Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Samo sto ti u nas tu odgovornost pojedinca usadjuju pendrekom u glavu a ne savjetom,pa se onda pretvori u revolt pojedinca. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Keyser Söze wrote:Privodjenje forumasa na razgovore u policiju, proizvoljno smanjivanje plata bez obrazlozenja, hapsenja koja se poslije pokazu potpuno neutemeljena, napadi na novinare, prijetnje, psovke, tuce,
И поред свега тога што си набројао, форумаши и даље остају и опстају. Добро си примјетио ово.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Svraka, ne, nikako, ne nasladjujem se. Samo izražavam nerazumijevanje za tvoj stav, na koji svakako imaš pravo. Ne mogu da prihvatim da je barbika loša, a načelnik dobar.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ovo za privodjenje forumasa na razgovor nije bas tako bilo,nije radila kafana pa su ih oni pozvali na kafu da ne stoje na ulici,a ni svrakinih 15% ne treba gledati bas tako ,to oni njemu hoce da usparaju pa da mu u komadu daju za bozic,uz trinaestu platu,brinu ljudi o njemu a vi odmah izokrenete stvari.
Mene bome nisu privodili,meni su iz policije došli doma.Uzeli su mi one poTdatke.
Pišem mondramu,na taj događaj.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Keyser Söze »

vrsta8472 wrote: И поред свега тога што си набројао, форумаши и даље остају и опстају. Добро си примјетио ово.
Pretpostavljam da je vecina forumasa malo starije generacije, mi smo prosli kroz puno toga, i manje-vise se "naoruzali" odbrambenim sistemima, pa zato i opstajemo. Problem je da ti nasi odbrambeni sistemi sprecavaju i dobro i lose, i tu je ta klica problema koju ne zelim mladjim generacijama.
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Једно питање за моју драгу Ирис? Да ли у српском језику постоји ријеч ШАМПИОНКА?

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

У српском језику не постоје ни ријечи : Портал, инфо, форум.... па их ми користимо свеједно. Саркастично је то што појединци који нису успјели освојити медаљу у пиш**у у даљ омаловажавају и деградирају успјех младог човјека, који је примјер и узор свим људима не само младима како је начелник рекао, него и много старијима. Битии изузетно успјешан спортиста, одличан ученик, омиљен другар је лекција из ,,чојства'' за многе како овдје на овом форуму тако и широм ове наше напаћене средине.. Бар некад подржите нешто племенито, не морате увјек сваком лонцу бити поклопац.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

макадам
Posts: 36
Joined: 20.01.2014. 11:50

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by макадам »

Полицијско застрашивање,и ко зна какве друге будалије се врше према људима који се на овом порталу појављују и транспарентно износе свој став.Мислим да је највећа глупост особе која је ,"Свједока сарадника" застрашивала,разговором који је вођен у полицијској станици Прњавор,када та иста особа се појављује на овом истом порталу и брбља шта јој душа иште.Да не повјерујеш :smt009

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vrsta, u našem jeziku ne postoji ni riječ "portal".
Ali u medicini postoji nozološka jedinica ili entitet koji se zove patološka ljubomora!
Ti zaslijepljen svojom ljubomorom srljaš i jako ružno komentarišeš nešto što se tiče jedne mlade djevojke i dječijeg vrtića, ili ne srljaš već smišljeno pokušavaš skrenuti temu sa jednog tako pozitivnog dogadjaja i odvratiti pažnju na tobože nekakve greške.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Управу си све. А да ли постоји ријеч шампионка?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sifra »

svjedok.saradnik32 wrote:У српском језику не постоје ни ријечи : Портал, инфо, форум.... па их ми користимо свеједно. Саркастично је то што појединци који нису успјели освојити медаљу у пиш**у у даљ омаловажавају и деградирају успјех младог човјека, који је примјер и узор свим људима не само младима како је начелник рекао, него и много старијима. Битии изузетно успјешан спортиста, одличан ученик, омиљен другар је лекција из ,,чојства'' за многе како овдје на овом форуму тако и широм ове наше напаћене средине.. Бар некад подржите нешто племенито, не морате увјек сваком лонцу бити поклопац.
Niko ne omalovazava njen uspijeh nego se to vjerovatno odnosilo na naseg uzvisenog nacelniga.


Prvo, ne postoji ta rijec u srpskom jeziku. Samo ministarka i jos 2,3 zanimanja postoje koja se mogu PRAVILNO koristiti u zenskom rodu.
A drugo, to sto si ti naveo kao sarkazam, nema veze s njim. To moze samo da bude veoma glupa ironija. Kad vec zelis kao sekretar jedne velike politicke partije da koristis te "malo intelektualnije" rijeci, proguglaj malo ili procitaj taj dolje svoj potpis sto ga imas za jezik i pogon :smt006
Alea iacta est!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Појма ви немате шта је српски језик, није то готова, мртва ствар (иако разумијем ваш угао гледања) но живо ткиво народа...
сифра wrote:...Samo ministarka i jos 2,3 zanimanja postoje koja se mogu PRAVILNO koristiti u zenskom rodu...
А ова министарка коју признаште у вокабулар је сатиром натјерана у признање и изнова се потврђује...
Рецимо прва министарка... :D
Last edited by просвјета on 28.05.2015. 06:49, edited 1 time in total.

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by pat »

Najturbo evropski nacelnik je gendersensitiv ;-)

Sta cete sad? Ha? :smt002

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Вриједи погледати. Само још да се преведе на нпр. енглески, њемачки, италијански . . .


https://www.scribd.com/doc/266451089/In ... e-Prnjavor
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Metropolaaa je toooooo .... :D
Samo jesmo li mi sada 50 ili 60 kilometara od EU ??? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Довољно близу да би нешто инвестирао и покренуо бизнис, а опет довољно далеко да би очували аутентичан примјер јединства слоге и хуманост када је најпотребнијие што се могло видјети безброј пута на подручју неше општине.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by pat »

Pokazi svojim primjerom! Digni kredit, pokreni biznis. Pokazi vlastitim primjerom kako to ide i kako treba.
Ja koliko vidim, mnogi privatnici zavrsise u Opstini. Ne znam zasto, ako zive u zako perspektivnoj sredini?

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by 1389 »

Digni kredit da pokrenes biznis, pa digni jos jedan kredit da podmazes biznis! 60 km od EU, a ipak mi se cini da nam je Mijesec malo blizi!
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Eksperti leksičke morfologije, koji očekuju da im se pruži mogućnost veće zarade novca kroz privatni biznis moraju najpre da ulože u finansijsku pismenost. :wink: Tu podrazumevam skup teorijskih i praktičnih saznanja o ek.parametrima koje bi trebalo ispratiti kako proces ulaganja ne bi bio put velikog rizika već isplanirana strategija za uvećanje kapitala.
Angažovanost rukovodstva opštine Prnjavor na promociji i podršci stvaranju povoljnijeg ambijenta za preduzetništvo je za svaku pohvalu!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

julija wrote: Tu podrazumevam skup teorijskih i praktičnih saznanja o ek.parametrima koje bi trebalo ispratiti kako proces ulaganja ne bi bio put velikog rizika već isplanirana strategija za uvećanje kapitala.
Да ниси случајно мислила на Ветреинарску станицу Прњавор :smt001

https://www.blberza.com/Pages/issuerann ... e=vspr-r-a

Шта значи добар менаџер :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Виде прилог са обиљежавања дана општине.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Eksperti leksičke morfologije, koji očekuju da im se pruži mogućnost veće zarade novca kroz privatni biznis moraju najpre da ulože u finansijsku pismenost. Tu podrazumevam skup teorijskih i praktičnih saznanja o ek.parametrima koje bi trebalo ispratiti kako proces ulaganja ne bi bio put velikog rizika već isplanirana strategija za uvećanje kapitala.
Angažovanost rukovodstva opštine Prnjavor na promociji i podršci stvaranju povoljnijeg ambijenta za preduzetništvo je za svaku pohvalu!
Neznam kako su ovi exsperti stajali sa leksičkom morfologijom,što su se svojevremeno bez ijedne uložene Dojće marke, a ksanije ove ''naše'' Kaeme postali drmoseri,a sigurna sam da su većina imali problema sa elementarnom pismenšću,a o ekonomskoj pismenosti su stajali kao što ja stojim sa idejom,da se ipak jednog dana popnem na Mont Everst.
Malo mi Julija ličiš na pokojnog Kardelja koji između ostalog napisa i jedno od svojih dijala:
Ekonomski i politički odnosi u našem socijalističkom društvu''
Svaka čast aktuelnom rukovodstvu naše opštine,a svakom drugaom budućem, neka je Bog na pomći, njima, zajedno sa nama.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Upravo zbog toga treba podrzati sveznalice sa foruma da se ostave politike i integrisu u biznis. Ne manjkaju im ideje i inicijative da se upuste u poslovni alpinizam, u pohodu i na sam kraj sveta :D
Mislim da je nacelnik to davno prepoznao ..i ima dominantnu ulogu da i lokalnom parlamentu priblizi vaznost pokrenutih projekata koji su u funkciji poboljsanja investicione klime u gradu.

PS Ako bas insistirate na poredjenju, preskocite Kardelja i Kolindu. Kockica koja nedostaje mom mozaiku je samo Voja Seselj x

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Nema šta, neke stvari se moraju pohvaliti iz ovog priloga koji promoviše opštinu. Tačno je da smo prvi po proizvodnji mlijeka, još od reformi Mladena Ivanića, kad je bio premijer, i kad je prvi put njegova vlada donijela Zakon o podsticajima u poljoprivredi od 4 % u to vrijeme. Dobro je što reforme daju rezultat i danas. Tačno je i da smo danas uspješni po proizvodnji pilećeg mesa, zahvaljujući mukotrpnom radu i zalaganju Desimira Živanića. Da su mu još htjele pomoći bilo koje lokalne vlasti, on i koperanti bi daleko dogurali, i lakše bi se nosili sa Perutninom, Ovakom, i drugom konkurencijom. Za svaku pohvalu su i ove donacije u asfaltnoj masi preduzeća koja su srušile puteve izvozeći šljunak sa Ljubića. Svakako treba pohvaliti i izgradnju škole Drage Malinovića. Ne može se prećutati ni to da je prošla vlast ostavila 2,5 miliona maraka sredstava od kojih se nastavio raditi Povelič. Dobro je što se održavaju takmičenja i festivali manjina, jer bi bilo šteta prekinuti nešto što je započeto još poslije rata. Da je Siniša imao znanja i sposobnosti, zajedno sa skupštinskom većinom, da pametno potroše i usmjere 30 miliona maraka, koje su za ovaj period potrošili iz budžeta, sigurno bi stanje bilo mnogo, mnogo bolje. Želim da vjerujem da će do kraja mandata i oni uraditi više toga pozitivnog, srazmjerno novcu koji troše.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

J*bo vas mis,vi kudite nacelnika a vidite sta je covjek sve napravio za ovako kratko vrijeme,sram vas bilo. :D Mada kad malo razmislim meni je najgori nacelnik koga je Prnjavor ikad imao (Vlado Zivkovic) :D napravio asvalt do i oko kuce pa malo i oko svinjca, :D sad ne moram da palim kosacicu,samo vozam ugasenu po dvoristu da ljudi misle da sam vrijedan,ali njega sam ja tada kudio kao i vi sto sada kudite ovoga,mada sam se ja izvinuo covjeku,a vi necete. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked