Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

У ову стару зграду поред платана, испред Мизичке треба Црвени крст.
Наравно уз реновирање старог, зиданог здања...
#Самокажем :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pola grada rasprodali,prodali cak i interese ljudi koji su osteceni gradnjom auto puta i sad se busate u prsa i pokazujete slike. :) Samo kazem. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

[quote="svjedok.saradnik32"]
Image
Zanimljiv si ti lik :D gledam ovo i sam sebi nevjerujem,slikao si ulicu sa dva razlicita mjesta,prva od popove kuce,kako mi to zovemo i pise nekad a druga od trznice i pise danas,to jeste jedna ulica ali dva razlicita pojma,u donjoj zoni gledano od trznice prema Prosvjeti put nikad nije ni bio los,gore jeste bila katastrofa,ali kad nesto usporedjujes onda moras da stanes na isto mjesto i slikas.Nema tu opravdanja,ako nemas staru sliku donjeg djela mogao si da napravis novu u gornjem djelu,i nije bas ni puno bolje sada,za dvije zime ce biti gore nego prije.
Image
Neznam dali si isao ovom "ulicom",pjesice,sedamdeset koraka :D mili moj Boze i to je vrijedno slikanja,nekad je tu ulicu Havzija sam cistio svako jutro da mu prasina ne ide na sladolede,a vi se sada u zvjezde dizete sto ste je jednom premazali katranom. :P A svaka ti cast sto si uspio ovako da je razvuces na slici,kao Pante pitu,izgleda bar dva kilometra dugacka. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

RumFO
Posts: 11
Joined: 01.07.2015. 16:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by RumFO »

Julija punim plućima Cohibe(Kohibe).?

Zašto azil za pse lutalice ne radi kako treba, zašto još dve prigradaske ulice nemaju asfalt, dičite se tu slikama pojedinih dijelova ali iz različitih pozicija slikano.?!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Пос'о је добар, а пара лака!

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Za studenta cija je paznja usmerena u oblast “luksuznih roba i usluga”, a interesovanja preokupirana visinom stipendija..filozofiranje je najjaci adut :wink:
U savrsenom skladu sa licemerjem i predrasudama zasipate ovu temu nesuvislim komentarima. Za razliku od vas, nacelnik nikada nije ispoljavao malodusnost. I sve sto je postigao rezultat je njegovog ogromnog individualnog napora.
Ruku na srce, on je najbolje sto imate!!

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Ima Prnjavor jos kvalitetnih ljudi,nije tacno da ne postoji niko u Prnjavoru ko bi bio vrijedan i sposoban kao nacelnik...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

RumFO
Posts: 11
Joined: 01.07.2015. 16:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by RumFO »

Ali trenutno nije riječ o stipendiji nego o azilu koji ne radi, i vlasti koja se fali ponoviću dijelovima koje su sredili. A što se tiče "luksuznih roba i usluga", Cohibu sam pomenuo jer sam vidio najboljeg među nama u izdanju. :smt006

I još kad smo kod pasa lutalica, znate li Vi Julija da je u samom centru grada pre par dana napadnuta i ugrižena osoba od istih tih pasa lutalica, pa možemo zaključiti da azil ne radi kako treba?!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Проблем паса луталица (и других напуштених кућних љубимаца и домаћих животињки) је цивилизацијски проблем урбаног човјека...
Азил је привремено рјешење на путу премошћавања проблема...
С тога ову сувислу пгримједбу преадресирати као циркуларно писмо, ако је намјењена ријешавању проблема...
Ако је намјењена политикантству и сама себи циљ, онда извини... :)

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

KAMIKAZA wrote:Zanimljiv si ti lik gledam ovo i sam sebi nevjerujem,slikao si ulicu sa dva razlicita mjesta,prva od popove kuce,kako mi to zovemo i pise nekad a druga od trznice i pise danas,to jeste jedna ulica ali dva razlicita pojma,u donjoj zoni gledano od trznice prema Prosvjeti put nikad nije ni bio los,gore jeste bila katastrofa,ali kad nesto usporedjujes onda moras da stanes na isto mjesto i slikas.Nema tu opravdanja,ako nemas staru sliku donjeg djela mogao si da napravis novu u gornjem djelu,i nije bas ni puno bolje sada,za dvije zime ce biti gore nego prije.
Брате мој лијепи и добри, ово сам баш са разлогом и направио да се види да је цијела улица урађена , пресвучена са новим асфалтом. А ти мало прошетај том улицом сад је равна и условна за ходање нећеш ишчашити кук. Добро не могу сад да гарантујем за тебе с обзиром на твоје године и физичку покретлјивост ти би је и у кревету зезнуо. :wink:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Koliko sam upoznata Azil pasa radi, čak su angažovani i volonteri kako bi imali efikasnije rezultate. Ako želiš da popraviš kvalitet rada i sa reči pređeš na dela, angažuj se i ti!! Onda bi imao tačnije informacije da li je pas o kome govoriš lutalica ili ima neodgovornog vlasnika..
Zadovoljstvo, školovanje i posao nisu nespojivi, dragi RumFO. Iskoristi mogućnosti koje ti se pružaju, aktiviraj se..Sa godinama, doći će i cohiba na red, kao vrhunac hedonizma :wink:

RumFO
Posts: 11
Joined: 01.07.2015. 16:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by RumFO »

Što se tiče psa vidjećemo u čijem je vlasništvu isti, ako se pokrene tužba na čije ime će biti upućena. A što se tiče školovanja i posla uvijek sam za, ali sam angažovan na fakultetu i u svojoj sredini. A vrhunac hedoizma za mene svakako nije Cohiba.

RumFO
Posts: 11
Joined: 01.07.2015. 16:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by RumFO »

Fino se vrijeđamo dragi moji sugrađani! :smt006 ali to se dešava kada argumenata nema.

Ja ovde nisam nikog ovde uvrijedio ili nisam imao namjeru; nego mi smiješno što se falite kapitalnim investicijama, otimačinom od sanacije puta (od asfaltne baze do kamenoloma) koji je uništen prilikom pravljenja auto-puta. Svjedoci smo da taj put nije saniran, a i kruže priče da su donacija za sanaciju tog puta iskorišćene za popravljeno po gradu to čime se falite to je meni koliko smiješno toliko i žalosno. :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Kod nas je azil pasa u funkciji samo vi to ne vidite :D Dovedu azilanta,u ovom slucaju psa u azil i oni razmotre njegovu situaciju,pa mu tek onda odbiju azil,jer ne postoji osnova,nije taj pas politicki progonjen pa da dobije azil,on je iz socijalnih razloga zavrsio na ulici a ne iz politickih i nema osnovu za azil kao albanci i cigani u njemackoj.Noga u dupe i opet na ulicu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Evropa će još nekako i da podnese trošak ovih azilanata, a bogami mi u Prnjavoru vrlo teško.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

RumFo podržavam te samo u jednom, a to je da kohiba nikako ne može biti vrhunac hedonizma nikad i ni u kojem slučaju, čak naprotiv.

RumFO
Posts: 11
Joined: 01.07.2015. 16:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by RumFO »

Draga moja Iris, dakle podržavaš me samo u hedoizmu, zanimljivo; a ja danas pomenuo i azil dakle isto tako podržavaš da psi lutalice hodaju po našem gradu i ujedaju ljude, i put ne slažemo se dakle da ti ljudi trebaju put koji je nekad bio u dobrom stanju danas uništen, donacija za sanaciju iskorišćena za nešto drugom čime se falisaju pojedinci opet ovo pominjem nažalost. Bog će dati auto-put će da se završi, a izgleda da će ti ljudi ostati prepušteni sami sebi.?! Tuga.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Ima li neko informaciju,hoce li u skorije vrijeme biti asvaltiran put pored gradskog groblja?Ako biste nam uslisili zelje,neka svjetiljka bi dobro dosla,makar one vrtne,solarne da se zabiju od groblja do doma na Babanovcima,eto da vidim otici pjeske do brata,a i neki manijaci se pojavljuju u tom reonu,pa da djevojcice uce iste na vrijeme...Hvala!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Problem pasa lutalica u Prnjavoru je odlično i riješen kakvo je stanje u drugim gradovima, npr.u Banjaluci u naselju Budžak ćete sresti cijele čopore. Ali mišljenja sam da se taj problem mora rješavati sistematskije i na drugi način uključujući kazne za vlasnika koji na tako neodgovoran način napusti brigu o životinji. Mada znajući iz ličnog, usudjujem se reći sad već i dugogodišnjeg iskustva, povrede nikad ili jako rijetko nastaju od strane pasa lutalica, ljude napadaju i to nekad čak nanoseći i smrtne povrede čija rasa u je u svim zemljama Evrope i svijeta zabranjena za držanje a kod nas ih vlasnici čak puštaju slobodno bez povodca po parku da se igraju i čak ih i huškaju jednog na drugog da vide koji je jači. E tu bi se trebali malo više uključiti inspekcijski organi, komunalna policija pa i policija.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

И ето, коначно, креће ријешавање проблема Музичке школе и то у правом правцу урбанизације нашег Прњавора који се, лагано, извлачи из учмалости касабе...
Школски комплекс Гимназије, средње школе "Иво Андрић", Основне школе "Бранко Ћопић" ускоро богатији за Музичку школу која свој програм проширује и за средњу школу...

Ускоро нас очекује и уређење дијела око, ускоро бивше, бувље пијаце...

Довођење воде са Повелича у град ће отворити рјешење питке воде...

Све у свему ко и мало има друштвене одговорности не може а да не види да се, како рекох, питање урбанизације града полако уобличава...

Браво за начелника и његов тим као и за скупштинску већину... :smt006

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by arrow »

Verujem, cenjeni sude
da dobro poznajes ljude
vi barem imate posla
jer cud je cud, a sud je sud

Verujem, cenjena glavo
da si i ucio pravo
da svakom sudis posteno
jer cast je cast, a vlast je vlast

I sve po zakonu
za to sam prvi
ne bi bilo ove krvi
da je bilo sve po zakonu

Vlast je vlast, i ja to postujem
tu su paragrafi pa zagrabi
nek isto je i djavolu i djakonu
pa nek se zna

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by arrow »

просвјета wrote:И ето, коначно, креће ријешавање проблема Музичке школе и то у правом правцу урбанизације нашег Прњавора који се, лагано, извлачи из учмалости касабе...
Школски комплекс Гимназије, средње школе "Иво Андрић", Основне школе "Бранко Ћопић" ускоро богатији за Музичку школу која свој програм проширује и за средњу школу...

Ускоро нас очекује и уређење дијела око, ускоро бивше, бувље пијаце...

Довођење воде са Повелича у град ће отворити рјешење питке воде...

Све у свему ко и мало има друштвене одговорности не може а да не види да се, како рекох, питање урбанизације града полако уобличава...

Браво за начелника и његов тим као и за скупштинску већину... :smt006
Pa zar je dovođenje vode sa Poveliča "urbanizacija" zar to nije nešto osnovno što bi ljudima trebalo obezbijediti !
Stvarno si profo kratkovidan i za tebe i jeste samo kasaba jer za dalje nisi,osvrni se malo na svoja pisanja i biće ti jasno da pretjeruješ.


Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by nenad 10 »

Da i bravo za sve rasprodano u vlasnistvu opstine.Sta ga briga nije mu cacevina.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

просвјета wrote:
Ускоро нас очекује и уређење дијела око, ускоро бивше, бувље пијаце...
Шта ће бити са бувљом пијацом, и ако није тајна гдје ће је пребацити? Да не буде опет, неки договор у четири ока који ће потврдити СО?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

@Iris opet lupas. Kakve copore spominjes u budzaku?

@prosvjeta opet suplje price i velicanje! Za 350 000km se ne moze napraviti sa svom papirologijom ni kuca a ne skola!
Zasto da sve skole budu na istom mjestu. Sto ne naprave na zapustenom zemljistu pored Nikola Tesla skole!? Sve to neciji interes i bahatost...pa da djeca zapadnog dijela grada pola dana idu do skole!
Jel se napravila anketa nekakva. Nije naravno vec kako pojedini zamisle tako bude! !!

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

Locked