Sta mislis o...

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Салцн
Није тол'ко глуп кол'ко се хвали! :lol: Шалим се, наравно, баш зато што ми се чини да он разумије шалу. Велики шалџија. "Ти си, видим, момак на свом мјесту..." :) . Легенда. И ДЕЛИЈА, што је најважније. :wink:
Замало да заборавим, поставио много одличних тема.
Живјели!!!

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Post by drlonc »

Nektar...
Medju rijetkima je ciji mi stil bas "lezi" i ciji post rado citam, bez obzira na temu.
Nije stvar u tome da isto mislimo - to ne bi ni valjalo. I like pristup, nacin razmisljanja, doskocice...
Svakako tip sa kojim bih uvijek volio cavrljati i popiti kafu. Ili nickname...
Doduse - ima i ogromnu manu! Navija za one iz rupe...
Boze moj, niko nije savrsen...
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

drlonc.............upravo sam malo pročitao par postova koje je momak napisao,pošto ga rijetko zaslijedim na forumu.Moram reći da se vidi da je momak načitan,nije glup i ne piše neke glupe komentare.Posebno se mi dopada vidim da mnogo prati sport.
Dakle sve super za drlonca,naj iskrenije!
Image

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Mr X

Hmm, sta reci za njega? Na pocetku me pomalo iritirao sa svojim postovima, narocito na podforumu Ljubav, zato sto ne volim izlive emocija...narocito ne kod muskaraca! No, to je njegova licna stvar sto nije igralo nikakvu ulogu u formiranju mog pozitivnog misljenja o njemu! Ako je njemu tako dobro, meni je jos bolje! Sve najbolje!
Pozdravicic... ;)
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

weterinarka-problemi sa noktima i autom..cini mi se :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

bosanac
Posts: 112
Joined: 13.05.2007. 14:01

Post by bosanac »

rege - mnogo toga u jedno covjeku
PZITIVNOG naravno
edukovan ambiciozan .
sto je najbitnije iskren do kosti !!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Босанац

Један од млађих чланова форума. Из досад написаног може се стећи дојам да или не воли улазити у конфликте или се увлачи осталим чалновима форума. Временом ће показати своје право лице.
Генерално немам замјерки.
Свиђа ми се што понекад слуша бенд Metallicа, што сам некада давно и сам слушао.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Medeno pile
Posts: 50
Joined: 30.05.2007. 20:54
Location: AUSTRIA
Contact:

Post by Medeno pile »

Ne sudjelujem mnogo na ovom forumu,jer nemam mnogo vremena,tako da ni ne poznajem skoro nikog odavde,ali cu ipak reci da o svakom mislim sve naj bolje.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Medeno pile: MOZE DA SE SERVIRA NA VISE NACINA ; A NAJBOLJE SMEKA U KAJMAKU I NA MLADOM KROMPIRU; OSIM TOGA MOZE DA SE POHUJE ;DINSTA NA LUKU; KUHA U KUPUSU ITD. :lol:
SAD OZBILJNO PILE JE SUPER ; SAMO MI DJELUJE ZA TAKO MLADU OSOBU MALO PREOZBILJNA; :D ILI SE MENI SAMO CINI !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Šta čovjek da kaže za KAMIKAZU???Lik koji je jedinstven i koji je oduševio sve forumaše...lik koji *ebe malo sadašnju vlast,ali se bori kao LAV i ja ga potpuno podržavam u toj borbi! Kami super si,samo tako nastavi...
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Mr X

Osoba koja provodi mnogo vremena na forumu, i koja je puna razumjevanja, tolerancije i ljubavi barem po postovima.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

VRSTA8472 Momka sam upoznao lično i mogu samo reći sve naj,naj o njemu.Čovjek je visoko intaligentan,pametan,kulturan,ma svaka pozitivna stvar ide u njegovu korist.
Evo samo jedan primjer: pošto sam vozio svoju majku na rengen kod njega i naravno i ona ga je upoznala i vidjela kako izgleda i kad smo sve završili i otišli,kaže meni mama: eeee koja li će biti sretnica koja ode njemu??Sve je sa tim rečeno.Vrsta iskreno ja ti se divim u svemu...
Image

Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

Šta reći...dlučajno nadjoh ovu temu, pa da i ja nešto kažem!

MR X...neznam šta bih rekla jer ga nepoznajem lično. Ovako mi se čini ok lik mada ima par postova koji mi nisu odgovarali ali nema veze.
Et, nešto više bih napisala ali... me biće vremena :lol:

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

SNEZA !!! Ja volim jednu Snjezu ... ovu ne poznajem i nisam pratio postove ali ako se po jutru dan poznaje ... O.K SI !!!

P.S. Bice malo monotono ako nastavimo sa ovolikim iz(pro)livima lijepih rijeci !!! Forumasi su poznati po kritickim stavovima ... izgubicemo identitet i svoje JA :!:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

Maksimus kralj prnjavora prvi nas gladijator ;) dobar gazda samo jos da naruci tocenjak i sve ce bude cool ;)

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Upravo razgovarao sa Hirurgom.Izgladili spor i neke zamjerke.U redu momak,mozak za računare.Možda malo naivan na neke stvari,ali još je mlad i vjerujem da će s vremenom sve uvidjeti.
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

hahahahhahahhahaha :lol: :lol: :lol: :smt017 :smt023 :smt023 :smt023 zelen jos ;)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Hirurg

Tip koji voli da mjenja nick-ove, i misli da zna o racunarima i XP-eu vise nego Bil Gejts, mozda i zna, ali to ne zna Bil :D

Brzo se naljuti a jos brze odljuti, i je*o Hepo kocku kakav je on...

Tip kojem sam bacio krec u oci, i koji je bio par mjeseci slijep zbog toga, ali mi je sve oprostio i sada smo ok :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Darijaa
Posts: 30
Joined: 03.07.2007. 21:53
Location: Banjaluka

Post by Darijaa »

jadan taj hirurg...jel vidi sada?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

DARIJAA
MENI NAJDRAZE IME ALI OVA; BAS OVAAAA; MENE ZEZA !!! :lol: NIJE LIJEPO STAROG CIKU ZAJEBAVATI !!! :D :wink:
ETOOO A INACE IAKO JE NAPISALA SAMO PAR POSTOVA; MOJE OCJENE SU POZITIVNE; VOLIM UMJERENO AGRESIVNE OSOBE KAO STO SU ONA I WETERINARKA :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Darijaa wrote:jadan taj hirurg...jel vidi sada?
Kako kad, zavisi od :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Uspio sam sacekati Vrstu. Pa sad kad ospem paljbu po njemu... Kad se sve sabere, dobar decko, ali ipak ne toliko koliko ga svi vi hvalite. Znam da cu ovim navuci bijes ostalih forumasa ali... Ima odredjene male greske u nekim shvatanjima vjere, zivota, ali jos je mlad i naucice :wink: ... No, kao sto rekoh, u stvari dobar covjek. :lol:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Еј Шеки, Шеки , тако ти Алаха... :lol:
Ima odredjene male greske u nekim shvatanjima vjere, zivota
Свако од нас има право на своје мишљење, али сматрам да си овдје у криву. Мислим да су ми Врстина схватања о вјери,животу прилично блиска, а себе не сматрам нити младим нити зеленим.
Камо пусте среће. :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Odredjene male... Jesam rekao da cu navuci bijes...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Sheki wrote:Odredjene male... Jesam rekao da cu navuci bijes...
Ма какав бијес ! ? :?

Ја само износим своје мишљење, и то сасвим мирно и сталожено.

Ведран је довољно велик :lol: ( преко 190 ) да се сам брани , не требам му ја.

Немој правити фрку тамо гдје је нема.

Мир брате, мир. :smt023
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Locked