Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jel sad ovo treba da nas uplasi ili samo informise da se on i Zuna znaju tuci,i da ce biti batina ako ne budemo slusali. :D Ovaj video je promasena investicija,sto se tice rata kazu ljudi da laze,a ja tim ljudima vjerujem :D a ovo ostalo nas ni ne interesuje puno,naj vaznije je da se sad pokaze,ako je bas toliko vrijedan,sansu ima . :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by BigBang »

koji si ti paćenik Kamikaza... kao da živiš na drugom planetu. sve pozitivno što se uradi, za tebe je negativno i obrnuto.
kamo sreće, da je manje osoba, kao što si ti!!! svet bi bio mnogo lepše mesto za život!!! ali takve kao ti, ni Bog neće...
ostaješ, samo da truješ zemlju, kojom hodaš...

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svitanje »

Veliki broj ljudi pogleda Prnjavor Info Forum u toku, samo jednog dana, ali mali broj ljudi piše.
Kad čitamo najveći dio sadržaja na stranici "Načelnik opštine Prnjavor", onda i ne čudi, što ozbiljni i kreativni ljudi, samo se lagano nasmiju i odlaze dalje u potrazi za ljepšim i sadržajnijim informacijama.
Načelnika opštine Prnjavor čekaju teški dani, mjeseci i godine, ukoliko stvarno ima ozbiljne namjere da popravi život građana, i stvori bolji ambijent za investiranje u opštini i samim tim omogući veće zapošljavanje.
Gospodo vi koji se šalite, za.......e, nadmudrujete, naravno jedan broj vas učesnika na ovom forumu, da li ste vi uopšte svjesni vašeg "tjeranja", i da li ste uopšte svjesni koliko vi ne poznajate elementarne političke i ekonomske alatke, koje su u političkoj i ekonomskoj analizi potrebne, da bi vaša, ne mala nastojanja bila korisna za društvo, državu, opštinu, Grad.
Ovako ispada da je jedini cilj vaših "škrabotina" vaša unutrašnja potreba da budete primijećeni.
Gospođo "Kamikaza" ili si možda "gospodin" i ti, kako se sama voliš nazavati gospođo "Zmijo", za otuđene političke elite, kako one na desnici tako i one na ljevici, vi uopšte ne postojite kao kategorija.
Elite zadnjih dvadeset godina guraju svoje grupne i lične interese, bilo da to prikazuju kao "borbu za srpstvo" "za moj narod"(ovo poslednje jedna stara izlizana komunjara u Prnjavoru, kad se bori za fotelju, koju više voli od rođene djece, često izjavljuje "ja se borim za svoj narod"), ili "za socijalizam", ili da to prikazuju ma na koji drugačiji ideološki način.
Kamikaze , zmije, bičevi božiji i svi drugi koji se zaj.....ju, zbog gore navedenih razloga, predlažem da iskoristimo ovu stranicu na jedan bolji način.
Naime počnimo predlagadi rješavanje određenih konkretnih životnih problema u našoj Opštini. Tako kada ujutro Načelnik dođe na posao i nađe vremena da otvori ovaj Forum, ima mogućnost da se suoči sa pitanjima za eventualno rješavanje i gdje u određenim kvalitetnim prijedlozim, pronalazi i način rješavanja istih.
Svitanje predlaže načelniku Gatariću, da što je moguće prije u okviru Odjeljenja za privredu, formira jednu stručnu komisiju, kojoj će dati u zadatak, da sačini Analizu o funkcionisanju prnjavorske, buvlje pijace u Ulici Vida Nježića.
U Komisiji treba da bude zastupljena firma koja gazduje pijacom, komunalna policija, sanitarna inspekcija, odjeljenje za saobraćaj, predstavnici građana, subjekt zadužen za održavanje Ulice Vida Nježića.
Komisija u Analizi mora da predloži i rješenja za uspješno funkcionisanje Buvlje pijace, uspješno funkcionisanje saobraćaja (motorna vozila, pješaci, odvodnja atmosferskih površinskih voda, parkiranje i drugo).
Način na koji sada funkcioniše Buvlja pijaca, nepodnošljivi su kako za vlasnike tezgi i druge sitne preduzetnike koji tamo rade, a plaćaju ne male zakupnine.
Građani koji koriste svakodnevno ovu ulicu, malo je reći da su bijesni zbog dugogodišnje nebrige za ulicu koju dvevno posjećuje stotine građana.
Sve ovo što se događa na prostoru buvljaka i Ulice Vida Nježića u najvećem dijelu je i nezakonito. Tužno posmatramo i ljude koji pokušavaju da zarade za sebe i svoje porodice neki dinar i da prežive, kako su dovedeni u situaciju da se međusobno bore za bolju poziciju u prnjavorskom blatu, u odnosu na konkurenciju.
Načelniče, gdje to u okruženju ima da se u dvorištu veterinarske stanice smjesti štand za prodaju hrane na otvorenom?
Kako izgledaju objekti u kojima se odvija poslovanje na buvljaku? Samo je tako prije nekoliko decenija izgledalo naselje "Caparik", naravno ko ima više godina i ko se toga sjeća.
Bilo je malo duže ali šta se može.
Pozivam pametne da se pridruže na predloženi način.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

BRAVO Svitanje :smt006 :smt006 :smt006

pusti, kamikazu, bicabozijeg, zmiju, samuraja i ostale.. kao sto napisa bibeng, oni samo truju zemlju, kojom hodaju...
nemaju mjesta, ni tamo ni ovamo, pa na ovaj nacin, lijece licne frustracije, a ne znaju, jadni, da bi im bolje bilo posjetiti neku strucnu sluzbu da im pomogne (jakeš i sl.)
tvoj prijedlog, da se ovde pišu komentari vezani za probleme i rješenja za grad i opštinu, su na mjestu :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by samuraj »

Vidi koridorčića ko da je sav svijet njegov- svi znači budale samo on pametan.....
A znanje veli stiče u jakeššššuu... u ti boga usijanih glava
Priču oko pijace podržavam.Naravno i ja sam ponudio jednu,a to je da opština riješi građane pasa lutalica - bar to mogu.
Ne trebaju milioni,naravno ako im dozvoli kompleksaš koridor

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

samuraj nemoj da lupas jer smo ti i ja ista opcija,zasto mi nismo rijesili pse lutalice u zadnje 4 godine zasto nismo pijacu rijesili pa da nenabrajam dalje,nista nismo rijesili osim sto smo blizu da se kiklopa rijesimo a dace bog i veliki sredoje da nam pomogne u tome a hoce,kiklop je nas navukao i za kredite ali nema nazad glavu gore samuraj pusti ti koridore i svjedoka i slicne idemo srediti svoje dvoriste :smt002

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

svitanje wrote:Gospođo "Kamikaza" ili si možda "gospodin" i ti, kako se sama voliš nazavati gospođo "Zmijo", za otuđene političke elite, kako one na desnici tako i one na ljevici, vi uopšte ne postojite kao kategorija
Naravfgno mi ne postojimo kao kategorija, mi smo izuzetak.mi ne čitamo ŠPIGL I ne govorimo po nekoliko stranih jezika, kao ti na primjer,mi smo obični smrtnici i radnička klsa, koja radi i izgrađuje ovo i ovakvo društvo, i živimo od svoga rada, ja u Republici Srpskoj a Kamikaza u NJemačkoj, i nas dvoje imamo u svojim radnim knjižicama cirka 70 godiba radnog staža, a koliko ti imaš radnog staža, i koliko si svojim radom unapredio ovo društvo koje te školovalo da budeš pravnik, sudija, advokat, a ne gradsko zanovetalo, koje eto ustvrdi da mi nismo nikava kataegorija,i da kao takvi ne postojimo, i eto kako mi ne razumiojemo šta su otuđene političke elite, kako na desnicfi tako i na ljevici.O Svitanje ne osvanulo dabogda :lol: :lol: :lol:
svitanje wrote:Elite zadnjih dvadeset godina guraju svoje grupne i lične interese, bilo da to prikazuju kao "borbu za srpstvo" "za moj narod"(ovo poslednje jedna stara izlizana komunjara u Prnjavoru, kad se bori za fotelju, koju više voli od rođene djece, često izjavljuje "ja se borim za svoj narod"), ili "za socijalizam", ili da to prikazuju ma na koji drugačiji ideološki način.
Kamikaze , zmije, bičevi božiji i svi drugi koji se zaj.....ju, zbog gore navedenih razloga, predlažem da iskoristimo ovu stranicu na jedan bolji način.
Naime počnimo predlagadi rješavanje određenih konkretnih životnih problema u našoj Opštini. Tako kada ujutro Načelnik dođe na posao i nađe vremena da otvori ovaj Forum, ima mogućnost da se suoči sa pitanjima za eventualno rješavanje i gdje u određenim kvalitetnim prijedlozim, pronalazi i način rješavanja istih.
Da me nisi prozvao nema teorije da bi komentarisala ove tvoje dubokoumne misli u koji nam pojasni mudre stvari ,ja sam to nazvala klimatske i druge promjene 90 godina pršlog stolječa i upravo si ti ona stara izlizana komunjara koja je na početku ti klimatskih i drugih promjena 90 godina prošlog stoljeća, u prostorijama tadašnjeg opštinskog komiteta saveza komunista skinula i okrenula sliku druga Tita zidu, istog onog druga Tita uz pomoć čijeg su fonda završio pravni fakultet u Novom Sadu istina,za izgubljene godine na faksu mislim da su ti stipendiju bili suspendovali, jer si bio loš student, isto kao što si i danas loš advokat, neznam koliko si parnica dobio na sudovima,naravno ne mislim da si bio angažovan u HAGU :lol: :lol:
Sad vidim da se ulaguješ novom načelniku ,ko računaš mogao bi za savjetnika, jer si primjetio problem na buvljaku ,pršće na sve strane dabogme :lol: :lol:
Veliš da se mi ovdje .ajebavamo a šta ti radiš rano moja ljuta,jel misliš da je forum incijativni odbor za osnivanje neke političke stranke, pa ko veliš malo ćeš da nas podučiš,kako ćeš bolan kad je zmija od tebe uvjek bila pametnija, zar se ne sjećaš naših školskih dana i ko je bio odlikaš u školi, a ko je ponavljao
razred :lol: :lol: :lol: :lol:
Ko te regristrova na forum sunce mu kalajisano, sad ostati živi nećemo od tvoje pameti i mudrosti :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

zmijo, džaba pišeš tako duge postove, nisi više zanimljiv. izgleda, da ti nedostaje inspiracije za pisanje. a što se tiče posla, bolje ti je da se udružiš sa kamikazom, da te povuče gore kod sebe, bar suđe da pereš ili cucke da "vodaš"... jer ti izgleda drugo ništa i ne preostaje, džaba si se nadao funkciji u stranci, "ućeraše" ti tvoji najbliži :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Koridor92 wrote:zmijo, džaba pišeš tako duge postove, nisi više zanimljiv. izgleda, da ti nedostaje inspiracije za pisanje. a što se tiče posla, bolje ti je da se udružiš sa kamikazom, da te povuče gore kod sebe, bar suđe da pereš ili cucke da "vodaš"... jer ti izgleda drugo ništa i ne preostaje, džaba si se nadao funkciji u stranci, "ućeraše" ti tvoji najbliži
Opet bulazniš i pričaš gluposti,ako su dugi moji postovi zašto ih čitaš,ja pišem i kad sam zanimljiva i kad nisam zanimljiva, za razlikuod tebe, i nekih sezonaca skorašnjih ovdje na forumu, a što se tiče posla, ja posao fala bogu imam i nikad u životu na birou nisam bila, i nikad se nikakvog posla nisam stidjela, radila sam sve i svašata, i pošteno živim od svog rada,za razliku od mnogih koji od politike žive, a ja se politikom bavim iz ubjeđenja, a ne izainteresa :smt006 :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

:smt023 :smt023 :smt023
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 TOMAŠ DARKO.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Evo mene opet :D ma citam i ja Njemacke novine,nisam ni ja bas toliki duduk,ali sta se moze,poslije svakih izbora mi koji se usudimo reci vlasti sta nije bilo dobro,ili sta nije dobro trenutno,budemo hvaljeni do u nebo od onih koji zele sa zatrkom da uskoce u uzdrmane fotelje,naravno cuvajuci svoje dupe ,jer boze moj ko zna ko ce pobjediti,pa nije lose ostati malo u cmaru aktuelne vlasti.I kad prodje sve to,padne vlast pred istinom,oni koji su je uzurpirali za sebe automatski proglasavaju bukace za budale koje treba da cute i puste njih pametne da rade,kako hoce.E pa gospodo nece moci :D ne dozvoljavam ja da mi Veterinar izdaje potvrdu o mom mentalnom stanju ,takav sam kakav sam,znam da ni jednoj vlasti ne valjam,ali ja nisam na njihovim jaslama,nemam kupljenu diplomu da bi sjedio u nekoj fotelji,nisam ratovao,pobjegao sam jer boze moj u vrijeme komunista ja sam bio srbin,spreman da umrem za svoje ideje,ali pod komandom srba koji su me ucili srpstvu,a ne pod komandom domacih izdajnika,koji su izdali i mog brata,jer nije mogao da vjeruje da su takvi,zato ga danas nema a oni setaju po gradu i trose pokradene milione.(OSTAVIMO PROSLOST;SADASNJOST JE ZA KOMENTARISANJE)
Zar vi gospodo mislite da je dovoljno snimiti film,jedan lijepi milozvucni u kome cemo prikazati nekoga kao sportistu,borca,vrijednog ,itd..itd.. i da on onda postane omiljen kao Lepa Brena,ma zabolje mene sto je on bio vrijedan u Njemackoj u vrijeme studija,a kako mi se cini i rata,ili sto on voli svog ujaka,jer i ja sam vrijedan u toj njemackoj i volim svog ujaka,ali eto ja sam budala,a on idol cjeloj jednoj masi koja sanje uzljuljane fotelje. :D I ja mogu za pare da snimim film u kome cu biti jak i misicav kao Rambo,u tom filmu cu crtati kao Pikaso i bicu pametniji od Ajnstajna,dal cete vi onda misliti da sam ja stvarno takav
,ako ste toliko glupi ja odmah idem da snimam film. :)
Gospodo ja ne zelim nikoga da pljujem prije nego sto je poceo da radi,ali ne dozvoljavam nikome da mi operise mozak,i da me raznim filmovima i intervijuima priprema za neko novo vrijeme koje ce u stvari biti isto kao proslo i ovo danas,ako bude drugacije ,rado cu se izvinuti svima,pa cak i gospodinu koji rado cita preparirane njemacke novine.Mada bi mu bilo bolje da se okrene oko sebe jer to je stvarnost,novine i novinari rade za pare. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Начелник је донио одлуку да ће приватна предузећа као све услужне и трговинске радње моћи сутра радити несметано. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Što se tiče ovog buvjaka svitanje je potpuno upravu,samo ste zaboravili da napravite neku akciju i prikupite jedno 60 hiljada marak od ljudi što prodaju na buvljaku i nešto od stanara u toj ulici, pa onda 50 hiljada odneseš načelniku i tek onda se možeš nadati asvaltiranju i uređenju ulice.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:Начелник је донио одлуку да ће приватна предузећа као све услужне и трговинске радње моћи сутра радити несметано. :smt006
Nije to baš tako sardniče.član pet stav tri Zakonao praznicima Republike Srpske glasi:
Načelnik opštine odnosno gradonačelnik će odreiti koja su preduzeća,ustanovei druge organizacije sa područja lokalne jedinice lokalne samouprave,rdi zadovoljenja neophodnih potreba građana,dužni da rade i u dane praznika Republike Srpske.
Toliko da se zna.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Kalabic fan »

Gospodine Kamikazo i gospođo Zmijo, još jedamput vas molim, pažljivo pročitajte šta je Svitanje napisalo u zadnjem postu, i vjerujem da ćete razumiti, da u tom prilogu nema zlonamjerne kritike.
Svitanje, vjerovatno, želi da prestanemo pljuvati jedni po drugima, već da iskoristimo mogućnosti interneta, da konstruktivno predlažemo pitanja za rješavanje, kao i moguće načine tog rješavanja.
Evo i jednog prijedloga, moje malenkosti, kako da načelnik Gatarić, jednim potezom samanji broj administrativnih radnika za 29.
Naime, načelnik uz pomoć, nevladinih organizacija i opštinskih odbora svih političkih stranaka koje imaju odbornike u Skupštini opštine Prnjavor, može predložiti i u tome uspjeti, da odbornicima Skupštine opštine Prnjavor ukine Plate i uvede im dnevnice u dane kada radi Skupština opštine.
Šta mene briga Kamikazo da li ti imaš ili nemaš diplomu, šta koga briga, da li Kalabić fan ima ili nema diplomu ili da li je Zmija radnik ili intelektualac,
Bog i gospodin Gejts dali su nam sjajne mogućnosti, iskoristimo ih da popravimo prilike oko nas, zato Zmijo i Kamikazo, pomozite i predlažite.
Vidim da energiju imate, kao i veliku želju. Predlažite.
Potreba je mnogo, ekonomskih dobara manje nego što treba da se zadovolje sve želje, fotelja takođe daleko manje nego želja za foteljama, zato brate ne skrivajte se iza bilo kakvih ideologija posebno ne neke radničke klase i socijalidtičkih ideala.
Svi znamo kako je danas namještenicima posebno u realnom sektoru nepodnošljivo teško.To treba i možemo popravljati,
Po stranim izvorima interesna grupa oko najvećeg socijaldemokrte kod nas teška je preko jedne milijarde.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Predloga ,pitanja ,zelja,molbi i svega drugoga je bilo bar od nas forumasa puno u proteklom periodu,ali nikad nista nismo dobili ni mi ni ovaj nas napaceni narod,pa zasto bi to danas bilo drugacije ?
Da se podsjetimo na isti ovakav start 2008,i nista od toga,evo ja trazim malo od aktuelne vlasti,trazim samo nas simbol grada taj sitni mali Sat ,mislim da nije puno.
Tema:Sta ocekujete od novog nacelnika (vas:predlog,savjet, zelja) GODINA GOSPODNJA 2008 a evo isto trazim i 2012
KAMIKAZA wrote:Kao sto rekoh , otvaram ovu temu (ako nikome ne smeta :D ) da bi nacelnik imao preglednost nasih zelja ,naravno kad nadje vremena da poslusa glas naroda, ovo je u stvari nesto kao pisma djeda mrazu :D , mi pisemo on nas slusa i ispuni zelju. :D

I evo ja cu da pocnem ,posto ja po svemu sudeci jedini jos vjerujem u djeda mraza :D

1. Ocekujem da novi nacelnik naredi da nam se postavi novi gradski sat, eto sitnica 1000 km za budzet su nista, a za nas je taj sat znak da je vrijeme koje je stalo za ovaj grad jos krajem osamdesetih,konacno ponovo pocelo da tece, i da ce nam sutra kad se taj sat pokrene konacno biti bolje. :wink:


Unapred zahvalni, sluga pokorni :Kamikaza :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pa sam predlagao ovo:
KAMIKAZA wrote:Sad sam se sjetio jos necega......
Moja druga zelja (a valda imam tri kao kod zlatne ribice) :D Je da se rijesi pitanje pjesackog prelaza u Josiku, pre neki dan sam slucajno svratio da doruckujem u onu kafanu, ljudi to je bio horor, dok sam cekao da se ispece jelo, tu raskrsnicu je preslo bar 100 djece, a ja sam barem 30 puta poskocio sa stolice, prosla me je i volja za jelom dok sam gledao tu stravu, do tada sam i ja prolazio tim mjestom sa bar 80 -90 km ,ali od tad sam na 30 iako mislim da smanjenje brzine samo umanjuje opasnost ,ali ona ipak postoji, licno se divim toj djeci kako se dobro snalaze, ipak je to najopterecenija i najnerijesenija raskrsnica u gradu , neznam na koji nacin je moguce rijesiti tako frekventnu raskrsnicu ali sigurno postoji rijesenje, i zato molim da se i ovo u buducnosti uzme u razmatranje, ipak zivoti djece su u pitanju, i to mahom osnovaca.
I NISTA :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by nenad 10 »

Imam i ja jedan predlog!Pokusavao sam sa pojedinim politicarima pricati na tu temu ali nista.Pod hitno treba uraditi pjesacki stazu od Vijake do Srednjoskolskog centra.Isto tako policiju natjerati da pokaznjava sve one koji parkiraju na trotoaru od skole do policiske stanice.Isto tako ja nemogu razumjeti da dosta ugostiteljskih objekata nema parking prostor.Necu da ih imenujem ali vecina prnjavorcana zna koji su.I neznam koja budala je dala da se otvori ona prodavnica na magistrali pored pekare Jungic!Tamo je samo pitanje vremena kad ce neko nastradati. :?: :?: :?:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

projekat za tu stazu od pijace do vijake kraj SS centra postoji. Sto se tice tog dole na magistrali u pravu si..ljudi u rikverc izlaze sa parkinga na magistralu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Parking Fortuna/Jungić je potencijalna tempirana bomba.
Dole će zaista neko glavu da izgubi. Ili od izlaska na magistralu ili od posljedica tuče zbog
parking mjesta.
Najveći problem su dostavljači koji dovoze robu i parkiraju se tik uz magistralu
tako da onaj ko izlazi sa parkinga bukvalno ne vidi vozila koja dolaze u susret.
Ja praktikujem parking preko puta, kod Restorana. ;)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Kalabic fan wrote:Gospodine Kamikazo i gospođo Zmijo, još jedamput vas molim, pažljivo pročitajte šta je Svitanje napisalo u zadnjem postu, i vjerujem da ćete razumiti, da u tom prilogu nema zlonamjerne kritike.
Svitanje, vjerovatno, želi da prestanemo pljuvati jedni po drugima, već da iskoristimo mogućnosti interneta, da konstruktivno predlažemo pitanja za rješavanje, kao i moguće načine tog
Neznam zašto nas moliš,čitanje postova na forumu nije obavezno štivo/lektira/a tvoj post nije Biblija,a forum nije dječiji vrtić gdje si ti najstarija teta.
Tvoje kritike nisu zlonamjerne,one su drugarske, ali pošto više nema ni drugova ni drugarstva/mada smo ja i ti ipak školski drugovi, oni bi trebali postojati/neznamo zašto ih nama upućuješ.
Što se tiče interneta i njegovih mogućnosti to je već diskutabilno,s obzirom dok smo njegovali usmenu književnost/narodana predanja/čini mi se da nam je bilo bolje.
Kalabic fan wrote:Evo i jednog prijedloga, moje malenkosti, kako da načelnik Gatarić, jednim potezom samanji broj administrativnih radnika za 29.
Ja predlažem da 29 ostane da radi.
Kalabic fan wrote:Naime, načelnik uz pomoć, nevladinih organizacija i opštinskih odbora svih političkih stranaka koje imaju odbornike u Skupštini opštine Prnjavor, može predložiti i u tome uspjeti, da odbornicima Skupštine opštine Prnjavor ukine Plate i uvede im dnevnice u dane kada radi Skupština opštine.
Ja ne mislim tako, jer kani se ti takozvanih nevladinih organizacija, niko u njima neradi dzabe, naprotiv .
Ja nisam da se odbornicima ukine odbornički dodatak jer to nisu plate, kako ti kažeš, jer jedno je dodatak na neki rad, a jedno je plata, i ti kao advokat bi morao znati rtu razliku i morao bi znati da je vrijeme dzabnog rada i socijalizma odavno prošlost, i da danas sve ima svoju cijenu, pa tako i odbornici imaju svoju cijenu za svoj rad ili nerad.
Ja predlažem da se što prije donese novi izborni zakon, i izmjena i do puna zakona o lokalnoj samo
upravi kako bi ti narodni izabranici, zaista radili svoj posao kako treba, i kako bi preuzeli odgovornost za svoj rad ili nerad, a ne kao sad, gdje nikome nizašata ne odgovaraju, to bi bilo pravo pitanje, a ukidanje njihovog odborničkog dodataka je samo podmuklo podilaženje neupućenoj masi, i sticanje jeftini političkih poena kod nepismenog naroda.Svati ovo je drugačiji društveni poredak, od onoga koga ti nažalost još percepciraš, a protiv koga ni ja nemam ništa protiv, bio je takav kakakv je bio,bio boilji od ovoga danas.
Kalabic fan wrote:Šta mene briga Kamikazo da li ti imaš ili nemaš diplomu, šta koga briga, da li Kalabić fan ima ili nema diplomu ili da li je Zmija radnik ili intelektualac,
Bog i gospodin Gejts dali su nam sjajne mogućnosti, iskoristimo ih da popravimo prilike oko nas, zato Zmijo i Kamikazo, pomozite i predlažite.
Ebeš danas diplomu,kad se kupiti može za male pare, i ti preferiraš diplome i intelektualce a ne nas dvoje ,mada imati diplomu ne znači biti odmah intelektualac,jel velika je razlika između školovane budale i intelektualcaca, koji se danas nažćalost broje na prste jedne ruke.
Kalabic fan wrote:otreba je mnogo, ekonomskih dobara manje nego što treba da se zadovolje sve želje, fotelja takođe daleko manje nego želja za foteljama, zato brate ne skrivajte se iza bilo kakvih ideologija posebno ne neke radničke klase i socijalidtičkih ideala.
Smijem slobodno reći za sebe, a mislim da i Kamikaza ne preferiramo nikakve fotelje,i ne krijemo se ni iza kakve ideologije ili radničke klase ,kad smo i sami radnička klasa i živimo od svoga rada, i ponekad pomalo od nerada :lol: :lol: :lol: jer želimo biti avangarda :lol: :lol:
Kalabic fan wrote:Svi znamo kako je danas namještenicima posebno u realnom sektoru nepodnošljivo teško.To treba i možemo popravljati,
E sad odo skočiti s mosta na Vijaci na glavu kad ovo od tebe čuh.
Ja evo 40 nepunih godina radim u relnom sektoru,ulazim u neku fabriku gdje svako jutro kucam karticu, i svoj hljeb nasušni zarađujem u prašini, da bi ti meni sada objašnjavao stanje u relanom sektoru, a u životu nisi kročio u taj realni sektor, e što je previše previše je školski i od tebe :lol: :lol: :lol:
Po stranim izvorima interesna grupa oko najvećeg socijaldemokrte kod nas teška je preko jedne milijarde.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by savaš »

Darko hvala ti za sav trud koji si uložio u protekle četiri godine.Pred tobom je budućnost.Najpametniji i najkulturniji načelnik koga je ova opština do sada imala.
Vjerujem kada se sledeći put odlučiš za kandidaturu da ćeš dobiti podršku gradjana naše opštine kao i 2008.godine.Sreća neka te kroz život prati.

Locked