Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Нинал, послушај ово

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Obraz opstine

Post by mili »

Sad je neko tuzibaba zato sto nije htio cutanjem da bude saučesnik u najgnusnijim radnjama koje normalan ljudski um ne moze da pojmi. Zato nam i jeste ovako jer imamo dosta licemjerja a malo ljudskosti i pravicnosti.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

blek_stena wrote: Jedno je sigurno, propali su sve vaše vizije o podršci PDPa vašem načelniku, , raspuštanja odbora, i svi vaši ostali nebulozni planovi odoše u nepovrat. Pretvorili ste se u gubitnike, jer ne mogu Kondić, Božo, braća Daltnon, donijeti Siniši ono što mu je mogao donijeti PDP. Možda to ne bi bilo mnogo, ali taman toliko da bude dovoljno. Žunić vas je polomio kao kosčice i tu vaš nenarodnu politiku prodaja svega i svačega do kraja razobličio i ukazao na njenu pravu prirodu.

I dalje tvrdiš da PDP neće podržati Sinišu a da će na njegovom čelu ostati Žunić?? :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

O Ninal, botiću, sad kad ti kažu da je Glas Srpske pisao o tome, onda su ti rekli da to nije istina, i da je čista istina to što ti kažem, a to je da Tomaš nije nepristojan kao taj tvoj TUŽIBABA. U najkraćem, kad su ti rekli da je pisao Glas, odmah su ti trebali reći da si slagao, elem, isto tako kao što je taj tvoj POTKAZIVAČ slagao mene u mojoj kući pred ljudima prije četiri godine, kad smo pričali o tome kako treba biti dobar načelnik. Osim toga, taj tvoj POTKAZIVAČ umisliio da je narodna majka, da on treba rješavati stvari koje ne razumije i i o kojima ne zna okolnosti, a na drugoj strani ima preko 30 Prnjavorčana kojiima se ne zna trag, pa on ne smije od Bakira pitati ko ih je likvidirao i gdje su im danas tijela. Taj TUŽIBBA poziva tužilaštvo da procesuira Žunića, a ne poziva tužilaštvo za stradanja naših Prnjavorčana, niti prnjavorske funkcionere da to istraže. Čak nije htio da ti udruženju Bore Peulića ni 5 hiljada koje je tražio iz budžeta, da bi se nastavilo traženje nesretnih ljudi. Za malo vlasti i za novi mandat, dao bi strancima i Bakiru zadnjicu, da izvineš. Fuj!

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

Zunce, jel tijesto od domaceg brasna ili kupujete neko posebno? Samo naprijed Brano, jedva cekam da vidim koliko si jak i da napokon odes kucici svojoj za svoj fb...

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Obraz opstine

Post by svjedok.saradnik32 »

Нинал стварно морам да те исправим и први пут се сложим са Блеком није Томаш рекао да је Жунић говно, него је Жунић рекао да је Томаш говно!!! Једино ако ти немаш нешто друго, гдје је обрнуто!!!
http://www.glassrpske.com/drustvo/panor ... 57868.html
Žunić vrijeđao načelnika
Žunić vrijeđao načelnika 17.05.2011 22:00 | Brane Radulović
PRNjAVOR - Predsjednik Skupštine opštine Prnjavor Brano Žunić obratio se u ponedjeljak uveče, u nastavku sjednice lokalnog parlamenta, načelniku opštine Darku Tomašu nepristojnim i uvredljivim riječima.



- Nije to prvi put da me Žunić vrijeđa, pokušavajući i na taj način da me potcijeni, ospori moju funkciju i nastojanja da profesionalno obavljam posao. Razna podmetanja, ogovaranja i nečisti udarci postali su dio njegovog stila ponašanja - rekao je Tomaš.

Žunić nije imao opravdanja za uvredu koju je uputio načelniku.

- Svjestan sam da sam pretjerao sa takvim obraćanjem načelniku, ali bi i on morao da pokaže malo više poštovanja prema meni, jer sam, ako ništa drugo, stariji od njega petnaestak godina - izjavio je Žunić "Glasu Srpske" poslije ovog ispada.

Na račun, kako kažu, često bahatih nastupa Žunića na sjednicama, ozbiljne primjedbe imaju i odbornici SNSD-a.

- Žunić se ponaša kao da je privatizovao Skupštinu. Funkcija predsjednika ne daje mu za pravo da vrijeđa sve odreda, odnosno svakoga ko ne misli kao on. Sada vidimo da to nije moglo dugo da traje, jer ih napuštaju odbornici koji više ne prihvataju takav stil rada - ističe šef Kluba odbornika SNSD-a Željko Simić.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

O Botići, odmah sam vam rekao da lažete. Tomaš nije vrijedjao Žunića. A iz ovog vašeg teksta se vidi da su u pitanju nepristojne riječi, i to po izjavi samo JEDNE OD suprostavljenih strana u skupštini. A kad su u pitanju suprostavljene strane u skupštni, naravno da neće hvaliti jedna drugu. (taman posla da je Lidija rekla medijima da uzmu izjavu od Žunića) Prema tome, botići, pucate u prazno. Još kad uzmete da je ovaj tekst pisao Brane Radulović, koji je dobijao novac iz budžeta,( 3000 hiljade za pomoć) a Lidija osmišljavala te obračune, kao što ih i danas osmišljava, onda je jasno da tu od profesionalizma nema ništa. Ovaj tekst ne daje odgovor na to kako, kome, zbog čega, kakve su riječi, i to dovoljno govor o čistoj zloupotrebi medija. Znači, botići, ovi prije vas iz SNSDa su ovako radili, poslije njih ste vi nastavili. Vidjeli ste šta je bilo sa SNSDom, nemojte se ni vi nadati ništa boljem, jer ništa niste naučili iz prošlosti, još ste postali mnogo gori. Dovoljno govori o pristrasnosti novinara koji ne može ni da sakrije svoju naklonost vladajućim i onima koji im daju pare jeste sledeća činjenica. Novinar ne kaže da je " predsjednik skupštine vrijedjao načelnika" već kaže Žunić, a za Tomaša kaže "načelnik". Valjda su funkcije te kojima se treba oslovljavati, ako se oslovljava sa imenima, onda opet trebaju biti u istom položaju. E botići, tako vam je bilo nekad, danas je još i gore. E zato sam ja ovdje iks puta rekao da su ovi veliki slični po načinu kako vladaju, kao jaje jajetu. Kad kažem da je gore, sjetite se kako je ova vaša TUŽIBABA govorila ljudima u skupštini da su imbecili, da imaju ograničen stepen inteligencije, davala izjave o drugima da su šizofreni, da će drugima polomiti kosti (Šikaniću) itd. Botići, čisto mi vas je žao u vašoj nemoći, tako ste mali Ja se iskreno nadam, kad dodje Stanikica na obećano joj mjesto u opštini, da će se malo reda uvesti, valjda je ona pametnija za nijansu od ovog njenog pastirića, koji se malo udebljao od kad ne trći za ovčicama.

http://prnjavor.ba/images/Doc/slgl/2012/br.%2025.pdf

Usput, pastiriću, ovdje pogledaj na stranici 11, listu Naš zavičaj, kako su se nagradjivale usluge novinara,koji su se za nečiji interes obračunavali sa političkim protivnicima. Isto kao i danas. Jedina razlika što Tomaš ipak nije sam sebi plaćao priznanja i nagrade. Kad nešto razmislim na kraju, malo vam je Žunić i rekao, obzirom kakvi ste. Šteta što narod ne zna za sve vaše gluposti, Žunić bi vam onda bio mila majka, šta bi vam narod. rekao kako dijelite pare. :lol: :smt005 :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

:D Svjedove sto ovo objavi u tom tekstu ima jedna katastrofalna greska. :)


17.05.2011 22:00 | Brane Radulović
PRNjAVOR - Predsjednik Skupštine opštine Prnjavor Brano Žunić obratio se u ponedjeljak uveče, u nastavku sjednice lokalnog parlamenta, načelniku opštine Darku Tomašu nepristojnim i uvredljivim riječima.

Odbornici opozicionog SNSD-a tražili su da se Žunić, koji je inače član SDS-a, izvini načelniku, ali je on to odbio.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

АА свашта :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Obraz opstine

Post by Ninal »

Ko je pominjao kvalitet pisanije tog B.R meni je totalna nepoznanica. Vi u Prnjavoru imate srecu pa imate jednu ljudsku gromadu i novinarsku ikonu g-dina Ninka Djurica. On je jedini pravi prozor u buducnost koji svaki put na jedan originalan nacin prezentuje Prnjavor i nacelnika Gatarica. Da je u svakom gradu po jedan Ninko, RS bi cvjetala a investicije bi dolazile same, jer taj covek samo na pravi i narodu poznatom jeziku opisuje sve vrline i uspijehe nacelnika Gatarica.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

E jest vala i to balkonski prozor,samo su mu roletne spustene. :smt005 Jadan je onaj ko kroz njega viri u svijet. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Obraz opstine

Post by mili »

E jest vala i neki prozor. Ne daj Bože da nas taj bilo gdje predstavlja, a pogotovo Sinišu. Neko ko piskara za časopise, ne daj Bože, kao da Siniša ne može sebe na adekvatan način sam da predstavi. A ako će ga neko i predsatvljati postoje mnogo kompetentnije osobe.
A i uopšte šta novinari sebi daju za pravo to je strašno.
A ovo kao da je NĐ sam o sebi pisao :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 jer ne znam ko bi još u Prnjavoru imao takvo mišljenje o njemu.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

:smt006 :smt006 :smt006

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

KAMIKAZA wrote:
Odbornici opozicionog SNSD-a tražili su da se Žunić, koji je inače član SDS-a, izvini načelniku, ali je on to odbio.
:roll: :roll: :roll: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Ninal wrote:Ko je pominjao kvalitet pisanije tog B.R meni je totalna nepoznanica. Vi u Prnjavoru imate srecu pa imate jednu ljudsku gromadu i novinarsku ikonu g-dina Ninka Djurica. On je jedini pravi prozor u buducnost koji svaki put na jedan originalan nacin prezentuje Prnjavor i nacelnika Gatarica. Da je u svakom gradu po jedan Ninko, RS bi cvjetala a investicije bi dolazile same, jer taj covek samo na pravi i narodu poznatom jeziku opisuje sve vrline i uspijehe nacelnika Gatarica.
Нинко је цар краљ црне хронике и ту му треба скинути капу. А са начелником баш и није у тако добрим односима. Мало фалило да се потуку на оном састану у City-у, када је начелник организовао доручак са новинарима.

А ево мени лично начелник рекао, да је Нинко више мој него његов :D

Имам два свједока ако треба, били са нама :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

vrsta8472 wrote:
Нинко је цар краљ црне хронике и ту му треба скинути капу.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Obraz opstine

Post by Zar »

Ninko je ped*ercina i nikakav novinar. Ne vjerujem mu bas nista, pa mi dodje snijesno da postoji narod koji hvali tu budalu.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Ало шта је са вама СДС-овцима. Па зар вам Нинко није био уредник Тврђаве?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

vrsta8472 wrote:Ало шта је са вама СДС-овцима. Па зар вам Нинко није био уредник Тврђаве?
Pitaj svog drugara Zunu...nerazdvojni su :smt005 :smt005 :smt005 Ninko mu je savjetnik.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Evo da sada ne brljamo po temi nacelnik,ja cu ovdje da prenesem ono sto ste svi vidjeli,pa da malo prokomentiramo. :)


http://www.prnjavor.info/resena-enigma- ... ncerogena/

Moje pitanje je dali je ikada smisljena bolja i brza laz od ove,ja mislim da je ovo rekord,od jednom moze to sve da se ispita i u Banja Luci,a do juce je moralo i moglo samo u srbiji ili kod onih sto su i bacili,pa kazu da do sada nema nikakvih podataka o nekakvim mjerenjima,a nama ih serviraju godinama,pa kaze da su nasli djelove bombi koje su eksplodirale u vodi,a nama godinama pricali kako nisu opasne one koje su ostale citave kao u nasem slucaju,ali bi bilo opasno da su eksplodirale..............E i naj crnje u ovome svemu je to sto je i neki ronilac rekao da je nasao djelice bombe u mulju,za koji su nam govorili da je na mjestima i do 30 metara dubok i da je jezero zamuljeno,zamislite udje covjek sa klipom malo proceprka i nadje djelove bombe,kao da je to Titanik pa samo se zagnjuris i vidis ga.ZA DVADESET GODINA je se nivo mulje popeo za bar 1 metar,kazem bar,jer je i vise,a oni nisu imali ni orjentire gdje su bombe,i sad oni udju procunjaju i nadju sta mi trazimo da vidimo,kako se kaze nije mi tesko sto me lazete, nego mi je tesko sto znam da lazete.

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

А рецимо да је вода била радиоактивна ових 20 година, ко би одговарао?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Vjerovatno Radovan Karadzic ,on je inace kriv za sve sto je zapad zasrao u poslednjih 30 godina.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

Postavlja se logično pitanje, ako je Institut za javno zdravstvo Reublike Srpske izvršio istraživanja i mjerenja vezano za jezero u Drenovi, zašto voda nije za piće već više od 15 godina, a nerijetko nije čak ni za tehničku upotrebu.
Lično sam vršila ispitivanja i mjerenja kvaliteta vode u gradskom vodovodu i došla do poražavajući podataka
Voda do 50 pipiema je za piće,a u nekim zonama grada (uglavnom nižim)voda iz gradske mreže prelazi i 600 pipiema
Dakle zagađenost vode u gradskoj mreži prelazi dest puta dozvoljenu granicu u pipiemima, a posebno je problematično što se na biološku neispravnost koristi prekomjerni hlor koji spada u bojne otrove i za biološko čišćenje vode još se koristi u zemljama trećeg svijeta ,dok je u zapdnim zemljam zabranjen za tu upotrebu.
Ove priče o pitkoj vodi u Prnjvoru su jeftino dnevno političke fore,jer je gradska vodovodna mreža u katastrofalnom stanju, posbno kad su u pitanju azbestne cijevi, koje su kao takve davno zabranjene i izbačene iz upotrebe.
Pitanje vodosnabdjevanja pitkom vodom u Prnjvoru je davno prestalo biti političko, već ono postalo prvorazredno bezbjedonosno pitanje po zdravlje građana.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Cilj ovog cijelog palamudjenja je da se ne pokrece pred izbore tako veliko pitanje,jer ce neko morati obecati bar nesto,vadjenje ispitivanje ili bilo sta drugo,a to obavezuje,lakse je ovako ,mi gradimo puteve,pomazu malo katranom i urlaju pola godine u mikrofon,a onda sve zatalasa pa kad ides (cak i u Strbce) moras da budes kaskader da bi prezivio,svaki predizborni put je lako vidljiv,kad bi ga ofarbali u plavo bio bi kao more pred buru,a na nekima su krateri da ljudi ne smiju kravu da prevedu.Za razliku od starih puteva koje je radila ona bivsa drzava,a koji i danas drze super ,ovi danas su mizerija,a kostaju desetak puta vise.Odo ja daleko,znaci putevi su maska,voda je maska,nju radimo desetinama godina i nista,ona drzava najasila kroz potok u proljece i izbila u zimu na Cer,a ovima treba vise vremena da zamjenu cijev nego onima da naprave vodovod,ali to je dobra maska za politiku...Zasto se u nas podje pricati o poslu,uradjenom ili onom koji ce se uraditi,samo oko izbora ,evo nacelnik sada samo nesto otvara,Dodik kaze da ce za mjesec da otvori Auto put,ovaj otvara ono,onaj nesto drugo,a mi...mi se veselimo kad imamo konzervu da otvorimo,ili jos kad uz nju ima i pivo za otvaranje onda je sve super.Svi nesto otvaraju pred izbore cak i ovi lopovi navalili,otvorise Leburicev market,niko nista ne radi 2 godine pa navale za republicke pa opet se umire pa navale za lokalne...Sve same lagare....obecavaju samo ono sto im niko ne moze dokazati da nisu radili,put kad obecas i napravis 300 metara narodu mozesa da ga uz slike sa svih strana,prodas pod 300 kilometara,vodovod isto tako,napumpaj drustvenu imovinu sa izmisljenim vrijednostima i ti si car,a kad vidim za kakvim stolom i na kakvoj stolici sjede sluzbenici najezim se,a ona u statistici stoji kao luksuzna fotelja itd...Obecajte nam kanalizaciju,obecajte da ce jednog dana da se sredi saht kod trznice i kod robne kuce,navukoste asvalt a ne zamjeniste cijevi pa i dalje pliva......Ma necu vise da se nerviram odo na godisnji odmor,pa da i ja nesto otvorim,ako bude kalauz funkcionirao. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Obraz opstine

Post by Vladan »

Bravo Kamikaza samo ovaj put, bar što se tiče Prnjavora, nisu ni radili ništa nakon republičkih izbora, osim ako se ne računa to što su prodali zemlju kod Muzičke škole i Crvenog krsta i pokušavali da protestvuju u parku u BL. Ostalo nula bodova, ništa, prazna puška. Nije da oni ne bi radili ali nisu dobili kredit koji su htjeli. Čekaj! Zar kod nas nije pravilo da se samo SNSD zadužuje, SDS nikako, oni to ne rade, ni u Doboju, ni u Bijeljini, ni u Istočnom Sarajevu, nigdje, oni sve rade bez kredita, samo prvo pokupe pare od građana (kao npr. za vodu koja samo što nije, evo je nadire, projekat vodosnabdijevanja uspješno završen) a završiće nakad kad dobiju kredit. Zaboravio sam da su ove godine proslavili slavu, sigurno su zato svinje samoinicijativno zapalile sušnicu kod Lebure - prepale se da i one ne prodju kao njihova braća koja ulud izginuše na trpezi u Boriku od strane prasećih odreda za eliminaciju pečenja.

Post Reply