Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

vrsta8472 wrote:Добро сврака, рецимо да је то све истина што си написао. Зашто си је начелник онда "врата од Владе затворио ногом", и на тај начин и себе а и грађане које заступа ускратио за средства из републичког Буџета. Немој ми рећи да ту нема, ни сујете, нити робства страначкој заступљености а поготово отворености за сарадњу. Погледај тај прилог из вијести, што је на форуму. Министарство све плаћа, колико могу да видим а општина даје папире и одобрење. И одмах је осуо паљбу по министарству јер нико није дошао да са њим потпише тај папир. Као да је то важније него изградња те зграде, за породице погинулих бораца.
Па управо реализација овог пројекта изградње 12 станова којег финансира министарство је доказ да је Гатарић спреман на сарадњу. Или мислиш да је требао рећи нећу ваше финансије, ви сте министарство које припада супротној политичкој опцији? Станове ћемо правити послије октобра. То ли је требао рећи? Човјек гледа интерес заједнице, а не неку страначку корист. А то што се неке персоне нису појавиле на потпису је баш безобразлук. И још нешто, питај било кога ко је правио кућу, колика су ставка у изградњи куће управо "папири"! До сада нисмо имали тако доброг начелника као Гатарића, а не вјерујем да ћемо га икада и имати. Чова је на мјесту, потпуно!

О јал* га хвалим, к*о да ми је род рођени! :wink:

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Zar wrote:Gataric 1.mjesto na ljestvici...deset mjesta prazno pa ostali politicari :D Vjestice, nemoj primati srcu sve zdravo za gotovo, moro sam malo da kritikujem i zavedem red na forumu...evo spreman sam da zaborvim sve Grlicine ispade... :D

p.s. racune polazem samo ovlascenim sluzbama, nikako drugacije...

Zar,kad vec imas tu moc,APELUJEM zavedi red i medu ovima koji zastupaju nacelnika ovde na forumu!Ode sa njima i nacelnik i sds do vraga...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote: Хајде Врста да играмо твоју игру,
Свједоче, још пуре јести. Ево зашто!
svjedok.saradnik32 wrote:Наведи неки град(општина) у који је Влада уложила последње две године нису ваљда све СДС-ове?
Рекао си у задње двије године. Па да ту пуно не лутамо, рећи ћу тамо гдје је то највидљивије а свима нама пред по носа. Општина Прњавор - за сада 75 000 000 КМ. И сада када си прочитао ову цифру, која сам ја написао одкативно јер не знам колико кошта ауто-пут који пролази корз нашу општину и мислим само на први дио. Знам знам, сада ћеш ти рећи како је то пројекат од општег значаја за РС и нема толику везу са Прњавором, зато ћу те одмах морати исправити. У Прњавору живи због тог ауто-пута око 300 радника. Што Македонаца, што шофера, радника на каменолому и сл. Нпр. у Прњавору је скоро па немогуће наћи стан који се изнамљује. Погледај мало огласе. И сада ти 300 људи да мјесечно потроши по 100КМ у нашој општини то је 300 000КМ мјесечно што остаје нама х 12 мјесеци то је годишње 3 600 000 КМ. То је она директна потрошња. Сада ти рачунај закуп станова, па онда човјека који храни све те раднике не могу овдје да пишем цифру колики је Уговор потписао на мјесечном нивоу за три оброка дневно. Онда разни механичари, токари, вулканизери итд. Све то израчунај и сконтај колико би то требало бити пара. Моја нека груба процјена је око 10 000 000 КМ на годишњем нивоу и то оне "живе паре". Па то множи са 4 године, мислим да не остаје ништа друго него да нам се начелник извини предсједници Владе што је тужио. Изведе на вечеру, као прави каваљер и почне да размишља као менаџер бизнисмен. Друга општина је Добој за примјер или ако хоћеш трећу Теслић :smt002 Итд. није баш све као што БНТВ објављује. И замисли како би нам било, да немамо то што сада имамо. Прњавор би био као аветињски град.

svjedok.saradnik32 wrote: Откуд теби право да ти као нешто критикујеш и савјетујеш када си најмање 10 пута до сад изнио неистину или полуинформацију.
Ми живимо у назовимо ово демократском друштву. Гдје би сваки појединац, без икаквих послиједица смио да каже оно што мисли. Сада немају сви му*а до кољена да кажу што мисле. Али ево ја, рецимо смијем. Јер немам чега да се бојим када знам да сам управу 8) А ти сада мени фино напиши, гдје сам ја то изнио лажну информацију. И то аргументујеш доказима и ја ћу рећи да сам лажњивац и манипулант широких народних маса. И за то да неко лаже, опет мораш имати доказе. Ја то покушавам сликовито да одрадим са текстовима и заокруженим интересантним. тј битним детаљима. Да би онај и напростији човјек који ово чита, могао да разумије "шта је то писац мислио да каже".
svjedok.saradnik32 wrote:И још нешто, вољео бих да знам нешто више о,,Рок'' концерту који сте планирали(УМ Н.В) на новосаграђеном споменобиљешју у Прњавору?
Као прво. срећа твоја па нема овдје дежурних лектора свраке и ирис :smt001

А друго, ово интересантније. Требао је бити концерт код "Пет лампи". Али проблем је испао тај што смо ми одлучиили да од пара које требамо добити од општине за обиљежавање значајног датума. Купимо клупе за сједење и поставимо на Трг српских бораца. Одлука је већ била донешена на Савјету МЗ, тако д аје нисмо могли промјенити. АЛИ за на годину, када будемо то реализовали и када опет будете у општину приводили на саслушање. Ја бих замолио ове што су тренутно на власти да, мене приведу на тај "информативни разговор". Па да самном мало дотична особа поразговара :smt002 То спомен-обиљежје није саграђено 2014-те већ 70-тих година прошлог вијека. И до сада је горе било и свирке, и концерата и не знам чега све не, јер преко пута тог спомен-обиљежја је једна од најпосјећених градских кафана. Гдје скоро па сваког петка има рок концерт. Ту није нико сахрањен, па да свираш поред гроба већ је споменик. Гробље је неких 15м од тог споменика. Али и кафана је поред гробља од када је Градског гробља у Прњавору.

Чак пто више је једна прњаворска рок-група снимила спот баш поред самог спомен-обиљежја и искрено нисам примјетио да је некоме то засметало.



Тако да следећег 10 јула видимо на концерту "Код пет лампи" :!:

Свједоче, можеш ли да се овако играш самном као што се ја играм са тобом :smt001
Last edited by vrsta8472 on 30.07.2014. 17:47, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:
Па управо реализација овог пројекта изградње 12 станова којег финансира министарство је доказ да је Гатарић спреман на сарадњу. Или мислиш да је требао рећи нећу ваше финансије, ви сте министарство које припада супротној политичкој опцији? Станове ћемо правити послије октобра. То ли је требао рећи? Човјек гледа интерес заједнице, а не неку страначку корист. А то што се неке персоне нису појавиле на потпису је баш безобразлук. И још нешто, питај било кога ко је правио кућу, колика су ставка у изградњи куће управо "папири"! До сада нисмо имали тако доброг начелника као Гатарића, а не вјерујем да ћемо га икада и имати. Чова је на мјесту, потпуно!

О јал* га хвалим, к*о да ми је род рођени! :wink:
Ја не знам да ли нам начелник болује од амнезије. Зато морам да поставим ово: ГАТАРИЋ ПОДНИО ТУЖБУ ПРОТИВ ЖЕЉКЕ ЦВИЈАНОВИЋ
15.11.2013. - Начелник општине Прњавор, Синиша Гатарић, поднио је тужбу против предсједника Владе РС Жељке Цвијановић због њене изјаве од 15. септембра, да је он, као начелник, својом бахатошћу зауставио изградњу аутопута Бања Лука - Добој, дионица која пролази кроз Прњавор.
Да би било ко из Владе отишао негдје званично мора да тражи одобрење од свог надређеног. Тај надређени је до октобра Жељка. Да ли требам још шта да напишем? Или ти је ово сасвим довољно, да ме схватиш:smt003

И на крају, нека начелник сутра пита министра, зашто није дошао:
Сутра у Прњавору подјела 52 картице

Министар рада и борачко-инвалидске заштите Републике Српске Петар Ђокић сутра ће у Прњавору подијелити 52 картице по ваучер моделу Фонда солидарности за обнову Републике Српске.

Подјела ваучера предвиђена је за 9.30 часова, најављено је из ресорног министарства.

Подјела ће бити обављена у сали Скупштине општине Прњавор.

СРНА
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ministar i premijerka su premijerka i ministar svih gradjana i dužni su da se prema svim gradjanaima i prema svim lokalnim zajednicama ponašaju jednako a ne kao što je do sada bio slučaj maćehinskog ponašanja prema lokalnim zajednicama na čijem čelu je SDS.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

SARAJEVO - Avgust, još jedan ljetni mjesec u godini, počinje u petak, ali sudeći po najavama biće sve osim pravog ljetnog mjeseca.
Prema onome što je objavljeno na popularnoj web stranici na kojoj se objavljuju vremenske prognoze "accuwether", čak 12 dana u avgustu će biti s grmljavinskim nevremenom, 9 dana biće djelimično sunčano, a sunčano samo jedan dan, i to 29. avgusta. Ostatak dana u avgustu će biti promjenjiv, sa kišom i pljuskovima, prenosi novinska agencija Patria
Evo prognoze po danima za Sarajevo prema „accuwetheru“:
1. avgust - Djelimično sunčano sa pljuskovima
2. avgust - Djelimično sunčano s grmljavinskim nevremenom
3. avgust - Isprekidana naoblaka
4. avgust - Djelimično sunčano s grmljavinskim nevremenom
5. avgust - Isprekidana naoblaka
6. avgust - Grmljavinsko nevrijeme
7. avgust - Grmljavinsko nevrijeme
8. avgust - Oblačno
9. avgust - Grmljavinsko nevrijeme
10. avgust - Isprekidnaa naoblaka
11. avgust - Djelimično sunčano s grmljavinskim nervemenom
12. avgust - Isprekidana naoblaka
13. avgust - Isprekidana naoblaka
14. avgust - Grmljavinsko nevrijeme
15. avgust - Oblačno
16. avgust - Nekoliko pljuskova
17. avgust - Isprekidana naoblaka
18. avgust - Pretežno sunčano
19. avgust - Malo kiše
20. avgust - Nekoliko pljuskova
21. avgust - Kiša
22. avgust - Uglavnom oblačno s grmljavinom
23. avgust - Nekoliko pljuskova
24. avgust - Pljusak
25. avgust - Malo kiše
26. avgust - Malo kiše
27. avgust - Pretežno sunčano
28. avgust - Djelimično sunčano s kišom
29. avgust - Sunčano
30. avgust - Pretežno oblačno
31. avgust - Djelimično sunčano s grmljavinom
Što se tiče vremenskih prilika koje će preovladavati na Jadranu, biće promjenjive i nestabilne ali s više sunčanih intervalla nego što je to slučaj u Sarajevu.
( ove Nezavisne pravo nepismene)

Svrako , evo zašto su trebali predvidjeti ... IZGLEDA NI POZICIJA NI OPOZICIJA U OVOJ ZEMLJI NIKAD NE GLEDAJU VREMENSKU PROGNOZU!
PS. nije teško biti paranoičan u Prnjavoru :o ko zna možda su sve te tvoje sumnje i opravdane ALI NIKO NEMA DOKAZA , i zato ne treba paranoisati tek da uzdigneš sebe tako što ćeš spustiti drugog. (ovo zadnje se ne odnosi na tebe) :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

godfather
Posts: 25
Joined: 22.01.2014. 12:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by godfather »

Zasto bi Prnjavor bio avetinjski grad da nema izgradnje auto puta?Vrlo je moguce da ce Prnjavor tek posle zavrsetka auto puta postati avetinjski grad,kakve ce koristi u narednih 100 godina Prnjavor imati od auto puta?

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by rocky »

Meni nesto bode oči, gledam snimak sa smotre iz Sibovske i nevidjeh nacelnika, inace on takve dogadjaje ne propusta...zašto nije bijo?
Idemo dalje ...

dulelaus
Posts: 16
Joined: 11.01.2014. 19:42

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dulelaus »

Isprovaljiva se Vrsta! Ne znam stvarno sta te goni da pljujess covjeka kao sto je Gataric ??
Od mene nacelniku idu samo cestitke za dosadasnji rad.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Iris wrote:Ministar i premijerka su premijerka i ministar svih gradjana i dužni su da se prema svim gradjanaima i prema svim lokalnim zajednicama ponašaju jednako a ne kao što je do sada bio slučaj maćehinskog ponašanja prema lokalnim zajednicama na čijem čelu je SDS.
Kud ranije premijerka i minstar svih građana nesaznaše za tebe,pa da ih ti podučiš šta su i ko su, i kako će se trebaju ponašati.Krajnje je vrijeme Iris da malo odeš na odmor, bar 10 dana, i da nas poštediš ovi lupanja i lupetanja,zveči previše, odoše nam bubnjići.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Izvini Zmile, eto stvarno ti se izvinajvam što nisam, kako to Dragojlo reče "glup i poslušan" kao Zemun i ti pa da znam cvrkutati kako tebi i Dragojlu odgovara :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Pusti ti Dragojla šta on blebeće,za svoje blebetanje platio je cijenu ,izgubio izbore, i pomogao Siniši da ga politički nakutira na prošlim izborima,nemoj poistovjećivati nečiju odgovornost sa poslušnošću i glupost sa principijelošću.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Ministar i premijerka su premijerka i ministar svih gradjana i dužni su da se prema svim gradjanaima i prema svim lokalnim zajednicama ponašaju jednako a ne kao što je do sada bio slučaj maćehinskog ponašanja prema lokalnim zajednicama na čijem čelu je SDS.
Управу си. А када неко поднесе кривичну пријаву против тебе, да ли ћеш се према њему понашати исто као према ономе ко то није урадио? Проблем је што барем ја не видим неки паметан догурочан потез. Све ово је дневна политика, која ће нам се наредних година одбијати од главу.
godfather wrote:Zasto bi Prnjavor bio avetinjski grad da nema izgradnje auto puta?Vrlo je moguce da ce Prnjavor tek posle zavrsetka auto puta postati avetinjski grad,kakve ce koristi u narednih 100 godina Prnjavor imati od auto puta?
Ево један од одговор се налази у дијелу поста који је упућен свједоку.сараднику.
svjedok.saradnik32 wrote:Наведи неки град(општина) у који је Влада уложила последње две године нису ваљда све СДС-ове?
Рекао си у задње двије године. Па да ту пуно не лутамо, рећи ћу тамо гдје је то највидљивије а свима нама пред по носа. Општина Прњавор - за сада 75 000 000 КМ. И сада када си прочитао ову цифру, која сам ја написао одкативно јер не знам колико кошта ауто-пут који пролази корз нашу општину и мислим само на први дио. Знам знам, сада ћеш ти рећи како је то пројекат од општег значаја за РС и нема толику везу са Прњавором, зато ћу те одмах морати исправити. У Прњавору живи због тог ауто-пута око 300 радника. Што Македонаца, што шофера, радника на каменолому и сл. Нпр. у Прњавору је скоро па немогуће наћи стан који се изнамљује. Погледај мало огласе. И сада ти 300 људи да мјесечно потроши по 100КМ у нашој општини то је 300 000КМ мјесечно што остаје нама х 12 мјесеци то је годишње 3 600 000 КМ. То је она директна потрошња. Сада ти рачунај закуп станова, па онда човјека који храни све те раднике не могу овдје да пишем цифру колики је Уговор потписао на мјесечном нивоу за три оброка дневно. Онда разни механичари, токари, вулканизери итд. Све то израчунај и сконтај колико би то требало бити пара. Моја нека груба процјена је око 10 000 000 КМ на годишњем нивоу и то оне "живе паре". Па то множи са 4 године, мислим да не остаје ништа друго него да нам се начелник извини предсједници Владе што је тужио. Изведе на вечеру, као прави каваљер и почне да размишља као менаџер бизнисмен. Друга општина је Добој за примјер или ако хоћеш трећу Теслић :smt002 Итд. није баш све као што БНТВ објављује. И замисли како би нам било, да немамо то што сада имамо. Прњавор би био као аветињски град.
dulelaus wrote:Isprovaljiva se Vrsta! Ne znam stvarno sta te goni da pljujess covjeka kao sto je Gataric ??
Od mene nacelniku idu samo cestitke za dosadasnji rad.
Пљување по мени значи да о некоме причаш на основу његови физичких карактеристика, или нечега гдје се тиче породица тог који се спомиње у пљувању. Ако мало боље обратиш пажњу, ја пазим шта пишем и какве податке овдје износим. Нигдје нисам споменуо Синишу Гатарића као Синишу Гатарића, већ као особу који обавља функцију Начелника општине Прњавор. А због најбољег начелника и форума сам већ једном био у полицији на саслушавању, па се зато добро пазим . . . а знаш због чега: "Ко се једном на млијеко опече, тај и југурт дува". Тако да се не сикираш због мене, ја знам шта радим и све што радим радим свјесно :smt002 А ти имаш право да напишеш то што напишеш, као и ја.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

rocky wrote:Meni nesto bode oči, gledam snimak sa smotre iz Sibovske i nevidjeh nacelnika, inace on takve dogadjaje ne propusta...zašto nije bijo?
То сам и ја примјетио. Ем што није било њега, није било никога испред Општине?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

vrsta8472 wrote:Ја не знам да ли нам начелник болује од амнезије. Зато морам да поставим ово: ГАТАРИЋ ПОДНИО ТУЖБУ ПРОТИВ ЖЕЉКЕ ЦВИЈАНОВИЋ

15.11.2013. - Начелник општине Прњавор, Синиша Гатарић, поднио је тужбу против предсједника Владе РС Жељке Цвијановић због њене изјаве од 15. септембра, да је он, као начелник, својом бахатошћу зауставио изградњу аутопута Бања Лука - Добој, дионица која пролази кроз Прњавор.


Да би било ко из Владе отишао негдје званично мора да тражи одобрење од свог надређеног. Тај надређени је до октобра Жељка. Да ли требам још шта да напишем? Или ти је ово сасвим довољно, да ме схватиш:smt003
Tigre, da li sam dobro shvatio, mi smo kao opstina izopsteni jer je Gataric podnio prijavu protiv Zeljkice? Pa dragi moj, prijava je sasvim na mjestu. I ako nam se Zeljkica zbog toga sveti, o cijoj sujeti treba razgovarati? Ma znas sta, zaista ce biti olaksanje kada ova garnitura obijesnih, i nezasitih, otplovi u zaborav.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Нисам рекао да није, а ни да јесте на мјесту. Пишем да су то лоши политички потези, за једног начелника који представља све грађане општине Прњавор.И оне који су за Жељку и оне који нису за њу. Видиш како вријеме пролази, изгледа да сам управу био за све што сам тада написао. Ако треба могу да цитирам, па да видиш. Постаћу пророк за ове наша дневно-политичка дешавања да ми ни Камиказа неће бити раван.

У политици се одлуке не доносе срцем!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

dulelaus
Posts: 16
Joined: 11.01.2014. 19:42

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dulelaus »

Tebi Vrsta, nista ne verujem pa ni ovo da si saslusavan. A da radis svjesno i s losom namjerom to mi je jasno.
Gatara je kralj, mozete vi da naglibate do mile volje ali bjezuspesno

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Vrsta, stvarno ne znam sta si ti to sebi u glavi iskonstruisao, ali ovo sto pises ja ne mogu prepoznati kao realnost. I tebe i Kamikazu dozivljavam kao nepopravljive egoiste. Naravno, ne kao zlonamjerne osobe, ali... sami sebe krunisete u neke proroke... A da odvadis malo?

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

:D :D :D :D :D :D :D
Stvarno Vrsta de odvadi malo

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Vidiš Vrsta kakao su ovi iz SDS složni,ponašaju se kao vukovi u čoporu kad napadaju medvjeda,mada se ti u nekim stvarima ponašaš kao mali medvjedić koji još nije ni jednu pčelinju trnku ''razbuco''.
Dobar si hroničar,ali kompilacija politike i hronike te neće nešto baš.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

rocky wrote:Meni nesto bode oči, gledam snimak sa smotre iz Sibovske i nevidjeh nacelnika, inace on takve dogadjaje ne propusta...zašto nije bijo?
НИЈЕ БИЈО ЈЕР ЈЕ МЛОГО РАДИЈО. МОРО ТЕЛТ КРАУ У ПЕПЛИЋМА.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

хахахахаха, стварно трагикомично превише :smt005 :smt005
Улагање владе у аутопут је преко кредитних средстава, даље средства која остављају Македонци можемо назвати сивим тржиштем.(нико не плаћа порез на добит) Та средства која они оставе у Прњавору су легалним путем требала да се упумпају у буџет општине. нпр. Да ли ће тамо неки Марко Марковић код кога борави 10 подстанара рећи ето ја се одреичем дијела новца да се асвалтира улица Милана Тепића или да се надокнади штета Јанку Јанковићу зато што му је кућа девастирана од детонација приликом експлоатација камена за ауто пут, или да ли ће саградити водовод који санабдијева 68 домаћинстава а тренутно је уништен. Да ли ће тај М.М зато што није запошљен а прима накнаду од изнајмљивања дијела стамбеног простора одрећи се свога права на запошљавање. Не драги мој Врста сви одговори на ова питања су ,,НЕ'' твоја прича константно је без неког циља нешто начујеш али никад да чујеш. САД КОНЦЕРТ, сјећаш ли се оне мајке која је двадесетак минута плакала и гласно преклињала Бога да је прими себи зато што јој нема сина јединца који је требао да заврши факултет као и сва његова генерација, стекне породицу и запосли се!? Сјећаш ли се видјео сам те све си помно пратио. Шта ли би рекла та мајка?! Шта ли си рекао за за васкршњи концерт Дивљих јагода мој Православче !? То су само неке чињенице..
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

vrsta8472 wrote: Као прво. срећа твоја па нема овдје дежурних лектора свраке и ирис
Ево мале опаске од прозваног лектора. Регистровао сам наравно грешке које је начинио Свједок, али не бих о томе, јер ти чачкаш мечку, а не он, па овај пут само о твом посту. Дакле, у само једном посту (у којем иначе прозиваш Свједока за писменост) успио си да Живораду постанеш озбиљна конкуренција. Ако искључимо ријечи одкативно (одокативно), корз (кроз), и сл. које су очигледне штампарске грешке, дакле нешто што се свакоме може десити, остају следећи докази злочина против писмености и опште културе: у само једном посту написао си
изнамљује, умјесто изнајмљује,
ти 300, умјесто тих 300,
што је тужио, умјесто што ју је тужио,
промјенити, умјесто промијенити,
чак што више, умјесто чак, или, шта више (не иде обадвоје, плеоназам),
примјетио, умјесто примијетио!
Даље, постоје реченице које апсолутно немају никаквог смисла. Пази само ово: "Али проблем је испао што смо ми одлучили да од пара које требамо добити од општине за обиљежавање значајног датума." ШТА? ШТА СТЕ ОДЛУЧИЛИ?
Шта је ово? Каква је ово реченица? Реченица без смисла. Без почетка и краја. Како се аутор ове реченице може самопрокламовати у новинара, или још горе, у хроничара свакодневице? Да бар ћутиш, него си пожелио лектора да чујеш. Ево чуо си га, по властитој жељи. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote:Улагање владе у аутопут је преко кредитних средстава, даље средства која остављају Македонци можемо назвати сивим тржиштем.(нико не плаћа порез на добит) Та средства која они оставе у Прњавору су легалним путем требала да се упумпају у буџет општине. нпр. Да ли ће тамо неки Марко Марковић код кога борави 10 подстанара рећи ето ја се одреичем дијела новца да се асвалтира улица Милана Тепића или да се надокнади штета Јанку Јанковићу зато што му је кућа девастирана од детонација приликом експлоатација камена за ауто пут, или да ли ће саградити водовод који санабдијева 68 домаћинстава а тренутно је уништен. Да ли ће тај М.М зато што није запошљен а прима накнаду од изнајмљивања дијела стамбеног простора одрећи се свога права на запошљавање. Не драги мој Врста сви одговори на ова питања су ,,НЕ'' твоја прича константно је без неког циља нешто начујеш али никад да чујеш.
Свједоче, није ти то фирма која прави пут у Горњим Вијачанима, па да има раднике који нису пријављени и који станују на дивље. Све и један Македонац је уредно пријављен МУП мјесто свог пребивалишта. А ти станови куће се изнамљени на 3 до 4 године. Са сваким од тих станара је потписан Уговор о закупу. Тако озбиљне фирме које баратају стотинама милиона КМ, неће да кикасају на нечему што кошта рецимо до 1.000.000КМ. Сваки тај Македонац, може да попије пиће или да нешто купи у продавници који има фискалну касу. Тј да плати ПДВ из кога се сређује све оно што си ти написао да се треба средити.
svjedok.saradnik32 wrote:САД КОНЦЕРТ, сјећаш ли се оне мајке која је двадесетак минута плакала и гласно преклињала Бога да је прими себи зато што јој нема сина јединца који је требао да заврши факултет као и сва његова генерација, стекне породицу и запосли се!? Сјећаш ли се видјео сам те све си помно пратио. Шта ли би рекла та мајка?! Шта ли си рекао за за васкршњи концерт Дивљих јагода мој Православче !? То су само неке чињенице..
Да видио сам ту мајку која плаче за својим сином. Али идући том логиком, којом ти идеш срећом не иде наш најбољи начелник који је био покровитељ Фестивала националних мањина у Прњавору. И ако ниси био тамо је било и музике, и и играло се коло веселило се а да никоме није пало на памет да се сјети те уплакане мајке за својим сином?!




Видиш да није све тако црно бијело. Сада бих те замолио да назовеш покровитеља те манифестације и кажеш му шта је несвјесно урадио.

Када се враћаш на тај концерт, шта ће бити када се направи централно-спомен обиљежје на Тргу? Тада више неће бити васркшњих концерата :smt003 А Дивље јагоде и највећи Хришћански празник- ниђе везе. Ја сам се углавном избори за своје ставове. Е сада што је то неко схватио тек три дана прије концерта, његов проблем :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

dulelaus wrote:Tebi Vrsta, nista ne verujem pa ni ovo da si saslusavan.
Питај свједока, ирис, свраку. Ако ја лажем не лажу они.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked