OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

velja wrote:Dobro će vam onaj mali doći sa ove DP liste, treba vam samo bunare kopati i obrenice podijeliti da imate sa čime vodu nositi.Vidićete onda gdje vam je voda skupa i oćete li se zaliti kao sada.
I opet vam to naš načelnik pravi da imate pitku vodu,a ne ko mi da vućemo cisternama.Možda SDS popravi ovu što ste vi za 4 godine SJE...I!
Nemoj ti Veljo svojatati načelnika, nije načelnik samo vaš,načelnik želi biti načelnik svih građana, i njemu ne trebaju takavi navijači poput tebe, jer navijači misle srcem, i oni za svoje žele da navijaju i kad gube i kad pobjeđuju, takvi su u politici najgori,jer politika nije fudbalska utakmica, i na galamu se ne može ništa postići.
Mi nismo mogli sjebati za za 400 godina šta ste vi sjebali za 16 godina prije nas, ako ćemo se na taj način prepucavati i pričati gluposti .
Neznam o kom malom iz DP a govoriš,pa i DP je vaš OUR, to je stranaka vašeg Čave ,predhodnog presednika stranke dobrih domaćina.
Nemoj nas kleti Veljo ,to rade samo da prostiš kurve, one se kletu i kunu u svoju čast i poštenje,jer u Boga nevjeruju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Petar je opasan,on je lezao u zatvoru 12 godina zbog ubistva .Policija bi morala da poduzme neke mjere jer budali se nikad nezna sta ce da napravi. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Ovo zaista nema smisla,spominjati nekome roditelje i djecu, nije politika to su udarci ispod pojasa, i mene što se tiče Kami trebao bi malo odmarati, jer kršiš pravila foruma.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

buducnost.
Posts: 15
Joined: 20.08.2013. 23:25

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by buducnost. »

Vidi malog što se vazdigao.

Skrećeš pažnju na stare ispričane priče, letiš kao muha na gov..
Misliš ovom pričom pažnju skrenuti sa velike pljačke u Opštini Prnjavor na neke priče seoski baba. Drži se mali Ljubića počni brojati kamen koji se odvozi mozda i Nemanja i tebe podmiri. Ako ćemo čačkati ko je čiji otac oooo onda prića tek slijedi. Pozdrav mom velikom prijatelju i nastavi se banjati i ne bavi se onim što neznaš.

P.S Možete nastaviti objavljena priča u Novom pečatu je samo 5000 eura,a znamo kod koga su pare i koje vlast. :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

:) Pa ja cjeli zivot odmaram :D Nije ovdje krsen pravilnik foruma,Svjedok je kopirao tekst,mozda pod pogresnu temu,trebalo je pod Prnjavorska policija,ali nije zabranjeno kopirati neki tekst ,a ja sam samo komentirao da doticna osoba koju je on pomenuo nije bezopasna,sto se ovdje radilo o ocu politicara to uopste nema veze sa pravilima foruma,nigdje ne stoji da su oni drugacije zasticeni.
Moj navod je istinit i neznam zasto bi ja bio kaznjen,mozda zato sto danas istina nije bas na cjeni. :)
Jel otac naseg uvazenog politicara lezao 12 godina za ubistvo ili nije ? Da se izvinem covjeku ako sam nesto slagao. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

Ками мислио је на мене ја сам у бањи, и ја се од срца захваљујем свом пријатељу да није било ваше помоћи неби дошао овдје, стварно је све на врхунском нивоу. Што се тиче крађа, :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 чекај те да попишемо што сте ви покрали, већ мјесецима пишемо.. :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:a ja cjeli zivot odmaram Nije ovdje krsen pravilnik foruma,Svjedok je kopirao tekst,mozda pod pogresnu temu,trebalo je pod Prnjavorska policija,ali nije zabranjeno kopirati neki tekst ,a ja sam samo komentirao da doticna osoba koju je on pomenuo nije bezopasna,sto se ovdje radilo o ocu politicara to uopste nema veze sa pravilima foruma,nigdje ne stoji da su oni drugacije zasticeni.
Moj navod je istinit i neznam zasto bi ja bio kaznjen,mozda zato sto danas istina nije bas na cjeni.
Jel otac naseg uvazenog politicara lezao 12 godina za ubistvo ili nije ? Da se izvinem covjeku ako sam nesto slagao.
Neznam jeli ili nije, po tvom kršen pravilnik foruma, ali ne bi trebali spominjati porodični i privatni život nikoga, pa ni političkog protivnika,jer ako se nema drugih argumenata za političkog protivnika, ne treba spoaminjati roditelje i djecu nisu oni ništa krivi.
Svjedok je stranački čovjek zadužen za lokalnu propagandu i anti propagandu, i to mu je u opisu posla/strabnačkog/,a on neka sam procjeni gdje je granica propagande sa antipropagandom, jer to je mač sa dvije oštrice, mogao bi svjedok malo opaliti i po svojima koji su u Prnjavoru na vlasti, jer to nekad godi ,ako nezna neka se ugleda na ove kalabićeve junoše, što su dobili zadatak da SNSD e očiste od kukolja, kako bi ostalo samo zdravio žitio za meljavu.
Dobro reče ovaj iz budćnosti mogao bi svjedok malo da se pozabavi tom prašinom i kotrlajućim kamenjem što se odvozi iz Ljubića, te malo pripazi na vaganje kamena i broj kubika koji se izvoze na trasu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Neki_to_vole_vruce
Posts: 50
Joined: 08.01.2011. 01:26

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by Neki_to_vole_vruce »

Zmijo sta se ti pravis sad pametna? Ako su novine napisale sto ne bi i forum? U fazonu nije govno nego se neko posro? Samo pisite o lopovu!!! Takve bi dragi nam Tito slao da vuku kamen, nazalost sad nema ko da sudi :!:

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by SIVI SOKO »

zmio jel ti to opet oces uz kalabica nesto mi se cini da ponovo vuces na njegovu stranu i da ga ponovo branis
bas me zanima gde je kamikasa iskopao ovo kad ni u supu nema takav podatak
sto nam ga ne rece oko izbora
:)
Budi sam svoj gospodar

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

SIVI SOKO wrote:idem i ja kod drage kalabica ovaj mnas sve slaga i porece
:smt098 :smt098
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

plankac
Posts: 40
Joined: 06.06.2013. 12:52

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by plankac »

O Sokole ptico siva osta nam ti u SDS u sad bez krila.

Drži se ti one svoje:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor
idem i ja kod drage kalabica ovaj mnas sve slaga i porece

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by SIVI SOKO »

ja sam od prvog dana u sdsu i nisam menjao stranke kao neki znaju oni na koga milim ovo da idem kod kalabica je bia mala varka da vidim sta ce ko da kaze :)
Budi sam svoj gospodar

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

SIVI SOKO wrote:ja sam od prvog dana u sdsu i nisam menjao stranke kao neki znaju oni na koga milim ovo da idem kod kalabica je bia mala varka da vidim sta ce ko da kaze :)
stipu bogati.
dok te nismo uhljebili, bio si ko mlado june, jedva smo te održali na "štranjgi". a sada se kao nešto "kurcobecaš" i busaš u prsa, kako si ti od prvog dana u SDS-u. takvih ima dosta, ali malo ko javno iznosi pohvalo na svoj račun kao ti. da nemaš solidno plaćen posao, sada još i bolji, ti bi do sada promijenio (ili kako ti voliš da kažeš "promenio") najmanje 5 partija, više nego Kalabić. (samo što je Kalabić bar za klasu bolji političar od tebe profesore).

P.S.
ne bolji čovjek, nego političar!
aha, pa to sam i napisao. ok. pozz.
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by sifra »

KAMIKAZA wrote::)
Jel otac naseg uvazenog politicara lezao 12 godina za ubistvo ili nije ? Da se izvinem covjeku ako sam nesto slagao. :)
Naravno da trebaš da se izviniš. Bio je osuđen zato što je bio na vodenici u trenutku ubistva, a nikoga nije bilo to da potvrdi. Ubojica je bio njegov brat, a ne Petar, koji je bio u Četnicima. A zna se kako su komunisti sudili četnicima i svima koji su bili povezani s njima. Tako da je potpuno bezobrazno pisati o nečemu, a da nisi spreman da se izviniš zbog napisanog.
Alea iacta est!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Hocu ,hocu, samo da nesto razjasnimo ,kako je Petar bio u cetnicima kad je on ako ne grijesim rodjen 1936 ili tu negdje,gore dole godinu,zar su cetnici u to vrijeme imali jaslice i obdaniste. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

No Name Brand
Posts: 10
Joined: 17.08.2013. 22:12

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by No Name Brand »

KAMIKAZA wrote:Hocu ,hocu, samo da nesto razjasnimo ,kako je Petar bio u cetnicima kad je on ako ne grijesim rodjen 1936 ili tu negdje,gore dole godinu,zar su cetnici u to vrijeme imali jaslice i obdaniste. :smt005
Pišeš gluposti da mu nisi ličnu kartu nosio na izbore za ove iz SDS pa mu znaš godine.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Pomjesali ste Kalabicev djed je bio cetnik,a otac je bio maloljetan u to vrijeme,ali hajde neka vam bude,osudjen je jer je ubio covjeka i to ne za vrijeme rata,kako neko gore navede,procitaj pa onda reci ko prica gluposti.A za vas iz SNSDa je svaki vas cist i zlatan,a svako ko nije sa vama je automatski iz SDSa,i jos je bio crveni ili je i sada crveni SDSovac.Ako cemo pravo nigdje vise komunista ili crvenih kako ih vi nazivate nema nego u SNSDu,i zastava vam je crvena,komunisticka ,samo ste skinuli srp i cekic. :)
Vas bajni Guru je pisao pisma Titu u vrijeme svojih intenzivnih treninga uvlacenja u dupe,vladajucoj stranci,a sada odjednom svi cetnici,malo sutra.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:A za vas iz SNSDa je svaki vas cist i zlatan,a svako ko nije sa vama je automatski iz SDSa,i jos je bio crveni ili je i sada crveni SDSovac.Ako cemo pravo nigdje vise komunista ili crvenih kako ih vi nazivate nema nego u SNSDu,i zastava vam je crvena,komunisticka ,samo ste skinuli srp i cekic.
Vas bajni Guru je pisao pisma Titu u vrijeme svojih intenzivnih treninga uvlacenja u dupe,vladajucoj stranci,a sada odjednom svi cetnici,malo sutra.
Naravno da svaki naš nije ni čist ni zlatan,a ako nije s nama, onda je odkuda drugo bio nego iz SDS a,jer SDS je 90 godina bio nacionalni pokret srpskog naroda u BIH i šire,sem rijetkih pojedinaca koji SDS nisu priznavali kao političku stranku,jer se odmah na startu nisu slagali sa tom politikom, use, nase i podase.
Što se tiče komunista,njih nema ni u SDSu nI SNSDu,ostale su samo predrasude o komunistima,koji nije bilo u većini i na poslednjem14. kongresu SKJ, koji se raspao, kao što se raspala i zemlja u kojoj su KOMUNJARE , ne komunisti bili na vlasti.
Razliku između komuniste i komunjare ne bi obrazlagala ,jer i taj srpski pokret SDS ,koji su prije svega sačinjavale komunjare brzo se pretapao u mnoštvo svojih frakcija koje su ,i koje još uvjek sačinjavaju višestranački sistem,tako da ta pojednostavljena priča o zastavam i crvenim bojama , Kami ne pije vode.
Ne treba se stidjeti srpa i čekića,jer toga se upravo stide oni koji ne žive ni od srpa ni od čekića pežorativno rečeno,a bogami vrijeme je pokazalo da se ne živi ni od krsta i tri prsta.
A sad, ko se kome u dupe uvlačio je vokabular mnogi koji nemaju ništa drugo reći, pa im ta metafora uvjek dobro posluži kao izražajno sredtvo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Cinjenica j da su svi ovi aktivisti sadasnjih partija,koji su stari 45-70 bili teski komunisti,ne znam ni za jednog od tih generacija,koji nije bio komunista a da je izasao u vladajucu strukturu.Prvi SDS je stasao od nekog malog broja ljudi koji nisu bili komunisti,ali za kratko vrijeme su ih ovi pregazili.Njihovo politicko iskustvo je daleko vece i normalni borci za nacionalna prava svih strana su bili jednostavno pregazeni od komunistickog stampeda,taj stampedo je u hodu zahvaljujuci bas tom politickom iskustvu i skoli koju su pohadjali od pionira do tog dana,promjenuo oznaku ,ali ne i boju i navike.Novi ljudi ni danas nemaju sanse da se uhvate u kostac sa ,da tako kazem ,vama,jer nemaju to iskustvo,ne znaju da okrecu negativne stvari i da ih prikazuju kao pozitivne,oni znaju da lazu,ali ne znaju da lazu uvjerljivo,njima i kad govore istinu niko ne vjeruj,jer nemaju tu skolu komunisticku ,u kojoj se ucilo kako to treba reci da bi ti narod vjerovao.Stara skola te ubjedi da je crveno i kad vidis da je bjelo,ovi imaju muku da ti dokazu i da je bjelo u stvari bjelo. :wink: Zato mi koji smo zivjeli u tom sistemu danas mozemo da manipulisemo ljudima,cak i mi mali sitni gledajuci to sve sto se desavalo oko nas smo evo naucili da spekulisemo sa narodnim masama,sta onda da kazemo za one kojima je to u stvari bio zanat. :mrgreen:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Tako su radili i Rimljani u trećem vijeku nov ere,kad su vidjeli da ne mogu uništiti Kršćane i nadolazeću novu vjeru, jednostavno su im se pridružili,jer ne zaboravi krišćanstvo je krenulo samo od 12 apostola na čelu sa Isusom ,koji se žrtvovao i preuzeo na sebe sve grije griješni.
Naravno bilo bi zaista griješno porediti ove sitne otpadnike od bivšeg socijalističkog društvenog modela,stne lopove i kriminalce, koji su bili u zatvorima, ne zbog ideologije kao recimo komunisti,već kao vašerske secikese, i manje i ili više privredni kriminalci ,sa izuzetkom Alije Izetbegovića koji je zbog svoje Islamske dekleracije robijao,a recimo Momčilo Krajišnik je robijao zbog privrednog kriminala, samo primjera radi.
Naravno bilo je tu i pošteni i lakovjernih ljudi sa kojima se manipulisalo,ala tipa ako nisi u SDSu nisi Srbin i slične budaleštine,koje se i dan danas mogu istim tim naivcima mogu prodati to narod kaže muda pod bubrege.
A ti za koje ti tvrdiš da neznaju da lažu,a htjeli bi u vlast ,šta će oni na vlasti ,njihovo nije ni da vladaju,isto kao što nije svačije da da se bavi umjetnošću,zašta treba imati dara i prrodne sklonosti, za šta nisu rođeni, neka vlada ko zna a, ko nezna neka nauči prvo da misli svojom glavom, i neka bira ne najamnje loše, već najbolje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Oni koji neznaju da vladaju moraju prvo da nauce da slusaju. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by grlica »

KAMIKAZA wrote:Prvi SDS je stasao od nekog malog broja ljudi koji nisu bili komunisti,ali za kratko vrijeme su ih ovi pregazili. ovo je istina čista!
Njihovo politicko iskustvo je daleko vece i normalni borci za nacionalna prava svih strana su bili jednostavno pregazeni od komunistickog stampeda,taj stampedo je u hodu zahvaljujuci bas tom politickom iskustvu i skoli koju su pohadjali od pionira do tog dana,promjenio oznaku ,ali ne i boju i navike.
Novi ljudi ni danas nemaju sanse da se uhvate u kostac sa ,da tako kazem ,vama,jer nemaju to iskustvo,ne znaju da okrecu negativne stvari i da ih prikazuju kao pozitivne,oni znaju da lazu,ali ne znaju da lazu uvjerljivo,njima i kad govore istinu niko ne vjeruj,jer nemaju tu skolu komunisticku ,u kojoj se ucilo kako to treba reci da bi ti narod vjerovao. i ova ti zlata vrijedi
Stara skola te ubjedi da je crveno i kad vidis da je bjelo,ovi imaju muku da ti dokazu i da je bjelo u stvari bjelo. :wink: Zato mi koji smo zivjeli u tom sistemu danas mozemo da manipulisemo ljudima,cak i mi mali sitni gledajuci to sve sto se desavalo oko nas smo evo naucili da spekulisemo sa narodnim masama,sta onda da kazemo za one kojima je to u stvari bio zanat. :mrgreen:
:smt005 :smt005 :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

grlica wrote:Novi ljudi ni danas nemaju sanse da se uhvate u kostac sa ,da tako kazem ,vama,jer nemaju to iskustvo,ne znaju da okrecu negativne stvari i da ih prikazuju kao pozitivne,oni znaju da
Kojim vama, a kojim nama 90% Srba je bilo u partiji, i isto toliko ih nije išlo u crkvu, de se malo uozbilji ,o kakavim ti novim ljudima pričaš, kad znaš da su najgori ljudi preobraćenici da li iz vjere, nacije ili ideologije.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
iskreno
Posts: 40
Joined: 04.06.2013. 15:24
Location: Français

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by iskreno »

Molio bih administratora, da mi objasni zbog čega sam bio banovan 7 dana?
Ne znam po čemu ste vi prepoznali da sam ja otkrio ime nekog forumaša. Ako sam spomenuo nečije ime, ono nije bilo u direktnom odnosu sa forumaškim nadimkom. I ako je meni prva greška, zbog čega nisam kao i osoba pod nadimkom HIRURG, dobio ban na jedan dan. jer je i njemu prvi put, a on dobije 24h a ja 7 dana!
Debout, les damnés de la terre, Debout, les forçats de la faim ...

Post Reply