Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Vrijeme je da i ja odem 13013 postova,puno je. :wink:

Odlazi cirkus


Odlazi cirkus iz naseg malog grada
sirokim drumom sto izlazi na most
odlazi cirkus i ja se pitam sada
ko je domacin, a ko je bio gost

Nestaje cirkus u sirokoj ravnici
u kisnoj noci za njim se srebri trag
odlazi fakir i artisti na zici
i tuzni pajac sto bio mi je drag

Ref.
Da l' je sve bilo samo fol
da l' je sve samo jeftin trik
il' sve te maske kriju bol
i neki sasvim drugi lik

Pricace deca o svetlima arene
vezbace krisom kod kuce neki stos
ali vec sutra, cim prodje neko vreme
samo ce retko pomisljati na to

Ostace okrugli trag na mestu satre
tu gde se hrvao s tigrom hrabri Grk
i par plakata, na njima gutac vatre
kome ce klinci vec nacrtati brk

Ref.

Laku noc dame i gospodo
eto i ova predstava je zavrsena
nadam se da ste uzivali u njoj
bilo je zadovoljstvo glupirati se
za vas sve ove godine

Nadam se da cemo se jos videti
u nekom drugom gradu
na nekoj drugoj predstavi
u nekom drugom cirkusu

Odlazi cirkus za sve je bolje tako
mnogi su predstavu shvatili do sad
nove pajace ce masa naci lako
jer drugi cirkus ce doci u nas grad

Ma sve je bilo samo fol
sve je to samo jeftin trik
i sve te maske kriju bol
il' neki sasvim drugi lik

Pa ipak, laku noc, prijatno
:smt006

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Јави се када дођеш :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Zmijo, samo iznosim svoje stavove. Nisam imao namjeru da te iznerviram. :smt006

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by rocky »

Moj politički ideal je demokracija. Poštujmo svakog čovjeka kao biće i ne pravimo ni od koga idola. (Albert Einstein)
Idemo dalje ...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Zmijo, samo iznosim svoje stavove. Nisam imao namjeru da te iznerviram.
Mene tvoji stavovi/i ne samo tvoji/ apsolutno nemogu iznervirati,vrijeme nerviranja je daleko iza mene,to ja samo tako glasno pišem.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Vrijeme je da i ja odem 13013 postova,puno je.
Gdje ćeš sad sačekaj ginsovu čorbu.Nemoj da zapjevamo onu: ''Otišo je, sarme/čorbe/ nije probo''
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Eeee Zmijo podsjeti me.Na vili, u Bijeljini,Bivseg vladike Zvornicko-Tuzlanskog Vasilija,jedno jutro osvanuo je ogroman grafit sa textom:"OTISO SI SARME PROBO NISI".Znam i zasto je taj grafit bio namijenjen Vasiliju,ali ne zelim da Bogohulim,a i uvrijedicu ove velike vjernike budem li to pominjala.

Citav dan razmisljam o Zarovom postu i ne mogu ne reci da nije u redu vrijedjati nekoga samo jer ne djeli isto misljenje.Pa pobogu nece Stanic izgubiti na izborima zbog grlicinog misljenja napisanog ovde na forumu.kakve larve,kakvi crvi,kakvo sranje :shock: Ne slazem se sa grlicom u dosta stvari koje je ovde objavila,u mnogo stvari smo susta suprotnost,ali ne mogu je mrziti samo zato sto ne razmislja kao ja i ne podrzava stranku koju podrzavam ja.Grlica je najdivnija zena na svijetu,i svi koji trose vrijeme vrijedjajuci je moj im je savjet kad se vec kace za nju da pokusaju da shvate i njene frustracije i muku.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Znate sta me najvise cudi: oni koji ne zive u Prnjavoru i okolini, pisu i negoduju zivot u nasoj opstini. A otisli su prvom prilikom odavde. I sada su njihovi komenatari relevantni. Ma dajte, pisite o Svabama ili gdje ste vec. "Prije nego pustite jezik u pogon, provjerite jel' vam mozak ukljucen." :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ma da, svi bi trebali gledati u jednu tačku i u glas blejati kako je u Prnjvoru ugodno živjeti, bar do kraja mandata ove lokalne vlasti,možda bi i blejali ali nema soli ni za čorbu posoliti.
Iz Prnjvora su mnogi otišli trbuhom za kruhom/naročito u odnosu na druge/još davnih šezdesetih i sedamdesetih prošlog stoljeća, i sad po toj tvojoj logici rastezljivoj do idiotizma nebi trebali ništa ni komentarisati o životu u Prnjvoru.
Prije nego pustiš jezik u pogon, provjeri imaš li struje u glavai.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »


Свака част начелниче, још једанпут доказ да је сав свој рад усмјерио ка бољем сутра свих грађана општине Прњавор. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »


User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

ZMIJA wrote: Prije nego pustiš jezik u pogon, provjeri imaš li struje u glavai.
Ima struje dok ovi Dragini kuvari iz Elektra na iskljuce :) A zivot je jako lijep dok je Mile na vlasti u drzavi i gdje pokrade sve sto se moze pokrasti. :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

просвјета wrote:
Načelniče, Prnjavor je ponosan na tebe i srećan što te ima!!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Начелник нам прави основну школу, ево сада и борачку зграду. Стварно је најбољи!

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

diablo wrote:Znate sta me najvise cudi: oni koji ne zive u Prnjavoru i okolini, pisu i negoduju zivot u nasoj opstini. A otisli su prvom prilikom odavde. I sada su njihovi komenatari relevantni. Ma dajte, pisite o Svabama ili gdje ste vec. "Prije nego pustite jezik u pogon, provjerite jel' vam mozak ukljucen." :roll:
:smt023 :smt023 :smt023

Sacuvaj nas Boze laznih proroka,moralista i patriota! Amin!
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

.
Last edited by svraka on 30.07.2014. 11:26, edited 1 time in total.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Синиша - честитам и памет у главу наредне 4 године

Већ се из ове киселе и неискрене честитке од прије двије године могло назријети како ћеш наступати према актуелном начелнику. За ове двије године остао си доследан себи, и то треба поштовати. Користиш сваку прилику да омаловажиш и минимизираш сваки начелников позитиван потез. Једина ствар око које га ниси прозивао и оцрнио је пропали пројекат изградње бунара код Гимназије.
Гатарић игра отворено, нема ораха по џеповима, и ради у интересу заједнице. Гатарића не оптерећује потреба сарадње са републичким институцијама у циљу остваривања добробити за становништво општине Прњавор. Човјек уопште није сујетан. Не робује страначкој затуцаности. Отворен за сарадњу увијек и са сваким ко за сарадњу јесте. Да којим случајем има на располагању финансије какве су имали његови претходници, чуда би направио.
Знам да ћеш негирати, али толико је очигледна твоја фрустрација због способности и успјеха нашег начелника, да је расправа о томе излишна.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Gataric 1.mjesto na ljestvici...deset mjesta prazno pa ostali politicari :D Vjestice, nemoj primati srcu sve zdravo za gotovo, moro sam malo da kritikujem i zavedem red na forumu...evo spreman sam da zaborvim sve Grlicine ispade... :D

p.s. racune polazem samo ovlascenim sluzbama, nikako drugacije...

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Svrako pusti ti vrstu sad. Mene zanima kako objašnjavaš paranoju lokalne vlasti u vezi isključenja struje za koje se krivi Dragojlo i njegovi kuvari? Stranka koja ne zna da predviđa, nema unaprijed rezervno rješenje u slučaju nevolje --za sve je kriv SNSD Mile a u Prndži Dragojlo. Kad za takve sitnice nemaju rješenje i optužuju bez ikakvih dokaza SNSD , Dragojla i kuvare kako bi sutra na državnom nivou čuvali naš opstanak u BiH?!


Zar , nije sramota jesti crve (onako iz gljive kad ispadne u tavu) jede grlica crve i djeci daje umjesto paštete ,salame , hrenovke . Jedino još te larve nisam probala . Možda mi budu glavni na jelovniku kad vi preuzmete vlast , kad ne bude redovnih penzija i budžetskih plata!
Last edited by grlica on 30.07.2014. 12:27, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Često ostanem tužna nakon čitanja ovih komentara koji su nabijeni licemjerjem, zlobom, pokvarenošću do srži...te se upitam kakao takvi ljudi mogu svoju djecu ili mlade uopšte naučiti nečemu plemenitom, velikom, ljudskom, naučiti kako da budu bolji ljudi, vrijedni, marljivi, korisni ovoj našoj Republici Srpskoj!?

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Zao mi je ali je Republicka vlast kriva. Zar je u redu da ako opstina ima drugaciju politicku strukturu od vladajuce da ne dobija nista ili minimalno, a neke druge opstine dobijaju sve?? Imam informaciju da je receno iz Ministarstva (da ne imenujem) za Opstinu Prnjavor,neka novcana sredstva koja se mogu dobiti, nemojte traziti nista necete dobiti. To je sve politka! I sad neka meni neko kaze, zar je to sad u redu? Sta, sad svi trebamo icu u Banja Luku, Laktase, Novi Grad? E tu je Mile kriv i njegova vlast. :twisted:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:Синиша - честитам и памет у главу наредне 4 године

Већ се из ове киселе и неискрене честитке од прије двије године могло назријети како ћеш наступати према актуелном начелнику. За ове двије године остао си доследан себи, и то треба поштовати. Користиш сваку прилику да омаловажиш и минимизираш сваки начелников позитиван потез. Једина ствар око које га ниси прозивао и оцрнио је пропали пројекат изградње бунара код Гимназије.
Већ сам ти рекао, да је за мене лично Синиша био мање зло од Драге. Ето откуд, тај кисели израз на лицу. Не бих толико био критичан да нема, ових његових идеопоклоника на форуму. Тако да покушавам бити критичан и објективан. Ако нема озбиљне критике, а поготово анализе - ту нема резултата. Поготово у политици.

svraka wrote:Гатарић игра отворено, нема ораха по џеповима, и ради у интересу заједнице. Гатарића не оптерећује потреба сарадње са републичким институцијама у циљу остваривања добробити за становништво општине Прњавор. Човјек уопште није сујетан. Не робује страначкој затуцаности. Отворен за сарадњу увијек и са сваким ко за сарадњу јесте. Да којим случајем има на располагању финансије какве су имали његови претходници, чуда би направио.
Добро сврака, рецимо да је то све истина што си написао. Зашто си је начелник онда "врата од Владе затворио ногом", и на тај начин и себе а и грађане које заступа ускратио за средства из републичког Буџета. Немој ми рећи да ту нема, ни сујете, нити робства страначкој заступљености а поготово отворености за сарадњу. Погледај тај прилог из вијести, што је на форуму. Министарство све плаћа, колико могу да видим а општина даје папире и одобрење. И одмах је осуо паљбу по министарству јер нико није дошао да са њим потпише тај папир. Као да је то важније него изградња те зграде, за породице погинулих бораца. Да којим случајем има финансије на располагању, био би као и остали. Путићи и мостићи - бандере!

svraka wrote: Знам да ћеш негирати, али толико је очигледна твоја фрустрација због способности и успјеха нашег начелника, да је расправа о томе излишна.
Баш тако, не знам шта бих написао након ове твоје реченице.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Хајде Врста да играмо твоју игру,
Наведи неки град(општина) у који је Влада уложила последње две године нису ваљда све СДС-ове?
Откуд теби право да ти као нешто критикујеш и савјетујеш када си најмање 10 пута до сад изнио неистину или полуинформацију.
И још нешто, вољео бих да знам нешто више о,,Рок'' концерту који сте планирали(УМ Н.В) на новосаграђеном споменобиљешју у Прњавору?
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Imati djecu,u danasnje vrijeme je plemenita stvar,djeca ce pokazati koliko si ih velikih stvari naucio kada porastu,moraju biti vrijedni i marljivi kad su im uzor roditelji koji se bore za opstanak,roditelji koji svaki dan iz nicega uspijevaju im priustiti neophodno za njihov opstanak...Pitam se kakva ce biti djeca kriminalaca,a vidim da se njih ne doticete.NE POMINJITE DJECU!!!
Pootovo to nema pravo neko ko lelemuda i trazi si mjesto u necijoj utrobi,i to mu je jedina satisfakcija.Za sad vam dobro ide,dobro ste se uvukli virite samo malkice.POMINJATI DJECU onda kad nemate argumenata,strasno!!!kad za nekog kazes da je licemjeran,pokvaren,zloban mora da ga vrlo poznajes,da si cesto bio u kontaktu sa tom osobom,cesto je pogledao ravno u oci?Moje misljenje da samo zla i trula osoba moze djecu pominjati da bi nekoga uvrijedila.vjerujem da mnogi poistovjecuju nacelnikovo misljenje sa misljenjima iznesinim ovde na forumu,zato biste trebali malkice paziti sta pisete,jer mogao bi njega neko da prozove zbog necijih licnih misljenja.Znam da nacelnik ne djeli takvo misljenje,jer u trenutku kad su meni djeca pominjana na isti nacin i od iste osobe,nacelnik je, koliko je bilo u njegovoj moci, pokusao da pomogne mojoj djeci.
I jos samo da kazem da je vrlo hrabro pominjati djecu nekome,a pri tome se kriti iza nekog laznog imena.Mnogo hrabro,svaka cast!!!!Hajde reci mi svoje ime i prezime i pomeni mi djecu!Pominjes licemjerje...Pa sta je onda takvo prljavo vrijedjanje nekoga,pod laznim imenom?
Ja sam Bojana lakic,majka troje djece sa kojima zivim sama i nemam pomoc od drzave niti opstine.A ti nemoj da mi se obracas jer sa vazduhom ne razgovaram,a jos mnanje sa izmisljenim likovima!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

grlica wrote:Svrako pusti ti vrstu sad. Mene zanima kako objašnjavaš paranoju lokalne vlasti u vezi isključenja struje za koje se krivi Dragojlo i njegovi kuvari? Stranka koja ne zna da predviđa, nema unaprijed rezervno rješenje u slučaju nevolje --za sve je kriv SNSD Mile a u Prndži Dragojlo. Kad za takve sitnice nemaju rješenje i optužuju bez ikakvih dokaza SNSD , Dragojla i kuvare kako bi sutra na državnom nivou čuvali naš opstanak u BiH?!
Нисам нигдје помињао нестанак струје. Главног диспечера је именовао Усорац Владимир, не ја. А што се тиче самог нестанка струје, дешавало се већ пар пута, и то у неким веома интересантним ситуацијама. Да ли је то параноја СДС-а? Могуће, само, ни мени није било пријатно због тих "неопходних" искључења. Састао сам се са генерацијом неко вече, са гимназијалцима које виђам једном у 5 година, и хоп... нема струје. Да је први пут, хајде. Да је пети пут, хајде. Ти то зовеш параноја, ја мислим да је посриједи безобразлук. Можда гријешим, али превише је случајности.
СДС је требао да предвиди да ће нестати струје? Требао је да обезбиједи агрегате? Слажем се. Јер, нестанак струје је био и очекиван, и неминован!

Locked