Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Kaže Žuna da ju je šest meseci tražio na poslu. Svaki drugi dan podnosio zahtev u šalter salu da kao odbornik obavi razgovor sa savetnikom načelnika. Broj razgovora je bio i ostao 0. Pa i kako će kad ne dolazi na posao. Prima platu od 2000 KM plus 1200 na doprinose! Toliko nas košta laktaška Zone pobegulje... O narode, nisi valjda toliko lud da im ponovo daš poverenje.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Мало ли је? Па шта ћеш начелник покупио сву памет Прњавора па се преселио до Лакташа, јер из Дервенте не би нико радио са њим, а да се мало угледа на њиховог начелника било би паметније. Само кад узмемо у обзир Дервента 2000 и Дервента сад, Прњавор је остао исти. Сем фабрике воде то је новина.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

A azil za pse, zar i to nije novina?? A Muzej??


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Debeli_Shef wrote:Alo SDS gloduri, sad sretoh poznanika koji je bio na promociji PDP-ovih kandidata i reče da vas je koalicioni partner iz SAZAP-a Žuna iznabijao za sve pare. Kaže, napalio se Brane pa pola sata pričao o Sinišinim marifetlucima. Tomaša pomenuo samo u nekoliko rečenica i to se uglavnom ticalo nekih kadrovskih rešenja u kojima je Žuna popušio.
Debeli, krivo te informisao taj tvoj poznanik, istina je da je Žunić imao što šta da kaže o Gatariću, ali je isto tako rekao i za Tomaša kako je upošljavao od Simićeve žene i svastike, Mikićeve supruge u odjeljenje finansija, vozača Djuke i Kovačevića, Vlastimira Vidića koga eto sada i Siniša plaća, i ako ovaj radi u Njemačkoj, pa do svih onih sedamnaest zaposlenih, za koje je neki inspektor utvrdio da su nezakonito zaposleni. Ali je ukazao na još nešto, a to je kako je Darko dijelio 3000 hiljade maraka nekom Borisu iz Ratkovca za snimanje ploče na televiziji, kako su u Darkinom mandatu bušotine koštale u Ilovi 200 hiljada maraka, a do tada su koštale 80 hiljada, kako su poslovi na području opštine za semafor i zimsko održavanje, ugradnju limenih saobraćajnih znakova dodjeljivani nekim firmama van opštine, a nisu nudjene naše firme. To su bili poslovi bez konkursa. Sjetih se da je bilo i nekih poslova na putevima u Ilovama, gdje je neka firma Miljković, radila iz Banja Luke. Govorio je Žunić i o nelegalnim smjenama, koje je činio SNSD i koje su koštale opštinu. Tako da mislim da je jednak odnos imaš Žunić i prema Gatariću i prema Tomašu u smislu načina kako su radili. Nema tu nekakve velike razlike, :smt006

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Sve se to opet svede na ono što sam rekao. Sad sam ga nazvao i iznapadao što me slaga. Kaže pitaj ga jel istina da je rekao da je SNSD radio jedno, a da je SDS to digao na neki novi, pokvareniji nivo. Moj drugar gazi sedmu deceniju ali ima pamćenje kao slon. Naučio ga sistem.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Pa je l' PDP napravio konvenciju radi promocije svojih kandidata ili da bi Žuna tračario sat vremena??

Uopšte nisam vidio, niti bio ali po ovim komentarima mi se čini kao da je Žuna imao svoj čas jadikovanja! Kad je već pričao tako dugo o protivkandidatima, da li je rekao i koju rečenicu o svom budućem djelovanju?? :smt006 Ili je svjestan poraza!?

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Debeli, e sad ti je prijatelj malo iskreniji, jeste, istina je, Žunić je rekao da je SDS otišao dalje i da je mnoge budaleštine iz predhodne vlati digao na viši nivo.

Neozbiljan, uvijek se mora pričati nešto i o prošlosti, da bi znali kako ćemo u budućnosti. Kako je vrijeme izborne kampanje, mora se pričati i o učinku vlasti u proteklom mandatu, i kakva bi to kampanja bila kad se ne bi govorilo i o "rezultatima" sadašnje vlasti. To što ti zoveš Žunićevo jadikovanje, jeste u stvari vaša sramota šta ste sve radili i kako ste prevarili ovaj narod. Najbolje to potvrdjuju Žunićeve riječi, kad pita gdje je na listi Damir, Duška, Dragana, Linoleum i ostali koji čine izvršnu vlast, zašto oni ne izadju u narod kao kandidati za odbornike i neka brane svoju vlast i svoje poteze. Medjutim, nemaju šta reći, znaju da su zabrljali, zato i jeste TUŽIBABA odlučio da ne idu oni na listu, jer znaju da bi ih ovakvi kao Žunić rasturili. Za tvoju informaciju, Žunić je pričao i o tome šta misli on, a šta misli i PDP šta bi se trebalo na opštini zalagati i raditi. Dakle, bilo je govora i o tome, kao što to priliči jednoj ozbiljnoj partiji. To ti je tako bilo, i vjerujem da će svu priču i svo dogadjanje, ljudi učiniti dostupno javnost. Sve sam svojim očima vidio, i posebno sam radi toga došao za vikend, tako da ne prepričavam čuveno, već izvorno. Sve u svemu, jedan solidan skup, jer ipak PDP ide i nastupa sam na izbore, jer je sa ovima velikim mogućnost dogovora uvijek upitna. Ah da, zaboravih, o tom tvom što kažeš da li je Žuna svjestan poraza. Baš je to naglasio i rekao da razni botovi navijaju za svoje favorite, da on nije opterećen rezultatom, o tome treba biti narod opterećen, a da na opštini glasa 20 hiljada ljudi, da je na prošlim izborima SDS imao 5000 hiljada, a SNSD oko 4000 hiljade,dakle ni pola biračkog tijela, i da on i PDP tipuju na ostalih pola glasača i da od njih traže glasove. Eto Neozbiljni, podnesoh ti čitav referat.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Blek, ja sam samo postavio pitanje na osnovu komentara sa foruma. Ništa zlonamjerno!
Rekao sam da nisam bio niti sam gledao neki izvještaj sa tog skupa, ali niko nije napisao konkretan plan i program, već samo kako je govorio o druga dva kandidata.

Izborna kampanja još zvanično nije počela! *

Ta lista SDS-a baš Vam bode oči. Izgleda da nemate zamjerke konkretne pa onda pokušavate da ocrnite bilo koga iz SDS-a. Tražili smo svi nove ljude iz SDS-a na listi, sad kada smo dobili ponovo nam ne valja! Čudan smo mi narod.
To je kao da ja pitam što Lukač nije kandidat za gradonačelnika, sigurno zato što loše radi pa ne smije pred birače. Ili što Klokić kod nas nije kandidat za načelnika.

Računaš li glasove koalicionih partnera???? Ili si i njih svrstao tu negdje u međuprostor koji bi Žuna mogao iskoristiti?

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Neozbiljan, još niko nije izbacio ništa napismeno od nekih programa. Siguran sam da svi imaju po nešto, ali valjda ćekaju septembar. Mogu svi da pišu ko zna šta, ali mislim da se na kraju kad se uzme vlast, svi ti koji vladaju morati će usaglašavati svoje djelovanje. Nije bitna lista, sve liste imaju čestitih ljudi, i možda takvi ne budu izabrani najčešće, ali što se tiče SDSa jasno je da Damir ne smije pred narod, jer će ga pitati neko, kako ti je parcela do parcele u gradu, razlika 55 maraka po kvadratu, kako da baš ti svog ujaka Zvonku zaposli u bolnicu, kako nisi za ove četiri godine uspio zajedno sa TUŽIBABOM prebaciti vodu iz Ilova na Cer, pa ne bi lagali narodu da će vodu dobiti "krajem oktobra", pitaće ga ono što sinoć Žunić kaže, kako možete lagati Ukrajince kod crkve da 50 kvadrata asfaltiranja popovog dvorišta, košta opštinu 4500 maraka, i mnogo toga, Pitaće Dušku, kako ti inspektori uzimaju mandatne kazne od naroda, to jest u gotovini, a onda Duška ti i drugarica ti, to dijelite. Pitaće je kakva ti je to inspekcija kad ti privatnik donese kutiju suhomesnatih proizvoda i paket hrane, a da ona pocijepa zapisnik od predhono utvrđene kazne od 7000 hiljada maraka, pitaće je kako ona kao kandidat na prošlim izborima sjedi u Crkvenoj u kafiću, i gdje nema fiskalnih računa, i ona na tom mjestu i odatle rukovodi sa Đokom( Marinkovićem) i ostalima kampanju za SDS, Kako Dragana može pravdati smanjenje sredstava za poljoprivredu, kako psi lutalice povuku 200 hiljada maraka u ove četiri godine, ma hej, mogao bi to zore da ih razvaljujem, ali nemoj da ovi SNSDovci trljaju ruke kad vas ja pendrečim, jer nisu ni oni zaslužili mnogo bolje, jer ja kao hajmo reći simpatizer PDPa, za njih radim posao i iznosim u javnost. Rekao sam ti da od 20 hiljada, pola nije glasalo za SDS i SNSD, i Žunić računa na te glasove, jer to nisu ostrašćeni glasači i članovi tih stranaka. A znamo da i koalicije ne mogu usmjeriti sve svoje glasove izabranim kandidatima. Imam drugara, koji je prošle izbore bio na Božinoj listi, sad je na listi druge partije, koja neće podržati TUŽIBABU, a rekao mi je da će glasati za Žunića. Dobro Žunić kaže sinoć, biće kako narod hoće, ali jedno je sigurno, a to je da 3 oktobra dvojica neće pobijediti, a on sa tim nema nikakv problem, to će biti problem građana koji su dobili već ono što su imali i kod Darke,i kod TUŽIBABE. :D :smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Pa ti uvijek možeš kritikovati pojedince i stranke, ali jedno je činjenica a to je da je SDS konačno izbacio listu sa novim ljudima! Iskreno, SDS je trebao i 2012 izbaciti ovakvu listu. Da je to uradio tada, imao bi sam većinu u skupštini!

Što se tiče Žune, mislim da ga je vrijeme pregazilo! Toliko godina je tu negdje a ništa konkretno iza njega nije ostalo. Najveći politički uspjeh mu je da dobaci 250,300 glasova i uđe u lokalni parlament. To je očigledno vrhunac njegove političke moći. Kao predsjednik PDP-a ništa značajno nije uradio da tu stranku proširi. Ako su dva bloka toliko loša, morao je to iskoristiti i napraviti od PDP-a ozbiljan politički faktor.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Neozbiljan, baš si me nasmijao, pa ti pojma nemaš ili lupetaš onako da se malo zajebavamo. PDP je stranka koja je godinama treća po snazi, i u zadnje dvoje izbore imala je rast glasova, a sad što neki radikali sa 900 glasova imaju dva odbornika, i PDP 1450 glasova ima dva odbornika, to je pitanje izbornog zakona. Znači danas je tako. Možda će PDP imati nula glasova, pa ćemo vidjeti gdje će biti poslije ovih izbora, Tek onda možemo reći da su pali. To su činjenice. S druge strane, SDS ima pad glasova i to godinama. Neke izbore 14 odbornika, pa onda neke 11, pa onda sad u ovom mandatu 9. Pa ćemo vidjeti dalje. Sudeći po tome kako mi ništa nisi rekao gore za Damira, Dušku, Draganu, Linoleuma, Savjetnicu, pastirićevu suprugu, koja je prije neki dan dobila posao u opštini, inaće našu snajku iz Gradiške, itd. sudeći po svemu, mogao bi SDS imati mnogo mnogo manje. SNSD takodje ima pad glasova, u prošlom mandatu je imao 11 odbornika, sad u ovome ima kapacitet 7, a onaj je pobjegao. Ostale ne vrijedi ni pominjati. Jedino je PDP imao rast, pa makar nekoliko. Sa opšte priče predjeć na lično, misleći da češ se bolje provesti, i onda ide kako Žunić ne vrijedi, pa kako nema glasova, pa kako je prošlost, pa sve ostalo. Ja znam, da je Žunić uvijek govorio ljudima na listama PDPa, "pustite mene, ne treba mi ni jedan vaš glas. borite se za sebe", a ne kao ovi vaši što ukrštaju glasove, pa Djumić ima 200, Borko 200, Djurdjević 200, Jenjić 200, pa kad onda ukrste svi zajedno, odnosno dogovore se da svako od njihovih glasača dadne i ostaloj trojici , i tako svaki pojedinačno ima 800 glasova. To je stara priča. I danas rade tako, njih nekoliko u SDSu će ukrstiti glasove, a ova što ja kažem jadna omladina će zapeti raditi svako za sebe pa što donesu. To naravno sve organizuje partijski vrh SDSa i izda nalog da ovi rade za sebe, a da ostali to ne znaju. Taj vrh vodi računa da popravi te favorite, pa je neki dan našim parama asfaltiran put u Potočanima, a TUŽIBABA kao načelnik svih gradjana tom prilikom poziva gradjane i želi da Pero i Kutljaća budu odbornici, ili sa područja Potočana je zaposlio nekoliko ljudi u dom zdravlja, koji imaju obavezu da donesu Peri glasove. Kod donosi glasove recimo nekoj čestitoj djevojci ili dječaku sa liste SDSa, osim on sam. Žunić se time nikad nije bavio u PDPu. O tome, šta je Žunić konkretno uradio, ne mogu ovom prilikom, ali prvo da raščistimo, šta to odbornik ima da radi, jel on izvšna vlast, jel odbornik vodi odjeljenje, i kopa kanal, jel odbornik treba da dijeli pijesak ili neko drugi. To je jedno, a drugo, Bio je predsjednik i to uspješan dok ga ovi SNSDovci nisu nezakonski skinuli, u to vrijeme, prvi put je 340 studenata dobilo stipendije, a ne oni pedesetak probranih, pa presjekao je lopovluk kad je trebalo platiti 100 hiljada maraka iz budžeta za stare i prevaziđene parking aparate firmi iz Brčkog, pa bilo je preko petsto hiljada maraka za boračke kategorije, pa je namaknuo u skupštini sredstva za ambulantu u Kokorima koja je godinama stajala nezavršena, pa je uveo posebno osiguranje kod plaćanja opštinskih obaveza oko građevinske uz pomoć mjenice, a do tada su ovi tvoji i ovi drugi puštali ljude na rate da plaćaju, zatim onda poslije nekog vremena ljudi obustave isplate, onda lopovi iz opštine namjerno puste da sve zastari i opština gubi tužbe. Uz mjenicu koju je uveo moj drug, to je spriječeno,, a i dalje je ostalo plaćanje na rate. ima toga još prilično. Mnogo toga ti ne znaš ili nečeš da znaš, ali napisati se može svašta. Sinoć je Žunić načeo neku priču o domu zdravlja i Marijinim glupostima, pa je TUŽIBABA nazvao Mariju i rekao da sve obustavi. Takođe je nešto načeo i pozvao da se svi zapitamo čiji je prika dobio na tenderu radove u vrtiću, i još ponešto, ali je rekao da ostavlja i za kasnije. Jedno ću ti reći, jadno je što moram ja, koji nisam ovdje iznositi ove mnoge stvari, umjesto da to rade ovi SNSDovci, koji pretenduju na načelnika, možda čak i budete imali sreće i pobijedi ova TUŽIBABA. :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

ZMIJA wrote:Svrakc ubi me s nogu sa ovom gluppscu oko pokazani zubi Sinise Gatarica Vladi Ređublike Srpske.Zabga od kad se slavi fudbaler koji postigao aitogol i omoguci protivnickoj ekipi dalje takmicenje a sebe s tim eliminisao statusa prvotimca.To se tako ne radi postovana sarena ptico.To je diletantizam parexselans u politici.Sa Vladom se sarađuje a ne pokazuju zubi,ako se zna sta je odgovorna politika u odnosu na dnevno politikanstvo.To oko aitoputa je suplja prica glede nekih radova jer su isti ugovorne obaveze o dovođenu ostecene infrastrukture u prvobitni polozaj.To i ti znas ako neko prekopa cestu sta treba da uradi poslije zavrsetka posla.O draga ptico sta ti izvali.
Zmijo, neda mi se ulaziti u raspravu s tobom, previše si isključiv i stranački ostrašćen. Uz to, mogao bi neko pomisliti da sam bot SDS-a. Na kraju krajeva, eto, to je samo moje mišljenje, pa makar ti rekao da je ono glupost. Valjda imam pravo na svoje mišljenje?! :smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Pa dragi Blek, kakva ozbilja politička partija?? Sada gledam ovaj prilog K3 sa konvencije PDP-a, pa to je jadno. Nije bilo 60 ljudi. Da je svaki od kandidata poveo po dvoje iz kuće bilo bi više. Niko relevantan ni iz stranke nije došao, sem Sakana i tetkinog. :smt005 :smt005

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Zmijo, neda mi se ulaziti u raspravu s tobom, previše si isključiv i stranački ostrašćen. Uz to, mogao bi neko pomisliti da sam bot SDS-a. Na kraju krajeva, eto, to je samo moje mišljenje, pa makar ti rekao da je ono glupost. Valjda imam pravo na svoje mišljenje?! :smt006
Samo da te upitam. jesi li gledao sinošnji apostrof ?Ako nisi obavezno pogledaj i sve će ti biti jasno oko te moje isključivosti.
Imaš pravo na svoje mišljenje,ali svi kjoji imaju dupe imaju i neko mišljenje.Mišljenje i znanje se mjenja dograđuje uređuje ili odbacuje.Onaj koji nije spreman učiti, svakodnevno učiti i raditi na sebi ,njega je uglavnom pregazilo vrijeme.
Kako sam ja stranački ostraščena,a za svoju SOCIJAČISTIČKU partiju nisam slova skoro napisala na ovom forumu.
Mnogi o meni imaju predrasude,a predrasude su između ostalog posledica kreča u lobanji ljudi,ljudi koji drugima sude i presuđuju, a da uošte pojma nemaju,šta i zašto to rade Jednostavno se ne mogu suočiti sa činjenicama i sa približnom istinom, jer svi imaju svoje istine,svoje sudove ,svoje stavove i svoja mišljenja,koja ljubomorno čuvaju kao i ubjeđenja
Mi smo Švrakac u 21. stoljeću,ne da se ne uklapamo u ovo vrijeme i nove siteme vrijednosti jer uglavnom živimo u prošlosti,nego ne rijetko nazdujemo,Ti izričito reče da si u svim sverama života kod kuće,e moja šarena ptico ,lijepo je imati vlastita usta koja te hvale.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

O moj, još draži, Neozbiljni, Pa nije ovo završni ili centralni skup na kraju kampanje, nego malo predstave za javnost prije kampanje. Osim toga, slabo brojiš, bio sam tamo. Stolica je bilo tristo, a mnogo više od pola je popunjeno. Bez potrebe potcjenjuješ goste, nazivajući ih da nisu relevantni. Taj koga ti nazivaš da nije relevantan, izgurao je zaposlenost u Kotor Varošu na predratni nivo. Da znaš razmišljati, shvatio bi da su Borenović, ili Ivanić ostavljeni za završni skup. Ovo je još i odličan skup, kad uzmeš da je ona tvoja TUŽIBABA neki dan potrošila u Kulašima na snimanje sa BN televizijom 20 hiljada maraka. A tamo nije bilo pedeset ljudi. Ili kad je TUŽIBABA otvarao "radove" kod apoteke Kitićeve, ili kad je opet TUŽIBABA otvarao Dan muzičara u Prnjavoru, pred onom bankom, posjećeno je bilo, tek koliko je bilo prolaznika. A mnogo napora je uložio da to omasovi. Za snagu PDPa, sasvim solidan i relevantan skup u ovoj fazi. Odbij koalicije kod ovih što sebe zovu velikim, pa bi sam sebi potvrdio da je PDP stranka za respekt, kako ja rekoh, treća po snazi.

P.S. Koliko ste ljudi zaposlili i nagurali u preduzeća, opštinu, bolnicu, a ovi drugi u republičke organe, nisu vam nešto ti skupovi, ni vaši a ni SNSDovi. :lol: :lol: :smt006

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

neozbiljan wrote:Pa dragi Blek, kakva ozbilja politička partija?? Sada gledam ovaj prilog K3 sa konvencije PDP-a, pa to je jadno. Nije bilo 60 ljudi. Da je svaki od kandidata poveo po dvoje iz kuće bilo bi više. Niko relevantan ni iz stranke nije došao, sem Sakana i tetkinog. :smt005 :smt005
Kakav kandidat za načelnika i nosilac liste takav i skup.
U ostale kandidate ne bih dirala jer nisam ni upoznata dovoljno pa ne bih komentarisala. Ali njih dvojica su presmijesni.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svraka »

Samo da te upitam. jesi li gledao sinošnji apostrof ?

Jesam, gledao sam. Tri politička analitičara, Slovenac, Hrvat, i rodoljub iz Banjaluke, objašnjavaju kako će Radojičić ubjedljivo pobijediti Čavića. Može biti, ne kažem. Nu, i pored realne opasnosti da me opet izvrijeđaš, ja mislim da od tog scenarija nema ništa.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

Jeste, jeste, Vidovita, sve je baš presmiješno. Zato što je presmiješan, Žuniću je sinoć uručio knjigu monografije sela Crkvena, gospodin Ratko Lukenić, sa obrazloženjem da je dao doprinos u radu udruženja pjesnika i književnika. Sinoć je to bilo na jednom lijepom skupu građana, gdje su čak dominirali ovi SNSDovci iz mog kraja, naravno bez Tomaša. Presmješno je Vidovita, ko sve na ovom forumu hoće da utiće na javno mnenje.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

blek_stena wrote: slabo brojiš, bio sam tamo. Stolica je bilo tristo, a mnogo više od pola je popunjeno.

Boze moj ,kod nas se toliko okupi nedeljom pred prodavnicom koja je zatvorena a vi se ponosite sa tim ciframa.Da ste rekli da je umrla neka baba,sakupilo bi se bar tristo ljudi. :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

svraka wrote:Samo da te upitam. jesi li gledao sinošnji apostrof ?

Jesam, gledao sam. Tri politička analitičara, Slovenac, Hrvat, i rodoljub iz Banjaluke, objašnjavaju kako će Radojičić ubjedljivo pobijediti Čavića. Može biti, ne kažem. Nu, i pored realne opasnosti da me opet izvrijeđaš, ja mislim da od tog scenarija nema ništa.
I pored prvobitne prednosti Radojičića, sada je situacija egal. Ako nije egal onda je Čavić malo u prednosti.

Čavić je jako iskusan političar, neko ko je prošao sve! Jasno mu je da gubitak ovih izbora može značiti definitivni kraj za njegovu političku karijeru a samim tim i odlazak NDP-a u ambis. Trenutno je mnogo angažovaniji na terenu od protivkandidata. Razmišlja unaprijed i stalno je dva koraka ispred od Radojičića. U svakom slučaju odlaskom Čavića bio bi veliki - za političku scenu RS.

Igor je nažalost najkvalitetniji kandidat kojeg je SNSD mogao izbaciti. Ne ide mu na ruku to što upravlja gradskim odborom SNSD-a koji vlada Banjalukom 20 godina i sada negativno kritikuje rad tog istog odbora! Ne ide mu na ruku to što najavljuje korijenite promjene u gradu Banjaluci a istovremeno ima Gavranovića, Račića i slične u izbornom štabu. Ne ide mu u prilog ni to što je politički luzer koji iza sebe nema ni jedne kvalitetne odluke. U svakom slučaju, bolji izbor od Gavranovića, Ilića i slične bagre. Ali jedno je očekivati i od Radojičića i Amidžića, DA PUSTE BRADU!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

Da je Cavke iskisan political nebi one glupostidi sa referrndumom nakon godinu dana poslije izbora pokazao kolko on kasni sa trendim u svakom pogledu.Covjek proslosti , beskompromisan,I takav nemoze voditi Banjaluku.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ne nego Banjaluku treba da vodi politička kukavica i manipulator. Pobijedi li Igor, nažalost Banjalukom će nastaviti da vladaju kriminalci.
U SNSD-u je bilo samo pitanje kako će kriminalci upravljati Banjalukom. Ilić-direktno, Radojičić-posredno!
Naravno tu je Račić da to kruniše korupcijom i svi sretni i zadovoljni.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by julija »

neozbiljan wrote:Ne nego Banjaluku treba da vodi politička kukavica i manipulator. Pobijedi li Igor, nažalost Banjalukom će nastaviti da vladaju kriminalci.
:smt023
Bitka koju ce presuditi glasovi polit.neopredeljenih i ljudi koji retko izlaze.. u korist BL i Cavica.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Bitka koju ce presuditi Dodik :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

СзП, да ли то уопште постоји у БЛ?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply