Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Trebao si uslikati i ono kod autobuske stanice , to je još veća katastrofa
imam moćno pero - jezik srpski

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by PIKI »

Ma sta ces vedrane uraditi eto nije proslo ni tri godine od uredjenja kutka a majmuni srusili oprostite na izrazu tu treba postaviti i kamere da se vide huligani

lp
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

http://www.opstinaprnjavor.net/images/D ... .%2035.pdf

Видим Начелниче, било је доста социјалних случајева, то је рупа без дна. Не знам на који начин се тим људима може помоћи, а да се њихово питање ријеши за дужи низ година. Ова средства од 100 или 200 КМ, су углавном ништа. Потроше за 5 дана па опет долазе и траже помоћ и само те излуђују тим својим причама. Мислим да ту треба направити неку врсту Фонда. И рецимо Начелник даје у 2013-тој 50,000 КМ и онда нека категоризација и тачка. Овако се само све врти у круг а решење проблема ни на видику.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sagittarius_rex »

Ма никакав фонд не треба једноставно упутити људе у Центар за социјални рад.
Уколико Центар утврди да су упитању социјални случајеви, а Центар нема довољно средтсава онда да се обрати Општини Прњавор за дознаку средстава.
Нема никакве потребе за неким посебним фондовима када постоје институције и људи чији је то посао.
>>>---------------------->>>

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Samo bubate neka se buba,nije kriza načina ili metoda pomoći najugroženijim ,već je problem što za takve nema para ili ih nema dovoljno i slati ih u centar za socijalni rad, je samo tjeranje sa svojih vrata onih koji mole za pomoć,
Treba otvoriti javnu kuhinju pa nahraniti prvo one najugroženije,a to su gladni ljudi, i ja mislim da predlaganje nekih fondova je obična misaona gimnastika.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

ogromna sredstva se daju preko granta centru za soc.rad, ove godine planiran je iznos od preko 2 mil.km. Problem je sto je sve vise socijalnih slucajeva, a imamo i visegeneracijsku sirotinju, koja je to isti vec 40ak godina..mislim, imate ljude koji su sa nula km socijalni slucajevi a ima i onih koji imaju primanja 1500km i opet su socijalni slucajevi..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Do enormnog rsalojavanja našeg društva došlo je poslednjih 20 godina ,gdje smo se raslojili na jednu većinu siromašnih ili su na rubu siromaštva i jednu manjinu koja je sama za sebe klasa,dok takozvani srednji sloj apsolutno i ne postoji.
Naravno ne može se svima pomoći koji realno osjećaju potrebun za pomoći,ali se mora pomoći onima koji su zaista na rubu gladi, koji su nekad bili socijalni slučajevi, ali to više nisu,već cijela jedna populacija koja nema nikavih primanja, ili ima ali su sibolična.
Bez novih radnih mjesta, bez zapošljavanja nezaposleni, i cijeli budžet opštine će biti malo ako bi ga usmjerili u socijalna davanja,a i punjenje budžeta će biti upitno jer nema onih koji stvaraju novu vrijenost, ima samo potrošnja i servisiranje države što naravno kao takvo nema nikakvu perspektivu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

aj zmija ne laprdaj!
ti ko dr džekil i mister hajd. jedan dan pričaš u superlativu o vladajućoj garnituri. jedan dan ti ne štimaju.
prodali si telekom i rafineriju za koliko para??? gdje su pare??? gradi se autoput!! pa zašto nije bar pola uloženo u privredu???
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ko mi priča o laprdanju :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

vrsta8472 wrote:Начелниче, видим нови сајт али нема ћирилице?! Тј. уопште нема опције за ћирилицу?! Зар се на овај начин чува наше писмо!

Image

http://www.opstinaprnjavor.net/

Прво ћирилица, па ко хоће нека онда чита на латиници. Не знам само којим бисерима овакве ствари падају на памет?!
12 Jan 2013 18:04


А данас :D

Image

Хвала :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Cita i on,pa popravlja greske. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

regeman wrote:ogromna sredstva se daju preko granta centru za soc.rad, ove godine planiran je iznos od preko 2 mil.km. Problem je sto je sve vise socijalnih slucajeva, a imamo i visegeneracijsku sirotinju, koja je to isti vec 40ak godina..mislim, imate ljude koji su sa nula km socijalni slucajevi a ima i onih koji imaju primanja 1500km i opet su socijalni slucajevi..

OVO ĆEKAM DA ZAPOČNEM I BEZ SOVA KOJE MI FAJI !!! :?: :?: :?: :!: :!:

VIDIMO SE
VAŠA DOMAĆICA PTIČICA!~
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Grlice moja.Meni se cini da je bila mallooo prejakaaa doza. :smt033
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

eto vidiš kami kako se ništa ne prašta , ne umijem biti sretna bez doze , to pokušavaš reći , e pa nekad imam previše energije a nemam para da je trošim vani pa onda opetem ovde a nedostaje mi sovo
ja sam kući , ko da se ti vratiš u Mravicu - tako mi je , samo ti ne možeš sigurno dugo izdržati a ja sam sretna jer nađoh komad svog neba i nikud mi se ne ide
pa čak mi je i doza suvišna
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote: ja sam kući , ko da se ti vratiš u Mravicu - tako mi je ,
Sad znam kako ti je :D osjecas se kao prase u teheranu :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

zabIuda!
Oko mene su oIimpijske Ijepotice ,na njihovim obroncima sačuvaIa se srpska seIa , more pod guzicom --eto te za tri sata , još da Dodik se sjeti srpskog Teherana možda bi biIo pravo dobro no kako on tako i mnogi žive u zabIudi da su ovde sami Turci . To, ko kad pitaš strance ko živi u Bosni, a oni kažu: - pa musIimani! e tako i vi stvarate pogrešne mitove. Istočno sarajevo je grad sam nastao bez ogromnih sredstava VIade....... ni nije ni to bitno
zamisii da vas čuju oni vrIi hercegovci da ih zovete Turcima , pa napraviIi bi vam od kaIinovika "novi otok " da odmarate dušu na srpskoj pIanini i zemIji
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

OSTAJTE OVDJE...

Ostajte ovdje!... Sunce tuđeg neba...
Neće vas grijat ko' što ovo grije;
Gorki su tmo zalogaju hljeba
Gdje svog nema,i gdje brata nije.

Aleksa Šantić
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote:zabIuda!
Oko mene su oIimpijske Ijepotice ,
:smt061 Eh da su neke druge ljepotice u pitanju dosli bi Dodik i ja malo na izlet ovako nista. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

BH BUSINESS MAGAZINE


DR SINIŠA GATARIĆ, NAČELNIK OPĆINE PRNJAVOR:

INVESTITORI IMAJU PUNU PODRŠKU
OPŠTINSKIH ORGANA UPRAVE

Tekst: Rašid Hakić

Doktor je veterinarskih nauka, dva puta dobitnik Srebrene značke Univerziteta kao najbolji student u klasi, autor pedeset naučnih radova u oblasti veterinarske hirurgije, organizator četiri međunarodna savjetovanja, predsjednik je Veterinarske Komore Republike Srpske...

Kao trinaestogodišnjak počeo se baviti karateom, šest puta bio šampion Jugoslavije i osvojio brojne medalje na evropskim I svjetskim prvenstvima. Respekta vrijedne rezultate ostvario je i na brojnim međunarodnim takmičenjima, a osvajanje otvorenog prvenstva Japana u Tokiju smatra jednim od najvećih uspjeha u sportskoj karijeri. Trener je karate kluba u rodnom Prnjavoru.

Ovo su samo segmenti biografije dr Siniše Gatarića, koji je na prošlim općim izborima dobio povjerenje građana da u narednom periodu kao načelnik općine, po uzoru na rezultate u struci i sportu, dorinese da Prnjavor bude mjesto ugodnog življenja, gdje mladi ostaju i zasnivaju porodice.

Pozitvna energija kojom plijeni i bezbroj puta potvrđeni takmičarski duh, garancija su da će ukazano povjerenje, sasvim je sigurno, biti opravdano.

OD STATUSA NERAZVIJENE DO POZICIONIRANJA
U DRUŠTVO RAZVIJENIH LOKALNIH ZAJEDNICA

BH BUSINESS MAGAZINE:Gospodine Gatarić, šta predstavlja osnovne značajke privrednog ambijenta općine Prnjavor u proteklih nekoliko decenija?

dr Siniša Gatarić:Privredni ambijent na području opštine Prnjavor krajem devedesetih godina prošloga stoljeća karakterisalo je poslovanje nekoliko privrednih subjekata sa usvojenom djelatnošću u različitim granama industrije, koji su u najvećoj mjeri bili dio velikih privrednih sistema. Takvim načinom poslovanja bio je obezbijeđen plasman proizvoda na prostore tadašnjeg republičkog i ex jugoslovenskog tržišta, što, ipak, nije bilo dovoljno da raspoloživi privredni potencijali budu bitan činilac u makro okruženju.
наставак текста можете прочитати овдје
http://www.bhbusiness.ba/contents/135
а писану верзију можете купити на киосцима, комплатан интервију са начелником др. Синишом Гатарићем и фотографијама најпрепознатљивијих симбола Прњавора .
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Na sportskom polju u sportu kojim se on bavio je mogao sve da rijesi pesnicama,imao je pravo svaku budalu koja se nasla sa druge strane da izubija do besvjesti a da ga niko ne tuzi ili okrivi za bilo sta,danas on na drugoj strani ima budale kojima ne smije nista,bar ne fizicki ,a na njih ne moze da se djeluje psihicki,njima ni psiho bombe ne mogu da promjenu nacin razmisljanja,mislim da bi i ovdje imao velikog uspjeha kad bi mu se dozvolilo da upotrijebi svoje dosadasnje sportsko iskustvo. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

KAMIKAZA wrote:Na sportskom polju u sportu kojim se on bavio je mogao sve da rijesi pesnicama,imao je pravo svaku budalu koja se nasla sa druge strane da izubija do besvjesti a da ga niko ne tuzi ili okrivi za bilo sta,danas on na drugoj strani ima budale kojima ne smije nista,bar ne fizicki ,a na njih ne moze da se djeluje psihicki,njima ni psiho bombe ne mogu da promjenu nacin razmisljanja,mislim da bi i ovdje imao velikog uspjeha kad bi mu se dozvolilo da upotrijebi svoje dosadasnje sportsko iskustvo. :smt005
:D :D
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

bobi1993 wrote:
KAMIKAZA wrote:Na sportskom polju u sportu kojim se on bavio je mogao sve da rijesi pesnicama,imao je pravo svaku budalu koja se nasla sa druge strane da izubija do besvjesti a da ga niko ne tuzi ili okrivi za bilo sta,danas on na drugoj strani ima budale kojima ne smije nista,bar ne fizicki ,a na njih ne moze da se djeluje psihicki,njima ni psiho bombe ne mogu da promjenu nacin razmisljanja,mislim da bi i ovdje imao velikog uspjeha kad bi mu se dozvolilo da upotrijebi svoje dosadasnje sportsko iskustvo. :smt005
:D :D
Kakvo jadno sportsko iskustvo,,SKIM SI TAKAV SI" :smt006
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »



Окупљање читалаца форума :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked