Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Obraz opstine

Post by smokismokic »

Poćeraj im i kazan da peku rakiju, a ja ću doći sa harmonikom

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Obraz opstine

Post by smokismokic »

Kami, sta se desava sa birtijom? Ne obavjestavas me nista, a ja sad nisam tu?

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Obraz opstine

Post by Debeli_Shef »

Image

Eto vam vajnog sekretara. Pa sad vi recite da je njegov rečnik različit u odnosu na bljuvotine koje danima prosipaju SDS botovi. Isti recept, ista kuhinja.

Image

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Obraz opstine

Post by droplja »

Људи божији па шта трошите вријеме на неког левата, па коме је он битан? Мање више кад се виде његови постови и коментари на фејс говоре ко је и шта је. Сдс је пропаст наше чаршије и нема помоћи ни поправке. Подијелили се на ДП и сдс па те нека изворна сдс, катастрофа. Сви дувају у исту флауту
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Prnjavor.info na facebooku komentariüu samo ovi bauštelci. Ne žive ovde ali im sve smeta. Nije njima bitno ko je na vlasti, bitno je da svoje veče upotpune i da se misli da su pametni. Ne znam šta je Čerekoviću da ulazi u rasprave sa takvima?! :roll:

I nikako ne vidim šta je on to vulgarno napisao??

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Obraz opstine

Post by malena »

Kakvo srozavanje omladine SDS-a u samo nekoliko dana..pokazali ste obraz. hahahahaha
I onda jedan takav sekretar da predstavlja ostale. Nisko ste pali zbog pojedinaca.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Obraz opstine

Post by droplja »

Отићи код очног! Под обавезно!
Неозбиљан
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Obraz opstine

Post by Debeli_Shef »

Neozbiljan si ti pravo. To je kao onaj što ga je žena uhvatila na gomili a on ju pitao jel više veruje njemu ili svojim očima.
A šta, bauštelci kako ih ti zoveš, odnosno građani na privremenom radu u inostranstvu nisu bitan faktor? Valjaju samo kad o njihovom trošku treba ići piti i jesti i koju paru uzeti pod parolom brige o dijaspori. Autogol neozbiljni, autogol.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Debeli ne mogu ja zabiti autogol kad ne radim za nekoga kao ti. Ja iznosim svoje razmisljanje! Nece mi danas neka markica pasti za postove koje pisem.

Ne znam kako ih ti zoves divni i prekulturni covjece ali ja ih zovem baustelci. Nemam nista apsolutno protiv tih ljudi, sve su to nasi sugradjani i sve najbolje im zelim. Ali ovo njihovo komentarisanje i uplitanje u lokalne teme je totalno glupo. To je kao da se ja petljam u neku lokalnu problematiku u Mariboru. Ne idem jesti i piti o njihovom trosku jer hvala Bogu imam dovoljno da to mogu raditi o sopstvenom. Ovigledno da ti to tako radis, ali nismo svi isti.

ДаријоЧерековић
Posts: 2
Joined: 15.08.2016. 10:27

Re: Obraz opstine

Post by ДаријоЧерековић »

Прије свега желим да се захвали свим душебрижницима који раде на мојој промоцији! Жао ми је што што не читате класике као што је ,,Црвен Бан'' Вука Караџића и народне умотворине као што је једнао од ових што сам изрекао!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Ali ovo njihovo komentarisanje i uplitanje u lokalne teme je totalno glupo
E, ovo je Neozbiljni glupo od tebe.U šta bi se trebali uplitati.Možda u polaganje vijenac u rijeku Ind,ili u zaštitu aristokratskih pingvina na Sjevernom polu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Više su zmija upućeni u te teme nego u ove lokalne dogadjaje.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Obraz opstine

Post by murgo »

neozbiljan wrote:Prnjavor.info na facebooku komentariüu samo ovi bauštelci. Ne žive ovde ali im sve smeta. Nije njima bitno ko je na vlasti, bitno je da svoje veče upotpune i da se misli da su pametni. :roll:
neozbiljan, nismo svi baustelci, ima nas sa posteno zaradjenim univerzitetskim diplomama!
Zato nas, akademski obrazovane, nervira naglabanje mnogih seljaka sa kupljenim diplomama, pogotovo od onih sa takozvanih privatnih univerziteta!
nema zabave bez zena i rakije

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Murgo to je tek prica za sebe. Ali dok je ova SNSD-ova garnitura na vlasti tesko da ce nam se u obràzovanju sta promijeniti.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Obraz opstine

Post by droplja »

Мурго џаба то причаш једном дошљаку попут Неозбиљан. Њему је кашика сад у меду, и он док има шта да се лиже са ње ће овако причати и хвалити великог вођу. Али зна се шта иде послије слатког. Онда ће бити касно да се чеше по глави.
Очигледно јадан не зна ни шта значи бауштелац. Али ко имало зна, може наћи на интернету.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

Samo je dovoljno vratiti se unazad i vidjeti dijalekt omladine snsd, i sve biti jasno koga predstavljaju. A mladi SDS imaju na koga da sd ugledaju: na najboljeg od najboljih, covjek od rijeci, uspjesan sportista i dr veterine, na nacelnika Sinisu Gatarica! Cast je biti u timu sa takvim covjekom. A ne sa nesposobnim Tomasom!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

droplja wrote:Мурго џаба то причаш једном дошљаку попут Неозбиљан. Њему је кашика сад у меду, и он док има шта да се лиже са ње ће овако причати и хвалити великог вођу. Али зна се шта иде послије слатког. Онда ће бити касно да се чеше по глави.
Очигледно јадан не зна ни шта значи бауштелац. Али ко имало зна, може наћи на интернету.
dropljo, ne zavisim ja od ovih izbora niti od opštinske kase kao Vi! Ja ću isto nastaviti živjeti i kad bi Tomaš pobijedio! Ali ne razumijete Vi to, samo nastavite sa ulizivanjem Darku, možda nekad ponovo bude načelnik...za 20tak godina :smt006 :smt006

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Obraz opstine

Post by droplja »

Pokemon wrote:Samo je dovoljno vratiti se unazad i vidjeti dijalekt omladine snsd, i sve biti jasno koga predstavljaju. A mladi SDS imaju na koga da sd ugledaju: na najboljeg od najboljih, covjek od rijeci, uspjesan sportista i dr veterine, na nacelnika Sinisu Gatarica! Cast je biti u timu sa takvim covjekom. A ne sa nesposobnim Tomasom!
Колекторе или лекторе, боље да напишеш шта паметно а не небулозе. Гатарић је најбољи у лагању и то је показао кроз 4 године. Мрднуо није од почетка, каса празна.
neozbiljan wrote:
droplja wrote:Мурго џаба то причаш једном дошљаку попут Неозбиљан. Њему је кашика сад у меду, и он док има шта да се лиже са ње ће овако причати и хвалити великог вођу. Али зна се шта иде послије слатког. Онда ће бити касно да се чеше по глави.
Очигледно јадан не зна ни шта значи бауштелац. Али ко имало зна, може наћи на интернету.
dropljo, ne zavisim ja od ovih izbora niti od opštinske kase kao Vi! Ja ću isto nastaviti živjeti i kad bi Tomaš pobijedio! Ali ne razumijete Vi to, samo nastavite sa ulizivanjem Darku, možda nekad ponovo bude načelnik...za 20tak godina :smt006 :smt006
Зависиш итекако, ја нисам у општини тако да ме боли увце. Али ви се причекајте, зезнуто је остати без плате данас, а како лажете и лајете на Дарку биће свега.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Obraz opstine

Post by Highlander »

Sinisa je uspjeo sa praznom kasom koju ne naslijedio od vas da napravi vise nego vi sa punom. Ti mozda nisi u opstini ali si zato u fondu :D

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Obraz opstine

Post by droplja »

Да не лупате, ја сам у школи, дјечаче. Не знам шта је направио, не види се нешто?
Ne diraj lava kada spava.....

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Obraz opstine

Post by Ninal »

Nisi ti droplja ti si ona sitna ptica zloslutnica. Kako kazu Vranic! Pisu se crni dani i tebi i Tomasu. Cujem da u paketu lete Zeljkica, Ministar (ne znam sta sam do podne klanjam od podne se krstim) i Nesposobni Tomas! Ako u oktobru izgube izbore. Pa pa prnjavorska mafijo.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Obraz opstine

Post by droplja »

Глупом човјеку је џаба цртати. Ти си поприлично глупа особа, не само накарадно да изгледаш већ фали пола главе, и то онај унутрашњи. Нагађаш само, значи глупа си и немој се проваљивати овде!!
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

Highlander wrote:Sinisa je uspjeo sa praznom kasom koju ne naslijedio od vas da napravi vise nego vi sa punom. Ti mozda nisi u opstini ali si zato u fondu :D

Ona je samo produkt nesposobnog Tomasa i kompanije. Cak mislim da ne radi nista, samo zjaka po netu i ovde iznosi gluposti, a nema dana radnog staza jer ne zeli da radi svoj posao, vec da ide u Vladu RS. I Tomas joj je obecao ako se pokaze da ce da ide sa ostalim prnjavorskim snsd-ovcama u BL... :smt006

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Obraz opstine

Post by droplja »

Покемон звани држач свијеће или свјећњак! Све информације зна испод сукње, некад се запитам да ми није у виду бактерије дебелог цријева. Томаш Дарко је Бог за тебе, ти си комплексаш који се у политици остварио као нико. Значи нико си 10 година, опалио си шефу ћерку и њој се допало, али си дуго чекао док није иловском дин жуану отјеснала. Ето то је твој успјех у животу. Јадо јадни.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

Highlander wrote:Sinisa je uspjeo sa praznom kasom koju ne naslijedio od vas da napravi vise nego vi sa punom. Ti mozda nisi u opstini ali si zato u fondu :D
Sinisa je za nesposobnog i nemoralnog Tomasa tata-mata u ekonomiji i u vodjenju opstine. Vracao mu kredit, i radio u opstini, u razvoju, u promociji...sve pohvale!

Post Reply