Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Samo javno imena,zasto da se krije istina.
zivot je surov

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Крајина, наравно да треба објавити и не треба да се ништа крије и ако Свједок буде инсистирао да имена објавим радо ћу то урадити...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

О каквом ти запошљавању причаш?СНСД је у 4 године мандата запослио свега 20 људи од којих је најмање чланова СНСД-а,а актуелна власт у годину дана 39!
Наведеш ли преко 6 радника које је актуелна власт запслила у АДМИНИСТРАЦИЈУ сем прправника, часим те чим хоћеш..
Kao da sam dirnuo u osinjak :)
Znam ja da ovo i vas boli, ali ne treba žmiriti pred činjenicama. :smt003
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Општина је богатија за два нова аута у 2014-тој . . .

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Jesu li bar nove gume?nemoj da Nacelnik opet mora da saljeva strave :lol:
zivot je surov

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by MASTER »

uređaj za evidentiranje ulaza u opštinu će crknuti samo od zaposlenika opštine koliko ih ima, kad se pođu čekirati.... :D :D
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Mraka »

Jel to naš načelnik kupuje polovan dva auta. Pa neka sad neko kaže da čovjek ne štedi. :lol: :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Citajuci Vase postove dosla sam do modela Opštine koji se zagovara na forumu..
-Broj zaposlenih bi se sveo na min, npr 21 ;
- Svaki od njih bi moralo da ima zavrsena barem dva fakulteta zbog multi -funkcija koje se ocekuju od odabranih 21;
- Radno vreme povecati na 10h, kako bi nesmetano mogli da pokriju sve opstinske poslove;
- Vozni park opremiti sa zapreznim vozilima, mala nabavna vrednost i trošak goriva - nula; ...
Dragi moji, ovakav organizacioni pristup u 21.veku mogao bi direktno u Ginisa ( pre projekta Kotlic).

Ali sva sreca da su gradjani Prnjavora imali vise sluha od Vas i da su odabrali ozbiljnog coveka da utemelji prave vrednosti.
NAJBOLJEG Nacelnika, modernog, proaktivnog, visoko skolovanog, sposobnog..
-da sprovede reforme gde su neophodne;
-da pomogne porodici koja je stradala u pozaru;
-da usreci majku poginulog borca VRS;
-da obraduje najmladje narastaje paketicima;
BRAVO, g.Gataricu! Vi ste pre svega veliki covek i nadam se da cete u ovoj borbi istrajati x

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

julija wrote:-Broj zaposlenih bi se sveo na min, npr 21 ;
Mislim da je to premalo. Ali 100 bi bilo optimalno.
julija wrote:- Svaki od njih bi moralo da ima zavrsena barem dva fakulteta zbog multi -funkcija koje se ocekuju od odabranih 21;
Bilo bi dovoljno da imaju zavrsen fakultet, a optimalno da odgovara opisu radnog mjesta.
julija wrote:- Radno vreme povecati na 10h, kako bi nesmetano mogli da pokriju sve opstinske poslove;
8h je sasvim dovoljno, naravno pod uslovom da je 7h efektivnog rada.
julija wrote:- Vozni park opremiti sa zapreznim vozilima, mala nabavna vrednost i trošak goriva - nula; ...
Zaboravljamo na trosak oko sijena, zobi, potkova, vakcinisanja i dr. Fiat 500 je otprilike u tom rangu.
julija wrote:Dragi moji, ovakav organizacioni pristup u 21.veku mogao bi direktno u Ginisa ( pre projekta Kotlic).
Draga moja ovakav zakljucak je za neku drugu knjigu rekorda, ali necu da degradiram tvoje uspjesno bitisanje na ovom forumu.
julija wrote:-da sprovede reforme gde su neophodne;
Postoji nesto sto se zove prioritet.
julija wrote:-da pomogne porodici koja je stradala u pozaru;
Koristenje medijskog prostora u svrhu samopromocije.
julija wrote:-da usreci majku poginulog borca VRS;
U stanju smo da gazimo preko leseva da bi zadovoljili svoju sujetu. Dobro razmisli o sreci prije nego odlucis da oslobodis demone iz prstiju.
julija wrote:-da obraduje najmladje narastaje paketicima;
Skola se rusi, ali to nema veze.
julija wrote:BRAVO, g.Gataricu! Vi ste pre svega veliki covek i nadam se da cete u ovoj borbi istrajati
BRAVO julija. Ti si prije svega veliki komediograf koji zaista ovu crnu sliku pokusava da oboji tonovima pink boje. Nadam se da ces konsultovati slikare da ti objasne mijesanje boja jer si evidentno bila odsutna sa casa kad se to ucilo. :!:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

ovaj tvoj post madjar, nisam procitao do kraja, jer vidim da je cinicno napisan, a mene takve osobe (cinici) ne mogu iziritirati. međutim, ono što sam primjetio, je to. da ti podcjenjujes rad opštinskih organa i nacelnika, demagogijom i svojevrsnim podsmijeh, na nacin koji je svojstven samo pripadnicima nekih plemenskih skupina, po šumama i gorama... ti si naravno od te loze, jer od bukve ne vidis sumu! a da je kojim slucajem vidis, primjetio, da tvoj presjednik (NE MOJ)! ide na stranacke skupove drzavnim vozilima (helikopterom) i na taj nacin, za samo jedan dan, potroši više, nego načelnik jedne srednje opštine za jedan kvartal! ti vidi, raspitaj se koliko košta let helikopterom od BL do Zvornika i nazad, pa onda komentariši za konja i kola! i sijeno i zob!
ali ti si seljak, koji ponavljam, ne vidi od jednog drveta šumu! i takvim kao tebi je džaba objašnjavati...
ali za onih par osoba koji ponekada udju na forum i procitaju, bilo bi lijepo da se zna, zašto je i zbog čega opština nabavila dva vozila! (INSPEKCIJA I KOMUNALNA POLICIJA)
napiši, ili evo pročitaj od mene, da je NAČELNIK UŠTEDIO 15 000 KM, ZATO ŠTO VOZI ŠKODU , A NE AUDI!
hajde sada, budi cinik i dalje, pa napiši kako je loše, to što je načelnik uštedio 15000 KM!
toliko od mene za sada, a biće još!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

ne znam zašto napadaš mađara za konja i volove i kola - kad je to možda najbolje rješenje. Jes ono treba raditi al pravim ljudima nijedan posao nije mrzak :D
Zamisli uštede kad bi opština koristila zaprežna kola, pa to bi bila atrakcija jebeš Vrelo Bosne , kestengradske aleje ubile se za konjske kočije.Mogla je opština sebi kupiti kojeg konjička sa ergele i tako trajno rješiti neka pitanja . Ja bi čak i kočije uvela kao turističu atrakciju . Pet lampi -Borik 1km :D
kako ne volim ljude bez mašte , a biće da ste vi baš ti :(
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

grlice i ovo tvoje pisanje je čisti cinizam, ne bih ja ništa prokomentarisao, pogotovo posle tvog raskida sa vrstom, koji te tako lijepo ispalio i još napisao tvoj CV ovdje na forumu. ja nikada prema tebi nisam gajio nikakva osjećanja, a posle toga pogotovo!
ali sudeći po tvom životopisu, za tebe (i takve kao ti) najbolje rješenje bi bili NEKI ŠARENI BALONI, SLONOVI, ŽIRAFE, IGLE, UPS. MOŽDA NEŠTO BLAŽE, OPOJNI MIRISI KOJI SE ŠIRE KESTENGRADOM, OD RAZNORAZNIH OPOJNIH SREDSTAVA... ŽALFIJA, KADULJA, KONOPLJA, KAMILICA, THC..
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

:smt005 :smt005 :smt005
definitivno ste bez mašte :!: vi lijepe stvari povezujete samo sa opojnim sredstvima - nažalost.
a to šte se tiče vrste: šta ti znaš o meni i vrsti ? --mi smo i dalje prijatelji , eto nek ti vrsta potvrdi ak ja lažem. To što je vrsta ponovio "atrakciju PrNjavora" , onako u bijesu želeći mene da ponizi i uvrijedi (kao možda ja njega prije toga --hahaha .... to mi je nekako ljudski ,moraš priznati da vrsta "živi za forum" stoga je onako brzo i reagovao na provociranja).
Al ti , TI sa ta svoja dva nika , potvruđuješ osobu - tzv. dvostruku ličnost !
ps. pazi da ti jednom moj CV ne stigne na adresu :smt002 :D
Uglavnom našla sam ti žicu ---stari SDS-ovac :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

grlica wrote::smt005 :smt005 :smt005
definitivno ste bez mašte :!: vi lijepe stvari povezujete samo sa opojnim sredstvima - nažalost.
a to šte se tiče vrste: šta ti znaš o meni i vrsti ? --mi smo i dalje prijatelji , eto nek ti vrsta potvrdi ak ja lažem. To što je vrsta ponovio "atrakciju PrNjavora" , onako u bijesu želeći mene da ponizi i uvrijedi (kao možda ja njega prije toga --hahaha .... to mi je nekako ljudski ,moraš priznati da vrsta "živi za forum" stoga je onako brzo i reagovao na provociranja).
Al ti , TI sa ta svoja dva nika , potvruđuješ osobu - tzv. dvostruku ličnost !
ps. pazi da ti jednom moj CV ne stigne na adresu :smt002 :D
Uglavnom našla sam ti žicu ---stari SDS-ovac :D
da li vi to mene persirate??
na osnovu čega, tvrdiš da sam ja lijepe stvari povezao sa opojnim sredstvom??
ti i vrsta i jeste jedno za drugo! a to što kažeš da vrsta živi za forum, hm.. i ti bi da si na njegovom mjestu vjerovatno!
dva nika?? griješiš!
stari SDS-ovac! po čemu to zaključuješ?? zato što sam napisao nekoliko činjenica, koje mnogima smetaju?? kao npr. kada Prnjavorski komunalci očistiše ono ruglo kod Mlađe! pa se diže kuka i motika! zbog toga što je zaposlito nekoliko RVI da naplaćuju parking?? zbog toga što načelnik dovede političku elitu u opštinu?? zbog toga što uštedi 15000 KM za 1 godinu??
za VAS bi bilo idealno društveno uređenje ANARHIJA!! grad bez zakona, bez prava i pravde, konji na svakom koraku i konjska kola naravno, igle marica i ostalo! neću mnogo da pišem o tebi, ovo se odnosi i na mnoge ostale!
jel vidite da se načelnik trudi da poboljša stanje u opštini, zbog čega mu imputirati neke nebulozne stvari sa kojim on nema nikakve veze?? da li smo prešli tu granicu ljudskog dostojanstva, da gazimo sve pred sobom i da na sve dobre postupke bacamo negativnu energiju??
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

osmangazi626
Posts: 26
Joined: 19.07.2012. 11:41

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by osmangazi626 »

Citam ovaj forum svaki dan i nikako da procitam nekij kvalitetan post. Tako mi alaha nikad boljeg cojka od vog naseg nacelnika nisam upoznao. Eto cak sam mu i svog kolegu predlozio da pomogne onoj sirotnji iz Kokora da se uradi u kucu voda. A vi kako vas nije sramota samo sejtana prizivate i njem se klanjate. Tesko sam razicaran ovakije ljudi nidje nema..

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Nisi imao potrebe da me citiraš kad pišeš odmah iza mene :wink:
Hoćeš reći da je načelnik čelična palica koja sređuje grad :lol: (kako nema onaj smajlić koji se suzdržava da ne prasne u smijeh) , da je načelnik krenuo prvo od Mlađe... daj molim te --u šta se vi zamišljate (pa svraka je pisao ovde kako je godinama vodio taj slučaj)
ko ti je bogati politička elita? De mi makar na ovo odgovori :shock: da vidim i čujem :shock:
mogao je zaposliti i sve bivše borce da naplaćuju parking -opet je njegov udio veći
A KAD SI KOD ANARHIJE TU ĆU MALO DA SE ZADRŽIM
Možda nisi pratio forum kad sam zmiletu pisala da sam ja dijete anarhije :D Al takvog Faruka poput tebe baš ne varim --jer to je ta generacija koja je pokupila svu pamet svijeta. Konzervativnost naših predaka sa naopako nasađenim srpstvom --koje čak prelazi u srbsko , i tako truje onu izvornu demokratiju za koju smo se borili jelde .... u prevodu --hoćeš reći da su Englezi seljaci što imaju konjicu :P baš si me zabavio Koridor 92
:lol: :lol: :lol: daj molim te ... vi ste mi onako najslađi za čerupanje u obrnutom sistemu vrijednosti :smt005 u kom živimo a koji ti nazivaš anarhijom a ja demokratijom ... za koju smo se borili s početka 90-tih, naravno! :smt002 :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

evo, pišem odmah iza tebe :smt006 pa te neću citirati!

ovaj tvoj tekst, kad već spominješ Faruka!
JE.E LUD ZBUNJENOG!
o čemu ti pišeš?? na koju vodenicu nagoniš vodu? ko je spominjao Englesku konjicu? ne mora, svaki tvoj tekst odisati demagogijom i iskrivljenim tezama! budi realna, ti si napisala tekst o konjima i konjskim kolima i o tome, da bi to bilo najpametnije rješenje za opštinu! zar to nije jedan vid omalovažavanja institucije načelnika!??
zbo čega tamo kod tebe (ja sam stekao utisak da ti živiš u sarajevu), nema konja po ulicama, uličnih dobošara, prodavalaca opojnih sredstava, sunet-majstora i ostalih akrepa kao što ima u teheranu! jer, koliko znam, Sarajevo je čisto balijsko turska kasaba! a ti bi tako pametna, predložila, da se u jednoj Srbskoj opštini uvede konjska zaprega, kao osnovno sredstvo prevoza! kako kaže onaj tvoj brat po igli, STIPU BOGATI!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

brat po igli aaaaaa , e svaka ti čast!
Sarajevo balijsko-turska kasaba , pa Sarajevo jedan biser i presjek svih istočnih kultura( na jednom mjestu) plus uticaj Zapada- i ti to nazivaš balijsko-turskom kasabom , Eto koliko si pismen. Jesi čitao Nemirnu godinu I:Andrića kad si toliki Srbin ,i tamo ti je opisano Sarajevo onako kako ga ja vidim i mnogu učeniji i civilizovaniji ljudi i od mene i tebe ga gledaju svakako samo ne tako ka<<o jedan SDS-ovac (stari prnjaorski) .
Izvini molim te ja uopšte ne omalovažavam načelnika (izgleda on stvarno ima loše savjetnike) ja samo uviđam da načelnik ispada iz kolosijeka a kad ga takvi čuvaju bojim se da ne izgubi i voz na dugom putu koji je pred njim.
Što se ti to stidiš konjske zaprege ( eto prilike da se uposli još demobilisanih boraca koji bi održavali i ulice i konje.
Dragi moj u Sarajevu ti komunalci imaju platu 950. km i 22 radana dana mjesečno i sve je čisto vjeruj mi. Ovoliki grad ,
ja samo kažem da nemate mašte , da ne znate iskoristiti ono što već imate i uz malo truda i dobre volje može se u Prnjavoru svašta izvesti za bolji i sadržajniji život. No vi Srbujete , kuvate čorbu za svijetsku slavu a sopstveni narod ne gurate naprijed. Pitala sam dosad i niko mi nije odgovorio.
U ŠTA ĆETE ULOŽITI PARE IDUĆE DVIJE TRI GODINE , ŠTA ĆETE NAM OSTAVITI , NAPRAVITI , IZGRADITI ...ŠTA ĆETE NAM DATI? opskrbljujete inspekcije novim vozilima , pa dok se sjedne u to vozilo ode 5 km a konjičku bala sijena i dva dana može biti npr.
ko vas šiša :o
upravo mi vri kamilica za laku noć :)
Last edited by grlica on 31.12.2013. 09:46, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Koridor,oprosti sto prekidam tvoju raspravu sa grlicom,reci mi molim te sta mi obicni gradjani ovog grada imamo od toga sto je nacelnik doveo tu elitu i ustedio 15000km?Nisam upucena i zanima me sta je to sto je nacelnik dobro uradio za Prnjavor,ali te molim da i ti ne pominjes te paketice koje je dijelio,jer povraticu,zaista!i ne vidim svrhu tog stalnog pominjanja grlicinog privatnog zivota,ma boli me briga sta konzumira i ko joj je brat po cemu.To bi vjerovatno trebalo da uvrijedi nju i njenu porodicu a zasto?Zato sto ovde iznosi svoje stavove koji se ne svidjaju nekima,pa hajde onda da igrate najprljavije i idete do dna.Ne razumijem zaista toliku zlobu i pominjanje necega sto prije svega nije istina a sve zbog neistomisljenosti.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

napiši, ili evo pročitaj od mene, da je NAČELNIK UŠTEDIO 15 000 KM, ZATO ŠTO VOZI ŠKODU , A NE AUDI!
hajde sada, budi cinik i dalje, pa napiši kako je loše, to što je načelnik uštedio 15000 KM!
Чије начелник уопште купио ауди који пуно троши,па зашто тада ниси бринуо о уштедама? И већ када причаш у штедама, што се није штедило на европским покретима, дани у Београду, котнић за гиниса о томе не причаш и најприје о каквим уштедама ти причаш када се набављају 2 путничка возила од 50.000КМ!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Koridor92 wrote:ovaj tvoj post madjar, nisam procitao do kraja, jer vidim da je cinicno napisan, a mene takve osobe (cinici) ne mogu iziritirati. međutim, ono što sam primjetio, je to. da ti podcjenjujes rad opštinskih organa i nacelnika, demagogijom i svojevrsnim podsmijeh, na nacin koji je svojstven samo pripadnicima nekih plemenskih skupina, po šumama i gorama... ti si naravno od te loze, jer od bukve ne vidis sumu! a da je kojim slucajem vidis, primjetio, da tvoj presjednik (NE MOJ)! ide na stranacke skupove drzavnim vozilima (helikopterom) i na taj nacin, za samo jedan dan, potroši više, nego načelnik jedne srednje opštine za jedan kvartal! ti vidi, raspitaj se koliko košta let helikopterom od BL do Zvornika i nazad, pa onda komentariši za konja i kola! i sijeno i zob!
ali ti si seljak, koji ponavljam, ne vidi od jednog drveta šumu! i takvim kao tebi je džaba objašnjavati...
ali za onih par osoba koji ponekada udju na forum i procitaju, bilo bi lijepo da se zna, zašto je i zbog čega opština nabavila dva vozila! (INSPEKCIJA I KOMUNALNA POLICIJA)
napiši, ili evo pročitaj od mene, da je NAČELNIK UŠTEDIO 15 000 KM, ZATO ŠTO VOZI ŠKODU , A NE AUDI!
hajde sada, budi cinik i dalje, pa napiši kako je loše, to što je načelnik uštedio 15000 KM!
toliko od mene za sada, a biće još!
Da li znas sta znaci pojam neefikasnost? A za ovo plemenske skupine po sumama i gorama cu da te prijavim administratoru jer razotkrivas moj identitet :smt005 . Nazalost, predsjednik nam je isti, osim ako tvoj predsjednik nije s one strane Save.
Sve što možeš danas, uradi juče!

MilosGataric
Posts: 3
Joined: 17.11.2011. 21:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by MilosGataric »

Ta dva pomenuta vozila su namijenjena za inspekciju i komunalnu policiju
jer na njihovim sadašnjim vozilima samo što se točkovi ne raziđu svaki svojim putem.
Modernizacija opštine je upotpunosti prihvatljiva naročito što setiče nabavke uređaja za evidentiranje ulaza u zgradu opštine.
Naravno da napomenem da su uloženi ogromni napori za dovođenje svjetske banke i stavljanje administrativne službe u svrhu građana.
Da ne spominjem povećanje poreza na nekretnine , što je izuzetno dobra stvar , jer postoji ogroman broj građana sa velikim površinama nekretnina a u njima niko ne bude. Stoga porez na iste treba da bude još veći jer ko ima novca da ih gradi , sigurno ima novca da ih finansira , tj. da plaća porez na iste.
HVALA

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Koliko je opstina meni pomogla da gradim?
Pitaj Nemanju odakle njegova imovina,Stanica,Dusanica itd....Ja sve i jednu platnu listu imam i svaki racun.
Po kom osnovu da placamo isto?
Nacelnice kako ste do Veterinarske dosli?
zivot je surov

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

MilosGataric wrote:Ta dva pomenuta vozila su namijenjena za inspekciju i komunalnu policiju
jer na njihovim sadašnjim vozilima samo što se točkovi ne raziđu svaki svojim putem.
Modernizacija opštine je upotpunosti prihvatljiva naročito što setiče nabavke uređaja za evidentiranje ulaza u zgradu opštine.
Naravno da napomenem da su uloženi ogromni napori za dovođenje svjetske banke i stavljanje administrativne službe u svrhu građana.
Da ne spominjem povećanje poreza na nekretnine , što je izuzetno dobra stvar , jer postoji ogroman broj građana sa velikim površinama nekretnina a u njima niko ne bude. Stoga porez na iste treba da bude još veći jer ko ima novca da ih gradi , sigurno ima novca da ih finansira , tj. da plaća porez na iste.
HVALA
:smt023
Milose, svaka ti je NJEGOŠEVA,
vidim da forumasi nisu insajderi, kako mi je to u jednom postu Vrsta objasnio..Ocigledno je da NAJBOLJI NACELNIK vrlo transparentno omogucava dostupnost podataka.
I ZATO JE POSEBAN,
On je UMETNIK koji pokusava da Vasoj slici da boju :smt023
Ne bih da sada komentarisem sarkasticne likove sa foruma..
ĆERAĆEMO se još!
A drazesnoj ekipi sa foruma i proverenim miljenicima (kuzmo,grlica,kamikaza,dkrajina,zmija i vrsta) zelim nezaboravnu noc i lep provod!!
I NAJBOLJEM NACELNIKU svu srecu ovoga sveta!!!

Locked