Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Napisi u uvodu da SNSDovci padaju bez otrova kad Zmija naidje :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Cim dodjem kuci, citiram Zmijine postove
Ajde de ,da vidimo gdje sam fulala,naravno vodeći računa da da je politika kurva,a zmija je zmija. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Змијо, имаш среће данас. Кући сам дошао прије пола сата. Одох да спавам, уморан сам као пас. Али чим мало дођем себи постављам цитате :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Змијо, имаш среће данас. Кући сам дошао прије пола сата. Одох да спавам, уморан сам као пас. Али чим мало дођем себи постављам цитате :wink:
Budi oprezan kod tih zmijuganja, da te nešto ne ujede u grmlju,ne preuzimam odgovornost za tebe, i ostalu nestažnu djecu koja su sklona zmijolovu. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ево један цитат на брзину, па одох на посао :D
ZMIJA wrote:Kakav BinLaden kakvi bakraći Dragojlo je naš vođa i mi svi koji živimo u domaćim barama ,plivamo po septičkim jamama,letimo iznad zagađenih njiva i livada mi koji hoćemo da promjenimo ovo stanje u našoj bari ,a kojke je katastrofalno nasleđeno od vladavine stranke dobri domaćina preduzet ćemo sve mjere i radnje da stvar popravimo svjesni da ovi jazavci koji su došli da u ime nas odrade neke istina teške poslove nisu uradili puno istina imali su nemoguću misiju jer je stoka sitnog zuba tako htjela na lokalnim izborima pa je izabrala dosta kretena u skupštini opštine koji su zablokirali rad opštine za rad sopstvenih interesa.
Naš vođa ako ne bude slijedio politiku poštenih kuruzara koji svojim radom zgrću žito na suoparnoj zemlji polagat će račun nama koji smo odlučni da branimo svoje lično dostojanstvo kao i dostojanstvo svih kuruzara.
Nećemo imati milosti ni prema kome, zna to i naš voljeni vođa Dragojlo,i sam se složio sa zakonom braće.
viewtopic.php?f=21&t=2409&p=218024&hili ... ic#p218024
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by samuraj »

Gospodo nisu hvalospjevi pisani samo za kalabića i nije ih pisao samo zmija - i ti vaši favoriti su od vas opjevani a ništa bolji nisu.
Koridore mi smo gdje smo bili,od onog silnog dobra koje si obećavao kad pobijedite još se ne nazire ništa a kad će ne zna se... nemoj narod prozivati iz svoje pozicije gdje je,valjda imaš sluha da znaš u kakvoj je poziciji narod.
Čekamo ispunjenje bar tvojih predizbornih obećanja.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:voljeni vođa Dragojlo
:lol: :lol: :lol: Zar nisi pepoznao ironiju u ovoj metafoi ,u politici se čita između redova Vrsata .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

samuraj wrote: Čekamo ispunjenje bar tvojih predizbornih obećanja.
ниси у доброј позицији будеш ли само сједио и чекао, заврни рукаве запљуни у шаке и ради нешто. Ако неможеш ништа физички буди бар глас народа кога представљаш и постани бар користан за оно за шта си плаћен . Вољени мој Самурје :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote:
vrsta8472 wrote:voljeni vođa Dragojlo
:lol: :lol: :lol: Zar nisi pepoznao ironiju u ovoj metafoi ,u politici se čita između redova Vrsata .
Zmiki ja imam jednu parolu za tebe :D moja je pa se ne moras bojati koristiti,nisam zastitio autorska prava :smt005 "Nije sramota biti sluga,ali je sramota biti pokoran" :D To sto si mu sluzio nije sramota,interes je bio u pitanju,ali fala bogu nisi bio pokoran. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

Zar je moguce da sje glavna tema na forumu postala identitet forumasa,i svadje oko toga ko je sta uradio i obecao? Cekajte da novoizabrani nacelnik preuzme vlast,pa ga onda pocnite kuditi,ili hvaliti. A ako trenutno nemate pametnija posla nego se svadjati ovdje,prosetajte malo po cistom vazduhu,razbistrite glavu,ili se ukljucite u humanitarnu akciju za pomoc plavom. Ili smislite vec nesto sto ce biti od koristi vama samima,ali o ostaloj zajednici
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by samuraj »

Pa svjedoče neki tvoji ljubimci su mnoge onemogućili da žive od svoga rada,tvoj poziv meni da radim je čisto naglabanje kao i fraza da nekog zastupam.
Uvijek sam radio i od rada živio,zamjena teza je u pitanju svjedoče jer oni koje ja kritikujem a ti gvališ do neba treba da rade to što ti pripisuješ meni,meni je penzija od 200 km dovoljna-nisam proklet ko neki u ovom gradu.
Nego ti udari hvalospjeve svojim ljubimcima,za postignute rezultate rada,te veliki doprinos za visoki standard u društvu.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Zmiki ja imam jednu parolu za tebe moja je pa se ne moras bojati koristiti,nisam zastitio autorska prava "Nije sramota biti sluga,ali je sramota biti pokoran" To sto si mu sluzio nije sramota,interes je bio u pitanju,ali fala bogu nisi bio pokoran.
Hoćš reći nije sramota upasti, ali je sramota ne ustati :smt003
Ja samn se ovdje ubila objašnjavajući da je politika kurva, i da kod kurve nema ljubavi, već čistii interes, bio i ostao, da bome, samo mi naturšđčici, obični radnici, i ljudi koji smo se školovali da nešto radimo i proizvodimo, i da živimo od svog poštenog rada, bili prve žrtve klimatskih i druugih promjena 90 godina prošlog stoljeća, i mi smo se toj kurvi /politici/ suprostavljali kako smo znali i umjeli, i moram ti priznati naš interes je bo opšti interes, prije svega ,a ne lični i pojedinačni, što se na karaju vidi iz priloženog.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by BigBang »

reče mi Kalabić neki dan, da ne može živ ostati od onog potrčka Tepića. kaže salijeće ga stalno, ne izlazi mu dup.ta. misli jadan da će mu pomoći da postane novi predsjednik oo SNSD-a Prnjavor. :smt005 :smt005 kaže saleti me pred "evropom", pa mi pruža ruku, pozdravlja se sa mnom, kao da me nije vidio 100 godina! pa Tepiću, ako ikom budem sređivao mjesto predsjednika, to sigurno nećeš biti ti! :smt005 :smt005
ali, šta reći, navikao čovjek godinama da se uvlači u šup.k, pa ne bira ni mjesto ni vrijeme :smt005 :smt005 :smt005 iako mu ne stoji, da onako glomazan i debeo kao neuredan pras.c, glumi fuficu i uvlači se pojedincima u šup.k!! :smt005 :smt005

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

:smt005 :smt005 :smt005 zmile presednik? :smt005 :smt005 :smt005 molim vas,manite se viceva,i pogledajte kako je naziv teme... 8)
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

diablo wrote::smt005 :smt005 :smt005 zmile presednik? :smt005 :smt005 :smt005 molim vas,manite se viceva,i pogledajte kako je naziv teme... 8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by močvara »

Svjedoče-saradniče, sačuvajte ovaj tekst pa ćemo ga analizirati za četiri godine. Palaši me da se i sa Vama ne desi ko, sa Zmijom.... i ona je imala optimistične izjave ali i tekstove kada su njegovi preuzimali vlast. Normalan čovjek je pomislio da će u borbi protiv kriminala i korupcije zatvori biti gotovo puni, a ono šmrc... Ja se jedino nadam da će za četiri godine, bar 70 pasa lutalica biti na "human" način uklonjeno sa naših nazovi ulica i trgova. Nakotilo se toga da Bog sačuva i saklone, a šintora nigdje.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Valjda će novi načelnik za svoga mandata barem ukloniti te pse lutalice i otpustit koga radnika!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Sinisa,samo napred! Imas poverenje gradjana koji ne sumnjaju u tebe i sigurno ces grad Prnjavor dovesti do mesta gde je bio do 2008.godine,dok ga nije ova crvena gamad unazadila! HRABRO,NAČELNIČE! :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

močvara :smt023 :smt023 :smt023 svaka ti zlatna!
diablo:polako prijatelju stari,langsam aber sicher! :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Močvara je dobar i pametan momak, samo ne voli zmije :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by shepherd »

Posle opštinara, prvi na udaru biće Đuro Bunić, direktor „Vodovoda", Veselko Vinčić, direktor „Doma zdravlja" i Dušan Ljubojević, direktor komunalnog preduzeća „Park".

- Nisu ovde cilj političke promene da bismo udomili kadrove SDS, PDP-a i drugih pobedničkih partija nego potreba građana da se unapredi rad preduzeća javnog karaktera. Oni su to jasno rekli, argumentovano dokazali, a nova vlast će to provesti. Sada je za to prilika koju nećemo propustiti – kazao je Gatarić, naglašavajući višegodišnji problem vodosnabdevanja sa izvora u Poveliču. Tim povodom organizovani su brojni protesti koji nisu dali željeni rezultat.

- Tu je sve jasno. Radiće se po projektu i u skladu sa potpisanim dogovorima. To znači da će vodu prvo dobiti mesne zajednice severnog dela opštine a sve što pretekne biće isporučeno gradu Prnjavoru – naglasio je novi načelnik ove opštine u izjavi za „EuroBlic".

Gatarić je rekao da će u opštinskoj upravi, odmah po preuzimanju dužnosti, biti izvršena revizija računa te nova sistematizacija radnih mesta.

BRAVO SINIŠA!!!
samo napred!! imaš apsolutnu podršku od velike većine građana!! samo bih ti predložio, da se podnese i po koja krivična prijava!! jer mnogo toga je mutno rađeno u protekle četiri godine! osnova za tužbu ima koliko hoćeš!!!
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

shepherd wrote:Posle opštinara, prvi na udaru biće Đuro Bunić, direktor „Vodovoda", Veselko Vinčić, direktor „Doma zdravlja" i Dušan Ljubojević, direktor komunalnog preduzeća „Park".
Đuro Bunić i nije bio nikad član SNSD a,a pogotovo gospodin Ljubojević,za razliku od doktora Vinčića koji je za sada jedini kadar SNSD a u Prnjavoru.
shepherd wrote:Nisu ovde cilj političke promene da bismo udomili kadrove SDS, PDP-a i drugih pobedničkih partija nego potreba građana da se unapredi rad preduzeća javnog karaktera. Oni su to jasno rekli, argumentovano dokazali, a nova vlast će to provesti. Sada je za to prilika koju nećemo propustiti – kazao je Gatarić, naglašavajući višegodišnji problem vodosnabdevanja sa izvora u Poveliču. Tim povodom organizovani su brojni protesti koji nisu dali željeni rezultat.
Bravo, to se i očekuje konačno, nadamo se da se neće priča izjaloviti, i da će se obećanja ispuniti,bravisimo.
shepherd wrote: Tu je sve jasno. Radiće se po projektu i u skladu sa potpisanim dogovorima. To znači da će vodu prvo dobiti mesne zajednice severnog dela opštine a sve što pretekne biće isporučeno gradu Prnjavoru – naglasio je novi načelnik ove opštine u izjavi za „EuroBlic".
Bravo, samo naprijed, to su svi govorili, Prnjavoru višak i šta pretekne tako i treba.
shepherd wrote:Gatarić je rekao da će u opštinskoj upravi, odmah po preuzimanju dužnosti, biti izvršena revizija računa te nova sistematizacija radnih mesta.
Bravo samo naprijed.
shepherd wrote:BRAVO SINIŠA!!!
samo napred!! imaš apsolutnu podršku od velike većine građana!! samo bih ti predložio, da se podnese i po koja krivična prijava!! jer mnogo toga je mutno rađeno u protekle četiri godine! osnova za tužbu ima koliko hoćeš!!!
To, revizija ,krivične prijave dabome, samo naprijed,nema pljuvanja pa lizanja.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Sinisa zna sta radi,i tako ce i biti!Ko vam je kriv kada ste ostali k'o kopilad,pa se sami borite da ne potonete. S toga,uhvatite se posla i manje blejite na fb,nije to za vas,matore :) :smt006 A Sinisa,samo napred!
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Hoćeš da se vrijeđamo :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Locked