OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

KAMIKAZA wrote:Kakav Nemanja, Dragojlo vama usi zavrce. :D
Nemanja je veliki Ban, gdje ti živiš, nije ni čudo da neznaš ko kosi a ko vodu nosi.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

bičbožiji52 wrote: ko vodu nosi.
Znam da cemo je svi nositi :smt005 ako ne poduzmemo nesto. :) SNSDovciiiiii sta ste nam ostavili u nasledstvo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Koji crni snsdeovci, zna se ko je ovdje žario i palio 20 godina, nemoj se praviti pokisla kokoš ,kad znaš gdje je nebo kukama svakčeno, :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by savaš »

Čujem da mnogi od onih koji su prošle godine kritikovali Darka po kafanama pa i kod glavnog šefa od kada su čuli da je Darko kandidat za predsjednika stranke u Prnjavoru i da je sigurna njegova pobeda ,da se sada utrkuju ko će mu prije vrata otvoriti u kabinetu u B.luci.Među prvima prošle već sedmice stigao G.Z.šef kluba u sadašnjem sazivu skupštine...Na zdravlje... :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Prema dobro obavještenom izvoru iz prnjavorskog SNSD a ,podizanje ove opštinske organizacije iz pepela, palo je na pleća Aleksandre Dalšao Lepir, sa još desetak manje više nepoznati aktivista,ali zli jezici su je odmah prozvali prnjavorsko Kosoricom, jer i ona ima svoga Ivu Sanadera/Dragu Kalabića/,a još zločestiji jezici su na ti dodali, da ima i svog Karamaraka/Darku Tomaša/
Oni malo ozbiljniji, uveliko dumaju koga od ove dvojice Aleksandra više politički voli, i kome će se privoljeti carstvu, jer približava se vrijeme odlluke i gutanje žaba.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Бич, сад Драго, сад Дарко, сад Сандра . . . ту и тамо убаци се и Зец. Има ли краја овим нагађањима :?:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Nemoj se Vrsta pravit lud,stranka je kao košnica, u njoj ima matica,trutovi i radilice, pa ti razvrstaj ko je ko,Zeca ne spominji, od kud ti to jesi li to čuo od Siniše
Zec je samo iz Štrbaca,a to nije dovoljno, kakav Zeko,to i je sito šata je i Karamarko u SDSu, benigna stvar ,kukavičije jaje.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Више пута си помињао Зеца, као једног од кандидата :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Mora da sam bio pijan .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

SNSDa ne trebaju u ovom momentu zečevi,već lavovi i tigrovi,jer prerijom vladaju gnuovi,a gnuovi su opasne životinje pogotovo kad od lovljeni postanu lovci,kao što je slučaj konkretno u Rio de Prnjavoru
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by marijamala »

Bilo bi sigurno fino a vjerujem i uspjesno,da ova omladina preuzme stvar u svoje ruke.Ali bez nekog uticaja "sveznajucih" od kojih ova mladost i pamet ne moze doci do izrazaja.Moraju se rijesiti nekih starih lisaca.
Ljudi ne mogu da shvate kad im je vrijeme da se povlace, pohvalno je kad su svjesni toga i zele pomoci ali nije pomoc "iskljucivost".Vjerujem da ce ovi mladi SNSD ovaj put istrajati i uspjeti.
Zao mi je ove mladosti sto ih neko drzi na kvacilu, krajnje je vrijeme da svi shvate sta mogu da rade, gdje mogu da rade i da se svojim politickim djelovanjem zalazu za radna mjesta za koja su kvalifikovani i koja im sutra neko drugi ne moze uzurpirati.Djeca ne mogu zasnivati porodice i voditi normalan zivot.To nije posteno ni prema jednom mladom covjeku ma kojoj opciji pripadao.
Kamo srece, da svi ogranci omladine (svih jacih stranaka) mogu doci do svoje , nekakve zajednicke platforme ili sta vec, da postave svoje ciljeve i da se za njih bore kroz svoje partije.Ruzno je trovati mlade ljude mrznjom pa makar ona bila i na politickoj osnovi.Grad je mal a suzivot neizbjezan, zivot ocas prodje.
Nemam ama bas nikakav interes da se bilo kome dodvoravam jer nemam nikave ambicije u ovom gradu, meni je puno srce kad vidim mladog covjeka, pametnog, obrazovanog,vrijednog radnika, cestitog. Boli me nepravda nanesena ovakvim ljudima, kao da je i samoj meni nanesena.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Omladina htjela ili ne, će morati stvar uzimati u svoj ruke, jer je to jednostvno biološko načelo, i tu se ne treba na tome iscrplivati,ali je problem što je ogroman broj mladih naprosto ne zinteresovan za politiku,što ne znači da nema mladih u politici ,ali uglavnom su u politici na osnovu nekih stranačkih ključeva, gdje se u glavnom zadovalja forma a ne i suština,kad je u pitanju participacija mladih u političkom životu.
Zašto je politika kao važan segment društvenog života srozan na najniži nivo, i kao takav itgubio svoj smisao, ne samao za mlade već i za mlade i za stare,a postao profitabilno zanimanje, za te kako ti kažeš stare lisce ,ne za lisce već lešinare ,a to je opet nešto što nema veze za politikom,jer na zapuštenoj njiv raste korov te šta bi drugo,a za zapuštenu njivu su opet krivi oni malo stariji i koji duže pamte.
Ja ne žalim omladinu,omladina nije za žaljenje,ja žalim ove starie koji su stari, siromašni i bolesni ,omladina treba da bude društveni progres, a ne neko koga treba apriori žaliti, i nad njihovom sudbinom kukati,omladini treba pomoći ukazati na ono šta oni ne znaju u životu,ali nažalost mnogo toga neznaju.
Ja zanm da mnogi stari poput tebe sanjaju omladinsku monolitnost iz bivšeg nam sistema,radnu akciju i lažno jedinstvo pa i bratstvo,ovo je sasvim drugo vrijeme, i kvalitet se postiže na principu konkurencije ,kako pojedinaca tako i plitičkih grupacija,a onda ide i konkurenciji projekata i ideja bez trulih kompromisa i lažnih vrijednosti,
Iznošenje vlastitog stava ne podrazumjeva automatskih nekome dodvoravanje, to je predrasuda,jer svaki pojedinac pa bio on u politici ili ne, treba da iznosi svoje stavove i svoja zapažanja,mada je to lako reći, ali na terenu je sasvim nešto drugo, jer za iznošenje javnog sopstvenog stava često puta treba imati i lične hrabrosti.
Plotroni,ćutolozi,sporazumaši,konvertiti raznih vrsta,su stvorili otuđene cente moći posbno u sveri politike ,koji su kao takvu i doveli na najniže grane od kad je postala kao takva.
Ako nemaš nikve ambicije, da li u ovom ili bilo kojem gradu,bolje da ne šalješ ovakvu neformalnu poruku koja upravo postiže kontra efekat kod tih mladih ljudi kojima se ti diviš.
Treba širiti pozitivnu energiju i optimizam,ma koliko to izgledalo nekad i glupo, jer motivacija i optimizam je nešto što je danas u deficitu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by marijamala »

Ako nemaš nikve ambicije, da li u ovom ili bilo kojem gradu,bolje da ne šalješ ovakvu neformalnu poruku koja upravo postiže kontra efekat kod tih mladih ljudi kojima se ti diviš.
Treba širiti pozitivnu energiju i optimizam,ma koliko to izgledalo nekad i glupo, jer motivacija i optimizam je nešto što je danas u deficitu.
Taj lazni sjaj nas je i doveo tu gdje jesmo, samo ga vi sirite ako jos imate kome.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Neznam ja koji mi, a koji vi, nema mjesta predrasudama,ja sam upravo i pisala o razbijanju mita, a ti si to krstilas lažni sjaj, što si narvno u pravu, gdje mnogi za rad ličnog kmoditeta, a zašto ne reći i ličnog interesa, lažno snzibiliraju prema mnogim neistinama i glupostima, što u konačnici, račun se ispostavlja zajednici, ili ti društvu, koje je kao takvo i dobilo izopačeni sistem vrijednosti,pa da to ne obrazalažem šire.
Tačno je da mi kao društvo još nismo prošli katarzu,i dok god uslovno zdravi pojedinac društva bude u pjesak zabadao glavu kao noj, opterećen raznim frustracijama ,podjelama, zatvaranjima u vlastitu ljušturu,zadojen mržnjom ,raznim kompleksima, mi ćemo živjeti u defektnom društvu,gdje će i svjetlo na kraju tunela biti iluzija,
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by aquarius »

Alo filozof, narod bre nema leba da jede, a ti tu o katarzama i frustracijama.

Molite Boga da ovaj napaćeni i izvarani narod ne dođe svijesti, jer biće "beri gaće na šiljak" :evil:
Ne važi samo za tebe već za sve one koji su u "politikama" i dijele nas na "vaše" i "naše".
To su pravi krivci za ovakvo stanje. Dok svađaju narod, guraju mu ruke u džepove i mažu oči Poveličima, IRB-ovima, Rafinerijama,
turcima sa isukanim sabljama i ostalim alama koje nam serviraju preko svojih političkih biltena upakovanih u Javne servise.

More ...
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Nicky »

aquarius wrote:Alo filozof, narod bre nema leba da jede
E nek si rekao maskoti.

Kako nema, Mile kaze da nikad nije bilo bolje, sve sjajno i bajno...:smt021 All hail the king!!!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

aquarius wrote:Alo filozof, narod bre nema leba da jede, a ti tu o katarzama i frustracijama.
Jeli ,narod ako nema hleba neka jede kolače,filozofija i nije neki prehrmbeni artikl,kakav je narod takvi su i političari,narod ih je birao i postavio,vlast nije od boga već od naroda ,to je jasno ko pasulj,
aquarius wrote:Molite Boga da ovaj napaćeni i izvarani narod ne dođe svijesti, jer biće "beri gaće na šiljak" :evil:
Ne važi samo za tebe već za sve one koji su u "politikama" i dijele nas na "vaše" i "naše".
To su pravi krivci za ovakvo stanje. Dok svađaju narod, guraju mu ruke u džepove i mažu oči Poveličima, IRB-ovima, Rafinerijama,
turcima sa isukanim sabljama i ostalim alama koje nam serviraju preko svojih političkih biltena upakovanih u Javne servise.
Ovi što su opljačkali narod poslije klimatskih i drugih promjena 90 godina prošlog vjeka,ne idu u crkvu, i ne mole se nikakvom Bogu,sem u folklornom i revijalnom djelu,kad su neki ktitori,kumovi i ostala sranja.
Jednom smo svi bili titovi, a Tito je bio naš,/nije nam valjalo/,a sad smo se demokratski izdjelili, u demokratske stranke,na ,,vaše'' i ,,naše''i furamo demokratiju i kriminal,filozofije je benevalnetna stvar,a nije bezazlena jer je majka svih nauka.
Mi smo svoje gaće nabili na šiljak več odavno,pa se sad deremo ko jare nad provalijom.
Da se narodu mažu oči to i vrabci na granama znaju,ali predloži rešenje,daj ideju, imaš li kakvu viziju,samo nemoj spominjati nikavo proljeće, jer našae je proljeće nedavno prošlo, i mnogi su u cvatu svoje mladosti i živote ostavili,a u ovoj sumornoj jeseni ne cvataju nikakve ruže.sem glogovog trnja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:ali predloži rešenje,daj ideju, .
Pa za pocetak ljude ciji kapital prelazi 1 milion,strpati u zatvor i oduzeti imovinu :D samo ko ce vam ostati u stranci ako njih strpaju u haps. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Pa za pocetak ljude ciji kapital prelazi 1 milion,strpati u zatvor i oduzeti imovinu :D samo ko ce vam ostati u stranci ako njih strpaju u haps. :D
Ja sam se lično zlagala da ne bude rata,vodila sam antiratne demostracije u Prnjavoru, neki stariji sesjećaju toga,a kad je već rat počeo tražila sam da s proglasi ratno stanje, kako bi po ratnim pravilima mogli streljati deszertere i ratne profitere, a kad se rat završio jedna sam od malaobrojni koji su formirali Socijalističku partiju, i među prvim smo se suprostavili SDSu, i njihovoj pljačci naroda, kako u ratu tako i poslije rata,prvi smo predložili u tadašnjoj Narodnoj skupštini Republike Srpske koja je bila na Plama da se donese Zakon o oduzimanju ratne doboti,ali smo prozvani vaskrslim komunistima i recidivom prošlosti,to su nam rekli ovi današnji demokrati što su od srpstva plavi po prsima.
Sve stranke su samo puko pokriće za ovo šta nam se sve desilo, i šta nam se dešava,kad pokušam da to objašnjavam onda za neke junoše sam filozof,koji meni spočitavaju sva ta sranja koja su nam se desila,a ja sam se samo javila za riječ, da nešto kažem,jer ja sam zaboga problem, a nisu ovi lopovi sa kojima se susrećemo svaki danom, kakao u našem tako i nekom drugom gradu.
Tebi se lako sprdati sa ditance, ali da si ostao/na tvoju sreću nisi/ u Unisu i ostao bez posla,pitala bi ja tebe kakav bi ti bila špreha.
A ove što predlažeš strpati u zatvor, de reci nam kako bi to učinio, lako je prdnuti i izaći iz zadimljene krčme.
Nemoj se ti brinuti za moju političku stranku,pobrini se za svoju ,ali ne zaboravi da smo u koaliciji :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Na ovoj stranici neprikosnoveni vladar je zmija. Pošto je neprikosnoveni vladar među zmijama UDAV, stoga predlažem gospodinu zmiji da promijeni svoju adresu tako što će se ubuduće zvati "Udav" ("ranije zmija").

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Očito ti ne voliš gospodare,a posebno neprikosnovene, kako meni imputiraš za ovo parče stranice pod hladnim kamenom ,i ako me već oslovljavaš gospodinom ,a ne gospođom ,ja sam autoimatski taj gospodin UDAV, i ne trebam da mjenjam svoje stanište,kako mi ti predlažeš. :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

KAMIKAZA wrote:
ZMIJA wrote:ali predloži rešenje,daj ideju, .
Pa za pocetak ljude ciji kapital prelazi 1 milion,strpati u zatvor i oduzeti imovinu :D samo ko ce vam ostati u stranci ako njih strpaju u haps. :D
često se ne slažem sa tobom, ured pa nikako. različite stavove imamo po mnogo čemu! čak, ne bih rekao ni pomislio, da možeš sastaviti jednu normalnu rečenicu, gdje bi nešto suvislo rekao (napisao)!
ali,
posle ove izjave, imaš moju beskonačnu naklonost, bez obzira šta dalje pisao i radio!!!
brate Kami, sve ti se pozlatilo!!! i izvini za sve napade i uvrede (ako ih je sa moje strane bilo)!!! :smt006 :smt006 :smt006

imao bih i jedan prijedlog za sve učesnike foruma.

umjesto što se većinom "mlati prazna slama" na forumu, kako bi bilo da se otvori tema, gdje bi svi učesnici foruma mogli iznijeti svoja lična i istinita zapažanja od 90-tih pa naovamo, lična iskustva o svojim komšijama, drugovima, prijateljima i neprijateljima. gdje su bili svjedoci njihovog nezakonitog bogaćenja na račun napaćenog naroda i sirotinje. nešto kao PRNJAVORSKI PROFITERI, TAJKUNI, BIZNISMENI i sl.
da ne bude, ja sam čuo da je taj i taj u ratu prodao ili kupio nešto, čuo sam od komšijinog strica koji je umro 1997. god NEGO ja sam vidio da je taj i taj uzeo to i to tad i tad, bio je prisutan ovaj, onaj i sl.
mnoge stvari bi isplivale i mnogo manje mržnje i zavisti bi bilo.
moj prijedlog, pa kako hoćete.

Kami, još jedno izvinjenje i veliki pozdrav od Koridora!!! :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by grlica »

ти си стварно луд Коридору , ово је тек форум , није ни суд ни полиција . Па нјихови најближи не смију ни око себе да причају ко је колико мазнуо а ти отвараш нову тему :smt005 :smt005 стварно наивно звучиш да не кажем дјетинјасто , али ме макар слатко насмија :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Pusti Grlice ostrašćene stranačke navijače, taj ne vidi dalje od nosa,on misli da bi u tom kamijevom hipotetičkom zatvaranju milionera, da bi svi bili iz SNSD a, a kao ovi iz SDSa su svi pošteni ljudi,to je bolesna percepcija ovakvih likova koji svijet politike gledaju crno bjelo ,pa mu se ovo kamijevo reteriranje na SNSD e tako jako dopalo.a kad Kami okrene stvari ,kako to veoma vješto čini, onda se on bogac s njim ni u čemu ne slaže,a u komkretnom slučaju ljubio bi ga u usta.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by cicos »

Lijepo je znati da se lavovi razmnozavaju ili ti kote u preriji. A da UDAVi - UDAVi.
Lijepo bi bilo vidjeti kako to nekog ko ima milionche strpavaju u buxu. Samo ima mali zaje* u toj utopiji. Sa milionche moRe da sebi kupish chika Filu i Nobila i Degena u vishe primjeraka i na kraju se svima nasmijesh u brk. Vecina tih tajkunovaca su polu pismeni ili pola od polupismeni ali su zato premazani svim mastima i uvezani bolje no internet. Ne'a perce da im otchukash. Ali zato sirotinji odbijaju i ono sto nemaju da im se odbije.
Neka je nama nash dragi "onaj chije ime ne smije da se spominje" ( treca Milina zapovijest) chio i veseo i neka sebi kupi (za narodne pare) ragbi klub a ne samo ovaj sto ima (KK) pa u miru neka cijela familija NJegova & other jeSeNeSDejovci pokazuju srednjak svoj. Sta ce svastika njegova da pokaze? Valjda ima shta.

Post Reply