Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

blek_stena wrote:Draga Julija, slažem se s tobom da su sva pisanja namjerna, jer niko valjda slučajno ne uključi računar, pa još sjedne i nešto napiše, što znači i da smišlja. Malo si me i povrijedila kao mladog forumaša, jer sam jedan od onih koji kažem da su SDS i SNSD lice i naličje iste medalje, odnosno njihovi vodeći ljudi. Po tvome ja sam " diletantski naklapač ", jer eto pominjem i vodeće ljude naše opštine, i njihova djela ( ili bolje reći nedjela)..
Jednim magičnim klikom stvaraju se anonimni prijatelji i razmenjuju stavovi. Komunikacija na internetu lišena je nezamenljive magije pogleda..i povreda, tako da si zaštićen dragi Blek :wink:
Ne znam da li da se bavimo baba Ilinkom, g.Žunom ili godinama koje su pojeli skakavci.
Nisam upućena ko je od njih dvoje.. trgovao hrvatskim zarobljenicima, vodio sudske sporove protiv opštine Prnjavor, 20 godina živeo samo od intriga i politike. Kao i informacija, da li je dok je Ilinka predsednikovala skupštinom, opština izdvajala lični dohodak za dva predsednika. Od ovog košmara sve se izmešalo, jedino što je izvesno jeste da se široko živelo i zaduživalo u godinama koje su iza nas.
g. Žuna ima veoma bogat background, imaj to u vidu kada ga hvališ, Blek!
Uspeh na bilo kom polju ljudskog stvaralaštva uglavnom je rezultat uloženog napora, truda i ispunjenih očekivanja. Čitava Srpska priznaje načelniku dr Siniši Gatariću uspeh, čak i neistomišljenici poput predsednika Dodika. Postavlja se pitanje kako vi niste u stanju da prepoznate dobre impulse. Da li je osnovni problem što oni dolaze iz SDS-a?
Moje su želje da načelnik nastavi samo napred, jer vreme je ma koliko se ponekad činilo drugačije, ipak na njegovoj strani x

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Keyser Söze »

Posto vidim da mnogi porede stvari sa zapadom, zelim samo da podijelim svoje iskustvo. Dakle, studiranje na zapadu je besplatno, tj. Ne placa se skolarina kao npr u Americi, ali se za troskove zivota uzima kredit. Jedan veci dio kredita (ca 60%) je nepovratan, dok se ostalih 40% vraca. Moguce je naravno i uzeti samo nepovratna sredstva a ostatak namiriti drugim nacinima (roditelji, extra posao ili npr post :-)!). Vecina studenata se zaduzuje i onda su primorani vracati taj kredit veci dio svog radnog zivota. To i nije toliko glupo jer sve pojedince natjera da dobro razmisle da li je isplativo studirati, koliko dugo, i na kraju je to motiv vise da se zaista vrijeme studiranja iskoristi da se nauci i osposobi sto vise. Vrlo je vjerovatno da ja i nisam bas nepristrasan ali mislim da je takav sistem dobar, i cak pozeljan jer jako rano uci mlade ljude da preuzmu odgovornost za svoj zivot. Stipendije su ok, i dobrodosle kao bespovratni kredit ali je iluzorno ocekivati da ce one biti dovoljne. Stoga dodatni krediti mogu biti opcija koja bi svima omogucila studiranje kao vid ulaganja u sopstveno obrazovanje i buducu karijeru.
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Лакташки студенти, већ годинама имају стипендије по 70 КМ, и то ако је просјек преко 7... :)
А на "западу" се не плаћа, понегдје школарина али све остало да.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

O Julija, dobro sam pretpostavio da vam je Žuna trn u oku, Vidim da si čekala instrukciju, pa da onda raspališ. Takvi ste vi iz vlasti, ako hoće ljudi da vam služe, onda su dobri, kao što je bio Žuna jer je pomogao vlast, sada kada gura neki svoj stav, onda drvlje i kamenje. Možda to kod nekoga prolazi, ali kod mene ne. Znam ja Žunića još iz rata i znam isto tako da on ne ide za tudjom pameću, a to oni koji sebe smatrajju velikim facama ne dozvoljavaju. Mi koji ga znamo, onda znamo i to da je godinama radio u privatnom preduzeću poslije rata kod sebe dole na Vijaci. radio je i prije rata u privredi, tako da je ovo sve smiješno od tebe. Za zarobljenike nešto djelimično znam, samo ne čuh ni jedno ime zarobljenika, pa nije valjda da njegovi ljuti neprijatelji iz SNSDa i SDSa ne mogu doći ili objaviti makar jedno ime ili platiti nekom zarobljeniku da negdje nešto izjavi na adresu Žunića. Što se tiče predsjednikovanja, neznam da li ja treba da osudjujem čovjeka što je na sudu potražio svoja prava ili istjerao princip, Valjda treba kriviti one koji su prekršili zakon, izazvali i napravili štetu, :smt006

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Grešiš Blek, Žunić je inspirativan lik, bogate biografije i raskošnih mogućnosti. Ako bi prelistao neke od prethodnih postova koje sam ostavljala, uverio bi se da nikada nisam zanemarivala g.Žunu. A posebno ne njegove maestralne besede i konferencije za štampu.
Ako bi trebalo izdvojiti dve interesantne političke figure koje se nadmeću u sumnjivim delatnostima i lažnim optužbama, neprikosnovena čeona pozicija pripala bi gospodi Kalabić/Žunić.
Dok načelnik vuče napred, kumovski dvojac je zadužen za podmetanje klipa pod točkove..nažalost svom Prnjavoru.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

"blek" Ako znas Zunu tako dugo molim te reci mi koja je to politika koju on gura, konkretno. Mene baš zanima jer ne mogu da shvatim da mu ne odgovara ni jedna ni druga ni treća. Imam osjećaj kada bi na lokalnim izborima u Prnjavoru pobjedio PDP da bi Žuna bio opozicija. Nemam ništa prptiv njega, naprotiv mislim da je dobar čovjek a i poznajem ga lično, ali nedovoljno da bih dokučio koja je to politika koju on vodi...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Covjek jednostavno nevoli vlast i vlastodrsce,cini mi se da nije jedini. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Onda nije za politiku...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Oni koji je vole nisu za politiku,jer na kraju za fotelju prodaju i majku rodjenu.Direktno kad je u pitanju Zuna,mislim da je mogao u svakoj vlasti ili uz svaku vlast puno bolje da prodje da im je isao niz dlaku,on je svaki put birao kamenitiju stazu,zato bi trebali bar mi koji smo eto neutralni,ili se tako nazivamo ,malo vise da cjenimo njegovo (svjesno ili nesvjesno),djelovanje. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Slažem se da je mogao bolje proći on lično, ali mislim da je to "tumaranje" a nikakva politika. Ne znam baš da je cilj vodjenja politike vječno neslaganje i napadanje(to nije toliko teško), ipak mislim da je cilj dolazak na vlast i tu da se pokaže znanje i umijeće(što je mnogo teže, posebno na lokalnom nivou i u današnjem vremenu).

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

O Julija, ja u klin a ti u ploču. Kažu da papir trpi sve, tako i ovaj portal, možeš napisati što god želiš a nemaš odgovornosti. Ja volim pričati i pisati činjenično, a ne u magli. Nemoj da se ljutiš, ali ti lupaš od obale. Imam osjećaj da si mladja osoba, i ono što se kaže da ne pamtiš mnogo, to se vidi iz tvoje neinformisanosti. Žunić je dugo odbornik i molim te da mi kažeš za što je on to digao ruku ili uradio sa nivoa vlasti, a da je oštetio opšti interes, to jest mene i tebe. Ja mislim da je ovo nešto što je najvažnije, barem za mene. Koliko ga pratim godinama, često je u javnosti naglašavao ili informisao javnost o tome šta se dešava ili šta će se desiti. Ja mislim da da to i jeste zadatak odbornika i on to i čini. Znam da je i korektno obavljao ulogu predsjednika i primao gradjane u kabinet. Tako znam da je jedan gradjanin čekao pet godina samo da udje u kabinet,( jer ga Djurdjević nije primao) kad je došao Žunić, ovaj je uspio i javno ga hvalio na sva zvona. Ali pustimo mi to, njemu je to bila i dužnost, šta je on uradio na štetu društvenog interesa, to je najvažnije, i to ti meni reci, osim što je braneći sebe, dobio nasilne političare na sudu. Čovjek ne da na sebe i šta sad, ti bi možda pustila da te gaze, i imaš pravo na to. Šta on radi sa svojim kumom, kako ti kažeš " sumnjivi dvojac " je za mene nešto površno, jer ne mogu da prihvatim ako je to samo tebi sumnjivo. Uostalom šta me briga šta neko privatno radi, tako i Žunić, Čini mi se da ti funkcionišeš na način, da zbog Petra ne voliš ni Svetog Petra, tj. ne voliš Kalabića, pa što bi voljela i Žunića, jer su kumovi. Ja sam daleko od toga i volim da se uvjerim svojom glavom, a ne na osnovu "sumnje" koju neko izražava. Nemoj sada o načelniku opet, ako ovi podmeću klipove, šta je onda sa javnim nezadovoljstvom Stanića zbog politike načelnika, Šikanića, i drugih ljudi iz SDSa, koji nisu iz redova opozicije. Moram da ti kažem da je i moje iskustvo takvo da me načelnik lično i u lice slagao u mojoj kući, kada je rekao da će biti mnogo drugačiji od Tomaša, a u stvari nije, nego je mnogo gori. Ne trebaju meni za to ni Žuna ni Kalabić, jer kao što reko razmišljam svojom glavom.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Neozbiljan, mnogima se to čini tako kao tebi. Moje mišljenje je da je sa Žunom vrlo lako i jednostavno. Poštuj ono što dogovoriš i nemoj tražiti od njega da radi nakaradno. Pa on je pokojnog Veljku za vrijeme rata uhvatio za vrat pred mnogo ljudi, u Mišincima, jer mu je opsovao majku, bio sam tu, Naravno da su se poslije izmirili. Hoću reći, ko ima ljudski pristup kod njega taj prolazi, ko nema, onda je suprotno. Ja ga doživljavam kao čovjeka koji se ponaša u vlasti na način da debelo važe i da ne saučestvuje u lošim stvarima ili rješenjima koja su očigledno štetna i mislim da se maksimalno toga čuva. A siguran sam da je često u situaciji da od dva zla izabere manje, da tada bira manje, kao i svi dobronamjerni ljudi. Mislim da je naklonjen ka saradnji. da nema kompleksa jer je to u nekoliko navrata poklazao . Napr. pomogli su Tomašu da dodje na vlast, što bi malo ko učinio, kasnije su Žunu mijenjali što je ukazivao i nije pristao da se uloge u vlasti obrnu, tj. da izvršna vlast bude iznad zakonodavne. Danas je to isto tako uveliko slučaj, i onda mora biti nakaradno. Mislim da on to na vrijeme uvidja, jer je na mjestu da to prije sazna. Kada bi svi odbornici provodili ono što su narodu obećali, odnosno skupština, a načelnici provodili volju skupštine, onda bi sigurno bilo mnogo drugačije, Kod nas se poslije izbora obrne uvijek. Ne znam kako drugi, ali ja ga doživljavam kao nekoga ko radi po savjesti, a vjerovatno radi i kako mu stranka nalaže. Ja mislim da sve ove godine loše lokalne politike iza nas daju Žuniću za pravo. Pa pogledaj kako su se brzo kompromitovali neki odbornici koji su ušli prvi mandat, da ih ne nabrajam. Postupaju potpuno suprotno od onoga što su se javno zalagali. Barem to zaključujem iz njihovih programa koje su dijelili građanima. Mislim da je Kondić pozitivno iznenadio, da to naglasim. Ovako ja to vidim, naiskrenije.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Koliki je njihov kapacitet za neku veliku politiku?? :shock: :shock:
Svaka čast na poštenje ali izgleda da to nije dovoljno, na to ukazuju rezultati izbora godinama.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Moze li neko da napise sta je nacelnik uradio za poljoprivrednike u ove 3 godine? Obecanja su bila, ali nisam informisan sta je uradjeno.
Sve što možeš danas, uradi juče!

макадам
Posts: 36
Joined: 20.01.2014. 11:50

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by макадам »

Жунић и његова политика,као што сам већ раније пиао,довела је ПДП у стање,да има мање чланства него икада раније.Декларише се господин Жунић,да је правник.Гдје је само завршио то своје право??Као што Јулија рече,само подмеће клип под точкове,и омаловажава све и једну политичку већину.Сам је себи пљунуо у лице.Неко је поменуо,ако није Блек Стијена,да Жунић поштује договор.За информацију,пред последње локалне изборе,исти тај Жунић,господин,је први склопио коалициони споразум са СДС-ом,причајући како тобоже једва чека да се заврши кумовска тиранија.Информације ради,опет господин Жунић главни актер,је први окренуо леђа коалиционом договору.Очигледно човјек има проблем са свима,понајвише сам са собом.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Drag je Blek_stena, ali mi je istina draža :smt006
Ovako.. nikada nikom nisam, niti ću dozvoliti da me gazi!! Da li volim Petra ili Sv.Petra mogla bih ti odgovoriti, ali na temi ljubav..a sve u skladu sa pravilima ovog portala.
Što se tiče Žunića imam potpuno drugačije mišljenje od tvog. Ne mogu prihvatiti ništa od onog što si naveo. Činjenica je da je Žuna političar koji je više puta slagao ne mene u kućnom ambijentu, već javnost pred kamerama. Nijedan ozbiljan političar ne može sebi da dozvoli da se toliko puta ponavlja..pred izbore priča jedno, a posle izbora promeni ploču. Sedi u svakoj vlasti, opstruira svaku skupštinsku postavu, duri se godinama i to sve o trošku budžeta i građana.
Lično od mene nikada ne bi osvojio glas jedan tako nestabilan, nepouzdan i mekan čovek!

User avatar
raspaduci
Posts: 101
Joined: 12.03.2012. 23:25

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by raspaduci »

Evo nove afere našeg Veterinara. Oduzimaju zemljište koje je u vlasništvu ljudi po pedeset godina i prodaju je. Kažu to je Vučijačka zemlja, i sada tek počinje dramaturgija. Dugogodišnji vlasnici više nisu vlasnici.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Makadam, ti pojma nemaš, Završio je fakultet sa mojom komšinicom Milorankom Lazarevć, koja danas radi u opštini, pa pitaj nju ako hoćeš da provjeriš, to ti je najlakše. O poštovanju koalicionog dogovora bilo bi dobro čuti ko je šta obećao i ko nije proveo. Naprimjer, kad bi K3 smio da organizuje jednu emisiju. Ako hoćeš, pozivam te da budeš ozbiljan, pa navedi šta to nije od koalicionog dogovora proveo. Pa znaš li da SDS nije ni drugima proveo koalicione dogovore, što je Kondić izašao iz većine, pa Marjanović, Slavuj razmišlja, itdl. Nije čudo što je njih zeznuo, kad je zeznuo i narod. Predlažem, moderatoru ovog foruma, da organizuje jedan okrugli sto, gdje bi pozvao predstavnike političkih subjekata, da vidimo ko je šta obećao i ko nije ispoštovao. gdje bi se to sve lijepo snimilo kamerom, obradilo, i stavilo na ovaj naš Prnjavor info, tako da imamo nekakav pregled, da pojedinci ne lupaju i zloupotrebljavaju ove stranice. Mislim da je ideja dobra, pa čekam odgovor moderatora (ako se to tako zove) Makadam, očekujem podršku za ovakav prijedlog.

User avatar
raspaduci
Posts: 101
Joined: 12.03.2012. 23:25

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by raspaduci »

Zaboravio sam da pomenem da sve bi bilo ok,ali preko tih parcela u većini prelazi trasa AUTOPUTA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Pjesma bez veze...

Došla neka preteška vremena,
Na forumu,pojavi se stena,
Stan čoveče, Stena bleče,
Nek' i Makadam nešto reče,
Blek je stena,kao Brane Žuna,
O narodu on ''vodi'' računa,

Forum ovaj, može se da diči,
Blek nam stena na nekoga liči,
Sve poznate sintagme nam slaže,
Al' se ime ne smije da kaže,
Forumska su pravila poznata,
Ne smije s odavati brata,

Ima ovdje svakakvih imena,
Došla nam je i poznata stena,
Makadam je asvaltom stigao,
Neozbiljan gužvu podigao,
Nove snage forum preoblače,
Dođi i ti, dođi brate,
Gdje si dosad, slavni Noris Čače.

Julija je steni na put stala,
Pardona mu ,nigdje nije dala,
Juca nam je na linij vlasti,
Naš naćelnik, ne smije nam pasti,
On je dobar da boljega nema,
Stalno radi,nikada ne drijema.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

O Julija, mnogo vas Žuna ugrožava, dok tako reagujete. Što se mene tiče, neka nastavi, da njega nema, ove naše vlasti bi bile još gore. Ništa ti konkretno ne navede oko njegovih obećanja i šta je on to slagao, nego ti to onako kao što sam ti rekao od obale udaraš. Tu si ti nešto pobrkala. Nije on obećao 2000 radnih mjesta, 30 % budžeta za puteve i kapitalne radove, 5 % poljoprivrednicima, , bolji status borcima i invalidima , dodatak za stipendije najboljim studentima, socijalu podići na viši nivo itd. Ti si njega vjerovatno zamijenila sa načelnikom našim najsposobnijim, a možda i nisi, ko će ga znati, jer je načelnik ipak od svojih obećanja proveo 2 % za investicije od ovih 30, asfaltirao ulice od tudjih donacija, školu od tudje donacije, pa ti možda misliš da je dao svoje pare. Skupljeno je para za Vrtić, a opština još nije dala ni marke, sve donacije. Zaposlio kurtu i murtu gore u opštinu, pa ti misliš od onih 2000 obećanih to je to. Zaposlio lidera SDSa iz Ilove, Bogoljuba u boračku organizaciju ( ni oni tamo neznaju šta će od sebe), i Peru Đumića sa srednjom školom u nadzorni odbor Vodovoda, pa misliš da je riješio borce i invalide. Digao plate administraciji u socijalnom, to je taj viši nivo vjerovatno, sve živo rasprodo pa ti misliš to je privreda. Poljoprivrede i sportskih klubova i nema. Ima li uopšte dileme o tome, ko javno laže narod. OOhh Julija!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Image

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Image

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ту је без пратње и протокола, једнак, међу вјерујућим народом...
А бришете постове... демократично... сколсатично... :)

макадам
Posts: 36
Joined: 20.01.2014. 11:50

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by макадам »

blek_stena wrote:Makadam, ti pojma nemaš, Završio je fakultet sa mojom komšinicom Milorankom Lazarevć, koja danas radi u opštini, pa pitaj nju ako hoćeš da provjeriš, to ti je najlakše. O poštovanju koalicionog dogovora bilo bi dobro čuti ko je šta obećao i ko nije proveo. Naprimjer, kad bi K3 smio da organizuje jednu emisiju. Ako hoćeš, pozivam te da budeš ozbiljan, pa navedi šta to nije od koalicionog dogovora proveo. Pa znaš li da SDS nije ni drugima proveo koalicione dogovore, što je Kondić izašao iz većine, pa Marjanović, Slavuj razmišlja, itdl. Nije čudo što je njih zeznuo, kad je zeznuo i narod. Predlažem, moderatoru ovog foruma, da organizuje jedan okrugli sto, gdje bi pozvao predstavnike političkih subjekata, da vidimo ko je šta obećao i ko nije ispoštovao. gdje bi se to sve lijepo snimilo kamerom, obradilo, i stavilo na ovaj naš Prnjavor info, tako da imamo nekakav pregled, da pojedinci ne lupaju i zloupotrebljavaju ove stranice. Mislim da je ideja dobra, pa čekam odgovor moderatora (ako se to tako zove) Makadam, očekujem podršku za ovakav prijedlog.
Нема везешто ја појма немам,немој се толико бринути није добро за љепоту,битно је да ти имаш појма.
Апсолутно се слажем да се направи округли сто,да се отворено поразговара.Али није ми само јасно,ако је СДС Жунића обмануо како кажеш,ко је у претходној скупштинској већеини,тј.,када су на локалној влати били СНСД и тадашња коалиција, тада обмануо Жунића.Очигледно господину Жунићу нико није по вољи,или он има проблем са самим собом и са свима око себе??

Locked