Sta mislis o...

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Sta mislis o...

Post by Mr X »

Evo ovako?!Ovdje se većina nas ne poznaje lično,neki se i poznajemo,ali većina nas se "poznaje" samo preko ovog foruma.
Želim da napišete šta i kakvo mišljenje imate o osobi iznad Vas,znači o osobi koja se je upisala pred vama.Nadam se da se razumijemo,pošto sam ja prvi neka neko započne,znači njegovo lično mišljenje o meni,a ja ću već napisati o nekom.

Pa,krenimo,molim...
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Re: ŠTA MISLIŠ O ...

Post by salcn »

Mr X wrote:Evo ovako?!Ovdje se većina nas ne poznaje lično,neki se i poznajemo,ali većina nas se "poznaje" samo preko ovog foruma.
Želim da napišete šta i kakvo mišljenje imate o osobi iznad Vas,znači o osobi koja se je upisala pred vama.Nadam se da se razumijemo,pošto sam ja prvi neka neko započne,znači njegovo lično mišljenje o meni,a ja ću već napisati o nekom.

Pa,krenimo,molim...
Ovde ce biti RATA :lol:

Ova tema ce se brzo zakljucati :smt005

Ja cu sacekati da se situacija malo razvije :lol:
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Čekao sam da se bilo ko upiše i da napišem svoje...
Ovako: salcn jedna po duši 100 % dobra osoba,nije sklona nasilju i svađi,možda po nekad malo naivna,ali sve u dobrom smislu te naivnosti,mislim da je šaldžija i ocjenjujem da jako mnogo voli svoju familiju kad recimo idu svi zajedno da nabiraju jagode.To je to!
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Ovako!!!

Drugarice i drugovi :lol:

MR X je za mene jedna iskrana i dobra dusa.Ruku na srce stvarno mi je zadovoljstvo dopisivati se sa osobom kao sto je MR X.Najvise sto mi se svida je to sto vecinu svojih postova posvecuje svojoj kcerkici MIKICI,sto je za mene savim u redu,i ja to postujem i cijenim.iskrenost je za mene uvijek bila vazan faktor u mom zivotu.Da budem iskren za mene jedan od forumasa koje ja cijenim :wink:

Ziv i zdrav bio gdje god da se nalazio :!:
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

SAD JA SAD JAAAAAAAAA !!!!!!! :lol:
SALCN PRICA ZA SEBE ;POCEO JE SA NAPADIMA NA SVE I SVAKOGA ; DA BI NA KRAJU PRERASTAO U PERFEKTNOG FORUMASA SA PUNO VRLINA; KOJE POSTEPENO IZLAZE NA VIDJELO; SLAVA MU :D UPSSSSSSSSS PA ON JE JOS ZIV ;IZVINI DRUGAR :D STVARNO KO POGLEDA KAKO JE SALCN POCEO ; NIKAD NECE MOCI DA POVJERUJE DA JE TO ISTA ONA OSOBA OD NEKAD ;PRERASTAO SI U LEGENDUUUUU ;SAMO TAKO NAPRIJED !!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

KAMIKAZA :smt043
Definitivno jedan od najvecih likova na forumu (nista negativno) cijim postovima se najvise smijem (kao i svi ostali, vjerujem). Jedino sto nikako nece da mi ispuni zelju pa da napise onu pjesmicu o forumasima sto sam narucila! Ajd za moju dusu... :wink:
Nema potrebe govoriti suvise o njemu, dovoljno je samo da na spomen njegovog imena KAMIKAZA razvucem osmijeh! :mrgreen:
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Weterinarka
Ne treba puno citati da bi se moglo zakljuciti da je djevojka obrazovana,ima izgradjen stav,cini mi se da neam problema pisati o bilo kojoj temi.Cini mi se da voli zivot sto je po meni jedna vrlo kvalitetna osobina...stosta bi se dodalo tu nasarat al' nisam na svom compu pa me malo zeza tastaura.Jedino sto mi malo,ne mogu reci smeta vec pomalo smara je pretjerano forsiranje engleskog(ako se to uopste moze uzeti za neku manu)....pozzz

freedom
Posts: 183
Joined: 27.04.2007. 18:21
Location: ovdje sam.....

Post by freedom »

Kundacar. .
eh ovako ja ga poznajem, tj poznavala sam ga i prije foruma, ali sam mislila da je seronja, a ovako sam se uvjerila da je sasvim na mjestu. . .mnogo se trudi da zasoli, tj da nas malo nasmije, pise manje-vise iskreno, izgleda fenomenalno :wink:,cini mi se da se da lako obraditi, popustljiv je, postuje MLADJE , sto mi se DOJIMA :D ima neke svoje fazone, zivi svoj zivot, mislm da tek sada izlazi iz puberteta ali i to je za pohvalu :wink: . . . sve u svemu, za pricu je skroz uredu i po tom pitanju mi odgovara . . .
p.s.nadam se da se ne ljutis, nekada je lijepo i kad neko mladji dobaci po koji dobru za tebe!!
da i jos nesto, cure ga mogu lako imati , salim se. . veliki pozz
...DEJMT...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

freedom

Дјевојка без длаке на језику и мрље на души.
Само тако настави. :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Za aquariusa mogu samo da napišem koliko sam primijetio iz čitanja njegovih postova da je jedna jako načitana osoba i da nije glupa osoba.Sviđa mi se stil izražanja njegovih postova.

P.S. Slobodno napišite ono baš što mislite o nekom,pa nevažno što su to negativne stvari,jer zato je postavljena ova tema,a ljutnje ne smije biti,jer tema onda nema smisla.
Image

soni
Posts: 142
Joined: 10.03.2007. 18:00
Location: u osjetljivo pitanje

Post by soni »

Ups mislim da je mene zapala teska stvar,sta jos dodati o Mr. X,ne bi znao ko je ali iz dosadasnjih diskusija covjek je za 5, i jedan je od boljih autora dosadasnjih tema na koje sam rado ucestvovao.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kirk

Tip koji je ovaj forum drzao u zivotu, kada je bilo najgore vrijeme za forum (vrijeme kada su ga svi kritikovali, kako ne valja)

Delfin

Osoba bez koje ovaj sajt ne bi bio ono sto jeste :D


Bodo

Neko ko nas samo posmtara, tolike godine i nece da se ukljuci u diskusije :lol:


Pater

Osoba kojoj je nick trebao biti Poter, a ja se zeznuo u jednom slovu :D

Vojaerka

Defititivno, najzgodnija i najpametnija osoba na forumu :!:

Molim ostale da uvaze ovo moje skormno misljenje :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Terminator
Posts: 76
Joined: 06.04.2007. 21:41

Post by Terminator »

Uh ovde ima bas dosta dobrih ali i losih ljudi!Ne bih da pocinjem sada i da pravim frku!
Duvaj te ga!!!! :D

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Terminator...momak koji nestane i nema ga,a onda se odjednom pojavi.Šta da kažem?Koliko vidim iz njegovih postova,momak nije glup i čisto je u redu dječko,bar stičem tako mišljenje po pisanju postova.Vidim da nije zamjerljiv i da se bilo s'kim kačao,zato želim da kažem: drug sve naj bolje i samo tako nastavi!

P.S. Kao pojedinac možeš da daš više puta svoje mišljenje o našim članovima.Evo recimo ja ovo činim već treći put!
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Mr X ; STA DA KAZEM A DA GA NE UVRIJEDIMMMMMM ?!?!?!?! :lol: MA SALIM SEEEE COVA JE KO BJELI HLJEB SA MARMELADOM; :lol: MEKAN SLADAK AL ZNA NEKOME I DA PRISJEDNE !!! :D
DOBAR KOMUNIKATIVAN ;ITD. JEDNOSTAVNO POZITIVNA LICNOST U SVAKOM POGLEDU !!!
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

[quote="KAMIKAZA"]Mr X ; STA DA KAZEM A DA GA NE UVRIJEDIMMMMMM ?!?!?!?! :lol: MA SALIM SEEEE COVA JE KO BJELI HLJEB SA MARMELADOM; :lol: MEKAN SLADAK AL ZNA NEKOME I DA PRISJEDNE !!! :D
DOBAR KOMUNIKATIVAN ;ITD. JEDNOSTAVNO POZITIVNA LICNOST U SVAKOM POGLEDU !!!
[/quot

jednom sam imao nesuglasice sa njim,ali kad mi je poslao pp cova me odusevio.
zato mislim o mrx sve najnaj.... :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Hm...VASKO?!Moj drug koji se kako reče meni nešto zamjerio,ali posle smo izgladili spor.Za Vaska ću samo reći da tip obožava žene i da voli da jih juri,inače u redu momak,još uvijek jako mlad,možda trunkicu naivan,ali život je pred njim i s' godinama se steče bilo kakvo tj. životno iskustvo.
Veliki pozdrav za mog druga Vaska!
Image

bosanac
Posts: 112
Joined: 13.05.2007. 14:01

Post by bosanac »

hm,mr.X zanimljiva i veoma stabilna licnost
cini mi se dobre duse.
pedantan tacan i veoma precizan
nevoli gluposti
voli red rad i disciplinu

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

bosanac?!
Nemam pojma ko je ovaj lik, najvaznije da nisam imala nikakve konfliktne situacije tako da je sve ok! Nemam nista protiv njega, postovi koje pise uglavnom govore o njegovom stavu o konkretnoj temi!
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

WETERINARKA ZENA MOG ZIVOTAAAAA !!! :smt055 SKUPA CEMO DA NAPRAVIMO MALU FARMU MAJMUNA !!!! :lol:
EEEEEE SAD OZBILJNO ONA JEEEEE SUUUUPPPPPPEEEEEEEEERRRRRRRRRRR !!!!!! :wink: VOLIM DA CITAM NJENE POSTOVE JER IMAJU NESTO PRIKRIVENE DRSKOSTI U SEBI; KOJA JE SVOJSTVENA SAMO POSEBNIM ( LIJEPIM ) ZENAMA !!! :wink: ANTIGONA OVOG FORUMA !!!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

KAMIKAZA:
Nema potrebe da se ista pise,sve je jasno!!!

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

mara

pozdrav od top,kuz i milane i dragane dusanic heheheheheheheheh
lik
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

zacaria


Đevojka, za koju pitaju kada je vide na galeriji...koja je ona lijevo :D)))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

zacaria wrote:mara

pozdrav od top,kuz i milane i dragane dusanic heheheheheheheheh
lik
Odpozdrav macke :!: :wink:

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Maruska :lol:
Jedan od forumasa koje ja cijenim.Obozavam da citam njegove postove koji su pretezno saljivog tipa.Za mene pozitivna osoba :wink:
Samo napred :!:
Image

Locked