Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Obraz opstine

Post by VUK-RS »

Image

Evo jedno idejno rjesenje!
Regionalni put dobije podvoznjak,a postojeca raskrsnica ostane kako i jeste.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Obraz opstine

Post by regeman »

bilo bi konkretnije traziti trotoare od Vijake pa do Josika. Doduse ta informacija svake godine ide ka putevima RS, koliko se radi vidi se.
Sto se tice kruzne raskrsnice, vidim da je ova sa dvije trake..i 4 kraka..sto se ne bi probala trokraka i sa dvije trakom..ne znam da li to mijenja zemljisne uslove? .da se ne lazemo nema tu bas tolike guzve..a ako prodje a.put nece je ni biti..odstetom za objekat mogu se jos tri raskrsnice napraviti.

Image


ovo sto kamikaza kaci pa to je za vece gradove event. Doboj, Prijedor, Bijeljina..a to samo Nijemci mogu da finansiraju :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Ma oni su najasili na objekat od ovoga i hoce da ga maknu da bi Brkovicev kompleks bio vidljiv,i direktno na raskrsnici.Mafija je to sve ,u nas se nista ne radi bez razloga iako sve izgleda bez veze. :)
Ovo sto sam pomenuo sa usmjeravanjem saobracaja od pravca Dervente prema gradu i onda prema Glazu ili Elektru,bi mozda pomoglo i kod rasterecenja saobracaja,smanjila bi se brzina i povecala sigurnost sobracaja na sadasnje dvije najprometnije raskrsnice,a mozda bi umanjilo brzinu i u Josiku,jer nema se prostora za razvijanje velike brzine pogotovo ne za kamione.
Taj kruzni tok koj ja zagovaram,je vec gotov samo mu treba postaviti horizontalnu i vertikalnu signalizaciju i isprobati sve to. :wink:
Ovo sa crkvom je interesantno jer je neko pominjao crkvu na placu 10 jula,pa da dam ideju,bolje bi se i vjernici u njoj molili bogu kad oko njih podju da kruze teski kamioni sa neispravnim kocnicama. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote: Ovo sa crkvom je interesantno jer je neko pominjao crkvu na placu 10 jula,pa da dam ideju,bolje bi se i vjernici u njoj molili bogu kad oko njih podju da kruze teski kamioni sa neispravnim kocnicama. :smt005
Има логике. Добра мотивација!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Obraz opstine

Post by kuzmo »

--------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 14:40, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Ti si svejedno naucio samo u cizmama da hodas :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Obraz opstine

Post by kuzmo »

---------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 14:41, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Општина ипак продаје и бувљак и Ватрогасну станицу. Сада мало читам Буџет за 2013 и нађем ово. Шта ће нам остати након ових Муноваца?! Након њих - потоп!


Image

И продаја бивше градске апотеке . . .

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Ima li iko pametan da objasni tim konjima da prodajna cjena nije prihod,prihod je kao sto ovdje pise iz rente ili naplate nekog drugog vida usluge.Kakva je to usluga kad prodas nesto,i kako to mozes da vodis kao prihod kad istovremeno imas rashod imovine.Ovako kako oni to rade moze naj veca budala da vodi opstinu tri godine,ali cemo nakon toga placati kiriju za svaki kvadrat,je necemo imati ni zgradu opstine u vlasnistvu iste.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Obraz opstine

Post by kuzmo »

----------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 14:41, edited 1 time in total.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Obraz opstine

Post by svjedok.saradnik32 »

драги кузмо, план је био да се сутра оперу улице, иако ја лично мислим да сви они који су заговорници изградње аутопута на овакав начин требало би да перу улице, сви они који бране премијерку и директора Аутопутева. КО НИЈЕ ИШАО ПРЕМА ВИЈАЧАНИМА ЈА БИХ ГА ЗАМОЛИО НЕКА СЕ ОВИХ ДАНА ЗАПУТИ ПА ДА ВИДИ ШТА ЈЕ СОДОМА И ГОМОРА. :smt006
Најлакше је сједети у топлој фотељи и приговарати начелник ово, начелник оно. А када се начелник бори против непријатеља наше општине онада глумити Бранковиће, а после битке бити Обилић.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Obraz opstine

Post by kuzmo »

--------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 14:42, edited 1 time in total.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Obraz opstine

Post by svjedok.saradnik32 »

Као прво муљ се налази на дну ријеке а улице су прљаве од блата, као друго у општини прњавор запошљен је један једини административни радник из вијачана, али мислим да гравитира велики број људи са подручја Укрина,Г.Вијачани, Д. Вијачани,Шаринци,један дио Вршана, Дренова, Кремна, Присоје, Поповићи и Кулаши а они сви користе поменуту дионицу. Мала лекција из географије. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Obraz opstine

Post by kuzmo »

--------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 14:43, edited 2 times in total.

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Obraz opstine

Post by CHEJK »

Ovoj temi treba podhitno promjeniti naziv. Kod nas opština nema obraza! :(
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Путни правци проходни

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by просвјета »

Светосавска академија... (комплетан снимак)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Данас сам добио ову поруку, па ако неко зна шта се по том питању може одрадити нека ми јави:
Zdravo Vedrane,
Imam jednu zamisao već par mjeseci ali ne znam kako da je realizujem, juče su mi rekli da tebe kontaktiram. Ja sam iz Štrbaca i već 4. godine se liječim od leukemije, pa se često rekreativno vozim sa biciklom po okolini. U par navrata sam se vozio do mosta koji povezuje Štrpce i D. Ilovu, koji sada nije u funkciji, putem preko nasipa koji je sad zatvoren od strane Ribnjaka (Ratkovca) iz "bezbjednosnih" razloga... Pristup mostu sa štrbačke strane je uklonjen, tako da on faktički "visi".

Da skratim. Kako bi se mogla napraviti peticija, kao građanska inicijativa, da ponovo stavimo taj put i most u upotrebu jer je to jedina veza Štrbaca i D. Ilove. Vežu nas porodične veze a i zemljište koje je sa druge strane....Pozdrav
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Obraz opstine

Post by Magyar »

To je najbolje da se priupita gospodja Kapustenjski!!!!! Ne j.ebe Raso to sto ljudi imaju zemlju tamo, a i put je zatvoren cini mi se vec tri godine.
Sve što možeš danas, uradi juče!

cicos
Posts: 200
Joined: 10.04.2010. 15:07

Re: Obraz opstine

Post by cicos »

Ovdje onomad ,negdje juna prosle godine,stadoh i proglasih mjesec dana odmora mene od drugih a bogami i obrnuto, a desi se...
Jednogodisnji odmor i koji mjesec pride.
Ne bih se ni sada oglasio ali ima tako trenutaka ...

Prije no sto pocnem pisati o onome zbog cega sem se ponovo javn'o ovde da podvucem crtu sa svojim starim duznicima (ili bar sa nekima od njih)
Ko hoce da nastavi dzevu neka nastavi pa kada nam nestane volje za njom, onda cu poceti sa razlogom mog bitisanja ovdje. A nakupilo se toga mnogo.

Svraka:
AKo si i dalje zainteresovan za pisanje tipa
"Jac pisat kak ja ocu, ne more mi niko zabront.
...
a ti svraketino pernata zivotinjo, ti ne znas srBski ane ja, ruzna pricurino...
Ne vrijedi vrsta, buuuu, smrc smrc, niko me ne razumije osim tebe, smrc smrc
"
(Kada bi ovaj post sa redovim gornjim,pisao ponovo, da li bi isto napisao sada nakon svojih sadasnjih kilu postova? Ili si ponesto naucio o komunikaciji sa drugima na forumu)
Tvoje pravo,pa nastavi.
"Nisu svi fizicari lujke." - ko sto ti rece. Lujke pa lujke. Bolje je biti i "lujka" no ...3.14...
Sto se tice tvoje kuknjave oko dogadjaja vezanih za tvoje dijete i mog odgovora. Eno dnevnika u arhivi i redosleda dogadjaja u njemu pa utvrdimo ko je manipulator.
Ako ti vise nije do toga ondaK mozemo nastaviti na temu dogadjaja vezanih sa k.c.174 i tvojih izaslanika za na lice mjesta.
Kao sto znas vec godinu i vise sam oshishan pa ne moras dolaziti 'vam' gore zbogradi toga. A to sto tujkim, seljo k'o seljo. Nisam charshijsko dijete da se miruhnim stokakvim picosprejima.

Der Schwabo (Veeelikiii sEEErbin):
Na tvoje onomadno pitanijie da li 'ocu da mi dodju djeca naucena:
Da, zelim da dodju nauchena.Naucena da uce a ne da chekaju dzabanu. Do trinaeste godine neko ih je tome morao nauciti.Naturlich.Schwabec.
Sve o tebi kao "bezbjednjaku" u LPB koji na cistokrvnom srBskom cirilicnom pismu napisa "Шта ће ти вид по мрклом мраку?" govori dovoljno.
Svo ti se chojstvo sazelo u tih par cirilicnih kuka i motika.Licemjerchino staaara. Da se desilo tebi ili nekome, tebi dragom, da li bi i tada tako biranim rijecima na cistokrvnoj cirilici napisao isto???

MariceMalena: Dolazile mi tvoje "lole" u pohode pa smo se fiiiino ispricali.
Da su koji put iskazali zelju da doznaju na sta to lice "zadaci za pet" i doznali bi. Nesto se ne sjecam da se i kod tebe pokret "Vukovaca" omasoviJo.

Da sada ne spominjem grlicu i njeno opravdano(?) interesovanje da li u skolama ima jos pacijenata za Peranovica, "popa sa vaspitnom lopatom".

U ovoj drzavi ima mnoooogo pacijenata za fekalnu motku a vas zanima "vaspitna lopata"?.

Neko je ovde spominjao mogucnost da mi dodje "konjica" za rad' dzaranja po imovini. Neka dodju i obavezno ponesto ponesu jer je gre'ota doci prvi put u kucu a nista ne ponijeti. Da se ne sramote ako nista ne pronadju.

Al' 'aj'mo po redu.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

cicos wrote:"Шта ће ти вид по мрклом мраку?" govori dovoljno.
Svo ti se chojstvo sazelo u tih par cirilicnih kuka i motika.Licemjerchino staaara.
О, Цицос, добро нам се вратио!!! Искрено ми је драго, али стварно. Недостајала ми је ова твоја англосаксонска верзија ћирилице.

Ако сам те толико погодио изјавом у којој сам само покушао да будем духовит, без зле намјере, ево ти се јавно извињавам. Када будем у прилици да ти испричам анегдоту са покојним Љубаном, који није чуо, и Моцом који није видио по ноћи , схватит ћеш да ме је она инспирисала да тако коментаришем.

То ти ипак не умањује право да ме називаш "лицемјерцхином". Мислим, виртуалном. Ипак је овдје све "онако", нестварно.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Цициос, добро нам дошао - назад. :smt006

Пожели се човјек мало здравог и ироничног твог хумора.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Како је ово могуће? Да се издаје Еколошка дозвола а да се увид о овом пројекту може погледати у граду Бијељини. А брана се прави у Прњавору. Како је могуће да фирма која се бави продајом станова . . .

http://www.eurok2007.com/

. . . прави хидроцентралу?


Image

Ако знамо да та иста Вијака мало мало па плави, и још ако се прегради - наје*али смо!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstine

Post by svraka »

Cicko, bez obzira kako ćeš to primiti, nemam namjeru da polemišem s tobom o bilo čemu. Jednostavno, nismo na istoj talasnoj dužini. To što si se ošišao je ok, ipak si ti nastavnik. Moja curica je cak oduševljena tobom, kaže da si jako zabavan. Žao mi je što ne mogu reći da je to i moje mišljenje. Ja o tebi uopšte nemam lijepo mišljenje, naprotiv, ali ću ga zadržati za sebe. Kao što si rekao, evoluirao sam u komunikaciji sa forumašima.
Rezime: zaobiđi me u širokom luku. Ja tebe neću dirati. Mislim da je to ok.

Post Reply