Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Проглашено ванредно стање



Начелник општине Прњавор прогласио је вечерас ванредно стање у овој локалној заједници због поплава који пријете да угрозе становништво и њихову имовину.

На подручју Прњавора најугроженији су насеље Ратковац, Омладинско насеље и улица Живојина Прерадовића.

Брана Дренова још увијек није критична и према посљедњим мјерењима до слободног прелива има око два метра.

Путни првац Прњавор – Кулаши је прекинут на деветом килуметру, због изливања Укрине, а саобраћај на магистралном путу Прњавор – Бањалука одвија се отежано због изливања Лишње, у Ратковцу. Пут Прњавор према Дервенти је проходан.

Саобраћај на релацији Присоји-Кулаши је прекинут још јутрос услијед урушавања монтажног моста на ријеци Укрини, а на ријекама Вијаци, Илови и Лишњој, на одређеним мјестима, је дошло до изливања воде из корита.

Општински штаб за ванредне ситуације је на терену и у приправности.

Директорима основних и средњих школа предложено је да дјецу која путују у школе преко ријека и већих потока раније пусте кућама.

Према одлуци Министарства просвјете дјеца у средњошколци и основци сутра не иду у школу.

ТВ Канал 3

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Својом способношћу, енергијом, властитим примјером, начелник ми улива додатну снагу у овом ненормалном времену. Највише што могу да кажем-ПРАТИМ!

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Prvo pozdrav forumašima,naročito onima koji su imali toliko ljudskosti da u ovakvoj situaciji neboje priče o pomoći svojim stranačkim bojama :!:
Nastupom našeg Načelnika sam zadovoljan,nema šta reći,učinio je i čini sve što se od njega očekuje u ovakvoj situaciji :!:
Jedno veliko HVALA svim volonterima,koji su priskočili u pomoć onima kojim je cio njihov svijet,bukvalno pao u vodu..... Bog će vam se odužiti :!:
I da nepovjerujem,jedna "glupa" ideja zvana kotlić za Ginisa,je konačno upotrijebljena za nešto pametno i humano...
Još jedan apel forumašima,da iskoristimo ovaj forum prvenstveno za organizaciju pomoći ugroženim područjima, zaboravite na trenutak stranačku pripadnost i budite samo LJUDI :!: :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Moderator »

SVI POSTOVI KOJI NEMAJU VEZE SA TEMOM PREBAČENI SU OVDJE

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Nas nacelnik od samog pocetka pomaze poplavljenim krajevima, pomaze u svakom pogledu, materijalno, upucivanjem pomoci u hrani vodi i higijenskim paketima, organizovanjem ekipa dobrovoljaca koji su angazovani od samog pocetka spasavajuci ljudske zivote i imovinu i sada u sanaciji ogromne stete koja je nastala. Ljudi koji du prozivljavili svu tu dramu neizmjerno su mu zahvalni, na ulici jednog od poplavljenih gradova prisla mu je starica da se rukuje i zahvali licno, zaista dirljive scene su se desavale.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ako ne prestanes da ga hvalis ,ovi iz SNSDa ce razglasiti da je u maglajski kotlic nas nacelnik ubacivao svinjetinu. :D Pa ti sad vidi sta je bolje. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Jel' ti misliš da ova naša braća iz Maglaja nejedu špek, i nepiju rakiju,ova zajednička nereća koja nas je zadesila, ima nešto i pozitivno, vraća nam naše nekadašnje najveće bogastvo BRATSTVO I JEDINSTVO
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nije njega nikad ni nestalo,bar kod nekih :)
Sad mi javili da su kamioni sa humanitarnom pomoci iz Njemacke sinoc zadrzani preko 5 sati na granici,iako su svi papiri bili uredni,carinici su trazili mito (nezvanicno 500 € po kamionu),znaci da neki nisu nista naucili iz ove nevolje,psi ostaju psi. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Za nepovjerovati je, ali nije isključeno u ovoj i ovakvij držvi Bosni,a i rijeka Bosna nas je sve zajedno sjebala,a nsu nam ostale dužne ni Sava. a ni Drina.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by murgo »

kami, nisu psi, vec prave DZUKELE!
nema zabave bez zena i rakije

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vi ponovo o poplavama i rijeci Bosni cccccc, sad ce Kami sve stranice tjerati u Kredenac

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ne smijemo vise ove kazane trpati u kredenac i onako je vlazan ,rasturit ce se. :D Vjerujte da mi je corbe dosta za dva zivota,dojadilo mi od gledanja. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Samo sto ti onda strpas u Kredenac i one koji su ti ukazali na pretjerivanja.
Vjeruj ti meni da je ta corba, zahvaljujici pozrtvovanosti naseg nacelnika, bila jedini kuvani obrok koji su ti ljudi pojeli u proteklih 8 dana, prema tome jako je ruzno to sto si rekao da ti se ta corba smucila, cisto radi tih ljudi koji to mozda citaju, a jedan od njih cita sigurno, to ti garantujem

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Meni se smucilo to sto se na sva usta prikazuje to sto se nekom gladnome dalo da jede,to je svakako dobro djelo i nije za podcjenjivanje,ali slikati se kraj svakog poklonjenog tanjira corbe je vec pretjerano.Mislim da je trebalo malo vise paznje i price posvetiti ovim ljudima koji su isli dobrovoljno da rade nego kazanu,jer njihov rad i zalaganje kao i rizik da se povrijede ili dobiju neku zaraznu bolest je bar po meni vise vrijedan.Lijepo je da se daje ,da se pomaze i sve ostalo,ali iz ljudskih pobuda i nije lijepo da se na tome grabe politicki poeni,pomozimo ljudima tiho ,bez natpisa i parola,a oni ce iz zahvalnosti da nas pohvale,znaju oni ko je dosao sa Q7 ,a ko sa lopatom,i neka vide i sude sami,kao sto je to uradio i nas forumas,nemojte da ih bodete u oci vasim majicama sa crvenim natpisom,bolje je da ste za te pare kupili cizme da ljudi ne ostaju bosi dok rade.Prnjavor je pokazao da jos ima dusu i to je naj vaznije,nebi bilo lijepo da se zbog pretjerane reklame izgubi humani smisao akcije.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Naravno, Kami, ti ljudi dobrovoljci su heroji danasnjice i zasluzuju mnogo vise od pozitivnog komentara na Forumu, ali da te podsjetim tema je "Nacelnik dr Sinisa", a uz to on je glavni inicijator i organizator i u pogledu upucivanja dobrovoljaca.
O samim dobrovoljcima bi bilo dobro otvoriti novu temu ali bila bi manje posjecena jer njima su zahvalni najvise ljudi iz poplavljenih opstina a njih bas i nema na forumu.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Iris je dobio ulogu reklame te je ne treba pretjerano ozbiljno uzimati -biće da je bukvalac po prirodi :wink:
Načelnik će svakako ostati upamćen po svom džinovskom kazanu ili mobilnoj javnoj kuhinji ...O JEDNU VATRU MNOGI SE OGRIJAŠE. Ne bi bilo loše ,da u nasljeđe, kad prođu ova smutna vremena, jednom sedmično il makar mjesečno opština kuva čorbu il pasulj za sve Prnjavorčane -od toga napraviti neku vrst tradicije :wink:
Dobra sreća prati dobre ljude --tako i načelnik sa svojim kotlićem nađe se u pravo vrijeme i na pravom mjestu.
Pozdrav Prnjavore , svaka vam čast --pokazali ste srce i dušu :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

grlica wrote:Načelnik će svakako ostati upamćen po svom džinovskom kazanu ili mobilnoj javnoj kuhinji ..
Mislim da si, da li slučajno, ili namjerno ukrstila dva pojma,javna kuhinja po svojoj definiciji nije isto što i turitička/politička/ propaganda,mada se i u jednom i u drugom slučaju sprema hrana za mase,s tim što u jvnoj kuhinji postoji evidentirano brojno stanje, a kod turističke/političke/ propagande, ko god došao dobro došao, dok iz kotlića ima zaititi.

Gdje mi spadaosmo u ova zla vremena,postadosmo stoka od namirka, i srećnci zbog gujice pasulja,a ideali su naravno veliki, koliki je velik kotlić, gdje se skuhao tanjir nama pripadajuće čorbe.

Sve nama se dešavaju neke krupne stvari, koljemo vola kad pibjedi lola,jedni u šatri, drugi u kotliću kuvaju našu pamet i dostojanstvo, i od toga parve melo,časte nas našim parama, a mi smo sretni zadovoljni kličemo našim Bogovima sa Olimpa.

Kakvi smo mi to ljudi,kad se rugamo sami sebi, praveći Bogove na zemlji iz čijih ruku jedmo sopstvenu džigeru i pijemo vlsatitu krv.

Bolje nismo ni zaslužili, sve dok nam ponos bude u dupetu,a dupe na ramenu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Zmiki nismo mi krivi sto sad bolje ide corba nego pecen vo i vo pjevac za mikrofonom. :D
Zajebase vas ovi iz SDSa sa ovim kazanom,niko vise razanj ni ne pominje,ali evo ja cu uz SNSDov rucak dovuci kazan (rakijski) :D , ima da bude bolje posjecen od ovog, jos kad se pjevac vrati iz rusije,sa punim slajbokom, ima da ih rasturimo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ima čorba svoje mjesto u ishrani,ali čorba nikad nije mogla zamjeniti pečenje, sem za one koji su na dijetalnoj ishrani.
Ovi iz stranke dobrih domaćina su pali na supe i čorbe,a zna se ko priprema glavno jelo :lol: :lol: Ivanić bi trebao pripremiti malo salate i koji paradaiz :lol: :lol: :lol:
Bogami pjevač pjeva na pravom mjestu,ako ovako nastavi dobit ćemo i rusku vojnu bazu,priča se priča da Rusu dolaze :D
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mackdizdar »

Nakon ovog tvog zadnjeg posta zmijo definitivno sam siguran da gajiš neku patološku mržnju prema načelniku i ostalim koji su drugačije politički opredijeljeni. Nema medija koji je saznao za kotlić a da nije pohvalio ideju.nevjerovatno kako samo čekaš da neko pohvali da bi ti kudio. Čovjek nosi obilježjanaše opštine i zahvaljuje se svima ali svima koji su na bilo koji način pomogli. Kakva si tinapaćena osoba... :smt097

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Mak ja pripadam slobodni ljudima, razmišljam svojom tikvom,po tome sam poznata, sviđalose to tebi ili ne,i neznam o kakavoj mržni kojau ja kao gajim prema načelniku pričaš,naprotiv meni je načelnik veoma simpatičan, ali su mi naravno poltroni oko njega ponekad idu na pičkin živac ,ali to je sasvim normalno,isti takvi su oblijetali oko Drake Tomaša,čak i jedni te isti.
Ali to je sastavni dio političkog orkestra,od kuda znaš ,možda sam i ja glasala za načelnika na prošlim izborima :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mackdizdar »

ZMIJA wrote:Mak ja pripadam slobodni ljudima, razmišljam svojom tikvom,po tome sam poznata, sviđalose to tebi ili ne,i neznam o kakavoj mržni kojau ja kao gajim prema načelniku pričaš,naprotiv meni je načelnik veoma simpatičan, ali su mi naravno poltroni oko njega ponekad idu na pičkin živac ,ali to je sasvim normalno,isti takvi su oblijetali oko Drake Tomaša,čak i jedni te isti.
Ali to je sastavni dio političkog orkestra,od kuda znaš ,možda sam i ja glasala za načelnika na prošlim izborima :smt006
To što si na prošlim izborima glasao za gatarića jer te drago naduvao ko žabu uopšte nije znak da si ti kao neki pozitivac, dobar čovjek i da nemaš problem sa drugom politikom u smislu da mrziš. Ja znam opet puno ljudi koji su okupljeni oko načelnika i pametniji su,uspješniji su u svakom pogledu od tvoje iskompleksirane malenkosti...

Locked