Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

ZMIJA wrote: Prisoje i Gornji Vijačani ne budu dva najpasivnija sela u našoj opštini, i da im se konačno naparavi put koji život znači i popravi nakrivljeni most, koji su joiš komunisti naparavili oni isti omraženjaci u ova dva sela u kojima stranak dobrih domaćina uvjek pobjeđuje .
Preuzeo si na sebe stranački nik na kome su piskarali mnogi za vrijeme kampanje, i to je od tebe ok.i Isus je svojeveremeno na leđa svoja preuzeo sve grijehove naše. :smt006
Драги змиле страначки ник ово никад није био, сћеаш се ти змиле кад сам написао да сам млад . Нисам ти ја крив што неможеш поднијети да ти неко 3 пут млађи заврће уши. Увјек сам био у прикрајку два корака испред тебе, све што сам написао видјео сам својим очима а писао својим прстима. Сјећаш се у првом посту да сам написао да сам се збг тебе пријавио, много си ми занимљив :smt003 искрено да ти кажем мало сам и истраживао о теби, све је то била стратегија да се теби живци почупају , да направиш лапсус као пред европом. На мене ниси обраћао пажњу, зато што ти нисам био занимљив, хоћеш да ти напишем ко је све тамо био! Што се тиче Г. Вијачана недостатак лидера и квалитетних представника је довео до тога да будемо ту гдје јесмо, али имамо оно што други немају Манастир Ступље , Укрину , питку воду , Љубић и огромне количине како рудних тако шумских богатсава .Ако крене фамозни ауто пут имаћемо и ми нашу шансу. Моје село и ја се не продајемо за шаку шодора , метар асфалта и чашу воде као неки а то довољно говори ко смо и какви смо.
Ко те једном изда, увјек ће те издати.
И да волио би са тобом попити кафу реално има шта научити од тебе , само кад би смањио дозу наивности :smt006
karamarko4 wrote:darijo cerekovic,prvi put cujem za tebe ali kako sam se juce raspitao radise o velikom talentu navodno nasljedniku velike biljane,prijatelj mi isprica da su se mnogi klubovi interesovali za darija naravno misleci na fudbal ali ipak nostalgija je pobijedila,darijo samo naprijed
хвала Карамаркане твоје информације су ми доста помогле, такође би те волио упознати ако си за, сврати до странке имам за тебе приступницу :smt003 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by selim »

Naslednik big mame,neverujem ali ajd opet da sacekamo malo,ti karamarko stalno nesto podbadas nije ti to sportski nimalo ne pumpaj ljude vise :lol: :wink:

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

svjedok.saradnik32 wrote:ПОЗДРАВ ФОРУМАШ
Зовем се Даријо Черековић рођен сам 9 априла 1989 године у Бањој Луци.Живим у најљепшем селу општине Прњавор, Горњим Вијачанима,...
Да,
позната ми је фамилија Черековић из Горњих Вијачана. Честита партизанска фамилија одана Комунистичкој партији и нашој ствари.
Ако си препознао нешто увредљиво у мојим ранијим постовима, молим те извини. Није било зле намјере.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Нисам ништа препознао увредљиво, лично сам Вас упознао и разговарали смо у Крем кафеу бар 3 пута ако се сјећте мене и мојих ставова :smt006
Што се тиче комунизма мој дјед Стево био је Титов Капетан и добио је одликовања од њега , као и стан на Новом Београду и 40 дунума земље на Фрушкој Гори умро је 2008 године у 92 години живота и сахрањен уз све Комунистичке почасти.
Ја мој отац и остатак фамилије навијамо за Црвену Звезду :smt005 :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

darijo popicemo kafu mada te neznam nije problem ali moras znati da karamarko ekipa broji 4 clana mozda bi se iznenadio kad bi vidio taj sastav :D :D ,sto se tice clanskih karti prece ti je da malo obidjes komsiluk u vijacanima posto si napisao sve detalje o sebi a gore u tvome kraju poznajem dosta ljudi :mrgreen: ,petak u 11 sati pet lampi cekam te ok

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

karamarko4 wrote:moras znati da karamarko ekipa broji 4 clana mozda bi se iznenadio kad bi vidio taj sastav :D : ,petak u 11 sati pet lampi cekam te ok
Image

Pazi se ,evo ti slika da znas sa kime imas posla :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

:smt005 :smt005 :smt005 ,svaka cast za sliku

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:Драги змиле страначки ник ово никад није био, сћеаш се ти змиле кад сам написао да сам млад . Нисам ти ја крив што неможеш поднијети да ти неко 3 пут млађи заврће уши. Увјек сам био у прикрајку два корака испред тебе, све што сам написао видјео сам својим очима а писао својим прстима. Сјећаш се у првом посту да сам написао да сам се збг тебе пријавио, много си ми занимљив :smt003 искрено да ти кажем мало сам и истраживао о теби, све је то била стратегија да се теби живци почупају , да направиш лапсус као пред европом. На мене ниси обраћао пажњу, зато што ти нисам био занимљив, хоћеш да ти напишем ко је све тамо био! Што се тиче Г. Вијачана недостатак лидера и квалитетних представника је довео до тога да будемо ту гдје јесмо, али имамо оно што други немају Манастир Ступље , Укрину , питку воду , Љубић и огромне количине како рудних тако шумских богатсава .Ако крене фамозни ауто пут имаћемо и ми нашу шансу. Моје село и ја се не продајемо за шаку шодора , метар асфалта и чашу воде као неки а то довољно говори ко смо и какви смо.
Ко те једном изда, увјек ће те издати.
Nisam ja rekla da ti nisi na ovom niku pisao dragi moj Darijo, ali pisali su još neki nemoj da se ubjeđujemo, a to kako si ti mnei zavrtao uši neka neka ne ljutim se ja, ja volim da mi se zavrću uši, onda lakše ujedem jezikom jer sam zmija :lol: :lol: :lol:
Dobro da ti imaš uši i da imaš oči,ali jako je bitno imati šta se koristi prije upotrebe jezika, a biti u prikrajku to je najlakše, naš narod kaže: ,,Lako ti je iza đeda pucat na međeda''
Nisi valjda stvarno ubjeđen kako si počupao zmiji živce ,a znaš da mi je jezik najače oružje,ali ako te to čini junakom, sma uživaj slavobitno u svojoj pobjedi, i velikom triumfu svoje voljene partje sa kojom se ponosiš.
Samo mi nije jasno zašto sam ti bila zanimljiva kao zmija, kad vi tamo iza Ljubića imate napretek raznih opasnih gmizavaca kakvi su poskoci u ostalom.
Eto bori se za svoje selo, nemoj da u šumu zaraste kako onomad rekoše neki važni ljudi iz tvoje voljene stranke za vaš gore taj pitomi kraj u kome samo mosta nema :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Змиле ја сам ту и увјек ћу се борити за своје село, ајде ти мени реци шта си ти урадио за своје село бавећи се политиком 35 година.
Да није било СДС-а неби ни асвалта имао, ал ајд да не будем на крај срца и СНСД-е ти је урадио пар цијеви за воду мада цијена и није била баш тако мала 2 пута се морало гласати. :smt006
Немој брате да се замајавамо глупостима ја ипак размишљам својим мозгом. За разлику од појединих. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by samuraj »

Tako je svjedoče,da nije bilo sds ne bi bilo ni asfalta,ni munjenog preduzeća ni vode ni struje flore ni faune,ničeg ne bi bilo
naravno pojedincima!
Svi ostali su za sve to uskraćeni,ali naravno to ne znači da se snsd ima sa puno toga zakititi.
Nego ti traži od administratora,da eliminiše sve koji pišu kontra tebi -- jer ćeš ti onda neometano predstaviti Prnjavor kao oazu sna (švajcarsku) i zasluge pripisati "njima", pa udri brigu na veselje.
Nema koridora nešto,vjerovatno se zadovoljio svojom rolom (što gore to bolje)

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

змиле џаба мијењаш никове у сваком се осликаваш само ко мало помније погледа :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

AMIN

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Koridor92 »

samuraj wrote: Nema koridora nešto,vjerovatno se zadovoljio svojom rolom (što gore to bolje)
hvala ti što misliš na mene. tu sam ja, posmatram vas :wink: ja sam zadovoljan svojom rolom bio i prije. a kamoli sada :wink:
ali, šta je sa vama??? valja posla tražiti... jbg. :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:Змиле ја сам ту и увјек ћу се борити за своје село, ајде ти мени реци шта си ти урадио за своје село бавећи се политиком 35 година
Ja nism takav lokal patriota kao ti, i zaparavo ja i nemam svoje selo,mislim rođeno selo, jer sam ekonomska izbjeglica, i moja politika nije bila usrdsređena da bi se borila apriori za svoje selo,naprotiv 2000 godine za lokalne izbore od Vukovića do Sobonjske rijeke,nije se u gumenim čizmama moglo proći,sjećaš li se kakao smo tu seosku relaciju zategnuli i napravili i proslavili kod Novakovića pred onaj lokalac,a u Prrnjavoru su tvoji bili na vlasti, i kad smo ih pitali što ne rade nešto za Prisoje i Gornje Vijačane ,Nemanja Vasić nam veli oni glasaju za nas radili ili ne radili za njih, ako ne glasaju pustićemo neka ih šuma osvoji, vrjednija je šuma nego oni.
svjedok.saradnik32 wrote:Да није било СДС-а неби ни асвалта имао, ал ајд да не будем на крај срца и СНСД-е ти је урадио пар цијеви за воду мада цијена и није била баш тако мала 2 пута се морало гласати.
Da nije bilo SDS a vjerovatno ne bi bilo ni nas ,i ne zaboravi ne radi ni SDS ni SNSD a svojim parama pusti tu seosku foru, kako ova ili ona stranka nešto gradi,to se još može prodati u nekim zabačenijim seoskim destinacijama ,kao i teza ako nisi u SDS u nisi ni Srbin,naravno to su svojevrsne traume iz nekih prošlih vremena, kad ste skoro svi bili u SKJ u jedinstveni i monilitni.
svjedok.saradnik32 wrote:Немој брате да се замајавамо глупостима ја ипак размишљам својим мозгом. За разлику од појединих.
Vidiš nažalost ti mnei uvrćeš uši jer nemam mozga,jer neznam otići po mišljenje partije,već palacam na sve šta se miče :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ma vidi ti sada Zmije,ne radi se parama od SDSa,a kad je Kalabic radio prije neki dan on ga hvali,kaze radnik a ovi iz SDSa dzabalebarosi,ne rece ti nama tako tada,kad SNSD gradi onda je to super stranka gradi a kad drugi rade onda su to nase pare. :D
Nego ovaj Svjedok je u pravu ,Zmiki ti si za odstrel,tolike godine u politici a nama nista ne izganja,i jos se hvalis kako si dao u Prisoje,ma sunce ti kalaisano opet prema vrovini,nikad od tebe pravog Mravicana,ne mozes Liplje zaboraviti iako si u sepetu donesen. :D
Dragi moj Vlado ,kako ga mi oblatismo a on nama poslednji dan svoje vlasti asvaltira put,zategnu ko tamburu,vidio je on na nama da smo mi pravi srbi, :D pa nam je napravio sve kako treba ,a ne kao onaj politicki put okolo,sto ide za gumama,ma sad bi za njega glaso ponovo samo da nije otisao u onaj SNSD,al nemogu zbog toga,cim se vrati idem da glasam unaprijed da me nebi smrt prevarila. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Zmile je u tuzi golemoj :) i utehu trazi u Bich(ici) :)znaci,to je javna tajna? :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by shepherd »

svjedok.saradnik32 wrote:ПОЗДРАВ ФОРУМАШИ
Досадило ми је да слушам више прозивке и бљувотине неких форумаша те овом приликом желим да се представим свима, мада је тема погрешна (опростиће те ми надам се ).
Зовем се Даријо Черековић рођен сам 9 априла 1989 године у Бањој Луци.Живим у најљепшем селу општине Прњавор, Горњим Вијачанима,
Dario, fin, kulturan, inteligentan momak. mnogo toga postigao, a tek dvadeset i neka. mnogo toga poznaje, razumije, poštuje!! prirodni talenat! poznajemo se tek godinu ili dvije, ali imam osjećaj, kao da ga poznajem cijeli život!! često sam bio u prilici da ga posmatram kada sve svoje obaveze ostavi po strani, samo da bi nekog saslušao ili pokušao da mu pomogne! na bilo koji način! to još samo govori u prilog njegovoj ličnosti, njegovoj plemenitoj duši, koju još ima samo poneki čovjek neiskvarenog srca! od nas Dario uvijek možeš računati na podršku bilo koje vrste! pokazao, da iako mlad, mnoge obaveze s lakoćom završavaš! veliki teret i odgovornost koju nosiš na svojim još mladim plećima, za tebe su samo podsticaj da ideš brže, jače, bolje!!
htio bih napomenuti i to, da mi je neobično drago što si se predstavio, da mnogim starim (i još starijim) pokažeš, da mladost i te kako može parirati iskustvu i još uz to pokazivati i određen dio nadmoćnosti!!

PS. ovo sa Vijačanima ti baš i nije trebalo :smt002 :smt002 :smt002
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Ma vidi ti sada Zmije,ne radi se parama od SDSa,a kad je Kalabic radio prije neki dan on ga hvali,kaze radnik a ovi iz SDSa dzabalebarosi,ne rece ti nama tako tada,kad SNSD gradi onda je to super stranka gradi a kad drugi rade onda su to nase pare. :D
Ne Kami ja sam ovdje stranački deklarisana za razliku od mnogi koji to neće da javno priznaju, a iz aviona se vidi u koju rošu gone,dakle moraš to imati u vidu.
Dabogda mi se sve osušilo sem sijena i mesa, akao sam ikad havalio ovu nersću koja se zove Kalabić, ali šta sam jadana sama mogla protiv ove nemani, koja je obukla naš dres i poderala i nas i partiju, takva nesreća može svakoga zadesiti.
Logično je da sam branila svoju stranku zar je to nepošteno .
KAMIKAZA wrote:Nego ovaj Svjedok je u pravu ,Zmiki ti si za odstrel,tolike godine u politici a nama nista ne izganja,i jos se hvalis kako si dao u Prisoje,ma sunce ti kalaisano opet prema vrovini,nikad od tebe pravog Mravicana,ne mozes Liplje zaboraviti iako si u sepetu donesen. :D
To je sasvim logično, svjedok je moje gore list :lol: i kad smo mu pravili put htjela sam da možemo jedni drugima doći :lol:
Kako nisam ništa izganjala ,pitaj Vladu Živkovića i Darku Tomaša oni će ti o tome znati reći ,a druga je stvar što ja nisam Drago Kalabić, kao i još neki, što su prvo nešto sebi lično izganjali, a onda je nešto preteklo i njegovom selu.
Poštena budala, e pa to ti je ,
KAMIKAZA wrote:Dragi moj Vlado ,kako ga mi oblatismo a on nama poslednji dan svoje vlasti asvaltira put,zategnu ko tamburu,vidio je on na nama da smo mi pravi srbi, :D pa nam je napravio sve kako treba ,a ne kao onaj politicki put okolo,sto ide za gumama,ma sad bi za njega glaso ponovo samo da nije otisao u onaj SNSD,al nemogu zbog toga,cim se vrati idem da glasam unaprijed da me nebi smrt prevarila. :D
ti to vrlo dobro znaš.
Naravno ja sam dosta brige zadavala Vladi Živkoviću svom slavnom komadantu,ali on mi to nikad nije uzeo za zlo, jer smo obadvoje bili u politici ,a politika je takava kakakva je, kurva ,čak mi se čovjek i zahvaljivao i rekao da nije bilo mene i ovakvih kao ja, koji nema puno, jer ja sam endemska životinjka, on bi sigurno završio u zatvoru, tako mi je doslovice čovjek rekao, ako ne vjeruješ pitaj ga.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

ZMIJA wrote:Dabogda mi se sve osušilo sem sijena i mesa, akao sam ikad havalio ovu nersću koja se zove Kalabić
Gospode Boze...pa ko te tjera da pises ove nebuloze uopste? :) Sad mi stvarno mrsko citirati te jedno 178 puta ali stvarno ne znam kako sam sebe mozes da lazes...Kakve si hvalospjeve pisao o tom covjeku prije samo mjesec dana, a sad si to kao vec zaboravio. Tuga...

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by močvara »

ZMIJA wrote:Dabogda mi se sve osušilo sem sijena i mesa, akao sam ikad havalio ovu nersću koja se zove Kalabić


Smiješno ili žalosno? Pa provjeri samo svoje postove od prije nekoliko mjeseci.... sam ćes se smijati ili ćeš se sam sebe žaliti!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Cim dodjem kuci, citiram Zmijine postove :-)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

"Nije bolest sve što boli" by Nicky :smt005
Normalan čovjek bi se barem malo :oops:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

savjeti mjesni zajednica su toliko zapustene i uguseni da je izgleda jedini zadatak odbornika postao usaditi banderu i nasuti put. Otuda toliki seoski lokalpatriotizam na izborima... :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Cim dodjem kuci, citiram Zmijine postove :-)
Sad kad pocne brisanje starih postova :D ja posto nista ne radim mogao bi da brisem postove od ovih Kalabicevaca po narudzbi,za male pare :D Skroman sam ja moze i u naturi,ne mislim pri tom na sex baksuzi jedni bezobrazni :) vec na cevape i burek. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

močvara
Posts: 146
Joined: 18.12.2009. 14:09

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by močvara »

Kami, ja sam ih već pokupio i tražim izdavača da objavim knjigu "Zmijski otrov"....

Locked