Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Iris wrote:Zmijo, na tvom mjestu bih se bar zacrvenjala, jer tvoj postupak zaista mnogo toga govori o osobi koja stoji iza, ali nažalost nista lijepo.
Prvo sebe izanaliziraj i pogledaj Iris, ponašaš se kao da ti je mjesečnica traje cijelog mjeseca.Ne mogu mene takve koze poput tebe uvrijediti i omalovažiti,a ni kozojebi tvoja ''braća'' ne mogu mi ništa.Lijep pozdrav od Zmije ! :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Stvarno kulturno, nema sta! :smt005 :smt005 :smt005
Samo zaboravljaš da svojim nastupom govoriš samo o sebi i bas si se predstavila u pravom svjetlu.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Samo ti uzvraćam istom mjerom, nisam ti ja Vrsta i njemu slični,sa ciganima ciganski, a sa gospdom gospodski
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Hristos Vaskrse!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ваистину Христос Васкрсе, радост донесе!
Image

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Iris wrote:Hristos Vaskrse!
Najbolji načelniče!!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Večeras je bila privilegija biti u Prnjavoru. Predivno društvo i koncert Riblje Čorbe. Hvala našem načelniku!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nesto mi je ta vasa Riblja Corba posna,da je bila na veliki Petak ja bi vas i razumio,ovako je trebalo nesto masnije. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Da nam nije našeg načelnika,svirali bi ovi sa šargijm, i umjesto Riblje čorbe bili bi Mara i Lole,što je bliže našem blentalitetu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kamikaza, to si stvarno dobro rekao, jer Siniši se ovdje upravo samo i prigovara na sličan način radi nekakvih gluposti, jer nemaju mu šta ozbiljno prigovoriti pa onda nadju takve nekakve gluposti.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Koncert je bio lijep, šteta samo što načelnik nije dobio aplauz, nego naprotiv čak i zvižduke, i kad bi još znali koliko smo to platili iz budžeta, onda ćemo imati kompletniju sliku o svemu. Inače, sramota je kako nas ovi botići ponižavaju, jer ispade da nikada nije bilo nekih koncerata u Prnjavoru, a evo sad nam se pojavio vođa u ovom mandatu, i ona nam je priuštio te trenutke zadovoljstva. Čak smo toliko glupi, da to nismo znali uraditi našim parama, već je eto to on uradio za nas. :smt006

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Blek, svi koji su bili na koncertu znaju da lažeš da načelnik nije dobio aplauz. Već ti igraš na kartu pokušati zamazati oči onima koji nisu bili a čitaju ovaj forum.
NAČELNIK JE DOBIO GROMOGLASAN APLAUZ!!!!!!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Jeste dobio, ali kad bi se zajebavali. Nemoj da ti opisujem kako je tačno bilo. A još "gromoglasan", to je tek posebna smijurija. Još ćeš reći da je i bolje pjevao od Bore. :lol: :lol: :lol:

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Baš bih voljela da mi opišeš da vidim kako bi to zvučalo jer očigledno ti nisi ni bio.

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

ja sam bio na koncertu bilo je odlično,dvorana puna ,pohvale za organizatore :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Концерт велика ствар. Сваке године је и о њему се прича највише један дан и заборави се одмах.

Да је среће и памети па да се тај концерт укине, а да се те паре потроше на паметније ствари типа социјалних случајева или неко опште добро за друштвену заједницу.

Хљеба и игара, никад доста
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ponovo ista priča, Vrsta. Da nije održan ti bi rekao kako je to ružno ne obilježiti Vaskrs i koncertom kako je uvijek i bilo. Dakle, ponovo stara priča o magarcu, djedu i unuku. Ali zaboravljaš, Vrsta da načelnik nije tu da udovoljava tvojim bolesnim hirovima i ljubomori već da radi za dobro svih gradjana.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

I ti Vrsta, ni sam ne znaš šta bi u tom svom napadu ljubomore do bijesa. Kad je dozvoljeno da se radi kritikovao si, kad je održan koncert onda kažeš "samo hljeba i igara". A još mi nisi odgovorio kako bi život funkcionisao kad bi bilo po tvome, onako kako si rekao "ako je praznik onda je praznik svima i tačka". Najjači si sa tim "i tačka" to bas govori kako bi ti funkcionisao, ne daj Bože kad bi bio na nekoj poziciji i o nečemu odlučivao.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Načelnik bi trebao da radi za dobro svih građana, medjutim to i jeste veliki problem, što on ne radi ono što bi trebao za gradjane. On radi isključivo za sebe, a to prilično dobro znamo, jer sve što je radio, proizašlo je u neku aferu, poslije toga. On jeste najnačelnik kako ga je proglasio onaj Evropski pokret, koji je Mladića nazvao psihopatom, pa time i sve nas ponizio koji smo išli za psihopatom, ali po ocjeni dobrog dijela gradjana, on je čovjek sa najviše afera u Prnjavoru. Ništa mu nije čisto. Od veterinarske, savjetnice Nikoline iz Laktaša, prodaja zemljišta, apoteke, stanova, kupovine prostora za C. krst, ovo što je policija otkrila što su radili Žuniću, itd. Evo, nije dovoljno što prave ove afere, već su počeli unutar stranke da prave probleme, jer je Siniša uhvatio pastirića da prisvaja novce od funkcionera koji svaki mjesec ostavljaju novac kroz članarinu i naknadu za obavljanje funkcije. Pastirić se izvukao, jer je zaprijetio da će i on reći kako je Siniša trošio stranačke pare. Tako da tamo svi maunaju, pitanje je samo ko više, a ko manje. Jedno je sigurno, da načelnik pun afera kao brod, jedino ne znam, jel on to sve iz svoje glave uradio, ili je Damir bio taj koji mu je saradnik pod brojeme jedan, koji ga o svemu savjetuje, pa je sve ovako ispalo. :D

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Blek, ti imaš pravo na svoje mišljenje, odnosno mišljenje tvog drugara i ono je takvo kakvo je. Moja mišljenje o osobi koja stoji iza tvog pseudonima ne bi volio ni da sanjaš ali koga to zanima!? Nikoga! To je moje mišljenje. E tako stanovnici opštine na sreću imaju glavu i mozak te i mišljenje i o tvom drugaru i njegovom političkom angažmanu i potezima, a i o načelniku kao osobi i onome što je on uradio.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kod osobe koja se bavi politikom najbitnije je vidjeti koliko je ta osoba profesionalno ostvarena. A ako Sinisa nije profesionalno ostvaren, onda ne znam ko jeste u Prnjavoru. U svojoj profesiji je postigao maksimum. Sport mu dodje onako usput, nije ni morao, ali i tu je postigao maksimum. Ostvaren je i kompletan kao ličnost što se ne bi moglo reći za dosta tih "političara" u Prnjavoru. Ima ih mnogo kojima je ta "politika" sve i jedino u životu, samo kroz nju i preko nje ostvarivali su ciljeve, od posla pozicija pa nadalje.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Prijatelji, nadam se da vam je Vaskrs bio jako lijep i da ste ga proslavili sa svojim najmilijim! Ja moram da istaknem da su ove manifestacije bile odlicne, od nastupa u Domu Kulture pa dao koncerta Riblje Corbe. U duhu pravoslavlja. Dvorana je bila puna, aplauzi su se culi do Pet Lampi, i sto je najvaznije da su gradjani zadovoljni i sto mogu da i javno pohvalim rad nacelnika Gatarica i da se zahvlim. Iz godine u godinu si bolji i bolji. Svaka cast! :smt006

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Iris wrote:Vrsta da načelnik nije tu da udovoljava tvojim bolesnim hirovima i ljubomori već da radi za dobro svih gradjana.
Podrzavam 100% . Samo sto i pored Vraste imaju jos dva - tri lika koja pokusavaju da mrdaju, ali dzaba. Odlican koncert, Bora je legenda! :smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

vrsta8472 wrote:Концерт велика ствар. Сваке године је и о њему се прича највише један дан и заборави се одмах.

Да је среће и памети па да се тај концерт укине, а да се те паре потроше на паметније ствари типа социјалних случајева или неко опште добро за друштвену заједницу.
Slažem se da je koncert već ustaljena manifestacija i da ne treba mnogo polemisati na tu temu.

Tih par hiljada koliko se uloži u koncert ne bi mnogo pomoglo i riješilo sve probleme socijalnih kategorija, a ovako imamo jednu lijepu manifestaciju po kojoj Prnjavor već postaje prepoznatljiv. Znam da mnogo ljudi iz okolnih opština dođe u Prnjavor samo zbog koncerta.

Jedna odlična manifestacija koja već ima tradiciju i trebamo ju održati. Kompletan program za Uskrs!
Koncert se održavao za vrijeme i jedne i druge vlasti i ko na osnovu koncerta pokušava dobiti neke poene ili pljuvati druge taj ima problem u glavi!
Jedina moja zamjerka svima koji organizuju koncert godinama unazad je što niko nije doveo narodnjaka jer nismo mi toliko urbana sredina da samo zabavnjake i rokere slušamo. :smt005 :smt005

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Iris, hiljade ljudi je završilo određene škole i radi svoj posao, sasvim normalno. Kad je već riječ o veterinarskoj djelatnosti načelnika, onda ću ti reći da su i prije njega u Prnjavoru čuveni bili kao stručnjaci koji su gradili i izgradjivali, pokojni Oljo Krivinskij, doktor Žgela,( ne znam da li je živ) i još po neki drugi. Pa niko nije od njihove stručnosti pravio spektakl. Ima i u drugim oblastima, onih koji sasvim normalno rade svoj posao, Medjutim, moje je mišljenje, za sve osobe koje ti nazivaš profesionalno ostvarenim, za mene je prvo to da su oni to stekli prije svega radi nečega svog ličnog, a ne radi koristi moje ili nečije druge. Hoću reći, prvo su razmišljali da oni imaju dobru platu, nekakv status, nekakvo zvanje i slično, Dakle, te profesionalno ostvarene osobe su to prvo radili radi svoje koristi, a nikako radi tuđe, što nije ništa nenormalno. Meni nije mjera, to što je Siniša dobar sportista, da je automatski i odličan domaćin ove opštine. To je za mene sasvim različito i mogu to potkrijepiti sa mnogo činjenica. Čak mislim, da nije nikakav političar, a pogotovo domaćin. Osim toga, zavisi, kako gledamo na ostvarenu ličnost. Možda je to onaj, ko ima miran porodični život, ima djecu, lijepo vaspitan, ne pravi gluposti, drži se dosledno svojih običaja, porodičnih i narodnih, sve što ima stekao je svojim radom, vozi svoje auto, napravio kuću svojim trudom, ne peruša tuđe, ne uzima ono što ga ne pripada i slično. Koliko ja znam, po božijim zapovijestima, nema nigdje napisano"profesionalno se ostvari" već sasvim nešto drugo. Tito je bio bravar, Regan u Americi glumac, nisu to neka jaka ostvarenja po tvojim mjerilima, ali se ne mogu uporediti njihovi rezultati sa mnogim "ostvarenim i dobrim sportistima". Mnogo ima ljudi koji se uklapaju u ovu moju viziju, niti im je važna bilo kakva politika, javnost i gluposti vezane za javni život. Vidim da ti ideš samo na profesionalno ostvarenje. Zaključujem da ti koja godina neke škole više, u odnosu na druge, daje tvoje takvo viđenje, ostalo ne spominješ. Ali ne bitno, sve su to stavovi, i moji i tvoji, nemoj mi samo hvaliti ono što nije odbranjivo, i nismo mi koji pratimo javni život godinama, junci ili ovčice,( koje ganja onaj pastirić), da ne znamo, da je Siniša imao podršku 4 do 5 stranaka u nekom vremenu i postao načelnik. Ako misliš, da nisam u pravu, neka onda tvoj favorit, koji je profesionalno ostvaren, izadje sam na izbore, ne bitno ko ga podržava, pa neka onda uzme načelničku poziciju. Malo morgen, neće, niti smije, već se grčevito bori da potpiše sporazum sa Kurtom i Murtom. Što mu treba tudja podrška, ako je "najnačelnik" zatim "najmenadžer" i sve naj naj. ( za vas svetac koji je malte ne sišao s neba) Ostalo ne bi komentarisao, izuzev, da iz medju mog drugara i tvog načelnika, biram naravno drugara, jer me nije razočarao, a ovaj tvoj me lagao u sopstvenoj kući pred 100 ljudi. :smt005 :smt006

Locked