Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

kornjacaspalalagosa wrote:
20.02.2017. 16:35
Mislim da komunalna policija treba da hvata postene poljoprivredne proizvodjace koji postave stand da bi prodali nesto od one sirotinje sto proizvedu. To je primarni cilj komunalne policije! Stigle su mi neke fotografije nekih kvazi kucica za kerove montiranih po gradu, ali ne znam kako da objavim. Cija je nadleznost to?

Погледај на Гуглу како се постављају слике на Форуму. Има објашњење.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by kornjacaspalalagosa »

Nova ljudska zrtva pasa lutalica pred jednim prnjavorskim privrednim objektom.

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Pa zar opet? A gdje im je sada njihov vodja copora Žuna? Sad se usutio ko p..ka!!!
Zamolio bih moderatora da nam postavi onu Žuninu predizbornu glupost, kad se sa njima slikao na trgu, i obecavo kad on dodje na vlast da toga sigurno nece biti!!! I ako je moguce Vedrane, da tu vijest iz blica stavis na prnjavorinfo. Naravno ako to smijes... pozz do sledeceg ugriza

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Pasad su vasa.Imate svoje papke u rezimu ,pa neka love pse lutalice i onako neki nisu prosli lustracije.
Tomas se bavi svojim projektima.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Smokiću, tebi bi rekao da budala i krivih drva nikada neće nestati. Malo bi mi čačkao druga, jel da? Htio bi da se on oglasi, i da malo radi posao za tebe? Pa dragi moj smokiću, rezultat na izborima govori da moj drug nije bio u pravu, narod nije to podržao, to kažu rezultati. Znači to što je Žuna radio, nije dobilo podršku, što bi on sad bilo šta radio.? Ali ne želim da komentarišem to što je narod rekao, jer na kraju kraja, ima narod pravo da o svojoj sudbini rješava kako god hoće. Medjutim, komentarisaću takve pokvarene likove kao što si ti, koji nije isto tako podržao to što je Žunić pričao ili radio, a sad bi pitao gdje je on i zašto se ne oglašava. Kad je trebalo nije mu bilo podrške, i nisi je dao, a sad bi ti htio da se neko aktivira za tvoj račun. Bezobrazluka i nekaraktera ti ne manjka. Pogledaj se malo u ogledalo, ako ne popuca. Drugo, da ti kažem, TUŽIBABA je za mandat potrošio preko 150 hiljada maraka, o tome sam već pisao. Znači godišnje blizu 40 hiljada. Ako ništa drugo, čestitam Tomašu što je za ovu godinu predvidio 12 hiljada ,jer nam je prije svega uštedio veliki novac, a koliko znam firma od TUŽIBABE neće više da to radi, jer nema maunanja. Tako da je u toku biranje novog subjekta za taj posao, ako to ne dogovore sa starim subjektom. Ovo je godinama nevidjena kradja, jer prije svega reci ko je taj koji operiše pse i muške i ženske. Ko je je to veterinar radio?. U prošlom mandatu, znači da je operisano 1200 do 1300 kerova. Tako govore naplaćena sredstva za ove potrebe? Da imaš čim da razmisliš, ja bi te sad pozvao da to uradiš. Više od deset godina se izdvaja za ove stvari, i svake godine se žestoko crpio novac iz budžeta. Još od kad je Duška bila šef inspekcije za vrijeme načelnikovanja Vlade Živkovića, a dole je TUŽIBABA bio direktor. Taj tandem je radio kao švajcarski sat. I na kraju, javna je tajna da su ovdje osvanuli psi ih federacije, jer neki imaju markice na ušima koji se samo stavljaju u federaciji, i one su drugačije od naših, Kako od tamo stignu, tako se te gomile kerova i kreću u grupama. Nemoj ti sad naprezati mozak da smisliš kako stignu, odnosno ko ih doveze s druge opštine gdje se vrše te usluge. Neki ljudi znaju i za te PACOVSKE kanale. I hajde na kraju da se bez potrebe ne zamaram, ali obećajem ti da ću tražiti od PDPovaca da na skupštini postave pitanje ko je operisao 1200 kerova u prošlom mandatu? Tako da makar neku korist izvučemo svi od tog tvog luparanja ovdje na forumu, a ni instruktori ti nisu mnogo bistriji. :smt006

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Opet lupas gluposti, kao i u poslednje 4 god i u kampanji. A nemas nikakve rezultate.. cccc

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

E smokiću, naravno da opet činiš grešku, ovaj put u pogledu identiteta, ali kad mi već udaraš na druga, reći ću ti da nije tačno da nema rezultata, kako ti kažeš. Ima i to mnogo, i to si već mogao čuti u kampanji koju i sam spominješ, kad je javno nabrajao šta je bio predmet njegovog rada. Medjjutim, za mene lično, najveći je njegov rezultat što je dao ogroman doprinos da skine sa narodne grbaće te derikože o kojima sam ti govorio u predhodnom postu. Razlika od 5000 hiljada glasova dovoljno govori, pa ti sad reci šta su onda i kakve rezultate imali ti tvoji favoriti. Hajde molim te, bolje ti je da ćutiš, da ti ne otvaram teme, pa da vidiš kakvi su "rezultati" te tvoje kamarile. Ti isti rezultati se mjere stotinama hiljada maraka gluposti te garniture, na čelu sa TUŽIBABOM. Što bi neko rekao smokiću "ćuti i pod kočak" :lol: :lol: :smt006

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by murgo »

kornjacaspalalagosa wrote:
22.02.2017. 08:27
Nova ljudska zrtva pasa lutalica pred jednim prnjavorskim privrednim objektom.
Otvoriti kineski restoran i problem bi bio rijesen! :lol: :lol: :smt005
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Moram da primjetim ,i da komentarisem,150 000 za mandata Gatarica i 1300 operacija to bi znacilo 115,5 km po operaciji,da se ni u sta drugo nije ulagalo,a svi znaju i vide koliko se tih pasa smjestilo po privatnim azilima,da oni za to dobijaju novac,hranu i sve ostalo.Ja koliko znam da je u nas kastriranje kera stotinjak maraka ,to bi stimalo od prilike da su u pitanju samo operacije,znaci neko laze ili nije bilo azila ili nije bilo kastriranja.Prije nego pokusate da naduvavate prvo malo preracunajte,nije dovoljno da se bubaju cifre .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

blek_stena wrote:
22.02.2017. 19:38
S rezultat na izborima govori da moj drug nije bio u pravu, narod nije to podržao, to kažu rezultati. Znači to što je Žuna radio, nije dobilo podršku, što bi on sad bilo šta radio.?
Radio, zato što je vlast! I sam priznaješ da na izborima nije prošao nikako, znači narod ga ne želi a on opet u vlast! Slatka fotelja! Moralisti!

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Ma ne moze on to skontati, dzaba mu govoriti

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Veceg vlastoljubca od tvog Mome nema na daleko.Sinoc ga je razoblicio Mate u Teleringu do gaca.Covjek je politicka tuka ,ne razumije osnovne postulate BiH politike.STJ ko nas zastupa u Sarajevu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Od težih povreda spasao je portir: Pas lutalica izgrizao majku ministra Klokića

Pas lutalica napao je prethodnog vikenda u strogom centru Prnjavora Dragicu Klokić, majku ministra za ekonomske odnose i regionalnu saradnju u Vladi RS Zlatana Klokića, saznaje „EuroBlic“.

Iako se čitav slučaj pokušava sakriti od javnosti, izvor „EuroBlica“ otkriva da se napad dogodio ispred zgrade opštine, te da je Klokićevu od težih povreda spasao portir.


- Ovo nije prvi put da psi lutalice napadaju građane Prnjavora, ali se nadamo da je poslednji i da će se nakon ovog slučaja konačno povesti briga o problemu zvanom psi lutalice, a koji proteklih meseci muči sve nas, posebno zbog dece i starijih osoba - ispričao je Prnjavorčanin koji je želeo da ostane anoniman.

Naš sagovornik je ispričao da je Klokićeva uoči napada prolazila ulicom kada ju je napao pas lutalica.

- Žena se pokušavala odbraniti, ali pas ju je ugrizao više puta. Na sreću, teže povrede sprečio je portir koji je uspeo da otear razjarenog psa i tako spasi ženu - ispričao je Prnjavorčanin koji je želeo da ostane anoniman.
Koliko je napad lutalice uznemirio opštinske službenike govori i to da niko od nadležnih juče nije želeo da komentariše ovaj slučaj, pozivajući se na već poznatu frazu kako se ništa ne može komentarisati „bez odobrenja šefova“.

Tako je šef Komunalne policije u Prnjavoru Goran Deket, nakon konsultacija sa svojim šefom, kratko odgovorio da se u vezi ovog slučaja obratimo načelniku Darku Tomašu?!

Međutim, načelnik Tomaš juče se nije javljao na telefonske pozive.

Ministar za ekonomske odnose i regionalnu saradnju u Vladi RS Zlatan Klokić izjavio je juče za „EuroBlic“ da se njegova majka oseća dobro.

Image

- Nakon incidenta majci je ukazana pomoć i povrede su sanirane. Sada se oseća dobro - izjavio je ministar Klokić.

Upućena na Kliniku za infektivne bolesti UKC RS

Tragom informacije da se majka ministra našla na meti lutalica obratili smo se Domu zdravlja u Prnjavoru. Direktorka Marija Stefanjuk je kratko potvrdila da je došlo do incidenta.

- Pacijentkinja je zadobila ogrebotine po nogama, a nakon ukazane pomoći upućena je na Kliniku za infektivne bolesti UKC RS u Banjaluku - za „EuroBlic“ je izjavila Stefanjuk.

Blic
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Da kažem ovim gubitnicima sledeće. Taj broj glasova što su dobili PDPovci im je činio jednog odbornika. Dakle , jedan broj građana Prnjavora je želio da učestvuje PDP u vlasti, i naravno taj broj treba poštovati. Niste valjda pomislili da će se opoziciono djelovati da bi navodili vodu na mlin SDSu. Gubitnicima na čelu sa TUŽIBABOM, i glavnim pratiljama Damirom, Duškom, Marinom-savjetnikom, Čupom, narod je rekao da idu malo na odmor. Možda se vrate iduće izbore. Mada mislim da nema šanse, jer je moj drug zacrtao da budu opozicija barem dva naredna mandata. Moram da kažem da su gubitnici, jer uvijek imam napameti da su imali budžet i silne milione potrošili. Mogu misliti da su drugi imali budžet, sigurno bi mnogo bilje prošli. Uostalom, razumijem vas gubitnike, jer po vama nisu moralisti svih sedam subjekata koje imaju po jednog odbornika, zato što učestvuju u vlasti. Ali onda bi to vama išlo na ruku, jer bi vi željeli krizu vlasti, misleći da će onda SDS nešto ušićariti. I da posebno kažem još nešto o moralu. TUŽIBABA je POKUŠAO DOGOVORITI VLAST I SA SNSDom u Prnjavoru. Isturio je Vladu da dogovara i sastanči sa njima. Ciljao je na mjesto zamjenika načelnika. Kad je rečeno da bi možda i mogla biti zajednička vlast, ali da njega niko neće i da on ne može biti ni na jednoj funkciji, tada je sve stalo kod SDSa. Vidjevši da njega nema nigdje, TUŽIBABA je odlučio da stane sa svim pokušajima ulaska u vlast. Vlado je samo nastavio kako su prvobitno planirali, gledajući sebe. Čak i NDP i oni koji su bili protiv Tomaša na izborima, sada ga prate.TOLIKO O MORALU GUBITNICI. Sad da kažem samo Kamikazi da za njega imam poseban post o tim kerovima, ali samo još malo da upotpunim informacije sa stranice " Derventa kafe". Ima i tamo zanimljivih stvari oko pasa lutalica, koje u stvari potvrdjuju da je moj drug godinama bio u pravu kad je riječ o toj temi. Uključimo se nešto kasnije u program. :roll: :wink: :smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Ne znam samo kome ti i šta objašnjavaš?! Niko te ništa ne pita!

Tvoj drug je 0 u političkom smislu, rekao sam to davno, isto i sada mislim! Njegov najveći domet je da priča o kerovima i da lopata za vrijeme nepogoda! Nikakve ozbiljne politike, stava... Pričao je loše i o Siniši i o Darki, predstavljao se kao neki neutralni pošteni političar. Od prvog dana kampanje je znao da će se prikloniti pobjedniku, ko god to bio. Političar seoskog nivoa i ništa više!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Ако Васо прода земљу Арапима тј Укрински рај, ђе ћемо пливати за Богојављење :idea:

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

:D
U nas uvjek neki turci navale pred izbore. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Braniće nas Đevad Galijašević :smt005 :smt005

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Sugurno bolje nego Momo Novaković,koji kaže da su sankcije Dodiku personalnog karaktera STJ :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Kamikaza, evo da i tebe ispoštujem. Prije svega, niko ništa ne naduvava. Čak i smanjujem. Ako hoćeš tačno, onda je za kerove o kojima govoriš isplaćeno blizu 160 hiljada. Osim toga, rečeno je 1200 do 1300 kerova, a ti si odmah uzeo ovu gornju brojku. Evo, čak i da se složim s tobom da je operacija 100 maraka, opet ostaje za uslugu hvatanja dovoljno novca, tako da ih mora biti obradjeno 1200 minimu. Barem po količini para. Tako da ti je ispravno to što se pitaš " da li je bilo azila, i da li je bilo kastriranja" Ali, ja opet kažem da ti imaš pravo na stav, makar i na pogrešan. Nego, evo malo atmosfere sa sjednice skupštine opštine Derventa, izjava njihovog načelnika Simića i komentara na njihovim portalima.
"" Vlado Kovačević je uputio je apel nadležnom odjeljenju da se u zimskom periodu, zbog bezbjednosti učenika, ranije uključuje ulična rasvjeta kod srednjoškolskog centra, pošto je već u 17 časova mrak, a ima i mnogo pasa lutalica na tom području.""

- Kamikaza, obrati pažnju šta kaže načelnik opštine,

""Načelnik opštine je u svom odgovoru rekao da je problem pasa lutalica, koji je odbornik Kovačević napomenuo, već riješen zaključivanjem ugovora sa Veterinarskom stanicom iz Prnjavora i zbrinjavanje jednog psa košta 130 KM, bez PDV-a. Problem je što se psi dovoze iz drugih dijelova i puštaju u gradu, tako da to postaje stalan problem.""

- a evo i poneki komentar gradjana Dervente

Šinter 16.12.2016 u 15:50

Javna je tajna da radnici veterinarske stanice iz Prnjavora, ponovo, puštaju već uhvaćene pse lutalice, kao i što je javna tajna da se, svaki puta kada se lutalice love, uhvati samo 10-tak pasa (a moglo bi se uhvatiri dva puta više, jer ih toliko ima). Zašto to i tako? To treba pitati Načelnika!?

Tanja 19.12.2016 u 01:13

Kovačević se obrušio na pse lutalice jer je u talu sa veterinarskom stanicom u Prnjavoru. Zato mu je stalo da se, tobože, taj problem riješi. Pitajte ga koliko je para do sad dobio po tom pitanju. A, svakako, sankcionisati i neodgovorne vlasnike.

Bojan 19.12.2016 u 01:31

Javna je tajna da službenici prnjavorske veterinarske stanice, a koje predvodi Bojan Veselica, uhvaćene pse lutalice iz jedne opštine samo istovare u drugu. Desilo se da su ljudi iz Čelinca i Broda prepoznali pse u Derventi i Prnjavoru. Velike su tu pare u igri. Zna se i ko stoji iza veterinarske u Prnjavoru.

Jovan 19.12.2016 u 02:58

Pseći lanac pljačke
Samo slijepcima i onima koji to zbog interesa neće da vide, jasno je da je riječ o velikom biznisu, sa narodne grbače. Najveći profit kada je riječ o psima ima veterinarska stanica u Prnjavoru, čiji su se radnici isključivo opredjelili na vrlo unosni lov na pse. Ostale aktivnosti su im gotovo zamrle, osim u vreme svinjokolja radi analize uzoraka mesa. Problem je što oni saučesnike u isisavanju para iz budžeta imaju u svih šest opština sa kojima su potpisali sporazum. Lično sam nedavno prisustvovao sceni kada je djevojka iz Čelinca pronašla svog straforda kod katoličke crkve u Derventi, a to joj je dojavio Dervenćanin koji je svog lovačkog psa pronašao u Modriči, a njegov prijatelj ranije terijera u Brodu. Prnjavorčani se žale da im u poslednje vrijeme psi najviše završavaju u Stanarima! Ovaj miks, hvatanje i razvoženje pasa vrši se u režiji i kombijem Veterinarske stanice Prnjavor. U Prnjavoru i ne kriju otvoreno ruganje na sam pomen “zbrinjavanje pasa”, pošto ih njihovi veterinari-šintori (uz pomoć onog specijaliste Bokija koji je, nakon temeljite obuke, posao popravki i prodaje računara podredio ovom daleko unosnijem) iz kombija puštaju na ulicu uglavnom u drugom gradu, odmah pošto po samo jednom psu u džep stave fantastičnih 130 KM, kako reče načelnik Simić.

Ostaje da se kaže samo, svaka čast PDPu u Prnjavoru koji su na vrijeme prepoznali problem i još jedna potvrda i objašnjenje zašto nisu htjeli tada sa ovim današnjim gubitnicima. Na vrćenje u vozanju istih kerova kojih nema mnogo iz nekoliko opština isprazniše se budžeti opština Doboj, Prnjavor, Derventa, Čelinac, (možda još koja). Radi se o stotinama hiljada maraka naših para.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

Eto Doktor lakše prolazi sa pasčadima nego za ljudima,a štabi se moglo očekivati od lopova!!!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

bičbožiji52 wrote:
24.02.2017. 11:49
Sugurno bolje nego Momo Novaković,koji kaže da su sankcije Dodiku personalnog karaktera STJ :smt005 :smt005
A bile su personalnog karaktera Peri Bukejloviću??

Happy
Posts: 430
Joined: 20.06.2002. 02:19
Location: Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Happy »

Gospodine ******. Na Vasu veliku zalost ne pada mi na pamet da se spustim na Vas nivo i upustim se u raspravu po javnim Internet mrezama. Ne zelim da Vam pruzim to zadovoljstvo. Takodje, kucni odgoj i vaspitanje mi ne dozvoljava da Vam odgovorim na nacin na koji zasluzujete. Pozdrav.
Last edited by vrsta8472 on 24.02.2017. 23:08, edited 1 time in total.
Reason: Строго забрањено откривање индентита форумаша
Pozdrav

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by smokismokic »

Bas lijepo ti baratas tim svim kolicinama i ciframa. Sve tacno znas i koliko je uhvaceno i naplaceno. A de nam onda i kazi koliko je naplaceno onih 12, koje je neko drugi uhvatio 14.02 1994 na Banderi, a neko ih prodao... imas li te informacije???

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:
24.02.2017. 19:49
A bile su personalnog karaktera Peri Bukejloviću??
Ko je taj ??? Vi smijete napuptati skupštinu Banjaluci,ali u Srajevu vam to ne pada na pamet,pa makar vas Bakir kroz revizju presude napoaravio genocidnim,đikanima i ćetnicima.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply