Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Zmiki ,niste vi odpustali ovako kao ovi danas,odjednom desetine,vi ste to radili kulturnije,samo sto ste nekulturno primali,ali zato ste izgubili na izborima.Ni Gataric nece izgubiti na iducim izborima zbog tridesetak otpustenih,on ce izgubiti zbog tridesetak primljenih,kao i vi sto izgubiste,jer ce i on primati na isti nacin,u stvari vec prima,ne stavlja ime ali i Brane Lutki zna za koga je tako precizan konkurs,a narod pamti kao slon.Misli Sinisa da je narod toliko sirov i da ako on kaze ja sam obecao da cu otpustiti i evo ispunjavam obecanje,nece dalje ni razmisljati,odmah ce mu slijepo vjerovati kao Titu,i da sada moze raspisivati te providne konkurse,kao sad je neki rovokopac :) tamo skolovan ili skolovaniji od ovoga sa fakultetom koga odpusta.Sreca nasa sto ce sada da bude fakultet u Prnjavoru, :D pa ce i ti koji su do juce znali samo za lopatu moci da se zakite titulom.Eeeeee imaju oni srece sto ste im vi i vas Kalabic opozicija. :D
Sinisa Gataric ne ide u crkvu da se moli Bogu za svoje zdravlje,on ide tamo da se zahvali Bogu sto je poslao Ludog Dragojla u Prnjavor. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Govorimo o Prnjavoru Kami,pusti to zaobilaženje,mi nikoga nismo iz SDSa otpustili, niti smo bog zna koga iz SNSD a primili,prije svega mislim na ove važnije funkcije gdje politika postavlja i skida, pusti ti ovu opštinsku siću,koja je u glavnom odrađivala pripravnički staž, i koja je u glavnom protjerana, ili će se protjerati.
Jedina direktorska funkcija koja je bila ,,naša'' je drektorica mješovite škole Suzana Švraka ali je i ona odletjela,dok je na mjesto direktora gimnazije postavljena gospođa Ljubinka Stanić ,a ona sigurno nije član SNSD a,i ovo navodim samo kao primjer kako je vođena kadrovsak politika u Prnjavoru za vrijeme te ajde da kažemo vlasti.
Dragojlo nije lud, i veliko je pitanje kome je on opozicija . :mrgreen: :mrgreen:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

http://sdsprnjavor.com/index.php/2-unca ... 8-11-09-38
НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ ПРЊАВОР ДР СИНИША ГАТАРИЋ ДЈЕЛИО КАРАНФИЛЕ
Испред зграде Административне службе општине Прњавор начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић дјелио је каранфиле женама које су пролазиле поред општинске зграде. Овом приликом начелник Гатарић је честитао свим женама осми март и захвалио им што су мајке, дјевојке, што су радне колегице и све оно што у нашем животу заправо јесу. „ Жене су темељ овога друштва и нешто од чега почиње нови живот. Овај дан није једини када требамо водити рачуна о женама, о женама требамо водити рачуна сваки дан „ истиче начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић. Он је рекао, да у његовом кабинету од осам мјеста начелника одјељења, шест је жена што јасно говори да у жене има велико повјерење, да су они добри и одговорни радници и свакако да заслужују мјесто које обављају.
http://sdsprnjavor.com/index.php/2-unca ... 8-11-37-12
МЛАДИ СДС-а ДИЈЕЛИЛИ КАРАНФИЛЕ ИСПРЕД СЈЕДИШТА ОПШТИНСКОГ ОДБОРА
Испред зграде општинског одбора Српске демократске странке у Прњавору Млади СДС-а дјелили су каранфиле женама које су пролазиле главном улицом. Овом приликом Предсједништво Младих СДС Прњавор је честитало свим женама осми март и захвалио им што су мајке, дјевојке, што су радне колегице и све оно што у нашем животу заправо јесу. „ Млади СДС Прњавор ове године као и претходне, подијелили су преко 600 каранфила свим припадницама љепшег пола. Ово је јединствена прилика да бар један дан у години посветимо максималну пажњу женамa, јер су оне темељ нашег друштва'' истакао је предсједник младих и одборник у СО Прњавор Вукашин Бацковић.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

prije svega zmijo sretan ti 8 mart :smt005 :smt005 ,opet nekakve neistine vezano za direktore pa ovom prilikom moram da te napomenem ko su sve bili nasi direktori mada se necu svih sjetiti,prvo DJURO BUNIC veliki prijatelj velikog kiklopa i male gliste,VESELKO VINCIC direktor bolnice dosao sa velikom metlom :smt005 ,SLAVISA NIKOLAS direktor elektra desna ruka velikog kiklopa i veliki smeker ostao dobar sa NIKOLICEM poslije izbora sto je rijetkost u nasem SNSD=u, SUZANA SVRAKA direktor skole ostala bez perija kad je stala uz naseg DARKU,BORO JEVDJENIC direktor velikog standarda dobitnici raznih priznanja od opstine za uspjesna poslovanja :smt005 a radnicima mjesecno po 200km,BJELOSEVIC SLAVOLJUB direktor prnjavor ekspresa sve nove MERCEDESE nabavio :smt005 ,MILORAD VRHOVAC direktor socijalnog inace moj veliki prijatelj i ovim putem ga pozdravljam,da nenabrajam ove novopecene koje smo skuhali u svom mandatu,pa nacelnici odjeljenja raznorazni sefovi po firmama pa jataci i na krajuuu meni otkaz od strane kiklopa ali nezalim debelo sam mu se oduzio,a upravni i nadzorni odbori razne specijalizacije,pa prevare vezane za povelic naravno uz pomoc vodovoda itd itd,ZMIJO u RUPU :smt006

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

karamarko4
брате мој , лако ти је писати из канцеларије Шумске управе
и мислити да си фаца. Реци реално да си хтјео пријећи у СДС
сад си паметан.. Мада ниси лош , толико.. :smt003
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

vruce vruce vruce blizuuu blizuuu :smt005 ,pa jel lose u sumariji sekretaru dobrih domacina,i da priznam vi i jesti dobri domacini za razliku od ovih mojih,samo licni interes licni interes i nema dalje,cujem bice novi direktor u sumariji kiklop pogibe da ga ugura ali neidee pa neidee :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

karamarko4 wrote:je svega zmijo sretan ti 8 mart ,opet nekakve neistine vezano za direktore pa ovom prilikom moram da te napomenem ko su sve bili nasi direktori mada se necu svih sjetiti,prvo DJURO BUNIC veliki prijatelj velikog kiklopa i male gliste,VESELKO VINCIC direktor bolnice dosao sa velikom metlom ,SLAVISA NIKOLAS direktor elektra desna ruka velikog kiklopa i veliki smeker ostao dobar sa NIKOLICEM poslije izbora sto je rijetkost u nasem SNSD=u, SUZANA SVRAKA direktor skole ostala bez perija kad je stala uz naseg DARKU,BORO JEVDJENIC direktor velikog standarda dobitnici raznih priznanja od opstine za uspjesna poslovanja a radnicima mjesecno po 200km,BJELOSEVIC SLAVOLJUB direktor prnjavor ekspresa sve nove MERCEDESE nabavio ,MILORAD VRHOVAC direktor socijalnog inace moj veliki prijatelj i ovim putem ga pozdravljam,da nenabrajam ove novopecene koje smo skuhali u svom mandatu,pa nacelnici odjeljenja raznorazni sefovi po firmama pa jataci i na krajuuu meni otkaz od strane kiklopa ali nezalim debelo sam mu se oduzio,a upravni i nadzorni odbori razne specijalizacije,pa prevare vezane za povelic naravno uz pomoc vodovoda itd itd,ZMIJO u RUPU
...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

itd itd ali bice jos podataka za direktore i fiktivne racune,sta reci zmijo istina ispliva kad tad

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

karamarko4 wrote:td itd ali bice jos podataka za direktore i fiktivne racune,sta reci zmijo istina ispliva kad tad
...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:) " Od osam nacelnica sest nacelnica su zene" :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Само се ти смиј, онда ти је и рођак - начелница :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ne znam ja ,ovaj veterinar mi je sumnjiv ,zna on sa britvom :smt027 . :D ako rodjo promjeni glas onda je jasno sve. :smt005 Svi ce oni ostati bez ja*a ako ovaj veterinar nastavi ovako. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

А види овог што љуби, са стилом :D Примјер нама осталима, шта је прави џентлимен :smt002

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Само да се зна, како то рољани раде :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jel ima ijedna baba u gradu da je on nije poljubio ? :smt005


I ja bi se ljubio ali nemam skim :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

ljudi moram biti iskren nekad se sa vrstom slazem nekad ne i sve tako u krug,ali poslije ovog posta definitivno si moj idol :smt005 :smt005 ,pa ljudi znate zasto sam ovo napisao,ZATO STO JE OVAJ LIK SVJEDOK SARADNIK a sad naravno BAN od administratora za otkrivanje nika,ma ne zalim sekunde,VRSTA LEGENDO ove fotke ti necu nikad zboraviti,mislim gledacu ih svaki dan i duznik sam tvoj :smt006 jos mi slikaj bica i ... :smt006 reci sta hoces

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:А види овог што љуби, са стилом Примјер нама осталима, шта је прави џентлимен
Naravno čovjek širi pozitivnu energiju, u čemu je problem,pravi predsjednik sindikata, svojim radnicama uručuje ruže i poklone povodom 8 marta,šta ste vi uradili po tom pitanju i u čemiu je problem.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Lalalalalalalaaaaa recemo te zeniiiii.. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Karamarko,ja sam rodjeni gospodin i smeker za razliku od vas strbacana koji su cijeli svoj zivot posvetili vasem vodji MAO CE TUNGU ,imas prodavnicu,odbornicki dodatak,i opet seruckas na ovoj prnjavorskoj mjetrovjetrini. pozdavi svoga vozda i vidimo se na republickim izborima 2014.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

tako je stara glisto svaka ti cast :smt005 :smt005 :smt006 ,veliki pozdrav za tebe od mene vruceee vruceee vruceee blizuuuuuu jos malo pa crkvenaa

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Eto srece da ovako diskutujes u skupstini kao ovde na forumu :smt005 :smt005 :smt005 tamo maca pojede jezik :smt003
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

karamarko4 wrote:ije svega zmijo sretan ti 8 mart :smt005 :smt005 ,opet nekakve neistine vezano za direktore pa ovom prilikom moram da te napomenem ko su sve bili nasi direktori mada se necu svih sjetiti,prvo DJURO BUNIC veliki prijatelj velikog kiklopa i male gliste,VESELKO VINCIC direktor bolnice dosao sa velikom metlom :smt005 ,SLAVISA NIKOLAS direktor elektra desna ruka velikog kiklopa i veliki smeker ostao dobar sa NIKOLICEM poslije izbora sto je rijetkost u nasem SNSD=u, SUZANA SVRAKA direktor skole ostala bez perija kad je stala uz naseg DARKU,BORO JEVDJENIC direktor velikog standarda dobitnici raznih priznanja od opstine za uspjesna poslovanja :smt005 a radnicima mjesecno po 200km,BJELOSEVIC SLAVOLJUB direktor prnjavor ekspresa sve nove MERCEDESE nabavio :smt005 ,MILORAD VRHOVAC direktor socijalnog inace moj veliki prijatelj i ovim putem ga pozdravljam,da nenabrajam ove novopecene koje smo skuhali u svom mandatu,pa nacelnici odjeljenja raznorazni sefovi po firmama pa jataci i na krajuuu meni otkaz od strane kiklopa ali nezalim debelo sam mu se oduzio,a upravni i nadzorni odbori razne specijalizacije,pa prevare vezane za povelic naravno uz pomoc vodovoda itd itd,ZMIJO u RUPU :smt006
Đuro Bunić nikad nije bio član SNSD a već sdsesovac isti kao što si i ti, kad si se htio prešaltati iz SDS au SNSD a, pa te Darko kako kažeš nogirao,a kad naučiš razliku između bolnice i doma zdravlja onda o tome možeš raspravljati, jer dr Vinčić je bio direktor Doma zdravlja u Prnjavoru, a ne direktor bolnice seljačiću moj,isto tako Nikolađ Slaviša nije nikav direktor elektra već upravnik lokalne elektrodistribucije koja nema svoj ni žiro račun,svojataš Darku, a viriš iz dupeta nemanjinomg, koga ti seljačiću ovdje foliraš,razumiješ i ti pametnjakoviću da je Standard privatna firma, i kakve to ima veze u ovom kontekstu, gdje se upinješ da iz petnih žila da nešto REČEŠ a ne umiješ,siromah jedan,razlikuješ li ti šta je javni sektor, a šta su privatna prduzeća,spominješ nekog Bjeloševića koji je za vrijeme nemanjine vlsti u Autoprevozu bio desna ruka njegova bio i ostao.
Milorad Vrhovac nije nikakv direktor već šef ispostave zdravstvenog osiguranja u Prnjavor,daj ne provaljij se više, i nemoj ga pozdravaljati i grebati se za neko nelegalno ovjeravanje zdravstvene knjižoice ulizico jedna,bolje ako želiš nekoga da pozdraviš idi u radio Ljubić pa mu naruči neku pjesmu štrbačku.
Šalješ zmiju tamo u neku rupu ,a sam iz rupe viriš,zmija nikad nije bila u rupi, i svi koji je poznaju lično uvjek je rastjerivala parazte ,žabe i miševe takve kakav si ti.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

:smt005 :smt005 :smt006 ,naprijed glistooo :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ne sekiraj se ti crve za glistu, glista je od tebe nekoliko puta duža : :smt005 :smt005 :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

џаба , змиле тупиш језик и та два змиска зуба, био бичар или змија, твоје је прошло превише си потрошен, као и твој друг Кикоп коме си забио нож у леђа у 11и 55 или ти 5 до 12 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Locked