Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

просвјета wrote: јер ако неко није оптужен онда није крив и тачка.
Шта ти није јасно?
Можда би ти хтио да се закони друкчије тумаче али то је, како веле пристрасно.


Skolski ,ti i ja kao da nismo iz iste klupe izasli. :D Ponisteno je prvostepeno rijesenje i vraceno na ponovni postupak.Sto znaci,da nije recena poslednja rijec. :D A ja ne branim nikoga,ja samo napadam. :D
vrsta8472 wrote:


Комисија за жалбе Републике Српске донијела је одлуку којом се поништава првостепено рјешење Комисије за утврђивање сукоба интереса у органима власти Републике Српске о постојању сукоба интереса начелника општине Прњавор Синише Гатарића.

Предмет је враћен на поновни поступак и рјешавање.

Комисија за жалбе утврдила је да првостепена Комисија није испоштовала законску одредбу према којој се прије доношења одлуке морају утврдити све чињенице и околности значајне за одлучивање, а заинтересованим странкама омогућити да остваре и заштите своја права и правне интересе.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

просвјета wrote:Мислиш да погледам твојим, добродушним, очима? :)
И велиш пекотека, а шта ти је друго ово...
Улизице - то су за мене најгори људи на свијету, најштетнији, најпокваренији.

Они подржавају сваку власт, они и јесу власт, они сију страх без милости, без икаквог обзира, хладни као лед, оштри као нож, као пси вјерни свакој држави, као курве невјерни сваком појединцу, најмање људи од свих људи.

Док њих буде нема среће на свијету, јер ће уништити све што је истинска људска вриједност.

Меша Селимовић
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

I napad i odbrana koncipirani su na isti nacin, tzv rvanje srpskim stilom :D
Svim zabludama ovih "u napadu" zajednicko je to sto ne uzimaju u obzir cinjenice, nego pribegavaju licnim osecajima. Nacelnik se razlikuje po individualnosti i inteligenciji, ima sposobnost da pobedjuje uprkos okolnostima.. sto donekle potvrdjuju priznanja kojim je nagradjivan, kao i ugled koji poseduje u narodu i strucnom delu javnosti.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Bice da je tako. :D Samo meni se cini da je devedeseta minuta a na tabli je nerijeseno, igraju se finale,pa ce biti produzetci,a mozda i penali,ko zna.Steta sto je ukinut onaj sistem :"Zlatni Gol", pa se sada mora odigrati sve do samog kraja. :D Zeza vas malo i sudija,cini mi se da je malo na njihovoj strani. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Strpljenja malo :D Adaptiramo se na sve izazove, lomimo protivnika, ako treba srce ce se ostaviti na tom terenu :wink:
kako bi bratska utakmica u fotofinisu zavrsila rezultatskom razlikom u nasu kosrist :) ..tj.pravosnaznim resenjem!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kami, ti si zalutao na pogresan teren. U ovoj borbi se dobijaju Iponi a Sinisa je tu svoj na svome i neprikosnoven.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Судија још није одсвирао крај. Сачекајте мало . . .
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Ko razumije ovo oko poništenja rješenja, stvari su jasne. Ako na kraju postupka ne bude u sukobju interesa, onda načelnik slobodno treba iduće godine uzeti tri miliona iz budžeta i prebaciti firmi gdje je suvlasnik za kojekakve usluge. Ako nije u sukobu za 120 hiljada, onda nije ni za tri miliona, zar ne. Ja mislim da ovo sve govori.

otpor
Posts: 47
Joined: 03.05.2013. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by otpor »

Kako je samo dobar manager ovaj nacelnik. Pa opet zaduzenje. Jako fobra odluka velikog managera. A ovi kapitalni projekti su vjerivatno plate radnicima u opstini....
Dokaz da se ove nagrae kupuju istilo kao i diplome managera....
Hoce li mi neko objasniti sta je to manager i sta ta osoba radi.... :wink:

dobriduh
Posts: 55
Joined: 11.06.2015. 14:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dobriduh »

Diplome, priznanja i nagrade tip "Naj menager"...jos malo bit ce i kod Džudija na buvljaku...sad za sad se prodaju ispod žita.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Prognoze koje iznosite su na nivou pijačne trgovine :smt001
Konstantno obezvređivanje je posledica preterane konzumacije žute štampe i Žuninih beseda. Dokle više, udaviste nas!!
PS Menadžer planira, organizuje i upravlja poslovanjem

otpor
Posts: 47
Joined: 03.05.2013. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by otpor »

Aha. A to radi manager. A posto je vas veliki nacelnik veterinar onda je ocigledno samo sposoban da plaira, organizuje i upravlja poslovanjem sa ovcama ili kravama a ne sa budzetom....

RumFO
Posts: 11
Joined: 01.07.2015. 16:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by RumFO »

Prvo poštovanje svima, čitanje Vaših postova me natjeralo da se uključim u ovu diskusiju. Nadovezao bih se na Nickyev post kako za dobijanje nagrade u narednih 10 godina, i svjedok.saradnika32 kako je i gospodin Tomaš plaćao članarinu i .. svi ste to procitali je li, da se vratim na ono što želim da pitam je...

Znaci naš dragi načelnik dr Siniša Gatarić kako Nicky reče 50+ hiljadarki platio za najboljeg, pa zato mi studenti nemamo stipendije imamo bijednih nepunih 70 KM, e sad mislim da neki od Vas ovde imaju dijete koje studira kao što sam i ja nečije dijete koje studira, i primamo famoznu stipendiju.. E, onda se vracamo na gospodina Tomaša i ako je plaćao članarinu ok, ali isto tako je stipendija bila ako se ne varam 100KM. I tako naš sadasnji načelnik plaća i članarine isto, i dobija naravno nagradu za najboljeg načelnika, da bi se narodu zamazale oci ili sta? I isti taj načelnik govori kako za mlade ljude ima u ovom gradu perspektive i tako dalje..

Šta da radimo sa ovakvim dešavanjima u našoj opštini, hoćemo trpjeti tiraniju i lopovluk?

Hvala.

dobriduh
Posts: 55
Joined: 11.06.2015. 14:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dobriduh »

U principu u danasnjem vremenu je apsurdno pricati o upravljanju i organizaciji, jer koliko ja znam za upravljanje i organizaciju postoji i obaveza odgovornosti, a jos necuh na ovim Ex-Yu prostorima da iko od ovih upravljaca javnim dobrima, bude pozvan na odgovornost...tu i tamo poneka istraga kratki pritvor jos rijeđe i goni dalje za sve narodne pare...moj student jos malo nece bit ni 70..a perspektiva ovih prostora je pritegni opanke i put pod noge..u bolje sutra.

User avatar
vandali
Posts: 11
Joined: 16.12.2007. 22:28
Location: SRC "Borik"
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vandali »

Sramota je hvaliti se neuspjehom, sramota je veličati nedostojne. Sramota je primati i najmanja priznanja za uspjeh kada u sred ljeta pola grada cijeli dan ostane bez vode. Šta je u tome dobro? Ne kažem da je "najbolji" kriv što je pukla cijev ili šta već, ali onda nemojte zabijati glavu u pijesak i praviti se da ne vidite gdje živimo. Nešto tu smrdi, i to ne samo danas :(

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Прво распродаја, онда задуживање. Гори су од мајских поплава!
Кредитно задужење?!

Скупштина општине Прњавор ће на 34. засједању заказаном за дан 10.07.2015. године разматрати одобравање кредитног задужења општини Прњавор у износу 3.000.000,00 КМ, од чега је 1.000.000,00 КМ намијењено за финансирање пренесених обавеза из периода 2012-2014. година, а 2.000.000,00 КМ за финансирање капиталних пројеката.

opstinaprnjavor.net


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

vandali wrote: Nešto tu smrdi, i to ne samo danas :(
Ovo su zlatne rijeci.Mislim da je Gataric najmanje ili skoro pa nista,kriv za danasnje stanje oko vode i vodovoda,treba se biti realan i reci da su svi predhodni od 1957 godine do njegovog mandata vise krivi od njega,kad su ti dzepovi prazni dzaba je sto cevapi mirisu,znas gdje su ali se nema sa cime.nezna se sta je gore,kad nemas para,nemas zubi ili kad sve to imas ali imas i secer. :D
Kako on sada da nam pomogne,jedino da sebi kupi dvije kante i obranicu pa da nosi vodu od kuce do kuce. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

E dragi sinovac RumFO, bilo bi mnogo bolje da se ugledas na nacelnika! On je u svoje vrijeme bio vrsan student, vrsan sportista kao sto je sada vrsan politicar i nacelnik. Vama mladima treba da su takvi ljudi uzor! Na vama je da predano ucite, da se obrazujete i da gledate da sto vise doprinesete nasoj Srpskoj, a ne da zakukavate da vam drzava povijecava sredstva koja ionako jedva izdvaja.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

U pravu si Vrsta, sve živo rasprodao što ima na području grada, a sada kredit. Nema ovako lošeg domaćina nadaleko. Prije par dana još dodje jedan radnik na budžet, za kojim stvarno nema potrebe, a onda nije čudo što se nema i mora se potegnuti za kreditima. Šta će sad reći ovi njegovi, jer je prijašnje dizanje kredita, po njima, bila ogromna propast, hoće li takođe po njima ovaj kredit biti suprotno. Iako, istine radi, pola sadašnjeg zaduženja koje plaćamo danas je stvorio SDS, a polovinu SNSD. Može li mi neko reći gdje se to postaje menadžer i stiče znanje za ovakvo vodjenje javnih poslova. Možda kod onog Praštala, što ga neku veče oprala Alternativna. Samo, drugima i nekako, ali nama bi skupa školarina.

RumFO
Posts: 11
Joined: 01.07.2015. 16:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by RumFO »

Poštovani Zar, ja ne osporavam da je načelnik to sve bio, svaka čast, nastavio je on to najbolji ili vrstan kako Vi kažete eto vidimo samo priče kruže kako je nastavio. Ok, ovde je riječ o stipendiji koja je u predhodnoj vlasti bila 100KM i bila je 12 mjeseci. I činjenica je da se prodaje opštinska imovina i plus se opština zadužuje, ne zadužuje se ovde načelnik lično nego svi gradjani opštine..

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Nisi ti to razumio...on to prodaje imovinu sds a narod je zirant iki ti ga jemac. I onda kako to danas biva domacini ne vraćaju vec žiranti se guse. :)

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

RumFO
Posts: 11
Joined: 01.07.2015. 16:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by RumFO »

Pa šta sam ja rekao nego da on ne zadužuje sebe lično, nego cijeli grad svakog od nas, imovina SDS-a divno pa SDS posjeduje cijeli grad... Ahh, tugo. :smt005

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Sigurno je da je načelnik najodgovornijji za ove prodaje i sada kreditiranje, ali ne treba izostaviti ni pratnju, Šikarca, Božu, Slavuja, Mitrića, Vukajlovića. Treba jasno reći da bez njih ne bi bilo ovih "menadžerskih" poteza načelnika, Njihovo sitno šibicarenje u vlasti nas je dovelo do ovoga. Siguran sam da dobar dio onih koji su im dali podršku i neznaju ili zanemaruju njihov dio odgovornosti. Koliko je kriv načelnik za ovo urušavanje opštine, toliko su krivi i oni.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Kako ovaj djetlic brzo zaboravlja izbore i kako su "navukli" glasove za njega u jednom selu, jer je cvilio. A nije imao ni 100 glasova. :smt005 a kao vodi neku stranku, pih, po kafanama. :smt006 :smt006 :smt006 hvala Bogu pa ga nece biti na narednim izborima!Oooops, 271... iznenada :roll:
https://www.izbori.ba/Rezultati/Rezulta ... 00440.html
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Ovaj naš diablo počeo kao i dobriduh, kad god ih nešto stisne, njima se prividja Žuna, ali kad si već izbacio ovaj link, mogu ti reći da bi bez problema glasao za ovu listu. Kad sve saberem oko ove naše lokalne politike, PDP ima razloga da sa optimizmom očekuje naredne izbore, jer je vidljivo da rade kao jedan kolektiv. Na ovim izbornim stranicama vidim da su imali u protekle dvoje izbore rast glasova, za očekivati je da nastave tim tempom. Po mojim informacijama, Bosić i Siniša se satraše da Ivanić ovome naredi lojalnost naj načelniku, ali nešto im ne ide. PDPovcima želim sreću, i ako ih istinski posluži, nadam se da će neke stvari leći na svoje mjesto, jer imam osjećaj da drže do nekih principa. Vidi se to po njihovom malom šefu u Prnjavoru, a bogami se ovih dana to vidi i po velikom šefu u Sarajevu. Čak i da je istina sve što kažeš, moj mali ali široki diablo, ostaje pitanje šta ćemo sa ovom nenarodnom, odrođenom lopovskom vlašću. Šta ćemo sa njihovim neispunjenim obećanjima i silnom štetom koju su izazvali. Ta pitanja ostaju.

Locked