Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Pokemon wrote:
vrsta8472 wrote:
Ко је предсједник МО СДС Прњавор?
Imaju tri MO SDS u gradu. I doticna nije prijedlog nijednog.
Хоеш рећи да је дотична самопредложена од себе саме, и да је то ОО аминовао?! Или је ипак можда био утицај "сиве еминенције", тј. начелникове сјенке на ту одлуку?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Ne znam odakle ti te info. Uopste nema price ko ce na listu da ide jos, imena pristizu, ali OO nije aminovao nista. Mi smo DEMOKRATSKA stranka. Tako da, nemoj da siris te lazne informacije. Hvala :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

У јбт, нисам знао да још имена нису стигла. Могу ли да погодим ко ће бити носилац листе, ко бр.2 све до 10-тог мјеста ;)

Ах да, не смијем да ширим лажне информације. Извини нећу онда да погађам :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Pokusaj :smt006 :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pokemon wrote: Mi smo DEMOKRATSKA stranka.
Jeste kao AKP u Turskoj.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

http://www.prnjavor.info/otvoreno-novo- ... igraliste/ Otvoreno novo dječije igralište...Čestitke načelniče!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Pokemon wrote: Otvoreno novo dječije igralište...Čestitke načelniče!
Odlična stvar za grad, jako dobra lokacija, sve super! Ali čestitke građanima i M:TEL-u! :smt006

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

Otvoreno igraliste,za neka dva mjeseca ce se otvoriti nove prostorije vrtica,muzicka skola se gradi,pitka voda sa povelica stize u cesme nasih gradjana do kraja ljeta,svaka cast nacelnice na odlucnosti da se uradi nesto za gradjane nase opstine,naravno uz minimalna sredstva koja imamo na raspolaganju
:smt006

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

neozbiljan wrote: Odlična stvar za grad, jako dobra lokacija, sve super! Ali čestitke građanima i M:TEL-u! :smt006
Naravno, naravno, to se podrazumjeva. Igraliste je za nase najmladje i da im djetinstvo bude sto ljepse. A nacelnik Gataric sa svojim timom odlicno radi na poboljsanju zivota u nasoj opstini.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »


Све шира и шира подршка начелнику!!
Пре ове конференције господа из странке Снага Народа се згрозила увидом у документацију почињеног ратног злочина Жунића!!!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Jedno pitanje, kakve veze ima načelnik sa igralištem osim što kao načelnik opštine prisustvuje otvaranju. Taj dio mi nije jasan. Hvala na odgovoru, ko odgovori
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

НА УЛАЗУ У ГРАД ПОСТАВЉЕН ГРБ ОПШТИНЕ
Image
У парку који се налази на улазу у град, данас је постављен грб општине Прњавор. Начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић је рекао да грб представља симбол града и да овакви детаљи чине град љепшим и дају му обиљежје урбане средине. „У протеклом периоду настојали смо уљепшати сваки дио града, али да то буде грађанима и практично. Добар примјер за то су чесме „Повелич“, рекао је Гатарић.
SAMSUNG CSCОн је додао да се поноси Прњавором и свим добрим људима који су у протеклом периоду подржали многе активности и захвалио се Жељку Шушку, власнику приватне радње „Бравар“ на донацији за данашње радове. „Господин Шушак је великим дјелом донирао радове на постављању грба, а заслужан је и за лијепо уређено острво, које се такође налази на улазу у град, као и за одржавање цвијећа код градских чесми“, рекао је Гатарић. Шушак је позвао суграђане да својим активностима учине град љепшим и бољим, те нагласио да подржава начелникове активности на уљепшавању града.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Bas lijepo,to mi se svidja.
Mada,sada nesto gledam,i mislim,pa prije neki dan je Milijana u ime SDSa najurila Zeljku zbog mesa ako ne grijesim i dobila za to podrsku nacelnika,a danas nacelnik ovdje sa njim pravi Foto Shooting,kao da nista nije ni bilo. Cudooo od naroda smo mi. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Načelnik kao human i pravičan covjek svojim primjerom utice na stvaranje jedne humanije i pozitivnije atmosfere u Prnjavoru te su se zbog toga i činila dobra djela u kojima je često i sam načelnik učestvovao i kao kabinet načelnika a i kao pojedinac Sinisa Gataric.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

А зато смо значи били први. А када нам је МТЕЛ скинуо 30 добрих дјела и Петрово било прво, гдје су тада били јунаци. Ето свједока сарадника за свједока - послао сам му поруку да ако може преко начелника нешто ураде. Нико ништа није урадио, срећа па сам имао доказе да смо све то пријавили јер сам чувао овдје на форуму те пријаве. Нема те теме јер је била активна на оно новом форуму који је угашен.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Iris wrote:Načelnik kao human i pravičan covjek svojim primjerom utice na stvaranje jedne humanije i pozitivnije atmosfere u Prnjavoru te su se zbog toga i činila dobra djela u kojima je često i sam načelnik učestvovao i kao kabinet načelnika a i kao pojedinac Sinisa Gataric.
Iris nemoj da previše kakiš zašto ne isplati zadnje tri plate radnicima,
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Corkane, moram priznati da znaš diskutovani, nema sta prva liga!
Kojim radnicima?
A ja bih tebe pitala kad će moj direktor u državnoj firmi da isplati meni moje zadnje dvije plate koje duguje?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sta ima on da ti isplacuje,ne kopas ti kod njega kukuruze pa da ti on duguje,i on je radnik kao i ti ,kao da se on nebi radovao da ima para za bacanje,pa da dadne i vama i sebi,naravno sebi malo vise,ali tako to ide.Isto je i sa nacelnikom,on samo djeli ono sto ima,nije lud da donese od kuce pa da djeli plate ovima na budzetu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vidim Vrsta tamo lupeta o nekakvim logorima smrti, pa tebi je Kamikaza, izgleda logor smrti u glavi, vjerovatno od viška B vitamina (iz piva). Pitam Corkana kojim radnicima jer plate u opštini su redovne pa me zanima na koje radnike misli. Dalje ga pitam kad će moj direktor meni isplatiti plate koje duguje jer kad se već brine za radnike nek se brine i za mene i ja sam radnik, niko nije pomenuo da Corkane isplaćuje bilo šta i kome.
Kamikaza, toplo ti savetujem da smanjiš pivo

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ирис, зар ти не радиш у општини?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Šta rece i ostade ziv !?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ма дај Ирис немој ме зезати.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris znas da ne pijem ,to je meni od ovog zelja,kisna godina pa izdzikljalo ,valja to potrositi. :)
Naj bolje bi bilo da se neko oglasi od zvanicni organa,nacelnik ili neko drugi,ne kao stranacki lider nego kao covjek i bivsi vojnik vojske RS.U prnjavoru nije bilo logora,bio je to pritvor,sto znaci pritvaranje do donosenja sudske odluke,zatvor je mjesto gdje su smjesteni ljudi koji su pravosnazno osudjeni......a logor je nesto sasvim drugo,zato treba neko da sve to definise i da se oglasi tj.da demantuje tu glupost.Inace ode sve u PM.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Da vas uputim:u prepunoj sali Doma kulture,danas u 17h, odrzana je redovna Skupstina OO SDS Prnjavor, gdje su bili i koalicioni partneri i gosti. I izglasana je podrska kandidatu za nacelnika dr Sinisi Gataricu. Takodje ima i jedan fin dokumentarac, pa cete vjerujem i to uskoro pogledati. :smt006 SDS jaci nego ikad! I cestitke Sinisi Gataricu na ponovnoj kandidaturi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Uvjek sam volio da gledam komedije ,kad cete da nam prikazete taj snimak ??? :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked