Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Iris wrote:

Uživajte

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

I ne samo "bolje", on može NAJBOLJE!!!!!!

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

-------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 10:13, edited 1 time in total.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

spile_86 wrote: Искрено да ти кажем по мени ти сувише гледаш све негативно и имаш превише сумње у све и сваког
Vidim ja dobro(prije 10 dana sam vozacku produzavao i pregled ociju super :wink: ) moram da sumnjam,nista pozitivno nevidim.
Procesuiranje nesto steka debelo,jedni drugima cuvaju ledja,90% firmi u Prnjavoru su politicke,lopovske,privatizacija katastrofalna.
A ovdje na forumu jedino Ti i Svjedok zastupate stranke za respekt.A ovi sto lupaju parole u raznim bojama izgleda kao da su placeni,i svojim nametanjem stvaraju kontraefekat kod ostalih.

"Прњавору нема те масти за покупити..."

Ima Spile jos masti samo za odabrane,vidjeces za par mjeseci.

" По мени јесте СНСД радио позитивно ипак је доста тога урађено народу"

Jeste,a koliko je je to kostalo taj isti narod?
zivot je surov

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

---------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 10:13, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:I ne samo "bolje", on može NAJBOLJE!!!!!!
:smt005 Neznam ,nisam derpe :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

MASTER wrote:Volio bih da mi neko ,ko zna(pretpostavljam da bi Spile trebao znati),odgovori a ono glasi,pa zar mi u Prnjavoru nemamo čovjeka koji bi mogao biti upravnik Pošte,nego se mora angažovati čovjeka iz Srpca(umjesto da se zaposli čovjek koji bi svoju platu zarađenu u Prnjavoru i trošio u Prnjavoru),mislim da je to bruka za sve nas a posebno za onoga koji je to dozvolio..
Да упућен сам мало у ово, чак сам и упознао управника који је најприје веома коректан човјек и који већ скоро двије деценије ради у поштама Српске и који је прошао кроз све и једано радно мјесто да би дошао до овог сада. Наравно и ја сам мишљења да је некоректно да нам долази људи са других општина,а у Прњавору постоје људи који могу радити овај посао,али шта је ту је,чак и сам управник ми је рекао да он није сам дошао на то радно мјесто, него је га Бања Лука послала,а он је имао добар посао и у Србцу и такође је он мишљења да није коректно да он долази на ово радно мјесто,а у Прњавору постоје људи који могу исто радити и није искључено да ће доћи до промјене око овога случаја. Све у свему ако и када дође до промјена обавјестићу те,ако те већ толико интересује.
Zaboravio si najbolji nacelnik ,a i jednu titulu si mu umanjio .E ,narode dodji sebi dok jos mozes
Неће кузмо они долазити себи, они су овдје дошли под инструкцијама,а оне су веома једноставне и што ваља и што неваља ти хвали. Ипак је кампања за неке почела...

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Kuzmo, ti si izgleda preterao sa bontonom i prešao si u drugu krajnost. Moramo sve iz početka, ne brini imam ja snage i volje kada si ti u pitanju..
Nejasno mi je šta te navodi da pišeš nebuloze na ovim stranama, kao i tvoje obrazloženje u čemu je Načelnik Opštine pripomogao tvom neuravnoteženom stanju :idea:

PS postoji lek za sve

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

dkrajina wrote:
spile_86 wrote: Искрено да ти кажем по мени ти сувише гледаш све негативно и имаш превише сумње у све и сваког
Vidim ja dobro(prije 10 dana sam vozacku produzavao i pregled ociju super :wink: ) moram da sumnjam,nista pozitivno nevidim.
Procesuiranje nesto steka debelo,jedni drugima cuvaju ledja,90% firmi u Prnjavoru su politicke,lopovske,privatizacija katastrofalna.
A ovdje na forumu jedino Ti i Svjedok zastupate stranke za respekt.A ovi sto lupaju parole u raznim bojama izgleda kao da su placeni,i svojim nametanjem stvaraju kontraefekat kod ostalih.

"Прњавору нема те масти за покупити..."
Ima Spile jos masti samo za odabrane,vidjeces za par mjeseci.

" По мени јесте СНСД радио позитивно ипак је доста тога урађено народу"
Jeste,a koliko je je to kostalo taj isti narod?
Ја искрено речено, покушавам да гледам колико год могу позитивно, иначе да све гледано негативно давно би отишао са живцима. Можда и штека са процесуирањем,али то је све до правосуђа тек када се оно поправи имаћемо неки напредак,а ја био лично волио да је се то давно рјешило и да сви који су укључени у криминалне радње да одговарају за своја дјела. Што се ти политички фирми то мораш видити са онима који су им омогућили да постану власници ти фирми.

Па можда и постоји те масти још,али и то мораш видити са овима што продају све живо буд пошто.
Коштало је колико ће увјек и коштати народ плаћати порезе мора,а ми сво за њихове порези њима дали што смо могли и ја мислим да смо радили добро и мало рећи добро како ови данас раде...

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

-------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 10:15, edited 1 time in total.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Vidi, Kuzmo to o čemu sada pišeš..nije u skladu sa realnim stanjem. Ok mi je da svako od nas ostavlja postove u kojima izražava neko svoje mišljenje, konkretno na ovoj temi gde se obradjuje rad Načelnika Opštine. Ali vi u kolektivnom ludilu pomešate sve, napravite čorbicu u kojoj su svi umešani ( i sada pominješ ove resetovane.. ) Nepotrebno.. Mnogo više efekta imalo bi kada bi izostavljali čuvene skupove i nastupali pojedinačno.
Konkretno za mene sam ti više puta napomenula da ne živim, ne radim, ne stvaram..u Prnjavoru. Bez sve šale u nastpam SOLO, nisam timski igrač x

Ali imam pravo da izrazim veliko poštovanje prema g.Gatriću i stvarno mislim da je on Najbolji Načelnik u regionu.

Zbog svog mišljenja nailazim na neprestanu prozivku, često neukusnu i neprimerenu jednoj ženi..pri tom gošći na Vašem portalu. Pitam se zašto Vi nekog ko Vama pruža ruku ljubavi..zasipate šakom soli?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:Pitam se zašto Vi nekog ko Vama pruža ruku ljubavi..zasipate šakom soli?
Valda misle da si neslana, :D
Sala,mala, mozda je Kuzmo i u pravu,pojavilo se nesto jako puno novih forumasa u poslednje vrijeme,dobro ja znam da je ovaj forum jako popularan medju sirokim narodnim masama nase zemlje i okruzenja pa i sire 8) ,ali ipak je to puno u poslednje vrijeme. :)
Imam osjecaj da su na forum navalili svi oni koji ce se mozda naci u nacelnikovom uzem krugu za otkaz.pa da se malo uvuku,zlu ne trebalo.Taman 40 komada,dobro plus ovi Dragojlovi ,njih ne racunam,oni su sad ovdje samo iz zajebancije kao i ja,ali pred izbore ce to da budu ljute guje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Kamikazo, u pravu si da Vam je portal popularan, moderan i redizajniran. Za sve ostalo ne bih se složila sa tobom.
Pored najbolje volje, ne mogu da se uklopim kojoj vrsti korisnika pripadam ja..(pred otkaz, Dragojlovi, sapunica, aktivisti..) Zašto mi moramo biti klasifikovani po fajlovima? A da za promenu ipak pokušate da prihvatite svakog od nas i nastavimo temu..Najbolji Načelnik regiona x

PS i da te ispravim, ti si moderator na ovoj temi :wink:

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Boljeg od Gatarica nismo imali, nit cemo imati! Pricajte sta god hocete! I tuzno je da ljudi koji ne zive u Prnjavoru i gledaju sa strane to bolje vide, nego mi! Zasto Srbi svoje najbolje vazda ponizavaju?! Dokle ce negativna selekcija bit na snazi?! Ajd oci svi da otvorimo! :idea:

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Milić Nedeljko

ul. Vojvode Sinđelića 9

78430 Prnjavor

 

Poštovana gospodo!

Zahvaljujem se Vašem zalaganju za povratak stare devizne štednje, nelegalno oduzetog novca pod nazivom ratni porez. Ja sam platio ratni porez u iznosu oko 13,000.00 KM, jedan dio opštini oko 90% i 10% mjesnoj zajednici Palačkovci, gdje sam rođen.

Od tog novca je Nemanja Vasić napravio fabriku za preradu mesa u Prnjavoru «TRIVAS», asfaltnu bazu takođe u Prnjavoru «MG-MIND», kafe «3» i ima audi 8, logički je nemoguće da je on to mogao pošteno da zaradi, a nema 50 godina navršenih. Radi se o kapitalu vrijednosti oko 15 miliona eura, bez kuća, stanova i ostalih vozila.

Drugi slučaj je policajac Milijaš Živko, vlasnik bazena sa picerijom, za kupače u ljetnom periodu, sa skupocjenom kućom, nekoliko kladionica u Prnjavoru i Bosanskom Brodu, suvlasnik hotela «Nacional» u Prnjavoru, ima nekoliko skupocjenih automobila, dva butika. Jedna zanimljiva stvar je da imovinu registruje na druga lica, vjerovatno je potrebno vrijeme da operu novac. Ali je to novac od stare devizne štednje ili od ratnog poreza.

Moj prijedlog je da se ta imovina treba oduzeti, dati štedišama stare devizne štednje ili vratiti ljudima koji su zaposleni u inostranstvu, a prevareni sa nekim navodnim porezima.

Ovako je sigurno u cijeloj Bosni i Hercegovini, novac su uzeli na prevaru i još im je potrebno da ga legalizuju, ali im to ne treba dozvoliti.

U Prnjavoru ima oštećenih mnogo, na obije strane kako od stare devizne štednje, tako i od naplate ratnog poreza.

Smatram da bi bilo dobro da se formira kancelarija u Prnjavoru ili Derventi za područje Prnjavora, Dervente, Bosanskog Broda, Srpca, Modriče. Ima starih ljudi kojima je daleko doći u Banja Luku, a i ne znaju proceduru kako treba regulisati pravo.

Isto vam mogu pomoći da se formira udruženje na području Beča i Austrije, gdje imamo i jednu i drugu oštećenu stranu, a imam i neki kontakt sa Minhenom. Treba organizovati što veći broj oštećenih, tražiti povrat nelegalno oduzetih sredstava kod međunarodnog suda pravde, ili u suprotnom nema ulaska u EU.

Nadam se da su vam neke informacije od koristi i da ćete me obavjestiti šta je potrebno za članstvo nama koji smo plaćali ratni porez

S poštovanjem,

Milić Nedeljko

Nadjoh na netu,ajd da neko objasni sta ce biti ako neko u Strazbur odseta.
Opet po narodu
zivot je surov

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Koliko shvatam ovih 5 ili 6 stalnih Forumaša se medjusobno poznaju, znaju ko je ko i sad odjednom se pojave neki novi za koje nemaju pojma ko su pa koriste sve mehanizme da saznaju bilo šta.
Kami, ja ti samo mogu reći da uskoro, jako uskoro dolazim u taj vaš Prnjavor da vas malo vidim izbliza :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Ma radoznali smo kao mali majmuni,stalno nesto cackamo nebi li saznali ko je ko. :D Ja nemam problema sa tim jer sam vidovit :D od kad sam spavao sa Vidom vidim sve. :smt005
Mi se mozda ne poznajemo bas svi,znamo puno jedni o drugima,znas kako je kad se deset godina druzis i suradjujes,ponekad malo i pretjeramo,zavirujemo i u serpu ,ali sta se moze.Na srecu ima nas svuda,pa se pomazemo koliko moze,evo sad nas ima i u zatvoru, :) konacno smo osvojili sve ustanove. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

I nadam se da je gostoljubivost na malo većem nivou nego što je slučaj na forumu :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Dok ne stigne Romeo ovdje na forumu, Julija je moja briga ,jeste li čuli kafanske pijanice.
A dotle, svi moramo prihvatiti tezu da je naš načelnik najbolji u regionu i šire.
Naša Julija ne živi u Prnjvoru i ona najbolje zna šta mi vidimo, a šta ne vidimo.
Mi ne vidim drvo od šume,a ona preko seadm gora i sedam mora, vidi šta naš najbolji načelnik u regionu i šire radi.
Ko je nama kriv što smo od neke pakosti i zavisti, da ne kažem ljubomore napali najboljeg načelnika u regionu i šire, i što su nam oči pobjeljele .
evo dest razloga zašto treba voljeti našeg načelnika:

1 Naš načelnik je mlad lijep i pametan, a uz to još i obrazovan,voli žene i putovanja, a sve to svom trošku.

2.Naš načelnik je sportista,hrabar borac protiv nepravde , neistine,korupciju i kriminala sasjeca lijevim krošeom,a desnim daje do znanja da mu ni predsjednik Dodik i predsjednica Vlade nisu dorasli stati na autoput, koji prolazi kroz našu opštinu.

3 Naša najboli načelnik u regionu i šire otvara nova radna mjseta,stvara najbolji mogući privredni ambijent u našoj opštini,kupuje od neradnika poljoprivrednika zemlju, i otvara neznamo već koju po redu industrisku zonu, u našem malom i prelijepom mjestu.

4 Naš odvažni hrabri načelnik razbija miteve i čaršiske tračeve, o tome kakao mu Nermni naređuje šta i kada će da riješava pristigle obaveze prema dobavljačima,jest on ispred stranke dobrih domaćina ,ali je on brala načelnik svih građana, i ništa više neće biti šta je do sad bilo.

5 Neki zli jezici govore da se kiti tuđim perjem i da mu je Drako ostavio neke ušteđevine, kakao bi nastavio tamo gdje je Darko stao, i završio prnjvorski Skadara na Bojani ,na daleko čuveni POVElIČ
On to hrabro dematuje, i zato ga treba voljeti,šta je magistar nasparm jednog doktura,obični štrbačan,

6 Zašto treba voljeti Sinišu načelnika ,zato što mu poslanik Drago nije na megadan izašao,jer nije smijo poslanik na načelnika,i ako je to bila borba u studiju, riječima, a ne u ringu nogama i rukama.

7 Treba voljeti načelnika, jer još uvjek nije primio delegaciju savjeta mjesne zajednice Prnjvor,koji vazda nešto gnjve sa svojim vizionarstvom ovdje u gradu, vezano za neku pitku vodu iz gradskog bunara negdje kod gimnazije, i dao bi on njima nešto para za projekat ali ga nešto gnjve sa pričom da ne pripadaju ni jdnoj stranci,a to načelnika nervira.

8 Treba voljeti našeg načelnika jer je rasčistio sa ulizicama iz svog neposrednog okruženja,tako da je svom avjetniku za nejasna pitanja Brani Žiniću dao crveni karton, isto kao Čupi koji ga je pokušao podmititi, po cijenu da mu neko izbuši gumu na najanovijoj okataviji.

9 Treba voljeti našeg načelnika jer je stvorio nadmoćnu skupštinsku večinu i opoziciju steriliso da neporavljivosti,pa sigurno neče biti kakao je bilo dok je Tomaš bio načelnik, gdje je za svaku sjednicu skupštine, isto kao i dnevni red, pravljena skupštinska večina pod raznim nazivima,čureća, janjeća i praeća skupštinsak većina.

10 A posbno što treba voljeti našeg načelnika,što se kao vrhunski sportista odlučio za vruhnske rezultate,postizanje ginisovog rekorda ,sa najvećim loncom čorbe u svijetu i šire

Eto zašto je naš načelnik najbolji u regionu i šire.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Znao sam ja da je Petresinova kad je posla na godisnji tebi ostavila kljuc od magacina. :D :smt033
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Vi ste se spremili za temu, Najbolji Nacelnik dr.Sinisa Gataric..

Mozemo da polemisemo, samo ste u problemu sto ste izasli na temu / julija vs forum u punom sastavu ( zmija, kamikaza, kuzmo, zar, vrsta, dkrajina..)/
Razloga zasto biste Vi mogli za pocetak postovati Najboljeg Nacelnika ima mnogo vise od tih 10 smesnih tacaka koje ste naveli..
Da se ipak malo ozbiljnije spremite, jer za ovo niste dobili prelaznu ocenu...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Zar ti ovaj moj zavodnicki osmjeh iz proslog posta lici na osmjeh podrske mom komsi Zmikiju ? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Ja s tem neam niš :smt006
Julija pitanje ako moze?
Jel ti podrzavas SDS ili Gatarica samo.
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Koliko shvatam ovih 5 ili 6 stalnih Forumaša se medjusobno poznaju, znaju ko je ko
Ma znamo mi i tebe :D

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

Svi se mi znamo.Nema lazi nema prevare :)

Locked