Drago Kalabic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Да на тог министра, и сам сам му рекао да је ту испао сељачина на квадрат.
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Image
:D NEKAD SU DRZALI TITINU SLIKU NA ZIDU: :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Nažalost u prnjavorskom SDS-u je ugašeno svjetlo! To je sve posledica loše kadrovske politike i loših ljuudi u stranci koji su tu bili samo zbog ličnog interesa i razbježali se prvog dana, otprilike kao i sa jednog običnog foruma.

Nema opravdanja da se jedan ministar ovako ponaša, nije on neki seoski činovnik!
Нжалост, данас немаш странке у којој "није угашено свјетло". Док си на власти сија, чим одеш у опозицију угаси се.

А форумаши ко форумаши, чекају нове изборе. До тада само читају из прикарајка.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Drago Kalabic

Post by bičbožiji52 »

Drago Kalabic
17 h ·

Koristan sastanak sa Predsjednikom..........rezime.......privatni OO SNSD PRNJAVOR koji su u kafani napravili Tomas,Klokic vise ne vazi ......idu izbori u Prnjavorskoj organizaciji......ali sam sokiran cinjenicom da je Tomas trazio od Dodika da mu Gataric bude zamjenik.....Premijerka nije dozvolila i naredila da to bude Slavisa Milankovic ......ja cu dobro razmisliti o svemu narednih dana....
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Са Рајка Васића си прешао на Драгу Калабића ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Ajd Vrsta ne pizdi !!!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Drago Kalabic

Post by Debeli_Shef »

S konja na magarca :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Image
Bar je nize za spasti. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Drago Kalabic

Post by cocacola »

A od magarca išta niže? :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Koza :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »



Види Драге само како се средио, не личи човјек на себе. Није она роза кошуља, са незакопчаним задњим дугметом под вратом, већ џемпер и кошуља, скроз лежерни фазон :D

Види се да слуша шефа Дарка, како му он каже тако има да се облачи а и прича :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Drago Kalabic

Post by bičbožiji52 »

Šta je Vrsta da, nisi pukao na Klabića???Od kada tebe interesuje njegov stajling ???
Jel istina da si ti otvorio kancelariju SNSD a, i da si držao flašu vode da Kalabiću ne izgore nokti??? :smt005
Rekoh li ja tebi vratiće se Drago ,na velika vrata i dugačke stepenice.
Opet zavađaš, i ne možeš bez tih bolesnih podjela.
Darko i Drago su u jednoj politoičkoj stranci i oba izabarana od naroda i trebaju da zajeno grade, a ne da razgrađuju.
Kad ćeš to jednom skontati ???
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Drago Kalabic

Post by sifra »

To Tomas nema nikakav uticaj kod Zeljke i Dodika pa Kalabic mora da ga vadi? :smt005 :smt005 :smt005
Alea iacta est!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

!

Post by vrsta8472 »

Шифра, знаш ли ону пословицу: "Вежи коња, гдје ти ага каже", да ти не објашњавам ко је ту ага а ко онај ко веже коња.

Знају и Жељка и Додик, ко је изгубио изборе у два изборна круга у Прњавору а ко је добио изборе. А и њима двома је у интересу, да имају човјека као што је Дарко у Прњавору, а не Калабића.

Трагикомично је то што је Калабић, узео сву реторику од Синише око путева и велике бриге за рају и куда ће да се вози. Па тај човјек је имао 8 година форе и апсолутне власти, и шта је тада радио - ништа! Сада се сјетио :smt005

Сада покушавам да испадне добар и фин, као бори се за интересе овог напаћеног народа. Само тај исти народ, више није глуп и наиван па да не зна да је дотични вук у јагњећој кожи (ово издање сада), јер му је шеф Дарко и нема више лупања глупости и катастрофалних политичких промашаја као што је Драго имао у задњих пет година.

Вежи коња, гдје ти ага каже.

Пословица од сада за Драгу :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Hoćeš Vrsta da kažeš da je Tomaš aga, a da konja veže Kalabić.To je konkretnom slučaju vrhunac političkog idiotluka.
Zbog takvih smutljivaca u političkom životu poput tebe uništene su političke stranke i sa takvim nemoguće je graditi autoritet neke organizovane strukture ili pobjedničkog tima koji samo takav može donijeti neku pobjedu,jer pojedinac ma ko on bio, teško da će donijeti pobjedu i garantovati uspjeh.
Ljudi poput, tebe gledaju samo sebe i ZLATNO TELE iznad sebe.
Ti uvjek poštuješ one koji pobjede na izborima.Jedan put je to Drago Kalabić,drugi put je to Siniša Gatarić,treći put je to Drako Tomaš itd itd...
Tkave je Brane Žunić nazavo podguzne muhe,a one se u glavnom skupljaju oko svježe otvorenog šupka.
Dodiku i Žerljki je bitno da imaju i Kalabićai Tomaša u Pranjvoru, ti prenosiš priče SDS a i protvnika SNSD a da li svjesno ili nesvjesno to jedino ti znaš.
Ništa nije tragikomično sem u tvojoj glavi, a koja ne razumoije šta su problemi ljudi u lokalnoj zajednici, upravo šta su apostrofirali i Gatarić i Kalabić,samo je razlika u metodi i načinu apostrofiranja tih lokalnih problema.
Teško se narodu, dok ga budu tješili pibikani poput tebe, koji se u politiku razumiju ko' Marica u krivu kitu.
Kad budeš bar jedan mandat neki narodni predstavnik onda možeš ocjenjivati Klabića Tomaša i Gatraića jer si ti obični fan.
Izvini, morala sam ti ovo napisati, jer sam dobila osip po zmijskoj koži čitajući ove tvoje nebuloze.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Змијо и за тебе важи ово:

Већи коња гдје ти ага каже
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Vrsta ja sam svog konja prodala
Vrsta zašto me blokiraš na ovom forumu ?Nije valjda došlo do toga.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Змијо, ако не примјетиш форум се сав покварио, имамо неку грешку на серверу
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Hvala na oabavještenju, taman am pomislio da si gori od Klabaića, pa si hakovao moj profil.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Код мене нема цензуре, као код Клабића на профилу ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

VRSTANE.....

Kalabić je isto režimski čovjek,moj kum takođe,knez Zemun od Palačkovaca,neko veče kad je režim organizovao druženje odletejeli su ko ždralovi u Afriku da poljube načelnika u ruku i da mu se poklone.Mene ne smiju ni spomenuti nigdje na javnom mjestu,valjda je to i prteporuka režeima da se zmijama nije igrati nikad neznaš kad će zmija ujesti.
Zovem te na ORLO GORLO da vidiš tu antirežimsku bagru,jer nije ni od tebe korektno da ne pratiš ove dokoličare i lupeže koji laju i na zvijezde a kamo li na režim. :lol: :lol: :lol:
Ja znam da ti voliš sa onima na vlasti pojesti bananu nego sa nama kflu,ali moraš se i sa nama upznati, imamo i mi sjajnih ideja i ako smo dokoličari , dangube i noćobdije.
Ako se plašiš režima ja ću tražiti za tebe vizu za ORLO GORLO kakao bi i nas mogao staviti u hroniku svakodnevnice,al nemoj nas stavljati u crnu hroniku.,ako Boga znaš.
Dotle će se popraviti i ovaj naš INEXS BOARD pa ćemo nastaviti tamo gdje smo stali. :smt006
Last edited by ZMIJA on 28.01.2017. 17:27, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

I mene namuci ovo sa forumom,sad hoce sad nece sad trazi sifru ,sad hoce baksis...cudoooo :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Sve je ovo meni čudno i nikako se oteti utisku da ovo možda nije Vrsta u dosluhu sa režimom namjerno pokvario.
Od kako je Tramp došao na vlasti i Kalabaić počeo da tvita protiv sopstvenog režima, ništa ne ide kako treba.
Onaj pravi Tramp izgrađuje ogradu prema Meksiku,a ovaj naš prnjvorski Tramp sprema lovu da odkupi Prnjavor info zajedno sa kanalom tricom.Došao je u sukob (on Tramp) sa lokalnim popom,pa bi i crkva u Slatini mogla otići pod stečaj.
Čudne se stvari dešavaju ovih dana u našem malom mistu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Drago Kalabic

Post by corkan »

Zmijo nije Vrsta ulozak da ga koristis samo kad ti treba…
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Vrsta je nas partijski coek za specijalne namjene.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply