Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Dobro su i prošli ,ovi moji iz Mrtduše Donje,dans sam razgovarala sa građanima iz Orašja i Novog Sela, gdje ljudi godinama ne mogu da svojim putem proći ni sa tenkom, a kamo li limuzinom.Ovaj inače nekad pristojan ''austrfougarski put'' ''razrovala'' je Šumarija,SDS pred svake izbrore'' završava''pa je tako i ove godine, mašine samo što nisu izašle na teren,i prvi put ''bastion'' SDS a puca na sve strane,jer im je došlo do grla svaki put slušati prazna obećanja.Ovaj put su okrenuli ćurak.Još kad su čuli da se u Štpcima planira da se asvalt maže po treći put od asvaltare do Musa,kap je koja je prelila čašu.
Svi koji asvaltiraju u izbornoj godini u principu gube izbore,jer nemoguće je za dva mjeseca asvaltirati cijelu opštiinu, pa makar to bilo prmazivanje asvaltom, bez ikakve pripreme asvaltne podloge.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

ZMIJA wrote: Svi koji asvaltiraju u izbornoj godini u principu gube izbore,jer nemoguće je za dva mjeseca asvaltirati cijelu opštiinu, pa makar to bilo prmazivanje asvaltom, bez ikakve pripreme asvaltne podloge.
Znači da SDS asfaltira tokom čitavog mandata. Jer je samo 1 izgubio izbore. U pravu si ZMIJA.

P.S. Mislim da trebate promijeniti temu. što se tiče asfaltiranja u Prnjavoru, još 3 života bi SNSD-u trebala da uradi probližno koliko SDS, posebno u nekim ranijim vremenima.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Moram se složiti s tobom Neozbiljni,asvaltiranje seoskih ledina je specijalnost SDS a, Godinama se predizbornim asvaltom varao narod,ali vi niste sa narodom u zadnje vrijeme ,došao i narod pametiu o tome ti pričam.
Radojica iz Mrduše i njemu slični jesu obećali glasove iz sela ,ali zasigurrno znam da dvije trečine seljana neće glasti za SDS,pa da im u Mrduši naprave repliku pariške Notre Dame.
Vlado je 2008 zasta asvaltirao u Mrduši put o kome je govorio Kami, Cer Debeljačko brdo, i lično sam tih dana razgopvarala sa El komadnte i na moju konstataciju da gubi izbore sližio se samnom,i izgubio izbore ne samo u Mrduši, već u okrugu Rio De Prnjavor.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Ovaj prilog K3 je pokazao sve Vaše laži. Tomaš je pokazao da je jedino došao da pravi kampanju i da se hvali. Pa sad recite kako je Gatarić taj koji se hvali svim i svačim.
Bravo za Sinišu, održao je lekciju!!

P.S. Kakve veze ima Tomaš sa el. distribucijom???

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

K3 je kao i BN stranačka su ESDESOVA TELEVIZIJA nećemo sad o tome.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Čuj popa "hvala direktorki elektrokrajine i njenim saradnicima direktoru fzo i ministru za evropske integracije"
Kakve veze FZO ima sa elektro?
A Darkic je ovdje naspram Sininise kao fico naspram rolsrojsa, ili bentlija.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

ZMIJA wrote:K3 je kao i BN stranačka su ESDESOVA TELEVIZIJA nećemo sad o tome.
Baš me briga za privatnim televizijama, pričamo o dva kandidata. Siniša smiruje političke tenzije, priča o normalnim stvarima. A ovaj magistar došao da se pohvali nečim što je elektro uradio! JADNO!!

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vidovita baba »

Tomas je presmijesan. Skupio se, skanjuzio kao da mu je familija pomrla. Pa ne zna jel drug od popa ili od popadije.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

KAMIKAZA wrote:Sto sam ja vrijedjao nacelnika i SDS,ja rekoh da je SDS ili opstina u vrijeme njihove vlasti tada, napravio put od Cera do Debeljackog brda jako kvalitetno,a da je ovo sada sr*nje,nije nista licno ali stvarno nikad niko nije ovako na brzinu nesto zavrsio,ja njivu ne mogu tako brzo da pobrnam kao sto oni postave asfalt. :)
Vredjas u istoj recenici u kojoj I zagovaras brzinu I efikasnost puza :smt001
Vezano za asfaltiranje 100% niste u pravu. Bla bla truc prica pada u vodu kada se uzme u obzir da je MG Mind izvodjac radova, a nadzorni organ sasvim druga firma - Gradip. Koja insistira I kontrolise da asfalt bude prema gradjevinskim propisima I tehnickim standardima.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by murgo »

ZMIJA wrote: Vlado je 2008 zasta asvaltirao u Mrduši put o kome je govorio Kami, Cer Debeljačko brdo, i lično sam tih dana razgopvarala sa El komadnte i na moju konstataciju da gubi izbore sližio se samnom,i izgubio izbore ne samo u Mrduši, već u okrugu Rio De Prnjavor.
Zmija, nije bilo cijelo Debeljacko Brdo asfaltirano....to je (bilo) ruglo Opstine i sela! A za to su zasluzni i seoski lopovi (100% istina) koji se bave politikom!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

A sta onaj Radojica, Milojica kako beše, sto javno poziva glasače, on to uradio tako sto mu došlo ili mu je neko rekao dobio si asfalt ali sad toliko i toliko glasova, sta imaš pozivati javno, nek narod sam procijeni, pa shodno tome glasa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vidovita baba »

Gledajući ovo mogu samo reci, sreća Tomaseva pa je imao Kalabica 2008.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

murgo wrote:Zmija, nije bilo cijelo Debeljacko Brdo asfaltirano....to je (bilo) ruglo Opstine i sela! A za to su zasluzni i seoski lopovi (100% istina) koji se bave politikom!
Ja sam godimnama u skupštini zagovarala,da se s pravca Cera ide prema Debeljačkom brdu,a neki ESDESOVI kamerati su kretali iz Rakita s donje strane sela, i to u dijelovima ledina asvaltom, koja nije trajala ni jedan mandat, to se raspalo a ovaj komad asvalta sa Cera do Božića je urađen dosta kvalitetno i to je činjenica.Neznam tačno definiciju Debeljačkog brada,ali to se uvriježilo pa ponavljam.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Julka,znam ja sta pisem,bez obzira ko je sta gradio ili nadzirao,moj traktor je prosao dan ranije tu i nije bilo nikoga,ja sam kao sto znas radio asfalt bar sebi i znam sta mu treba :) a sto kaze Zmiki,Vlado je casno i svjesno izgubio 2008 godine i u zadnjem momentu je asfaltirao moj sokak,i uz inat se uslikao pred mojom kapijom :) baraba matora :) Pokazao je da nece da mrzi one koji ga naj vise kude i kritikuju,sto bi malo koji politicar uradio,jednostavno je mogao da kaze ko te,ja svejedno gubim i bas me briga hocu li u ovoj selendri imati 3 ili 30 glasova,ali nije i ma kako ja prezirao njegovo ratno vrijeme i ponasanje,ne mogu da budem stoka i da ne kazem da se tu podigao iznad sebe za sto stepenica,naravno i iznad mene,i da sutra bude opet kandidat za bilo sta,ja bi glasao za njega,jer je na kraju ispao nesto cemu se niko nije nadao.Ne mislim ja da je on nakon toga bolji covjek,nego je ispao bolji politicar,nije guz*com zatvorio vrata,sto je jako bitno ne samo za njega nego i za cijeli SDS,njemu trebate reci hvala sto ste uopste dobili novu sansu 2012 i danas.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

vidovita baba wrote:Gledajući ovo mogu samo reci, sreća Tomaseva pa je imao Kalabica 2008.
Šta si ti gledala baba? Nerazumijem.Sreća je Gatarićeva što je imao Kalabića.šta buncaš.?
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mirabell »

ZMIJA wrote:asvaltiranje seoskih ledina je specijalnost SDS a
...misliš ne trebaju se asvaltirati naša sela jer ćemo se svi preseliti u Laktaše :lol: :lol: :lol:
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ja to nisam rekla,dakako da se sela trebaju asvaltirati ,ali to asvaltiranje mora da liči na nešto,ne prolazi ta zamjena teza kod mene.U narodu već odavno živi sintagma PREDIZBORNI ASVALT.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Mirabell,vidis da su vec njihove pojurile kod nas. :) Nes ziv ostat. :) Bit ce nama vaditi asfalt ako se ovako nastavi,mora da njih miris friskog katrana privlaci. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Dnas sam ćula najnoviju kletvu : ''DABOGDA TI PUT DO KUČE PREDIZBORNI ASVALT BIO''
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:

P.S. Mislim da trebate promijeniti temu. što se tiče asfaltiranja u Prnjavoru, još 3 života bi SNSD-u trebala da uradi probližno koliko SDS, posebno u nekim ranijim vremenima.
Ето мени је отворио очи овај чикица који је предсједник МЗ у Мравици, како се то ради. Ја сам све до сада мислио да се тај асфалт поставља, због добробити грађана а не ради избора.

Ево иду Избори, па ћемо да видимо како су испоштовали начелника на том бирачком мјесту :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Za nacelnika bi ovaj put bilo bolje da je slagao. :smt005
On svaki put sam sebi opali samarcinu,bas me cudi kako je mogao da se bavi borilackim sportom. :) Njegov protivnik je morao samo da stoji i ne smeta njemu dok se sam ne izubija ako je i tada radio ovako. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Eksperti, shvatam političku borbu ali ne gubite dostojanstvo. Za rad vaših glasića draže bi Vam bilo da ovi ljudi po selima ne dobiju asfalt pred kućom.

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mirabell »

KAMIKAZA wrote:Mirabell,vidis da su vec njihove pojurile kod nas. :) Nes ziv ostat. :) Bit ce nama vaditi asfalt ako se ovako nastavi,mora da njih miris friskog katrana privlaci. :smt005
Neeeee...bježe jer se noću spavati ne može od rasvjete i svijetlećih reklama. Las Vegas.Razlika je jedino jer tamo Kralj ne pjeva Love Me Tender...nije njegov ukus :roll:
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Da on je vise za sirovu snagu. Sta cemo, svako koristi svoje adute.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Highlander »

http://www.6yka.com/novost/112345/to-za ... -sto-uvozi
U posljednje tri godine Prnjavor bilježi trend rasta broja zaposlenih, tako da je trenutno broj zaposlenih u ovoj opštini 6811 lica.

U najavi je investicija pomenute fabrike obuće „Sanino“ koja će u narednom periodu otvoriti novi proizvodni pogon i zaposliti dodatnih 250 radnika do kraja godine. Ovom investicijom broj zaposlenih u posljednje četiri godine biće povećan za 1000 radnika.

Inače, Prnjavor kao i susjedne opštine Derventa, i Teslić (zajedno sa Tešnjom i Žepčem ), privredno su veoma aktivne i pripadaju zdravijim primjerima u RS i BiH.
:smt006 :smt023

Locked