Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Baš si Maka neko nestašno dijete,ja te krstim a ti prdiš :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mackdizdar »

Klasika, nisi raspoložen za elaborat čim ti neko malo poklopi malenkost (mislim na intelektualnu i fizičku inferiornost) pa se kao trudiš biti duhovit što bi uspjelo samo u krugu takvih kao ti, kojih je realno malo(hvala bogu). Ili si opet na vezi sa Đokićem i ostalim u čizmama, nazvali te da se posavjetuju šta i kako dalje pošto je u Doboju zapelo, ne ide predviđenim tokom pa sad nemaš vremena da elaboriraš?

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

Не претјерујте,
није вријеме дасе пребројава ко је и како за кога гласао.
Господин Гатарић је на фер и демократским изборима већином гласова изабран на функцију Начелника општине, и он је и мој начелник. Није коректно негативно коментарисати његов ангажман, он ради како мисли да је најбоље.
Али, и во који сједи и бик који пјева су такође демократски изабрани. Требамо ли увредама и вулгарним коментарима унижавати сами себе, ми смо их изабрали.
Нико ниј толико добар, колико се представља,
нити је било ко толико лош колико му спочитавају.

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mackdizdar »

Što sam bio siguran da su vam se poklopila dežurstva večeras na forumu? Ili je to samo jedan po dužnosti a drugi drugarski da pomogne...Švabić, Slijepić...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
Image
Nacelnice,naredite da se ovdje konacno postavi uporedo 5 propusta od cjevi meterasica,da ne moramo kopati put ponovo svakih sedam dana . :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Konačno, i poslije toliko godina i ljeta,poslije toliko kritika i prigovora ,i nakon ove velike tragedije koj nas je zadsila, danas sam kao i sve ostale zmije morala napustiti poplavljeno područje, izaći na obali rijeke, i vidjeti čudo neviđeno.

Korito rijeke Lišnje se počelo uređivati ,na način kakako je trebalo da se uradi odamh poslije rata, i u Prnjvoru više neće biti polava.

Čestitam načelniče od zmijskog jezika najiskrenije!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Чуј,
...kakako je trebalo da se uradi odamh poslije rata...
... :D
Не пали ти та политика змиле, мислим то "нисмо ми криви но ови прије нас"...
Како смо и говорили, ми који смо вјеровали вјерујемо нашем начелнику, препород и враћање вјере у власт...
Ево тек, година и по`, наставак слиједи, стрпљења...

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Dobro je da uvidjaju i ove zmije da su bile u zabludi :wink:
Bolje ikad nego nikad

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Nisu zmije bile niukakavoj zabludi,prije bi se reklo da neki slepići nikd neće progledati.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Kamo srece da je vise ovakvih nacelnika, kao sto je nas Gataric! Od pocetka vjerujem da je on potencijal i svaka mu cast sto je preuzeo komandnu ulogu i izveo ekipe na teren rijeke Lisnje! Uhvatio se posla kojeg se niko prije njega nije latio.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Престанак вандредне ситуације


Начелник општине Прњавор Синиша Гатарић донио је одлуку о престанку ванредне ситуације у овој општини, која је проглашена 15. маја због поплава.
Поплављено је 200 кућа, а нанесена је велика штета и на инфраструктурним објектима и пољопривредним усјевима.

До данас су поднесена 64 захтјева за надокнаду штете, чију ће процјену урадити за то посебно формирана комисија.

Санација путних комуникација оштећених бројним клизиштима и одронима је у току, а проводе се и активности на чишћењу корита ријека Лишња и Вијака.

Упркос тешкој ситуацији у којој су били поједини дијелови ове локалне заједнице, свакодневно је прикупљана хуманитарна помоћ и упућивана у најугроженије крајеве Српске – Добој, Шамац и Бијељину. Дио помоћи упућен је и поплавама угроженом становништву Маглаја.

Осим помоћи у храни, води, лијековима и другим потрепштинама, организоване су и екипе волонтера које су учествовале у чишћењу поплављених подручја.
СРНА
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Prigovor načelniku....pretjerano eksponiranje u medijima(u humanitarne svrhe :!: ),pretjerano slikanje(u humanitarne svrhe :!: ), insistiranje na nošenju majica-dresova Opština Prnjavor(u humanitarne svrhe :!: )....Tema nije,ali samo da se zna,isto ovo radi i SNSD,samo zar je ovo način da nam pokažete da ste "bolji" od njih :?: Ili je način da pokažete da ste isti :?: A,možda i ja umišljam,zar ne,reće neki forumaši..... :oops:

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Мислим да ови "критизери" свега што долази од начелника и општинске управе треба да се покажу дјелима као што то и НАШ НАЧЕЛНИК чини...
"На муци се познају јунаци..."
А мајице су својеврсна униформа на задатку, акосе не варам...

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Nije naš načelnik jurio novinare da ga snime, već jednostavno budući da je stvarno naša opština najviše pomagala svim poplavljenim područjima, tako je i nastalo najviše snimaka na kojima je naš načelnik.
Dalje, budući da je bilo užasnih političkih opstrukcija, najveći dio pomoći ne bi ni došao do ugroženih ljudi da u tim konvojima nije bio lično načelnik, dr Siniša Gatarić. Bilo je pokušaja da se neki konvoji vrate sa ulaza u poplavljeni grad i upute za Banjaluku te da odatle pomoć bude "ko fol " distribuirana tamo gdje je najpotrebnije.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Lijep snimak i hoces da kazes da na njemu nema nacelnika,pa nije to jedini snimak gdje njega nema a trebao je da bude,nema ga ni na danasnjem snimku sa pomena palim borcima.Jebo vas onaj vas predznak u nazivu stranke,narod treba da vas tuzi i da vam zabrani koristenje rijeci Srpska,a i ovo Demokratska treba da vam se uzme,ni toga nema u nas od kad ste vi dosli. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Камичак шта ти би, Прегријо се... :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nekad kap prelije casu..
Evo to je taj isti nacelnik koga su juce hvalili i u zvjezde okivali,i gdje je on danas,jel ovo nisu niegovi sugradjani,jel ovo nisu bili njegovi suborci,izgleda da nisu,neko je stradao da bi se drugi kurcili i lupali u prsa,nisu zvecali tanjiri pa nije znao da treba da se nadje i uslika i na tom mjestu. :) Iduci put cemo da postavimo kazan na spomen kosturnicu i on ce da dodje 100 %. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kami, sad me ljutiš! Ali baš me ljutiš!!!!
Na tom pomenu su bili i predstavnik skupštine i predstavnik kabineta Načelnika, tj.zamjenik predsjednika skupštine i Načelnica odjeljenja za boračka pitanja!
I ono što je i najbitnije ZAR JE IZRAZ POŠTOVANJA SAMO PRISUSTVO NA PAROSTISIMA I POMENIMA????
A naš načelnik se danas cijeli dan bavio pitanjima koja su od vitalnog značaja za stanovnike naše opštine, dakle lično nadgledao čišćenje korita rijeke Lišnja i sanaciju puteva.....

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Сматрам тенденциозним и крајње непримјереним овкве изјаве Ками, сваки човјек је важан за начелника као и савака жртва која је дата за одбрану Прњавора. Немој да ме схватиш погрешно али ако начелникови сарадници тј. начелници одјељења не представљају рад кабинета начелника онда му нису ни потребни. Као што је Ирис рекла у најбаољој жељи и намјери начелник није могао да обиђе и да се појави на свим мјестима. Имајући у виду ову несрећу која нас је погодила и обавезе које начелник свакодневно има једноставно без тима људи и добру организацију немогуће је обавити ни 10 дио посла који он иначе направи. Тренутно се за борце на локацији код ,,Пет лампи'' прави споменик како би се на достојанствен начин могли помолити Богу за њихове душе а нама малђим нараштјима на понос и тужно сјећање на вољене особе. Сматрао сам да ти као неко ко је провео већи дио живота у иностранству имаш разумијевање за радне обавезе а не овако на један шовинистички начин да деградираш институцију начелника..
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Staga ih ti nabroja,ispade da od rodbine niko nije ni bio.
Zar je prece to sto si nabrojala od ovog pomena,jer sve sto ovih par jadnika koji su se okupili imaju od svojih najmiliji je taj jedan dan,nemaju spomenik da se na njemu pomole u svom gradu,jedan obicni kamen,kraj koga bi stali jer nemaju grobove da stanu kraj njih.Oni ne traze da taj dan bude vazan jos nekome kao njima,ali mi trebamo sami imati taj osjecaj,ja znam kako im je gledati godinama nemar vlasti ovog grada,nemar onih koji se dice sa predznakom Srpski,ljude koji sebi djele priznanja za izdaju,a njima ne zele zabiti kolac u ovom gradu kraj koga bi se molili jer kao sto rekoh nemaju groba.Vlast ,a najvise ova od SDSa (jer vladaju za ovih 19 godina cak 15) nije uradila nista,ama bas nista za trazenje nestalih,za gradnju spomenika,i sve ostalo ,i sada je nekome prece da izadje i vidi bager kako kopa nego da ode na grobnicu i pomoli se sa ovim jadnicima,za duse svojih sugradjana i suboraca (ako je bio borac).
Svjedok rece:"Imajuci u vidu ovu nesrecu koja nas je pogodila i obaveze koje nacelnik svakodnevno ima......."
NAJVECA NESRECA KOJA JE NAS POGODILA DRAGI MOJ PRIJATELJU JE SDS, morate znati da nema vece obaveze za nacelnika opstine od te da se pojavi na pomenu palim i nestalim borcima ovog grada,a on to nije uradio.
Za gradnju spomenika je suvisno komentarisati ,jer se to obecava i laze vec 19 godina.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Moramo nekako vidjeti kako da kloniramo dr Sinušu Gatarića!!!
To je ono o čemu sam već pisala, ljudima koji svoj posao rade korektno i požrtvovano do savršenstva spočitava se sve!!!!!
Pa ne može čovjek biti prisutan na sto mijesta istovremeno!!!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. Kami, tvoja konstatacija je tendenciozna i krajnje maliciozna!!!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nemoj molim te da ga klonirate i ovaj jedan nam je previse. :D
Vlado je bio los covjek,(i sada je),ali svake godine je obisao spomen obiljezja i polozio cvjece na njih,cak je nekad znao i slavlje tamo da organizuje ,na tome sam mu zamjerio,jer zrtvama se treba mirno poklonuti,i pokazati da ih se postuje,ali isao je,hajde sad mi vi recite koliko puta je Sinisa otisao na spomenike kojih ima na pretek oko grada,i polozio cvjece,da sada ne trazite podatke ja cu vam reci,nije ni jednom,i treba da ga bude sramota,ako nije imao para u kasi za vjenac ili cvjece trebao je da ubere grumu visibaba i ode,jer takav je red..
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Ако је циљ овог форума само блатити начелника реци брате па да сви то радимо да не кваримо тему(осврћући се на оно твоје ковање у звијезде'' ) ако није заслужио бар поштовање након свега овога помажућу угрошеним становницима општина погођеним поплавом онда не знам. СДС није зло али за неке појединце који су били небих им био адвокат. Да је овај начелник другачији од ругих много је пута то доказао својим трудом и залагањеим и поред максималних опструкција. Што се тиче споменика отиђи код Пет лампи па се сам увјери.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Locked