bez ijedne greške, sem malo pokazivanja drugih nepravilnosti nije bilo ,dakle pokazivati su mogli svi, ne samo SDS i ovo što tvrdim mogu potvrditi i prisutni posmatrači koji su nam na kraju izbornog procesa čestitali,ja neznam šta se dešavalo na biračkom mjestu broj 9 i broj 11 jer to nije u mojoj kompetenciji.
Ovo što tvrdi raspustiti predsjednik OO SNSD a Dragio Kalabić je priča očajnika i naknadana pamet ako nije smišljena podvala.
Niko nije branio izbornom štabu SNSD a koji je postojao samo na papairu, a ne i u svojoj funkciji, da izlobira članove biračkih odbora stranaka koje nemaj ovdje svoje biračko tjelo, što je recimo radila SDS stranka saavim legitimno ,pa i neke druge stranke ,dok se on ponašao kao Sulejman Veličanstveni misleći da je prnjavorski faraon ,gdje je svojom ohološću i prepotencijom prvo pocjenio i ponizio sopstvenu stranku, a zatim i garađane naše opštine, gdje je kao takav prepoznat ,i žestoko kažnjen na izborima.što se ne može ničim opravdati, a posebno ovkvim neuvjerljivim i bez veze primjedbama ,gdje dotdatno sakače sam sebi u usta, misleći da je politika počela od kako se on počeo njome baviti.
Čovjek koji je spreman svoje najbliže i najpreče saradnike,pomoću kojih je došao dokle je bio došao, spreman ogovarti ,vrijeđati ponižavati i cijelo vrijeme se kriti iza leđa harizmatičnog Dodika ,pernannento ga lažući i obmanjujući, jer je vrlo visperan i veliki manipulator, to mu odajem priznanje ,uspio obanuti i slagati dok je čerečio i davio neiskusnog i poštenog Darku Tomaša četiri duge godine, i kad sam ga prošle godine upozorila da to ne radi, da to ne vodi ničemu,on me je na jedan podmukao i najprljaviji način udaljio od stranke, kakao mene tako i još neke ljčude, tako što je nelegalno i nestatutarno raspustio Izvršni odbor stranke u Prnjavoru na čijem sam čelu bila,a da nije smio mje pomenuti moje ime, jer je zloupotrijebio bezgraničnu podršku Dodika i moć koju je naravno samo on posjedovao.
Naravno ja snosim dio odgovornosti jer sam poslije lokalnih izbora i sukoba na samom početku mandata ,bila osoba u stranci zadužena za provođenje unutar stranačkih izbora, u nadi da će ti izbori izravnati novonastali sukob na relaciji Kalabić - Tomaš, koji su ugrožavali i onako tek osvojenu pirovo pobjedu uSNSD a u Prnjavoru,ali sam se grdno prevarila .
I ako su unutra stranački izbori provedeni na zadovoljavajaći način u datim okolnostima ,moja namjera i želja da se ovaj sukob dvojice stranačkih čelnika izravana i prevaziđe, bila je nažalost pogrešna procjena, jer sukob je bio dubinski i pobjedila je sujeta i mržnja koja nikad nije prevaziđena.
O tome pišem cjelovit izvještaj koji ću dostaviti vrhu stranke, i samom Miloradu Dodiku,koji će pojasniti zašto je naš i njegov SNSD e npr. u Prnjavoru mislim na grad osvojio svega 56o glsova,na proteklim lokalnom izborima.
Da je kao što nije, Drago Kalbić bi isto veče nakon izbora podnio neopozivu ostavku na mjesto,predsjednika OO SNSD a u Prnjavoru i ne bi se dodatno blamirao kao u ovom prilogu gdje je konačno razotkrio svoje lice do kraja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by mackdizdar »

A ti crče da ga podržiš,sve dok te nije opržio par dana prije izbora... Zaključak:svima po zaslugama, njemu, a i tebi... :smt006
Sledeće izbore ćete u Prnjavoru dobiti-nikad. Uzdravlje!!!

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by schwabo No1 »

Пошто је Драго поново развио заставу, ја своју могу смотати.
ZMIJA wrote: Naravno ja snosim dio odgovornosti jer sam poslije lokalnih izbora i sukoba na samom početku mandata ,bila osoba u stranci zadužena za provođenje unutar stranačkih izbora, u nadi da će ti izbori izravnati novonastali sukob na relaciji Kalabić - Tomaš, koji su ugrožavali i onako tek osvojenu pirovo pobjedu uSNSD a u Prnjavoru,ali sam se grdno prevarila .
И сада и онда ти је било јасно да онај циркус од изборног састанка Општинског одбора не води ничему, али си у њему учествовао. Не надаш се, ваљда, да ћеш и на сљедећем имати прилике да конструишеш?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Zmija je odbacila kožu podanika, poslušnika, demagoga, drugog neprikosnovenog čovjeka u prnjavorskom SNSD, čovjeka sa najviše zaposlenih članova porodice u državnim i paradržavnim strukturama, sama članica inih upravnih i nadzornih odbora po partijskoj liniji, bard prnjavorske skupštine, biča božijeg za svakog slobodno mislećeg čovjeka u tome što se naziva Sulejmanov tor u Prnjavoru.
Vid molim te navuče čovjek novu zmijsku kožu. Postade politički analitičar, čovjek politička žrtva Sulejmanova, čovjek sa naknadnom pamaću, kao on je govorio, čovjek sa vizijom, čovjek koji je najzaslužniji za političke tokove u Prnjavoru i šire.
Baš me zanima kak će politički povjerenik Svetozar Vukmanvić Tempo, riješit ove prnjavorske socijaliste i da li će Sulejman, kao nekad davno javit Sredi, kad on krene, da je u Prnjavoru obustavljen saobraćaj u glavnoj ulici, i da pristižu kolone nezadovoljnih Ilovčana, da spriječe, što neko pokušava da umakne njihovog vođu i postavi nekog drugog.
Šta ima veze što ga je narod oduvo i što zmija oće demokratski i izionarski danešto rješava, Ilovačani hoće Sulejmana.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

schwabo No1 wrote:И сада и онда ти је било јасно да онај циркус од изборног састанка Општинског одбора не води ничему, али си у њему учествовао. Не надаш се, ваљда, да ћеш и на сљедећем имати прилике да конструишеш
Da, Švabo i onda i sada ja učestvujem,bio to po tebi cirkus ili ne bio, sve zavisi ko kako gleda, dok ti razvijaš ,mašeš i savijaš zastave najlakše je to . :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

svitanje wrote:Zmija je odbacila kožu podanika, poslušnika, demagoga, drugog neprikosnovenog čovjeka u prnjavorskom SNSD, čovjeka sa najviše zaposlenih članova porodice u državnim i paradržavnim strukturama, sama članica inih upravnih i nadzornih odbora po partijskoj liniji, bard prnjavorske skupštine, biča božijeg za svakog slobodno mislećeg čovjeka u tome što se naziva Sulejmanov tor u Prnjavoru.
Vid molim te navuče čovjek novu zmijsku kožu. Postade politički analitičar, čovjek politička žrtva Sulejmanova, čovjek sa naknadnom pamaću, kao on je govorio, čovjek sa vizijom, čovjek koji je najzaslužniji za političke tokove u Prnjavoru i šire.
Baš me zanima kak će politički povjerenik Svetozar Vukmanvić Tempo, riješit ove prnjavorske socijaliste i da li će Sulejman, kao nekad davno javit Sredi, kad on krene, da je u Prnjavoru obustavljen saobraćaj u glavnoj ulici, i da pristižu kolone nezadovoljnih Ilovčana, da spriječe, što neko pokušava da umakne njihovog vođu i postavi nekog drugog.
Šta ima veze što ga je narod oduvo i što zmija oće demokratski i izionarski danešto rješava, Ilovačani hoće Sulejmana.
Ma šata mi to napriče zoro moja rana, koja nikad osvanuti nećeš,samo nako pućkasš i blebećeš.
Zar je zmiji grijeha kožu odbaciti, kad su mnogi prodali i samu dušu đavolu ,kad su prodali vjeru za večereu, kad su izdali sve šta se izdati miože,ati ugledalo odbačenu zmijsku kožu, pa se čudom načuditi ne možeš,zoro moja rana.

Šta su za tebe državne, a šta para državne strukture, kako veliš gdje je zmija potrpala svoju rodbinu,jel u te državne i para državne računaš i biro za zapošljavanje gdje su neki članovi najuže obitelji u ,,stalnom'' statusu ,jel hoćeš reći da i Zmija radi u državnoj firmi, ili tako nešto, i to tvoje blebetanje sa upravnim i nadzornim odborom se čini mi se ponavlja,kao jedna smišljena laž, jel zmija nikad nije bila ni u kakvom ni nadzornom ni u upravnom odboru/ako dokažeš da jest sve te paušale od srca poklanjam tebi/ a ta tvoja ortodoksna laž govori o tvojoj ličnosti, koja ima sklonosti lagati i iznositi nesitinnosti jer nemš drugih argumneta ,a i ove laži su ti providne i neupotrebljiv kao nailonska kesa koja pukne sama od sebe.
Šta ti znaš šta je vizija ,nije to čokolada sa kikirikijem, ili bicikl bez pedala, to si negdje draga moja zoro pokupila prije svanuća i sama nisi svjesna o čemu pričaš.
Kakve veze ima Zmija sa Ilovčanima,sem što sam po nekoliko linija u srodstvu s njima ,šta trabunjaš zoro moja neosvanula.
Ne može se zmija tek tako lako oduvati, kako su se neki oduvali, jer zmija je plemenitog roda i ponosnog naroda, ne zaboravi da su mi tri brata u ratu sama sebi presudila, jel živi nisu htjeli pasti u ruke neprijatelju,od kojih je jedan prvi narodni heroj iz proteklog rata ,možda i živiš u ulici koja se zove po njegovom imenu moje svitanje i nesvitanje mučno.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by mackdizdar »

Zmijo, ala ti udavi narod,j..o te.... :smt056

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Samao Sveti Georgije može ubiti aždahu :smt059
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
krstan
Posts: 84
Joined: 24.02.2006. 03:32

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by krstan »

Highlander wrote:Шетам вечерас нашим градићем, и западе ми за око интересантан пар у једној биртији на тргу :wink: наш драги форумаш Змија и Богдан Николић жустро расправљају.
Мислим у себи ево нове гранитуре СНСД-а један мозак други сировина тј сила :D .
Ko je ko?
Uzmi sve što ti život pruža...

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Highlander »

Како сам их навео у првом дијелу поста тако сам их послагао у дургом.
Барем по мом скромном мишљењу :smt004 .

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Franz »

mackdizdar wrote:Zmijo, ala ti udavi narod,j..o te.... :smt056
Potpisujem.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by mackdizdar »

ZMIJA wrote:
schwabo No1 wrote:И сада и онда ти је било јасно да онај циркус од изборног састанка Општинског одбора не води ничему, али си у њему учествовао. Не надаш се, ваљда, да ћеш и на сљедећем имати прилике да конструишеш
Da, Švabo i onda i sada ja učestvujem,bio to po tebi cirkus ili ne bio, sve zavisi ko kako gleda, dok ti razvijaš ,mašeš i savijaš zastave najlakše je to . :smt006
Ajde nemojte da se svađate, pa zar vi niste složni u SNSD-u...... :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by shepherd »

koliko su opasni pojedinci unutar SNSD-a, toliko svi zajedno treba aktivno da učestvujemo u formiranju novog opštinskog odbora, da našim naporima postavimo normalne ljude na čelo najjače opozicone partije u Prnjavoru! koliko je njihova mahnitost uzela maha, govori činjenica, da je u našu opštinu prije samo par dana primljena osoba za završenom TRGOVAČKOM ŠKOLOM, koja je prešišala ostale kandidate koji su učestvovali na konkursu (većinom fakultetski obrazovani). što je još crnje, dotična osoba je u ( MJESECU TRUDNOĆE, odmah je uzela bolovanje, i sledećih godinu dana, sigurno, neće dolaziti na posao!! bravo bivši načelniče Darko, bravo bivši predsjedniče Drago!! idite, neka vam je sretan put, i ne vraćajte se!! je li vam to vaš dobri Darko Tomaš, (koji bi pobjedio Gatarića, samo da se kandidovao), ma hajte molim vas!!
sunovrat je krenuo, niko nije očekivao da će ići ovolikim tempom, ali je ipak tako! treba da budete srećni (snsd-eovci) ako dođete u parlament sa par poslanika, za samo 2 godine! najbolje bi vam bilo (kao u rimskom carstvu) da postavite konja za predsjednika! imate eno lipicanera u ergeli, pa izaberite nekog lijepog... koga god drugog postavite, samo ćete nanijeti ličnu štetu čovjeku (ili ženi)!!!

LAKU NOĆ SNSD :smt006 :smt006 :smt006
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Hirurg »

ZMIJA wrote:
vrsta8472 wrote:Драго, не знам да ли ти је ко рекао, али више ниси предсједник ОО СНСД Лажно се представљаш. И не знам шта се ту види? Змија је ту био на том бирачком мјесту, како си причао? А Змија каже све регуларно и фер
Tačno bila sam član biračkog odobora na biračkom mjestu broj 10 u Štrpcima i odgovorno tvrdim da su izbori na tom mjestu provedeni regularno i bez ijedne greške, sem malo pokazivanja drugih nepravilnosti nije bilo ,dakle pokazivati su mogli svi, ne samo SDS i ovo što tvrdim mogu potvrditi i prisutni posmatrači koji su nam na kraju izbornog procesa čestitali,ja neznam šta se dešavalo na biračkom mjestu broj 9 i broj 11 jer to nije u mojoj kompetenciji.
Ovo što tvrdi raspustiti predsjednik OO SNSD a Dragio Kalabić je priča očajnika i naknadana pamet ako nije smišljena podvala.
Niko nije branio izbornom štabu SNSD a koji je postojao samo na papairu, a ne i u svojoj funkciji, da izlobira članove biračkih odbora stranaka koje nemaj ovdje svoje biračko tjelo, što je recimo radila SDS stranka saavim legitimno ,pa i neke druge stranke ,dok se on ponašao kao Sulejman Veličanstveni misleći da je prnjavorski faraon ,gdje je svojom ohološću i prepotencijom prvo pocjenio i ponizio sopstvenu stranku, a zatim i garađane naše opštine, gdje je kao takav prepoznat ,i žestoko kažnjen na izborima.što se ne može ničim opravdati, a posebno ovkvim neuvjerljivim i bez veze primjedbama ,gdje dotdatno sakače sam sebi u usta, misleći da je politika počela od kako se on počeo njome baviti.
Čovjek koji je spreman svoje najbliže i najpreče saradnike,pomoću kojih je došao dokle je bio došao, spreman ogovarti ,vrijeđati ponižavati i cijelo vrijeme se kriti iza leđa harizmatičnog Dodika ,pernannento ga lažući i obmanjujući, jer je vrlo visperan i veliki manipulator, to mu odajem priznanje ,uspio obanuti i slagati dok je čerečio i davio neiskusnog i poštenog Darku Tomaša četiri duge godine, i kad sam ga prošle godine upozorila da to ne radi, da to ne vodi ničemu,on me je na jedan podmukao i najprljaviji način udaljio od stranke, kakao mene tako i još neke ljčude, tako što je nelegalno i nestatutarno raspustio Izvršni odbor stranke u Prnjavoru na čijem sam čelu bila,a da nije smio mje pomenuti moje ime, jer je zloupotrijebio bezgraničnu podršku Dodika i moć koju je naravno samo on posjedovao.
Naravno ja snosim dio odgovornosti jer sam poslije lokalnih izbora i sukoba na samom početku mandata ,bila osoba u stranci zadužena za provođenje unutar stranačkih izbora, u nadi da će ti izbori izravnati novonastali sukob na relaciji Kalabić - Tomaš, koji su ugrožavali i onako tek osvojenu pirovo pobjedu uSNSD a u Prnjavoru,ali sam se grdno prevarila .
I ako su unutra stranački izbori provedeni na zadovoljavajaći način u datim okolnostima ,moja namjera i želja da se ovaj sukob dvojice stranačkih čelnika izravana i prevaziđe, bila je nažalost pogrešna procjena, jer sukob je bio dubinski i pobjedila je sujeta i mržnja koja nikad nije prevaziđena.
O tome pišem cjelovit izvještaj koji ću dostaviti vrhu stranke, i samom Miloradu Dodiku,koji će pojasniti zašto je naš i njegov SNSD e npr. u Prnjavoru mislim na grad osvojio svega 56o glsova,na proteklim lokalnom izborima.
Da je kao što nije, Drago Kalbić bi isto veče nakon izbora podnio neopozivu ostavku na mjesto,predsjednika OO SNSD a u Prnjavoru i ne bi se dodatno blamirao kao u ovom prilogu gdje je konačno razotkrio svoje lice do kraja.

samo cu ti jedno pitanje postaviti...jesmo li mi bivsi omladinci bili upravu kad smo htjeli da kalabica skinemo sa vrha i stavimo darku i uradimo rekonstrukciju partije citave??? hvala na odgovoru

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by BETMEN »

E moj hirurg, daba pitas, kako je krenulo bice da je bio na nasoj strani o prvog dana
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Змија је увијек на правој страни 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Hirurg wrote:samo cu ti jedno pitanje postaviti...jesmo li mi bivsi omladinci bili upravu kad smo htjeli da kalabica skinemo sa vrha i stavimo darku i uradimo rekonstrukciju partije citave??? hvala na odgovoru
Ne niste bili u pravu odmah da tu dilemu otklonimo,jer je iza Kalabića je čvrsto stajoa Dodik iz poznatih razloga, njegovih prioriteta, da sad to ne obrazlažem valjda ste toliko politički pismeni, da razumijete o čemu pričam
BETMEN wrote:E moj hirurg, daba pitas, kako je krenulo bice da je bio na nasoj strani o prvog dana
Naravno, da to neću reći Betemene, i kad bi se stvar mogla vratiti u nazad svoje postupke ne bi mjenjala ,jer za razliku od vas ja sam imala informaciju više, isto kao što imam i danas, jer u politici se to ne radi na način kako ste vi to bili zamislili .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply