OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Kalabić Drago kao eventualana mogućnost, da nastavi da vodi prnjavorski SNSD?
Nije neizvodljivo da ako se budd poštovao Statut SNSD, da se i ovaj gospodin pojavi kao kandidat za člana Opštinskog odbora ispred Mjesnog odbora Crkvena il se samo kandiduje.
Moja procjena ukoliko se ta mogućnost dogodi, da će na glasanju proći veoma loše odnosno izgubit će od drugog protivkandidata, kao nekada Doktor od Simića.
Evo da na kratko zamislim da je Kalabić ponovo izabran za predsjednika OO SNSD i da ppostavim pitanje može li Kalabić uspješno nastaviti da vodi SNSD? Odgovor je da ne može i u tom zamišljenom slučaju izborni rezultat SNSD bio bi katastrofalan, kao onda kada je Kalabić organizovao izbore pod zastavom DNS (CCA 380 glasova na cijeloj opštini Prnjavor). Poslije ove režije SNSD bi nestao sa političke scene.
Pošto SNSD nije demokratska već Miloradova stranka, gornji scenario je gotovo nemoguć. Kalabić je potrošen političar i on može mirno da se penzioniše po specijalnom poslaničkom zakonu i da se kao relativno mlad čovjek posveti nauci ili biznisu sa obaveznim pisanjem memoara.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Nekad hit od Bjelog dugmeta, Bitanga i princeza,poslije dodikovog intervijua,a evo dans javila se i Nada.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Ministar SredojE Nović bio je ljut kao ris nakon nakon što niko od srpskih poslanika na sjednici Prestavničkog doma održanoj 3.januara nije glasao za zakon koji je on predložio,prenosi današnja štampa.
Žestoka svađa između Majkićeve i Kalabića oko predloženog protiv minskog zakona u Prlamentarnoj skupštini BiH govori da su sve ,,babe '' u SNSD a protiv Kalabića ,a i ministru Sredi je dato do znanja da ne prilazi Prnjavoru dalje tromeđe :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »


Nesto vam ovaj puno prica o spomenicima,da ne bude ono jezik o zlu ,zlo mu i bi. :D Jedan stecak za SNSD na moj racun. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Vidiš da čovjek čita ,ne priča,ako već častiš SNSD e, gdje je čast za druge :smt003 :smt003
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by samuraj »

JOJ joj potrošeni političar,koji nije nikad imao više od 200 glasova - priča o potrošenom kalabiću koji je imao i po nekoliko hiljada,i sve to da se uvuče u bulju moćnicima.
Potrošenost jeste očigledna,nek idu obadvojica u prošlost - što se mene tiče,samo ima i gorih od kalabića.
Pišu prozu za kanalizaciju po forumu.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »



:?:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by corkan »

I ova su četiri Asa odprdeli svoje Mile je još faca ali ova dva stara magarca nisu više nizašt :!:
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Gospodin Samuraj ne slaže se, očigledno, sa mišljenjem Svitanja, da je gospodin Drago Kalabić "potrošeni političar".
Interesantno je nešto drugo. Svitanje je prije oko 50 dana iznijelo svoje stavove o tome "Šta bi bilo kad bi bilo", da ponovo Kalabić bude izabran za predsjednika lokalnog SNSD-a. Od tada gotovo da niko, ne računajući gospodina Samjraja, ništa ozbiljno nije napisao.
Da li se može zaključiti da je ova tema iscrpljena i sama od sebe se na Info Prnjavoru ugasila.
Svitanje na ove dileme odgovara sa DA.
Predlažemo da se ova stranica i službeno zaključa.
SNSD danas u Prnjavoru de fakto i nepostoji. Opštinska organizacija je raspuštena. Organi ne postoje više mjeseci. To treba hrabro prihvatiti i baviti se mnogo važnijim političkim pitanjima i problemima.
Bila jednom jedna stranka u Prnjavoru. Pamtit ćemo je po frakcijama i beskonačnim sukobima unutar nje same, dok je trajala.
Političar Kalabić bio potrošen ili ne ovu će partiju preživjeti i vremenski ali i u pamćenju naroda.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Ja predlazem da se otvori na forumu nova tema :D koja bi se zvala :Muzej za propale stranke i stranacke lidere.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Ko bi bio kustos u tom muzeju,vjerovatno Boriša :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

Шта се то дешава у странци црвених мундира (ох како добро звучи одавно није се чула ова ријеч :mrgreen: ) , да ли предсједник реконструкцијом владе жели добро народу, или пак себи? Свима нам је више мање познато да се ближе страначки избори у СНСД , по први пут у историји ове странке биће два кандидата за новог предсједника, стари добри предсједник чије име је уткано у саме темеље ове странке и други који би представљао социјалистичку струју у СНСД.
Овим потезом стари вођа крчи себи пут до побједе и још једног покушаја именовања за шефа државе.Социјалистичка струја у СНСД су за сада људи на најважнијим функц. а то су: Игор Р. Слободан Г. министар Ковачевић и сам против кандидат г. Радмановић. Овом реконструкцијом једино може бити на добитку Прњавор читајући данашњи ,,Блиц'' дођох до сазнања о новим именима која партиципирају за фотељу(мада се већ одавно шпекулише о тим именима) да апсолвирамо: Жељка Ц. као премијер, млади Томаш министар финансија , мој добар пријатељ (нећу му открити име да не избаксузирам, држим му фиге) спајајући ова имена уз већ постојећи кадар, како на Локо. тко и на ентитетском и државном нивоу има да процвејтамо као бехар.
ПС. : Једини проблем је овај снијег што константно пада да нам не падне на бехар. :smt003 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Svaka čast za toje interesovaneje za dešaavanje u SNSD u,ali svjedoče ti kao stranački aktivista SDS a morao bi uavaženom pubkikum prnjavorsko, odgovoriti šta se dešava u prnjavorskom VODOVODU, ni hoće li voda zaista poskupiti sa 0,80 na 1,65 km da se spremamo na proteste.
Pusti ti socijalističke ,laburističeke ,seljačke i druge struje u SNSD u :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

Змиле одговорићу ти ако ти мени одговориш на ово питање:
Трче три зеца шумом и први каже,, иза мене трче два зеца'' други се окреће и каже ,, иза мене трчи један зец'' трећи се окреће и каже ,, иза мене трче два зеца'' !
Колико зечева трчи иза трећег зеца ?
чим ми тачно одговориш на ово питање ја ћу да одговорим прецизно на сва твоја !
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

[quote="svjedok.saradnik32"]Змиле одговорићу ти ако ти мени одговориш на ово питање:
Трче три зеца шумом и први каже,, иза мене трче два зеца'' други се окреће и каже ,, иза мене трчи један зец'' трећи се окреће и каже ,, иза мене трче два зеца'' !
Колико зечева трчи иза трећег зеца ?
чим ми тачно одговориш на ово питање ја ћу да одговорим прецизно на сва твоја !
[/quot
Nemoj ti meni dva zeca tri zeca ,koliko plćate Žunu da vas savjetuje za poljoprivredna pitanja :smt005 :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »



Ово је задња Драгина изјава :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Teškom mukom natjerao sam sebe da poslušam izjavu čovjeka, političara i gospodina Kalabića, povodom raspuštanja OO SNSD Prnjavor..Biviši predsjednik reče, sad prepričavam po sjećanju, da on neće dozvoliti da sitni kriminalci, i onda pominje nekog "Nikolića" (jedno od najbrojnijih prezimena u srpskom narodu), upravljaju strankom u Prnjavoru.
Ko kome ovdje .... majkicu. Raspušteni predsjednik koji je na čelu stranke prepolovio izborni rezultat za Skupštinu opštine i raspušteni predsjenik koji je katastrofalno izgubio izbore za načelnika opštine ..., zamislite on nešto neće dozvoliti.
Jebiga druže učitelju, u dvadeset prvom vijeku u geografskom srcu Evropske unije, neko se usuđuje da patentira toplu vodu.
Jedna stranka koja ima legendarnog generalnog sekretar Vasića (nadam se da nije familija jednog nama dobro poznatog Vasića), ali samo za unutrašnju upotrebu, i plus međunarodnog sekretara, a da ne pominjemo visokog predstavnika za Prnjavor, gospodina Novića. dopušta predsjeniku Opštinskog odbora, sa užasno lošim izbornim rezultatima, da on izjavljuje u medijima, da on nešto neće dozvoliti.

Imali SNSD svoj Program. Imali SNSD svoj statut. Imali SNSD svoja stranačka izborna pravila. Šta u prevodu znače SNSD. posebno ovo zadnje slovo "D".Valjda ovo "D" se prevodi nešto kao demokrati. Postoje li u SNSD mjesne organizacije i članstvo sa propisanim pravima, kao naprimjer da svaki član ima pravo da bira i da bude biran.

Predsjednik koji je izgubio izbore i koji je po struci diplomirani pravnik, dozvoljava sebi luksuz da izjavi, da on nešto neći dozvoliti.
Ovakvim izjavama imenovani političar u javnosti poentira samo minuse.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

svitanje wrote:. Šta u prevodu znače SNSD. .
SVE
NAS
SJEBO
DRAGO
:lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by SIVI SOKO »

idem i ja kod drage kalabica ovaj mnas sve slaga i porece
Budi sam svoj gospodar

trtović
Posts: 17
Joined: 18.11.2012. 22:04

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by trtović »

znaš kako kažu "Drago ti je veliko govno" e baš tako......
:smt006 :smt006 :smt006 :smt021 :smt021

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Данас ово
SIVI SOKO wrote:idem i ja kod drage kalabica ovaj mnas sve slaga i porece
А прије пола године ово

SIVI SOKO wrote: kalabic drago ili kako ga vi tu nazivate od miloste kiklop je lopov i fukara koja nebi trebalo da ima pravo glasa a o tome da treba da bude biran je i suvisno govoriti


viewtopic.php?f=21&t=2674&p=241419#p241419

:smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

SIVI SOKO wrote:idem i ja kod drage kalabica ovaj mnas sve slaga i porece
Bolje ostani kod Nemanje isto ti dođe :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Konačno !
Prema dobro obavještenom izvoru sinoć je u Banjaluci obavljen neformalan razgovor grupe uglednih prnjavorski aktivista SNSD a sa gosp. Sredojem Novićem,koji je nakon raspuštanja opštinskog odbora SNSD a Prnjavora, imenovan za povjerenika ove opštinske organizacije u kojoj se trebaju da provedu unutarstranački izbori pod njegovim nadzorom.
S obzirom da je razgovor uspješno proveden,navedeni izbor potvrđuje da je dobijeno konačnoo zeleno svjetlo od gosp.Novića da je unutarstranačka kampanja u prnjavorskom SNSD a počela, i da će se provoditi u skladu sa statutom ove stranke.
Od istog izvora saznajemo da je ova grupa aktivista predložila za jednog od kandidata za budućeg predsjdnika OO SNSD a mr. Daraka Tomaša i da njegova unutarstranačka kampanja može da počne,s čime se složio i kandidaturu prihvatio i sam mr. Tomaš.
S obzirom da je svoju kandidaturu za predsjednika OO SNSDa,a koju saznajemo od nekih članova imaenovane komisije zaprovođnje unutarstranačkih izbora, najavio i dosadašnji predsjednik raspuštenog OO SNSDa gosp. Drago Kalabić, prnjavorski socijal demokratri konačno mogu da odahnu, jer u slučaju da se ne pojavi još kandidata ,borba za čelnog čovjeka prnjavorskog SNSD a, vodiće se između mr.Darka Tomaša i Drage Kalabića,kako bi se konačno jednom razmrsila i završila slobodno možemo reći agonija ove opštinske organizacije.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by karamarko4 »

nazalost ja imam informaciju da ih je kiklop uslovio nekim stvarima i da su mu obecali da ce biti doticni ponovo predsednik oosnsd=a,stim da se nemoze on vise kandidovati za nacelnika sto je on i prihvatio,ZEMUNE vidim te kao buduceg kandidata :smt005 :smt005

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Brankica »

ZMIJA wrote:Konačno !

Od istog izvora saznajemo da je ova grupa aktivista predložila za jednog od kandidata za budućeg predsjdnika OO SNSD a mr. Daraka Tomaša i da njegova unutarstranačka kampanja može da počne,s čime se složio i kandidaturu prihvatio i sam mr. Tomaš.
Konacno i jedna fina vijest!

Post Reply