Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Obraz opstine

Post by smokismokic »

Nije tako kamikaza uopste. Posto meni nevjerujes, slobodno svrati kod svojih komsija Debeljaka, pa ih upitaj. Ljudi ni na odmoru nemaju mira, imaju malu djecu.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Obraz opstine

Post by Vladan »

Klasicna provokacija. Zalosno je sto to pokusavaju uraditi preko mladih. Ko sa djavlom tikve sadi, o glavu mu se odbiju!

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Obraz opstine

Post by murgo »

smokismokic wrote:Ne opravdavam uopste policiju za takve postupke. A kako bi tebi bilo da ta sva ista djeca tako svaku vece rada ispred tvoje kuce?
Nisam u toku dogadjaja ali posto se tice mog rodnog sela moram i ja nesto da napisem!

A gdje bi djeca mogla inace provoditi slobodno vrijeme? Mozda u OMLADINSKOM DOMU sto su sagradili Milan Spasojevic, Rade Gajic i kozorta?

Ne pravdam nicije lose ponasanje ali bi svi u opstini trebali da se upitaju kakve mogucnosti za provod ta djeca inace imaju? Najlakse je zvati policiju i dozvoliti nevaspitanim policajcima da vrijedjaju i da se ponasaju onako kao sto su se ponasali do ovog poslednjeg rata? Zar nije bilo dosta njihovog haranja i zrtava?
Za zastitu spomenika se salje policija a ko ce da zastiti nasu djecu od policije?
nema zabave bez zena i rakije

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Obraz opstine

Post by profesoricaskola »

Vladan wrote:Ova pojava ima svoje ime i.prezime. Zna se ko kontrolise mjesni odbor sds-a u Okolici, nije to ni iz Pepine i Zivkoviceve kuce, ni iz Mitroviceve kuce, imaju oni domazeta koji to vise nije.U naselju ima dio ljudi koji je dosao iz Krajine a oni su tradicionalno za snsd i znajuci to domaci uvjek imaju " specijalne akcije na terenu" jer im je krivo sto neko moze da ima i drugacije misljenje. To je ona prije nove ere struja koja vidi samo Sds iz doba Radovana a to nema veze sa tim sto ovi danasnji jedino sto su uzeli od Radovana je njihova ljubav prema novcu. Zalosno je sto momcice i djevojke pokusavaju ovako iskoristiti, njihova mladost treba da bude lijepa a ne dw budu robovi pogresnih politika.
Sad sam definitivno sigurna da si redak debil, zadojen mrznjom prema svemu sto nije SNSD, hebao te SNSD...
Veze s vezom...

BMW 5
Posts: 1
Joined: 05.08.2016. 16:45

Re: Obraz opstine

Post by BMW 5 »

Dobro mi je poznat ovaj slucaj jer je i moj sin medju ovim momcima koji se druže (mada je samo tu za vrijeme godisnjeg odmora)! Neopravdavam ni ja lose i neprimjerno ponasanje ali nije to u pitanju...u pitanju je princip koji se tjera prema ovoj omladini sto je jako zalosno mi zivimo u 21 vijeku...al na sve to i taj pojedinac koji danas zove policiju toj djeci i on je njihovih godina se na tom istom mjestu druzio i ako cemo iskreno i on je tada nekome dosadjivao ali nije mu niko pozivao policiju a mozda smo cak i glasniji bili jer smo igranke odrzavali i pustali muziku! Tako da nemogu uopste to da razumijem jer i njegovo isto dijete se druzi tu ali ga pre nego sto pozove policiju otjera kuci !Isto tako nevidim razlog da ode za tom omladinom i povadi smece iz bacve da bih na njih bacio ljagu.I pored moje kuce prodje i auta i motora i omladine koji pjesaka idu i pricaju cak i motor se popravlja u 3h ujutro pa mi nikad nije zasmetalo!A policajci sve su to krkani od 100-120kg koji samo i smiju da se izivljavaju na djeci ali ima i za njih zakona...Kamikaza veliki pozzz

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Obraz opstine

Post by Vladan »

Odmah na početku da kažem sledećih par stvari:
Forumaši koji su aktivno na forumu su mogli da primjete da sam se tek nedavno aktivirao na forumu iako isti pratim već duže vremena tj. od kada sam registrovan. Odlučio sam da se uključim jer smatram da imam pravo da izrazim svoje mišljenje kao i svi drugi a njegova suština je da na ovim lokalnim izborima treba da podržimo Darku Tomaša kao kandidata za načelnika opštine Prnjavor jer je svojim dosadašnjim radom i ljudskim kvalitetima koji ga krase zaslužio da bude predstavnik svih građana opštine Prnjavor. Njegovi kvalitetu su prepoznatljivi ma šta se neki drugi trudili da napišu tj. da ga oblate. Za njih se ne sekiram. Vjerovatno se pitate kakve veze ima ovo moje pisanje sa nedavnim događajima u Okolici. Smatram da ima i to višestruko.
Da krenemo od početka a malo poslije Kulina Bana :D , salim se: SDS je duži niz godina davao načelnika opštine, od komunizma u Prnjavoru je na vlasti bio samo SDS :D, kada je Darko Tomaš pobjedio na izborima 2008. godine u SDS je zavladala panika čije poslijedice danas trpimo svi mi, građani opštine Prnjavor. Shvatili su da je komandant pobjeđen od strane ljudi koji su se usudili progovoriti i ukazati na nepravilnosti i nepravdu kojom su bili izloženi najveći broj gradjana naše opštine. U tome je veliki doprinos dao gradski odbor mladih SNSD-a na čelu sa ekipom oko Vedrana Lepira i portala Prnjavorinfo.
Zahvaljući prednostima koje nude savremene tehnologije, ovaj čovjek, zajedno sa ekipom istomišljenika, uspio je da se izbori za medijski prostor i mjesto za artikulisanje nezadovoljstva gradjana SDS-ovom vlašću. Paradoksalno je da se u SDS-u znalo šta su mogućnosti ovakvog medijskog nastupa ali niko nije htio da na to obrati pažnju. Svojim pisanjem na forumu član sa nikckom Kamikaza (uglavnom svojim šaljivim pjesmicama) probudio je uspavani slobodarski duh kod gradjana koji su masovno izašli na izbore i pokazali da Prnjavor nije samo prepoznatljiv po pljačkaškoj privatizaciji i malograđanštini. Rezultat je bio da smo dobili najboljeg i najmlađeg načelnika u BiH u to vrijeme. SDS je shatio značaj ovog portala i njegovog urednika. Zato ih je uhvatila velika panika kada su izgubili izbore i prvi korak je bio približiti se Prnjavorinfu (kada ne možeš da ih pobjediš - pridruži im se).
Vedran, ljudina kakav jeste (100 KG :D sorry druže), otvorenog uma i normalnog ponašanja, nije želio da bude jednostran, daje jednake mogućnosti svima i SDS preživljava jesen 2008. i proljeće 2009. godine zahvaljujući između ostalog i jednakom tretmanu na ovom medijskom portalu - dakle Vedran nije pokazao osvetoljubivost prema dojučerašnjim političkim protivnicima već svoju ljudsku i profesionalnu veličinu ali istovremeno daje priliku da rukovodioci SDS skontaju snagu ovog portala a rezultate tog "prosvjetljenja umova" - ma koliko to čudno zvučalo za SDS, imamo i danas. SDS je u internet kampanju krenuo 2012. godine i ne prestaje do danas. Shvatili su prednosti koje nudi ovaj medij i hoće da to iskoriste. Iz tog razloga ja uopšte ne reagujem na prozivanja da smo trenutno SNSD botovi i da pišemo po nalogu Darke Tomaša jer trenutni zagovornici SDS koji pišu po ovom portalu nisu ni svjesni da su u stvari dio jednog većeg plana: kroz potpuno pokrivanje mediskog prostora ograničiti uticaj Vedrana Lepira i portala Prnjavorinfo i raditi na negativnoj promociji Darke Tomaša. Još ranije sam napisao da je i negativna reklama reklama ali ovi nasuprot moje tastature nikako nisu svjesni te činjenice. Neka, mladi su, ima izbora i 2020. godine :D .
Kakve veze ima ovo sa Kamikazom i dešavanjima u Okolici. Strpite se još malo i isčitajte do kraja. Kamikaza, za kojeg odmah na početku da kažem da se nikada nismo ni vidjeli a kamoli upoznali i kojem se ovim putem javno izvinjavam što uzimam njegovo ime i pišem na forumu - nisam mu advokat, jedan od malobrojnih forumuša kojeg ni pod kakvim pritiscima ne mogu slomiti, ni iživcirati dok on počesto umije i to sa stilom da iznervira lokalne vlastodršce. To znam iz pouzdanih izvora. Pored tragedije koja ga je zadesila i pored svih oprosta koje im je uputio jer ga za razliku od mnogih krasi osobina normalnog čovjeka, ima ljudi koji nikad ne mogu da se pomire sa činjenicom da Kamikazi ne mogu zatvoriti usta i da će on uvjek nači načina da kaže ono što im treba reći a to je da NIJE SAV PRNJAVOR SDS I NE POČINJE SVE SA NJIMA ma koliko neki bili uvjereni u to.Upravo ova osobina Kamikazina najviše smeta sds-ovim dušebrižnicima jer znaju da običan narod takođe ima ove karakteristike i da ih zna često iskoristiti. Rezultati se vide na izborima. Zato SDS-u ne odgovara Kamikaza, može artikulisati glas običnog naroda, njima nikako nije potrebno talasanje, oni imaju mehanizme da osiguraju svoju pobjedu (lične karte naših građana iz inostranstva su već kod sds-ovih članova biračkih odbora) šta sad kamikaza ima da im bistri mutnu vodu. Zato smatram da ovaj pokušaj diskreditacije policije putem kamikazinog sina uopšte nema veze sa realnošću, ovo je planski odrađena akcija sa ciljem da se najjači isključe iz procesa ukazivanja na propuste trenutne lokalne vlasti ali opet će se zeznuti kao i 2008. jer nisu svjesni da NAROD PODRŽAVA DARKU TOMAŠA.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

Pibiknska posla
Eto ja te Vladane neporimjeti i ako sam ovdje malo duže vremena i sa malo više pisanija.
Sine uze ti malo preširok razor u tumčenju prnjvorske političke scene na jedan tendenciozan i pibikanski način
Tačno je da SDS praktično vedri i oblači skoro četvrt vijeka u Prnjavoru, ali ne od vremena kad se poajvio forum i Vedarn Lepir, već davno, davno prije toga.
Forum i savremene tehnologije, kako ti ustvrdi, jesu bitne i jesu dominirajuće u medijskom prostoru, ako se koriste na parvi i adekavatan način.
Vas jedna grupa kako vas ja zovem PIBIKAna u medsijskom prostoru nastupate tendenciozno i navijački i vežete se personalno za pojedinca, a ne za progarm i političku stranku.
To su ovi fanovi Siniće Gtaraića a koji o SDSu nemaju pojma, ali u glorifikacijom njegovog lika i djela prešli su svaku vrstu ukusa.
Ista stvar kao ekvivalent Siniši Gatariču pojavljuju se PIBIKANI Darke Tomaš koji istom mjerom i na isti način udarju svoje hvalospjev Tomašu da se čovjeku počinje gaditi,jer to nije politika to je navijanje i uvlačenej u dupe pjevaču za koga se navija.
Istina ti si nešto pokušao ja to podržavam, da neke egzaktne podatke izneseš iz doba načelnikovanja Drake Tomaša i to je u redu,ali tumačiti političku scenu bazirajući se samo na svog trenutnog ''pjevača''u najmanju ruku nije korektno.
SNSD a je 2006. u Prnjvoru na svim nivoima pobjedio SDS i do te pobjede nije bilo lako doći,.a ti u svojoj kolumni nespvrnu na taj period kad nije bilo ni foruma ni Vedrana Lepira i njihove grupacije koja na izborima 2008 nije uspjela osvojti niti jedan odbornički mandt.
Ja ne želim nikavu konfontaciju sa fanovima DarkeTomaša,dapače, svi u Prnjavoru koji me znaju,znaju da nikad nisam bila u SDSu niti ću,ali ako mislite da pobjedi Drako Tomaš, kanite se hvalospjeva njemu u čast, već organizujte kampanju ne samo na forumu, več na terenu,tamo gdje SDS ovih dana razvozi pijesak po selima, a oni što ga razgrću nemaju ni kompjutera ni foruma.
Mislim da sam, bila jasana.
Last edited by ZMIJA on 07.08.2016. 00:13, edited 2 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Vladane ti sam reče da si na forumu samo zbog kampanje. Pa vdiš, ima na forumu i nas koji ovde razmjenjujemo politička razmišljanja i komentarišemo aktuelne događaje nevezano za jedan izborni ciklus a posebno ne za jednu osobu!

Isto tako Vladane ako već tako hvališ Vedrana, bolje ga pitaj kako je SNSD došao na vlast 2008. on to zna jako dobro!

Zmija moram se složiti sa tvojim komentarom. Izbori se uzimaju na terenu a ne na forumu! Stranka se ne može praviti i organizovati 2 mjeseca pred izbore! Ako su željeli reorganizovati stranku to su trebali uraditi poslije poraza 2012.
U ovom slučaju mislim da su izbori gotovi! Iako je politički dan jako dug a do izbora je mnogo!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:
Isto tako Vladane ako već tako hvališ Vedrana, bolje ga pitaj kako je SNSD došao na vlast 2008. on to zna jako dobro!
Захваљујући садашњем СДС-овом носиоцу листе :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Sinoc je moj sin i njegova dva druga iznenada napadnut od par mladica mahom strbacana.Od danas nema vise zajebancije.Karatasi ako ste momci izadjite pred mene ,podvukao sam vam gdje su granice,nagazili ste na crtu koju niste smjeli.Ovo ce vam biti skupa igranka.
Izvinjavam se sto koristim forum u privatne svrhe.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Даријо Черековић ме замолио да ово објавим у његово име на форуму:
Molim te objavi ovo na forumu i potpisi moje ime. Sramno je i bahato zloupotrebljavati ime SDSa i njene omladine u obracune nekolicine bahatih i nevaspitanih omladinaca za koje se ni ne zna da li su clanovi SDSa. Ovim potezom pojedinci zele da naskode kampanji SDSa i nacelnika doktora Sinise Gatatica znajuci da su mladi jedan od stubova drustva, a i SDSa. Ovim putem molim sve aktere ovog "nemilog dogadjaja" da pravdu potraze putem nadleznih institucija, a nikako ne na ovaj nacin, jer ovo nedolicno ponasanje kako aktera "nemilog dogadjaja" tako i onoga ko vec unaprijed osudjuje veliku vecinu omladine opstine Prnjavor koja se nalazi u SDSu govori o namjeri da se narusi ugled SDSa i cestite omladine koja pripada ovoj organizaciji. Pozivam i institucije koje se bave istraznim radnjama da se pozabave ovim i istraze ko je pravi krivac "nemilog dogadjaja" ukoliko se isti zaista dogodio i ako se dogodio na nacin na koji su to pojedini prezentovali, optuzujuci i sireci neistine bez ikakvog dokaza.
Darijo Čereković
Sekretar OO SDS Prnjavor
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Obraz opstine

Post by Slavica »

Omladina SDS se prepoznaje i uvijek je.Dzaba pojedicima crvenim da se tu farbaju.Čim liče na svog predsjenika Milu,nama sve jasno.Svaka cast za post sekretaru.Šah-mat licemjerima.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Obraz opstine

Post by Debeli_Shef »

Kakav sekretar takva i omladina. Baš je dika i ponos.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Obraz opstine

Post by Vladan »

Ljudi ne reagujte! Samo im dajete na vaznosti. Dajte ljudi budite realni. Ko je tu omladinac iz grada koji je isao u Copice ili Teslu, koji poznaje i koji se druzio sa vecinom mladih iz grada, koji je zavrsio neki drzavni fakultet u razumnom roku i ko nema familijarne/kumovske veze sa porodicama Vasic, Krajisnik, Bijelic, Novakovic, Zivkovic, Stanic. Ko je isao na rock koncerte i nije se opustao uz zvuke narodnog melosa u zanatskom (Trockadero).Jos samo trebate da nam kazete da smo seljaci jer ovako razmisljamo.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Obraz opstine

Post by neuro »

Vladane svaka čast na postu. Od rata ovog zadnjeg nabrojana prezimena se stalno vrte u vrhu i vedre i oblače našim gradicem. E pa ako bude sve i narod izadje da glasa tog više neće biti i biće ta ista prezimena ravnopravan sa ostalim koji žive na opštini.
Što se tiče sekretara SDS a nije mi jasno sta hoće da kaže? Neka iznese malo dokaza i na šta sumnja pa da vidimo ko je to.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Necu sad o tome siriti sutra idem ponovo u policiju i imat cu vjerovatno vise informacija,imena znam svima i nisam nista rekao bez razloga,sat je otet tu se radi o drumskom razbojnistvu,vise mladica je napalo trojicu mladica od toga dva strana drzavljanina,policajac je gledao sve to i nije reagovao.Kod pravljenja prijave dezurni je vrsio pritisak na momke koji nisu bas dobro razumjeli sta govori............u glavnom zapisnok je smjesan i ja cu ga sutra osporiti.Tuzba slijedi,konzulat je informisan,i oni cekaju sta ce sutra reci inspektor.Gonit cu i one krivicno koji su pokusali da zastite bilo koga.Htio sam sam da resavam ali bolje je ovako.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Obraz opstine

Post by neuro »

Kamikaza nemoj se zajebavat s policijom :)

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Obraz opstine

Post by Zar »

Prilici li nasem Cerekovicu da pise ove gluposti? Dobro kakve veze ima Sds omladina sa huliganima u nocnom provodu? Bilo da se radi o strancima ili nasoj djeci, ne bi ovome pridavo na znacaju. Ovaj dogadjaj nidje veze sa temom. Najbolje da opstina uvede nocnu smjenu, kako bi Vrsta i Kamikaza dan noc iznosili primjedbe. Sramota, za*ebavate svi redom!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Potegao sam za pajserom i krenuo u obilazak ali kad sam vidio da se radi o djeci odustao sam,kaznjavajuci njih samo bi nagradio one koji su ih poslali,Zar ,nisu oni huligani vec sluge sistema.Zar ti mislis da se u nas slucajno dva puta za dva dana na dvije razlicite lokacije naleti na moje dijete.Ja u zivotu mrzim samo dvije stvari a to su kukavice i nepravda i ovdje mi smrdi na oboje.
Cerekovic bar pokazuje da nisu svi isti i istog misljenja ni ja ne tvrdim da su svi losi,cak ni ovi o kojima se radi.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstine

Post by svraka »

Htio sam sam da resavam ali bolje je ovako.[/quote]

Ispravno. Previše si mator da ne znaš da se vatra ne gasi benzinom. Na kraju krajeva, dok si legalista, možeš računati na pomoć i podršku gdje je ne bi inače ni očekivao. :smt023

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Ja mator :) iz tvoga pera kao da je progovorila Ninal. :)
Ja sam sad u naj boljim godinama,mlad za umrijeti star za zivjeti.:) Da nije ove nase generacije sta bi ove usjedelice,izvrsile bi zene masovna samoubistva. :smt005 Jel tako Ninal ????
Malo sale nije na odmet u teskim vremenima,ja sam uvjek za postovanje zakona,treba koristiti sva legalna sredstva koja su na raspolaganju,za pajsere nikad nije kasno,nekad padne mrak na oci u afektu se svasta uradi.Sve je za razumjeti,da su to bile neke baje pomotao bi ovj moj kako ga ja zovem kompjuter za obradu eksera od njih,ali to su sve momcici i nije moje da ih peglam tek je to kao i moj od sise odbijeno,nije to za nase lige. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstine

Post by svraka »

Nisam ni trenutka posumnjao da ćeš reagovati drugačije. Sasvim ispravno. Ako išta može da me izbije iz cipela, to je ako mi neko dirne u djecu. Ali i tada postoje načini da se problemi riješe. Znam iz vlastitog iskustva. Ništa preko koljena! Polako, strpljivo. Imaš moju podršku.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Citam ovde par dana oko ovih "napada" i nista mi nije jasno. Sve se nesto pise u siframa. Neko nekog napao, ukrao sat...
Moze li mi neko objasniti kakve veze ima neko huliganstvo sa lokalnom politikom??
Zar se ovde neko smatra tako bitnim da bi zbog mu zbog politike napadali djecu. Doduse moze biti i da ima neko bitan(ja ne znam ko je iza kog nika) ali to sigurno nije zbog pisanja na ovom forumu.

Prestanite spinovati i manipulisati!

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Obraz opstine

Post by Vladan »

neozbiljan wrote:Citam ovde par dana oko ovih "napada" i nista mi nije jasno. Sve se nesto pise u siframa. Neko nekog napao, ukrao sat...
Moze li mi neko objasniti kakve veze ima neko huliganstvo sa lokalnom politikom??
Zar se ovde neko smatra tako bitnim da bi zbog mu zbog politike napadali djecu. Doduse moze biti i da ima neko bitan(ja ne znam ko je iza kog nika) ali to sigurno nije zbog pisanja na ovom forumu.

Prestanite spinovati i manipulisati!
Ok, hoces li ti prvi prestati manipulusati? Hoces li da nam kazes kako si ti dosao na tu poziciju, zar se ti nisi zaposlio putem SNSD-a, ili je to bio SDS? Toliko o manipulaciji!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Decko ne odgovori mi kakve veze huliganstvo ima sa politikom??

ali kad vec hoces da me prozivas onda cu ti reci da ne radim nigdje u drzavnoj sluzbi, javnoj ustanovi ili bilo gdje sto ima veze sa politikom. Od politike ne zivim i ovaj forum mi je kao hobi.
Nista se u mom zivotu nece promijeniti ni kada bi Tomas pobijedio. Tu je razlika izmedju mene i tebe.

Post Reply