Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Kad bi vas ja smatro ozbiljinim sagovornicima, reko bi da je ovo omalovazavanja nacelnika. Ali posto vas ne smatram, ovo je za mene sprdnja! Najbolje bi bilo kada bi postojao neki nevidljivi nacelnik, nicije stranke, spreman da se multiplicira u svakom trenutku, da se nadje na svakom mjestu gdje treba i naravno da ga nema tamo gdje ne treba, da raspolaze nepresusnim rezervama novca koje bi samo sipo gdje svima odgovara, a on sam po mogucnosti da oda bos i da tiho prica!
Nije politika kako to mali Djokica zamislja, niti "veliki" Kamikaza! Razmisljao sam kako bi bilo naci se u kozi bilo kog nacelnika u onako jezivom trenutku po drzavu! Gataric je stvarno bio na visni zadatka, a od zlih i dokonih jezika ne znam kakva je vajda!! I neka se slika ima ga covjek sta i vidjeti!! Ziv nam i zdrav bio!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ma ne kudimo mi uvjek,mi nekad i hvalimo ,ali ovo je bas previse,nije se posvetio svom stadu,vec cuva tudje.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kamiiiiii, čitaj malo pažljivije!!!!
Načelnik je danas cijeli dan posvetio pitanjima od vitalnog značaja za gradjane opštine Prnjavor!!!!
Lično nadgledao čišćenje rijeke Lišnje, sanaciju puteva, klizišta....
Ima li šta bitnije danas od toga!?
Počast palim borcima se ne odaje samo prisustvom na pomenu i samo taj dan već upravo marljivim radom i to svakodnevno i svakodnevnim zalaganjem za dobro ljudi koji žive u našoj opštini! Sigurna sam da je svaki od palih boraca svakodnevno i na razne načine prisutan u srcu našeg načelnika!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Да ли је Прњавор Сјеверна Кореја?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Da li se "Iris" preziva Gatarić? Po ovome što piše,upoznata je u svakom momentu gdje se Načelnik nalazi... :shock:

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Teska su vremena. Mozda je teska i previse blaga rijec. Sav taj haos koji nas je zahvatio, stradanja... U nekim opstinama je jos uvijek vanredno stanje. Jos nisu ni svi nastradali prebrojani. Izgleda nevjerovatno da je nekoma u ovakvim trenucima do sale. Duhovitost prozivaca. Jezivo.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Ta "duhovitost" bi mogla biti i "ironija"...prozvani

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Jezivo i morbidno.

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mackdizdar »

Kamikaza posudio šifru nekom od ovih smradova poput zmije i spile 86???

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Ma ne, nije sigurno. Kamikaza zna biti davez, ali ipak ima svoje ja. Radi se o samostalnom diplomiranom kriticaru Sinise Gatarica, i svega sto taj covjek uradi. Da mu poklonis auto, rekao bi, a sto bas plavi, zar nije bilo bijelog.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Kako si znao da obozavam bjela auta ? :D Ne mozete me ubjediti,kanal je mogao kopati i sutra,a godisnjica je samo danas,osim toga ne kopa ga on rucno i posao je dogovoren,ako neko ne uradi kako je dogovoreno zagrne pa opet iz pocetka,kao da se svemirski brod pravi a ne korito Lisnje.
Nikad nisam rekao da Sinisa nije dobar,da ne radi u korist gradjana,i to sto mi se kako bi Zmija rekao ,ovdje spocitava :) covjek ima pozitivnih stvari,trudi se ,ali mora znati sta su prioriteti,po meni su prioritet invalidi i borci koji su prezivjeli rat sa zdravstvenim posledicama ,pa onda djeca i nemocni ,tek onda poginuli borci i sve ostalo.Kako on to sortira vidjeli smo do sada,ja licno nisam zadovoljan sa redosledom,ali on je taj koji ce ako pogrijesi morati da snosi posledice,ja sam tu samo kao kriticar,sto bi rekli ,Zuna u malom. :D
Mene ne cudi on,znam da ne moze da misli na sve,ali ima savjetnike ( koji su sposobni samo za cuvanje manjeg broja cupavih zivotinja) :) sta to oni rade sa njim,i kud ga vode,po svemu sudeci zedna preko Povelica. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Moguce je da mi je sklop recenica bio neobican, pa sam pogresno protumacen. Nije se Kamikaza na tebe odnosilo ono sto sam napisao. Tvoje kritike su, dapace, cesto konstruktivne. A da znas biti davez, i to stoji. No, ne radi se o tebi ovog puta. Ti znas da bar prema tebi nisam nikada imao pardona, i da necu uvijati ako ti nesto imam za reci.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kami je samo malo pobrkao instituciju Načelnika i dr Sinišu Gatarića kao pojedinca u fizičkom smislu!
Na parostosu je bila prisutna institucija Načelnika u vidu resornog Načelnika odjeljenja koji predstavlja samog Načelnika i to mu i jeste uloga!

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Поново се немогу сложити са тобом Ками, а као доказ имам и чињенице. Први дан по преузимању власти наговорио борца-РВИ да одустане од штрајка глађу и помогао му при решавању његовог статуса. Помогао запошљавању РВИ и чланова породица погинулих бораца.... итд
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Svjedoce...
Sve je to u redu sto kazes,ali ti pricas o Sinisi iz 2010 a ja o njemu iz 2012 godine,tada je on imao snove ovakve kao ja sada,ali vjerovatno je iz njemu znanih razloga skrenuo sa te trase i sad je tu gdje je,mozda i nesvjesno,ne tvrdim ja da on svjesno ignorise pale borce ili invalide,ali polako ih zaboravlja.Meni zdravome ne mora nikad da otvori vrata ili da mi dozvoli da ja otvorim njegova,ali ima onih koje ne smije zaboraviti,najveci problem je sto su ga okruzili poltroni,od sofera do konduktera,iako su oni mali on od njih sve manje vidi,ali kako rekoh sam ce da snosi posledice,ti iz njegovog okruzenja se samo okrenu i stanu opet oko iduceg koji dodje,ocekivao sam da ce on imati pameti i mudrosti da se otarasi stranackih givikta (tegova) koji stranku vuku u propast a i njega sa njom,sa nekim ljudima nebi se smjelo znati ni da je telefonirao,a kamo li da ga neko vidja sa njima po gradu. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

E Kami lupaš gluposti!
Siniša Gatarić stabilizovao stranku u Prnjavoru, iznio izbore i sad on odjednom ne zna šta radi!
Nemoj lupati, molim te!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kami, meni se čini da ti pokušavaš da vodiš nekakav psihološki rat protiv našeg načelnika????!!!!
Samo da ti kažem da je taj otporan ii na nuklearno oružje :wink: :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Ma kad mu ja tajno staklenom vunom natrljam gace ima da skace kao Damjanov zelenko :D
Salim se, od kud ti ta ideja da ja imam nesto protiv njega,a to oko stabilizovanja stranke cemo jos da vidimo,ako su mu svi kao ovi sto kruze oko njega onda on nece dugo da opstane.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Ostali ste dosledni sebi, prostakluk kao imperativ.

Ne, ne zivite u Severnoj Koreji..ali ponasate se kao da ste deo africkog plemena. Jezik vam sluzi da prevari, nasamari, zavede i navede na kritiku, zabune i afere.
Ne birate trenutak, povod..koji je moram da priznam potresan. Ovde se preko ljudi koji su kao heroji dali zivote za Republiku Srpsku pravi NEUMESNA polemika i tabloidno falsifikovanje stvarnosti. Forum se pretvorio u mocvaru i nadmetanje ko ce koga da nadmudri i prevari..u cilju pravljenja jaceg rejtinga. U sredistu afere uvek je nacelnik, da li kao previse ili premalo prisutan, odgovoran za sva goruca pitanja /od poslovnih do privatnih/ tj. funkcija od domara do betmena..
Dragi forumasi, predaleko ste otisli ..lutate i na kraju cete se izgubiti u sopstvenim igrama.

Nacelnik se borio za Republiku Srpsku, castan je i plemenit covek..i svako ko je imao priliku da ga upozna jasno mu je u kakvoj ste zabludi kada pokusavate da ga na ovaj nacin diskreditujete.
I jos nesto ..poseduje frekvencije rada mozga, koje samo malobrojni mogu da isprate :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iz tvojih usta u Bozije usi :D kad je tako posten,pametan i plemenit,kako danas ode za bagerom umjesto za narodom. :roll:
Ali neka bude da danas nije imao vremena,ali mogao je bar nekad da obidje spomenike i polozi cvjece za ove dvije godine,pa i da se uslika kraj njih,bolje i to nego kraj tanjura corbe,ni prije se nisu organizovala okupljanja kod spomenika na ovaj dan,vec 7 ili 14 dana ranije u razlicitim terminima da bi nacelnik mogao stici svugdje,a na ovaj dan se islo u BL,ako ne vjerujete pitajte ljude.
Nemojte ovo sad da shvatite kao prepucavanje,vec to uzmite kao konstruktivnu kritiku,da sada ne nabrajam na sta je sve nacelnik isao i za sta je sve nalazio vremena,pa sam zato misljenja da nije bilo tesko uzeti 4 sata slobodno i otici na taj pomen.Za zive Prnjavorcane u Beogradu je nasao vremena,za one u Americi cak skoro mjesec,ali za mrtve nesto ne nadje ni par minuta da ih obidje ili spomene.Ja nisam nerealan covjek,mozda sam malo emotivan ,ali nisam slijep ni gluv,i vidim kud nas on to vodi,ne mrzim nikoga,nisam nacionalno obojen,volim svoje i postujem tudje ,ali ne uvlacim se nikome u (necu da budem bezobrazan)
Smatram da je dobro da se postujemo i pomazemo sa komsijama i ljudima drugih vjera i nacija,ali ne smijemo zarad prijateljstva zaboraviti bratstvo,ne smijemo zaboravljati svoje zrtve a velicati njihove,sto ce nam se uskoro desiti,ako se ne dozovemo pameti.
Mozda ti neznas,ali spomenik koji je trebao da se napravi do sada sto puta opstruisu pojedinci iz SDSa,naj radije bi ga strpali ako vec mora da se gradi, u vrh Borika da ga niko ne vidi ,a trebao je da bude na trgu ili u parku,hoce sebi da podignu spomen sobu ,a njima nece spomenik jer sad je moderno ovako.Trotoar od vatrogasnog do zanatskog isto tako,tu zemlju je namirila opstina Prnjavor bivsim vlasnicima,put nije nista siri nego sto je tada bio ali se izgubio taj prostor i sad nema mjesta za 1 metar pjesacke staze.Nekad je tu stajala Cedina obucarska radnja,pa onda Iskin butik,trgovina ,i na kraju tamo Farukov frizerski salon,gdje je taj prostor nestao, dal je neko odnio zemlju sa zgradama ili se mi to nekome dodvoravamo.Ovdje nista nisu krivi Muslimani ,vec samo Srbi.E pa braco sredite sto ste zabrljali sad ste opet vi na vlasti,kako ste rusili tudje i otimali ,sad namirujte,ali ne sa ledja onih koji su i tada platili ceh za vasu pljacku,ne sa ledja palih boraca,vec sa ledja zivih profitera.
Mozda ce Hodza u dzamiji da pozove Muslimane da glasaju za Gatarica kao sto je pozivao da glasaju za Zivkovica,ali da znate ako ne bude spomenika do izbora i mi cemo pozvati Srbe da glasaju protiv vas.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nacelnik nije pod video nadzorom, da bi neko ovde donosio zakljucke da li je i kada ..isao za narodom ili bagerom. Spomenike je obilazio i polagao vence palim borcima vise puta, gledala sam priloge na ovom portalu../arhivu imate, proveri/
Ti nisi previse emotivan, a izrazito si nerealan. Verujem na rec da dobro vidis i cujes, ali samo ono sto ti odgovara..Znaci sve sto se kosi sa zdravim razumom je ono sto volis da diskutujes..uza specijalnost ti je navigacija. Stvarno savrseno si to zamislio, komandna tabla i rukovodjenje: koga treba obici, koga zaobici..kome dati prioritet, dorada urbanistickog plana grada, izmestanje puteva i recnih korita ..Sve ti ide od ruke, kao igrica.

Srecna sam da postoji takav covek, poput tebe :D i da se nesebicno stavljas na raspolaganje gradjanima Prnjavora /Srbima, Muslimanima, Ukrajincima,Romima..podjednako/ i da si uvek spreman na sve vrste edukacije..za koga glasati ili da koristim tvoj izvorni slogan, protiv koga glasati :smt002
Pozdrav ti saljem jednim citatom D.Cosica, "Ako je narod u zabludi, njega iz te zablude ne izvode ni mudraci ni proroci. Nego vreme i nesrece."

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

julija wrote: Pozdrav ti saljem jednim citatom D.Cosica, "Ako je narod u zabludi, njega iz te zablude ne izvode ni mudraci ni proroci. Nego vreme i nesrece."
Puno vremena je proslo jos vise nesreca,i nista nas ne izlijeci od nasih navodnih zabluda,vrijeme je da pokusamo sa mudracima i prorocima. :wink:
Danas bi ja mozda najradije izbrisao sve sto sam juce napisao,ne zato sto danas mislim drugacije,vec zato sto je zalud gluvom govoriti,jos jednom kazem nije mi zao sto sam rekao svoje misljenje jer na taj dan je bilo najvece stradanje nasih sugradjana,i niko mi ne moze reci da mi to moramo zaboraviti i da onaj ko ima tu fotelju zahvaljujuci takvima nema pola sata vremena da ako ne u BL,onda bar u Prnjavoru u crkvi zapali svjecu.Polako ali sigurno gurate (vi iz SDSa) taj dogadjaj u zaborav,necu sad o tome ko to radi i zasto,ali jednom cu napisati na siroko,da narod vidi sa kime ima posla,sada bi se sve to obiljezilo kao predizborna kampanja neke tamo stranke,a ja to ne zelim.Ima vremena,i neka vam to vrijeme sudi. :wink:
Ah ja sad ce i godisnjica drugog stradanja,pa narucite bager da kopa kanale,da nacelnik ima izlaz i za taj dan.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mackdizdar »

U pravu si, kami. Dragi naš darko, on nije bio zauzet kad je trebalo, sve je grobnice posjećivao, zapošljavao samo rvi i djecu poginulih boraca, hvala bogu nije bio sds-ov, kad je bila poplava 2010 sve je kanale prokopao da se više ne ponovi. Stigao je i na jučerašnji dan u b.luku, nije se izvlačio kao ovaj, odbio je da ide u ameriku kao ovaj, nije išao u beograd kao ovaj, samo u b.luku gdje je živio.kao vrstan ekonom nije se zaduživao i dizao kredite, ovom je ostavio punu kasu koju ovaj troši kuvajućći čorbu tamo nekim dobojlijama i ovima iz maglaja. Nije dizao cijenu vode, nego naprimao još ljudiu vodovod da voda bude kvalitetnija.pazio je na budžet opštine pa je imao dva predsj.skupštine određeno vrijeme, da mu čuvaju bolje pare za gradnju spomenuka borcima. Odlučno je sve vrijeme plivao između napada sds-a i drage, nije im dao pardona ni.trena. sve je konce držao u svojim rukama stabilnom skupšt.većinom. završio je povelič u rekordnom vremenu obećanim parama od vlade , to mu je drago sredio. Obilježio je grad nazivuma ulica-znaš i sam koliko je stranih turista dolazilo u prnjavor dok je on bio načelnik pa se gubilo, ne znajući gdje je koja ulica. Postavio je semafor gdje je najviše trebao i riješio problem gužve u užem gradskom jezgru... ima toga još ali ne stižem,odoh povratiti...

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Ostao si Kami sam sa nekad svojima,ali oni više nisu tvoji, oni sad pevajeu neke druge pesme,da nije ratova i katastrofa čovjek nebi znao s kim i kakvim se ljudima/Srbima/ živi druži i umire.
iriškić se javno hvali kako je glavni baja u Prnjvoru,kroz koji vrši redovnu traparijadu sa dva konja vrana, i sa fesom na glavi,i kako je donirao tonu ipo mesa za prnjvorske kotliće,a ti pričaš o pomenu poginulim ,,četnicima''i njihovom ev. spomeniku u gradu Prnjvoru,za koji 15 godina se nemogu pronaći ni pare ni mjesto gdje bi se ,,sakrio''

Ustaj Veljko pucaj iza ugla, nemože se živjeti od rugla. :smt067 :smt067 :smt067
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Locked