OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Тихи
Posts: 78
Joined: 28.09.2012. 04:01
Location: цео свет

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Тихи »

KAMIKAZA wrote:Dodik ce pokusati da se ispravi sa Darkom,dal ce to ovaj prihvatiti posle svega onog u sta su ga uvaljivali Dodik i Kalabic to je upitno.U svakom slucaju Dodik ce sada shvatiti ko je ko,samo jos da za dvije godine uspijemo da pokazemo i njemu ko je on,pa da i to shvati, onda smo na konju (malo trulom trojanskom). :)

Полако раскринкаће и ДРСКОГ ДОНА Вучић као Дулића и Мркоњића... ако га мафија прије тога не макне. Д. ДОН има прљаве руке до рамена преко Дрине, како је само бодријо Тадића у предизборној кампањи сигурно је имао интерес, какав показаће вријеме. Па је чекао позив од Николића више од 2 мјесеца. Више се бавијо Београдом и Косовом од Тадића, неки аналитичари у Београду су га доживили као већег Србина од Тадића и Шутановца :shock:
Лишће опада кад пожути и поцрвени зависи од врсте дрвета.. :wink:
НЕ ЗНАШ С КИМ СЕ КАЧИШ

osvetnik
Posts: 49
Joined: 12.03.2012. 19:21

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by osvetnik »

Zadnja provjerena informacija iz centrale, novi predsjednik OO SNSD-a Prnjavor biće ili narodni poslanik u NSRS Aleksandra Dalšašo-Lepir ili dosadašnji načelnik Darko Tomaš.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

osvetnik wrote:Zadnja provjerena informacija iz centrale, novi predsjednik OO SNSD-a Prnjavor biće ili narodni poslanik u NSRS Aleksandra Dalšašo-Lepir ili dosadašnji načelnik Darko Tomaš.
može predsjednik oo snsd-a Prnjavor biti i paja patak. ali niko Prnjavorski snsd ne bi učinio jači, nego Bogdan Nikolić lično!! ne samo da bi napravio jak opštinski odbor, nego bi istovremeno, mogao dosta toga napraviti i za samu opštinu Prnjavor!!! uzimajući u obzir činjenicu, uz svo dužno poštovanje i gosp. Tomaša i gospođe Dalšašo, koji (ni)su radili za dobro Prnjavora, a imali su ili i dalje imaju priliku (narodni poslanik Aleksandra), Nikolić dosta toga može, računajući na bliske veze i kontakte koje ima, ne samo sa vrhom snsd-a, nego i sa mnogim političkim i privrednim subjektima širom Republike srpske!!!
dakle, sve ove neprovjerene informacije, tipa: "ja čuo, ili znam ja"!! ostavite dok ne vidimo konačnu odluku vrha snsd-a!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by wanted »

osvetnik wrote:Zadnja provjerena informacija iz centrale, novi predsjednik OO SNSD-a Prnjavor biće ili narodni poslanik u NSRS Aleksandra Dalšašo-Lepir ili dosadašnji načelnik Darko Tomaš.
Ako bude ijedno od njih dvoje, onda OO SDS Prnjavor ne treba da brine ni za rebublicke izbore 2014, a ni za lokalne 2016. :smt005

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by regeman »

Sandra i Tomas jedini imaju snage i kapaciteta da srede snsd..i moralne, i strucne, i iskustva...4godine ispred njih, uz dovoljno entuzijasta..moze se..pitanje je ko zeli da se petlja sa Dodikom vise koji je izgubio svaki kredibilitet landarajuci helikopterom i tjerajuci ljude vozilima pod pratnjom, prijeteci, siljeci patku nad narodom i naravno nakon izbacivanja omladinaca prije 3, 4 godine od njega licno.
Snsd mora od vrha da se mijenja.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

regemane, inače ti ne bih protivrječio i komentarisao sa tobom o tome ko će biti sledeći prdsjednik oo snsd-a, ali moram jer vidim da imaš neke lične simpatije prema Tomašu i sandri...
možeš li navesti, samo jedan primjer, šta su to njih dvoje uradili za partiju u poslednjih par godina?? osim što su primili (primaju) dobru apanažu, samo zato što su članovi snsd-a!?
da li je, realno, bolje i za sam snsd, tako i za vladajući SDS, da imaju zdravu opoziciju!? da imaju nekoga, ko neće morati za svako mišljenje trčati u BL i zvati tel. nekoga?
da li je bolje da na čelo jedne respektabilne partije dođe neko sa komplentno izgrađenom ličnošću, iza kojeg stoje neki rezultati, neko ko ima uticaja, kako na nivou opštine, tako i šire!!? ili neko, ko ne poznaje ni nazive ulica u svom gradu, a kamoli u opštini imena sela, neko ko je tu došao, samo zato što je nečiji rođak, rodica ili preko neke treće linije...
mislim da bi bilo loše i za vladajuću koaliciju imati slabu i lošu opoziciju, pogotovu, ako bi tu opoziciju predvodio neko sa slabom ličnošću!! (još jednom da napomenem, da ništa lično nemam protiv Darke i Sandre, čak naprotiv, mislim da su fini, ali nedorasli takvom zadatku)!
više nego sigurno sam ubijeđen, da bi gosp. Bogdan Nikolić, odlično kormilario oo snsd-a, pa u krajnjem slučaju čak i gosp. Drago Tepić!!! (čujem da je i on u igri) :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by regeman »

pa Tomasa cijenim jer je obrazovan, a Sandru znam licno i prije cu nju cijeniti nego bahatog Nikolica cije ponasanje svi znamo. Ako je nekome stalo da snsd propadne Nikolic je pravi izbor.


l
i je bolje da na čelo jedne respektabilne partije dođe neko sa komplentno izgrađenom ličnošću, iza kojeg stoje neki rezultati, neko ko ima uticaja, kako na nivou opštine, tako i šire!!?
bogdane ti si?
a imaju nekoga, ko neće morati za svako mišljenje trčati u BL i zvati tel. nekoga?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

ma jok, ti li si :smt005 :smt005 :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Vidim da se na račun SNSDa prave vicevi,ako vam je do šale de se malo šalite sa Kalabićem i Vladom Živkovićem,nema smisla ako ja operem vas nemojte me banovati ,a pun sam viceva popadali bi od smijeha :smt005 :smt005

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Highlander »

regeman Sandra i Tomas jedini imaju snage i kapaciteta da srede snsd..i moralne, i strucne, i iskustva
Ко је Сандру довео у СНСД и направио од ње то шта јесте :wink: (Драго Калабић), шта то значи? То значи да је она под његовим патронатом, и на шта долазимо да је опет Драго на челу СНСД-а. Погледај мало боље снимке из предизборне кампање нема шатора гдје она није поред Драге.

Дарко већ и има шансу да мало врати СНСД, али опет и он је доста изгубио повјерења људи, самим тиме што није стао на вријеме против Драге. Показао је у једну руку да није довољно политички јак да иде у конфликте са неким људима и са те стране има минус.

Николић, нећу уопште да коментаришем много :D , рећи ћу да би ја био пресретан да Николић дође на чело СНСД-а. :smt005

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by sagittarius_rex »

Ја ћу само рећи Жељко Симић или Милорад Врховац :smt006 :smt004
>>>---------------------->>>

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

А ја ћу рећи, да Средоје још није одлучио :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Svi ovi koji se naročito brinu o daljoj sudbini opštinske organizacije SNSDa u Prnjavoru neka sebi uzmu malo mirnog sna, i neka mirno spavaju ,ozbiljne pripreme su u tjeku :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Змијо, ја сам за тебе да ти будеш предсједник ОО СНСД Прњавор :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

koliku im podršku daje preko ovog foruma,a vjerovatno je takav i među narodom, malo bi bilo da bude predsjednik na republičkom nivou, a kamoli na opštinskom!!! :mrgreen: :mrgreen:
Last edited by Administrator on 14.10.2012. 00:10, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Има знање, има вољу, има познанства. Читав живот је лијево оријентисан. Бори се за радничка права, живи од свог рада, никада није осуђиван нити има ораха у џеповима. Добар је говорник. Не знам шта више да кажем у твоју корист.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

ima jedna stvar, koja mu je pravi kamen spoticanja na tom putu :mrgreen: :mrgreen:

ne voli pare, kao njegov vožd :smt005 :smt005 :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Народни човјек 100% . . . ех када би још то успјели да излобирамо па да коначно имамо неког предсједника ОО форумаша :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Cipiripi »

[quote="Koridor92"]
neko, ko ne poznaje ni nazive ulica u svom gradu, a kamoli u opštini imena sela, neko ko je tu došao, samo zato što je nečiji rođak, rodica ili preko neke treće linije...

Pa to je taj!:)
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by grlica »

i ja djelim tvoje mišljenje vrsta , samo mi nije jasno kako zmiju niko od njegovih partijaša nije prepoznao čitaj izabrao da bude taj koji će voditi tu stranku u Prnjavoru?!

(opet trunim o politici, a lijepo rekoh sebi --nećeš više , al eto ... zmile ima smisao za humor , stalno zbira nekad i sad .... njemu je politika porok , kontraš je ali mi nije jasno zašto uvjek pušta svakog ispred sebe u toj politici , reći ćemo i u stranci , njegov dar izgleda najviše dolazi do izražaja ovde na forumu)
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by sasabrkic »

ZMIJA wrote:Svi ovi koji se naročito brinu o daljoj sudbini opštinske organizacije SNSDa u Prnjavoru neka sebi uzmu malo mirnog sna, i neka mirno spavaju ,ozbiljne pripreme su u tjeku :smt006
Mi mirno spavamo, godinama, a vama ni pilule ne mogu pomoći.... :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Prnjavorskom snsd-u prije svega slijedi velioki i ozbiljan posao kada je u pitanju reorganizacija stranke,počevši od mjesnih odbora do samog opštinskog odbora i rukovodstva stranke.Preuranjeno je licitirati imenima predsjednika ,mada realno ta priča se svodi na dva imena i kom god od njih dvojice bude vodio stranku,sigurno je da će mu ovaj drugi biti desna ruka,radiće odnosno vodiće je zajedno.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by aquarius »

da li je, realno, bolje i za sam snsd, tako i za vladajući SDS, da imaju zdravu opoziciju!? da imaju nekoga, ko neće morati za svako mišljenje trčati u BL i zvati tel. nekoga?
Bio sam prilično suzdržan sa komentarima u poslednje vrijeme, kada je izrečeno mnogo gluposti, ali pojedine konstatacije jednostavno nisu za tišinu.
Citirana rečenica dugo neće biti realnost ni za SNSD niti za ijednu drugu političku stranku u RS.
Vrijeme jakih individualaca, ljudi sa idejom i hrabrošću da se suprostave nametnutim mišljenjima, koji imaju viziju, nikada nije stupilo na ove prostore.

Uvijek će se, na ovim prostorima, po mišljenje ići u neku Banja Luku, Sarajevo, Beograd ...

Takvi smo, uvijek sluge, nikad gospodari svog života i svoje sudbine.

Surovi sam lokal-patriota i bitno mi je da se postigne širi politički konsenzus političkih subjekata u mom gradu. Možemo mi razglabati o trebinjskom Aerodromu, Boksitu iz Milića ili Hidroelektranama na Trebišnjici, ali to nema nikakve veze sa privrednom krizom našeg kraja. Treba nam zdrava privreda lokalnog karaktera. Podržati ljude koji su se dokazali i opstali u ovim kriznim vremenima i koji nisu stavili ključ u bravu. Lako ćete ih prepoznati, naravno ako to želite. U razgovoru sa njima saznao sam da ih lokalna vlast jako slabo posjećuje i uopšte ima interesa za njih i njihove probleme. Oni ipak zapošljavaju ovo malo radnika koji prehranjuju svoje porodice teškim i poštenim radom.

Gledamo na mrvice koje nam dolaze iz polu-privatnog državnog budžeta i "Investiciono razvojne Banke RS", a nismo sposobni prepoznati ono što nam je pred nosom.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023
Last edited by Administrator on 14.10.2012. 16:20, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by OldTownBoy »

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!

SDS-ovci se brinu da opzocija izadje sto bolja i nadaju se da ce pravi ljudi isplivati !?
Vrhunac dubioze !

P.S. AQVA za potpisati .
um caruje a Dundo Maroje

Post Reply