Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pa tu si izričita metla i to. Oštra si a kad te pitam za tvoje koji su isti i još gori onda se šališ.
Pepsi prvo ne znaš ko je neozbiljan a to je vaš problem. Umjesto da gledate šta piše u postovima vi gledate ko je ko da nadjete nešto lično da pišete.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by droplja »

Оштра сам, око сваког проблема ја осуђујем али ово што је хећим направио је идеологија сдс. Почео да гради тврђаву. Мислио да неће никад отићи са престола.

Комшија јел мислиш да и ја не знам ко си.

Послато путем ММ.. упс Неозбиљан
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Očigledno ne znaš. Mene ne zanima ko je ko na forumu već šta se piše a lični odnosi me ne interesuju.
On je gradio kako kažeš tvrđavu a Darko FZO je vidio kao privatnu prćiju koja mu je ostala u nasledstvo.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

U svojim postovima si se obrušio na Tomaša mjesecima unazad. Ti sad tu raspredas pricu zaposljavanja, gdje si bio da kazes koju kad je Sinisa po opstini zaposljavao? Nisam tada nesto primjecivao da si kriticki bio nastrojen. Ti kad kritikujes onda je ok, kad tebe kritikujemo onda nije? Nisam ja kriv sto te bije los glas, sam si kriv.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Nisi više ni pepsi sad si sky :smt005
Ne zamjeram mu za opštinu a posebno ne vatrogasce koje pominjete. Moja zamjerka Siniši za zapošljavanje je Dom zdravlja. Natrpali su gore nemedicinskog kadra mnogo.
Ali vi ste isti a čak i gori, tako da ta vaša priča kako će sada cvjetati ruže pada u vodu. Svi vi čekate da zasjednete na mjesta SDS-ovaca, a svi što ne dobijete mjesto pljuvaćete po Darki gore nego po Siniši.
Aktivisti iz kampanje već su nagrađeni mjestom u FZO a vi još čekate da naplatite pisanje :smt005 :smt005

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by droplja »

Момче ја радим, не наскачем нигде и немам ту потребу. Него гледај ти себе гдје ћеш удомити.. Сат откуцава. Чувај се комшо.

Послато путем ММ.. упс Неозбиљан
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

De nam zuti pojasni kako mi sto piskaramo kako rece Dropljica naplatimo to,vidim da si tu kod kuce pa nas nasavjetuj kako doci do honorara.
Ja na ovom forumu imam preko 10.000 hiljada postova jos nisam ni kavu zaradila od tih mlataranja po tastaturi,posebno telefona gdje sam skoro vid ozgubila.Savjetuj malo kako se to radi.Ti si Gatarica dobro ocerupao a Tomas tvrd ko oras kostunac neda ni kap da kapne. :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Čovjek se "juče" aktivirao na forumu, i sad drži lekciju. Velis Zmijo ocerupao Sinisu, nije onda cudo sto ga Sinisa smatra najvecom svojom greskom.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Opet predrasude o meni. Manite se neozbiljnog, nastavite pričati o stranačkom zapošljavanju. Tu ste najbolji :smt005

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Jest kola moja, dobro ga očerupao.Ugovor je sklopljen do Nove godine, zob isporučena, a Gatara zjevnuo u oktobru.
Sad treba sa Tomašem da produži taj medijski kancesionalac,pa mu se nešto otima.
Napravili su pogrešnu procjenu,otpala im zakrilca prilikom ateriranja, pa su bubnuli u Tomaševu mrežu obadvojica.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

Ima najbolji posla za njega može da drži prasiće dok dr pelcuje!!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

droplja wrote:Metla neka radi, ciribu ciriba!!!
Ne možeš se nikako riješiti ovih što nosaju metle na forumu,u proteklom mandatu Prosvjeta. a sada Droplja.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Imam osjecaj da cete vi jos traziti Sinisu da se vrati. :) Ovo je sranje samo sto niko nema petlju da kaze ,ako Darko starta trku sa starim ragama,onda je dzaba dolazio.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Vidjet ćemo,ne trči odmah pred rudu.Ljudi se cijene po djelima,a ne ko kolko godina ima, jeli raga ili neosedlano ždrijebe.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »



"Није се тражио директор НАСА-е, па да нема људи из Прњавора који испуњавају услове за радна мјеста која су се тражила. Ја гарантујем, да од 5 662 човјека која се налазе на евиденцији Завода за запошљавање у општини, да сигурно има људи који испуњавају услове И који могу овом послу да одговоре. Грађани су ме изабрали, да штитим њихове интересе и ја ћу искористити сва законом дозвољена средства да исто и чиним" , истакао је начелник општине Прњавор Дарко Томаш.

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Moderator:Kamikaza smanji malo doživljaj, imaš temu svaštara pa tamo piši do mile volje gluposti.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pa mjesec dana je trebalo pa da razočarate svoje birače. Može biti da je opet kriv Siniša Gatarić??
Da sam na mjestu Tomaša odmah bih blokirao izgradnju autoputa, nikakvi dopisi jer oni to ne zarezuju. Uzimaju naše bogatstvo, ruše puteve i onda ne možemo dobiti ni 5 radnih mjesta. Pa ovo je idiotluk.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Pa ta tvoja budalaština oko nagovaranja prekida izgrdnje auto puta je pila vode kod Gatrića,ali kod Tomaša sigurno neće.
Ima Tomaš drugih mehanizama, da odgovori na ovu politički bačenu rukavicu politike DNS a
Srećom Tomaš ima malo bolje savjetnike, nego li ih je imao Gatraić.
idiotluke je pravio Gatrić kad je zbog prašine obustavljao izgradnju auto puta i postao tužibaba viših nivoa vlasti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ne on ima malo bolje moderatore :) pa ne smujes da pises sta mislis. :)
Ne znam o kom se postu radi,ali predpostavljam,ja samo iznosim svoje misljenje,vidim da svi postovi u kojima ne kazem "zivio SNSD" budu izbrisani,u vrijeme Enver Hodze je bilo vise demokratije. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Isto kao što ovi optužuju Kalabića za naplatne kućice koji sa tim nema veze, isto tako ti optužuješ DNS. Ako misliš da će neko zbog ovog dopisa nešto promjeniti onda ste smiješni.
Dalje to je završena stvar, pitanje je može li se tu više išta zakonski izmjeniti.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Eh sad da Darko blokira autoput, ma daj, opet lupas. Pa nije ovo vrijeme Cezara. Covjek je javno rekao sta ce da ucini, jer Prnjavorcani imaju pravo znati sto su drugi "bolji" od njih. Mislim da je zahtjev vec otisao na adresu Autoputeva.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Ovi ce odgovoriti da je bio konkurs, da su ovi kvalifikovaniji bla bla...
Nema tu hrabrosti!

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Darki svaka cast sto je i ovo pokrenuo, kakav ce odgovor biti vidjecemo, svi zajedno.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Darki hvala za sunčano vrijeme a je*emo sve po spisku Siniši i Kalabiću za kišu i snijeg. Kakvi ste vi poltroni.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Sta bi ti zuti ,da Tomasu pustas krv,za nrsto za sta funkcionalno i nije odgovoran.
Nije autoput opstinska prcija.
Ovo jest politicki problem ,ali nije vas.
Vi bastinite poltiku use nase i podase i stranacko zaposljavanje.
Sta se vi cesete gdje vas ne svrbi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply