Opsti Izbori 2014

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

Meni je najviše zasmetalo u "Sulejmanu" što je narod govorio : -ona ruska vještica i Rustem (Hrvat -porijeklom) ubiše nevinog princa. :wink: a vrlo dobro (ko prati serijal) se zna ko i šta je Hurem porijeklom ;) :D

Zmile ajde malo da se igramo mačke i miša može i Rustema i Hurem mada ti ja nisam od tog posla ---ali na malim ekranima je sve dozvoljeno :wink: :P
Milorad Dodik izjavio: - stvaranjem kaolicije SDA stranke i opozicionh stranaka RS na državnom nivou u formiranju vlasti , SDA želi da izazove međusrpske sukobe u RS i destabilizaciju RS.
To što su bošnjačke stranke prije osam godina podržale Dodika kad je u skupštini RS imao dva poslanika da dođe na vlast, tad nije bilo izazivanja međusrpskih sukoba i destabilizacije tog entiteta.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

DA LI JE SADA
JASNO BOSIĆEVO
PROBOSANSTVO


Genijalna je sintagma Probosanski Bosić.
Ona objašnjava podaništvo jednog srpaskog političara na međunarodno priznatoj zemlji Bosni i Hercegovini,već na Bosni ,Bosancima i Bosanskoj varijanti te zemelje,skraćene za Srbae i Hrvate.
Kada je Šaćir Filandra,nakon predavanja Mladena Bosića na sarajevskom Fakultetu Političkih Nauka,ocijenio Mladena Bosića promoterom Probosanske Poitike,Ide Mladen, vodi Probosance,a ja to skuvao u Probosanksi Bosić,sklopilo se,nije mislio ono što ja mislim.Nije mislio na Bosnau i Hrecegovinu.Mislio je na Bosnu.Tu skraćenu ,tursku, muslimansku,Bošnjačku,sarajevsku Bosnu.Umjesto Bosne i Hercegovine.
Inače bi rekao da pozdravlja njegov iskorak prema bosansko hercegovačkoj politici.
Esensde je u javnosti jedno vrijeme koristio tu Probosnštinu Mladena Bosića.Ugalavnom Miload Dodik.Pošto je veći dio Esnsdeovaca,u javnosti,izgledao kao ovca jalovica.A i danas.Jedino Dodik nešto zbori.
Onda su se pojavili grmalji iz beogrdaskih agencija,agentura,za politički marketing,i za istraživanje javnog mnijenja,i saopštili da se ta Probosankska crta nije primila u javnosti.Narod to ne prepoznaje kao istinito.
Mudro rukovodstvo to je prihvatilo.Pjesnik se opet zajebo.
Mada je to bilo naivno.Ništa se u javnosti ne prima samo od sebe.Treba dans milion puta ponoviti jednu sintagmu.I opet će ujutro jedan od dvojice reći.Ne sjećam se.
Da li su Grmalji iz Agencije,namjerno štitili Probosnskog Bosića.
D ali je srpskoj javnosti sada jasno.
Jasno je.Samo se mnogi prave budale.Mnogi se pokrivaju daljom mržnjom prema Dodiku i Režimu.A mnogi glume Europljane & Intelektualce
U dupe ih PBJ.
Piše Rajkao Vasić na svom blogu danas.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Rajko Vasic,e jest u nas svako mjerilo za politicka zbivanja u PM,cim nekome reknu da mu nedaju onoliko koliko je on nocas usnio,on odma zajasi medije i podje da pise,naravno samo ono sto narod ili oni drugi koje je juce pljuvao zele da cuju.Bitno da se on opostenio za noc,valda je bas te noci prestao da sanja provizije,pa poceo da sanja o jadu i bjedi koja je zadesila nas narod.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Dodikov blizak saradnik Rajko Vasić nazvao poplavljene govnima, Vlada RS otkupljuje Vasićeve knjige

Piše: Slobodan Vasković


Rajko Vasić, alter ego Milorada Dodika, nazvao je poplavljene i postradale građane RS govnima.

Vasić je u ponedeljak, 19.05.2014., na svom blogu objavio tekst pod naslovom “Ne idu poplave na ljude već na izasraline”, iz kojeg je nedvosmisleno zaključiti da su za ovog Dodikovog bliskog saradnika poplavljeni ljudi, koji su ostali bez igdje ičega, najobičnija ****** (izasraline).

I ne samo poplavljeni, već i smrtno stradali i groblja i grobovi i ljudi u njima.

Vasić je Dodikov portparol, vjerni stenograf njegovih javno neizrečenih stavova, a njegov blog je sastavljen od stenograma Šefovih promišljanja.

Vasić je lani studente, koji su mirno demonstrirali u Banjaluci, nazvao kopiladima, a nakon što se javnost pobunila Dodik ga je navodno isključio iz Izvršnog odbora Glavnog odbora SNSD-a, ali ne i iz stranke.

Taj Dodikov postupak bio je šarena laža, jer je Vasić i dan danas jedna od ključnih poluga SNSD-a.

Nazvati poplavljene i postradale ljude “izasralinama”, užasan je čin, ali nije iznenađujući, jer aktuelna oligarhija se prema narodu i odnosi na taj način.

Da nije tako, drugačije bi se odnosili spram nastradalih i drugačije bi djelovali tokom potopa.

Koliko je Vasić uvažen u vladajućem aparatu Republike Srpske, svjedoči i činjenica da je Ministarstvo prosvjete i kulture početkom maja ove godine otkupilo njegove knjige “Tomanova igra sjenki” i “Cicvara i med” i uputilo ih u biblioteke ovog entiteta.

Vrli pisac koji postradale građane RS naziva govnima, a studente kopiladima, za Vladu RS zaslužio je da njegove škrabotine budu u biblioteci.
Ministarstvo prosvjete i kulture je, nakon šest godina, ponovo uvelo otkup knjiga. Imenovali su tročlanu komisiju, pozvali izdavače i naložili da komisija izabere samo one knjige koje su objavljene u protekle tri godine.

Najviše kniga otkupljeno je iz izdavačke kuće "Besjeda”, čiji je vlasnik Nenad Novaković, direktor Narodnog pozorišta RS i predsjednik Udruženja izdavača RS (vidi dokumente).

Osim Vasićevih knjiga, Vlada RS otkupila je i knjigu Milana Ljepojevića “Udari na Srpsku”, u kojoj on glorifikuje Dodika, a sve kritičare Režima karakteriše izdajnicima.

“Besjeda” je izdala i sramni uradak Stefana Karganovića “Rušenje Republike Srpske-teroija i tehnologija prevrata”, u kojoj je objavio crnu listu za odstrel, na kojoj su imena nepodobnih za vladajući Režim.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

grlica wrote:Zmile ajde malo da se igramo mačke i miša može i Rustema i Hurem mada ti ja nisam od tog posla ---ali na malim ekranima je sve dozvoljeno
Moram ti priznati da sam odgledala veći dio serijala Sulejmana u premijernom prikazivanju, više radi onomadni Artefakata,i nekih istoriski činjenica,s obzirom da službena Ankara tu istorisku limunadu o Sulejmanu i Hurem nije priznavala kao dio svoje stratešeke ''umjetnosti'' prema brdovitom Balakanu, na koji bi se rado Erdoan ili Eedogan vratio svojoj bosnakoj raji.
Gledajući te turske serije, izgleda da je i Mladen Bosić prnebregao svog porodičnog ljekara, koji bi mu sigurno savjetovao da i med nekad zna biti gorak, odnosno da i lijek korišten na pogrešan način može da postane otrov.
Zato na svakoj kutiji i piše provjeriti prije svake upotrebe i konsultovati svog ljekara,kako bi se izbjegle nus posledice.
Ferhat Paša je omastio zlatni gajtan u Stambolu , a Bosića će na kolac nabiti, ovi Pljukosi i Rakaosi okolosarajevskih brda.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Opsti Izbori 2014

Post by grlica »

I Rajko Vasić iz pravopisa ima čistu jedinicu . Ti si Kamikaza za njega doktor nauka :D
Ok Zmijo, vidim na nisi svjestan moći srpske vještice Hurem 8)
Ja uvijek krećem od simbolike :wink: Ja sam bila za princa i princezu , međutim oni su žrtve jačih -- tome nas uče serije , da su najbolji uvijek žrtve :? OGANJ ŽELJE --simbolika je prejaka :D a ovako Miloradno i Mlađano -- mi niti volimo raditi niti smo više toliko mladi -- takvi su dobili vlast.
Umjesto u budućnost mi se vraćamo 20 . godina u prošlost.
Na izborima za mene je jedini pobjednik Bakir , kad ih počnete doživljavati kao realne protivnike možda bi oganj želja značio i bolji život za sve nas. Niste shvatili Bakira i Bošnjake (jedino im zamjeram što ne drže babinu sliku ko Titinu svi odreda) , nisu to više poturice , nema tu više srpske krvi --izrodila se.Kod nas se sve pomiješalo sa Miloradnim i Mlađanim. Oni shvataju jedinstvo: babino načelo bošnjačke nacije fol bosanskog jezika kao TEMELJ , kao snagu ... jedino im onaj ljiljan prazan jer je hrišćanski cvijet . :?
Pozdravlja te zmijo srpska vještica Hurem , i de nešto zapjevaj ako nemaš više šta da kažeš sem ovih nepismenih blogova :smt004
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote:I Rajko Vasić iz pravopisa ima čistu jedinicu . Ti si Kamikaza za njega doktor nauka :D
Oooooooooooo hvala dragom Bogu da je neko primjetio da se ubi kopirajuci. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VJESTICA »

:smt005 :smt005 :smt005
I Grlice ne kiti se tudjim perjem!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

grlica wrote:(jedino im zamjeram što ne drže babinu sliku ko Titinu svi odreda)
Koji ce im Q babina slika,kad ima ovih novih kalendara sa golotinjom. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

[img]http://www.novosti.rs/images/basic/logo.png[/img] wrote:Додик иде у опозицију?
М. ФИЛИПОВИЋ | 11. новембар 2014. 08:00 | Коментара: 5
Договор СДА и опозиционих странака из РС, избацују СНСД из власти на нивоу БиХ. Лидеру СНСД прети губитак политичког утицаја у институцијама власти у БиХ
http://bit.ly/1u5CMIX
Image


User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

260 glasova i on sada bitan

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by просвјета »

Зар није?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by vrsta8472 »

Meni iskreno nije. Domar u Centru za kulturu ne znam kako može biti bitan ;)

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Evo o ovome sam ja pricao pred izbore,pa jebem ti drzavu u kojoj neki sonjo nategne 260 glasova i onda on bude neka vaga koja odlucuje o sudbini cetiri miliona stanovnika.Malo je govnjava motka,malj treba uzeti pa gamad dotuci.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Opsti Izbori 2014

Post by čiča »

Ja bi da mi ipak ubacimo onog Bosnića umjesto Bosića, ako ništa drugo bar je iskreni Vehabija i davaćemo mu samo 10% poreza na sve. :lol:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Ovo nije ništa novo na ovi prostorima, kada je u pitanju nametnuti Izborni Zakon,gdje su nama ovi sa Zapada implementirali MGO demokratiju.Otvorene liste,kopmpezacioni mandati,prefercionalni glasovi, i sva ova obračunsaka matematika, oko izračunavanja i preračunavanja kod dobijanja mandata, su upravo raj za manipulaciju i krađu izborne volje ovih balkanskih birača rikača.
Postavlja se pitanje koga tući ,koju gamad,OHR.OSCE,Visokog Predstavnika.Kontakt Grupu,Soroša,Evropsku Komisiju,Vijeće za implementaciju mira,Nevladine organizacije.Koga ?
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Opsti Izbori 2014

Post by VUK-RS »

Mičić: SDS rukovođen ličnim interesima
Jedan od osnivača SDS-a Dragan Mičić, koji se na predlog Asocijacije "Stvaraoci Republike Srpske" našao na listi ove stranke za poslanika u parlamentu BiH, kaže da bi dobro razmislio o kandidaturi da je mogao i da pretpostavi da će SDS potpisivati sporazume sa SDA i Demokratskim frontom.

"Dobro bih razmislio o kandidaturi, a sada želim da poručim samo jedno: `Braćo Srbi, uzmite se u pamet`. Mi jesmo za promene, ali nismo za podele. Mnoge stvari su `naopačke`, ali bih pre odustao od promena da ne bi došlo do podela, što se čini na ovakav način", rekao je Mičić, komentarišući potpisivanje ovog sporazuma.

On je napomenuo da ima iskustvo sa nekadašnjom Srpskom Krajinom, koja je imala pet srpskih stranaka koje su se podelile, a potom su nastupile seobe.

Mičić je naglasio da je Bijeljina "bastion SDS-a", a da je isto to bio i Doboj.

"Naše kolege iz Doboja, koji su takođe osnivači SDS-a, odbačeni su od današnjeg rukovodstva stranke i nisu dobili ni mogućnost da uđu u izbornu trku na opštim izborima. Nakon toga je Milan Ninković, kadar ove stranke, odlučio da se prikloni SNSD-u. Nije član, ali ih je podržao i Doboj je pao za SDS", rekao je Mičić.

On je upitao čija je to greška - "osnivača SDS-a ili današnjih vođa ove stranke koji imaju tako dalekosežno gledanje za srećniju budućnost ovog naroda".

Mičić je rekao da SDS danas "počiva i opstaje na svetloj prošlosti, na nesigurnoj sadašnjosti i na upitnoj budućnosti".

"Lični interesi danas vladaju ovom strankom i jedini način da se spasemo je da se pare isteraju iz politike, jer je ovo što sada imamo jedino borba za vlast nad budžetom. Narod i Srpska služe samo za potkusurivanje i kao moneta, kao parola, a rukovodstvo SDS-a interesuje samo lični interes", tvrdi Mičić.

On je potvrdio da je na proteklim izborima osvojio 2.700 glasova ljudi koji, kako kaže, nikada ne bi glasali za SDS.

"To je moja generacija, koja je razočarana davno napustila ovu stranku i danas ne bi glasala za nju", rekao je Mičić.
(pressrs)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Ja bas mislim da su oni stari SDSovci sve zas*ali,ne mogu se pomiriti sa gubljenjem vlasti i kontrole,a samim tim i novca i profita,oni su ti koji iz pozadine i rade sve ovo,mladja generacija je cistija i ozbiljnija,ako izuzmemo neke koji su navodjeni daljinskim upravljacima stare garde,ovi ostali su u redu.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

Ako je za tebe Mladn Ivanić mozak Misije, neka mlađa generacija ok.Pusti Kami floskule. Republika Srpska ulazi u jednu veliku inststucionalnu krizu,bez obzira ko formirao i gdje koju vlast.Ovi iz Saveza za promjene su samo beskrpulozni i drski u vađenu prvi cigli iz zida koji se zove Republika Srpska.Oni su uvjek bili političari promjena, i pa će to biti i ovaj put, samo i ove promjene će biti promjene na gore, a ne promjene na bolje,kao što su bile i one 90. godina prošlog stočjeća, kada su narodu govorili :''Prodaj kravu, kupi pušku'' pa dans nemao ni krave ni puške.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Opsti Izbori 2014

Post by KAMIKAZA »

Kad sam rekao mladje generacije mislio sam na pripadnike SDSa,njih se moze djeliti na mladju i stariju generaciju,one koji su SDS doveli na rub propasti i ove koji pokusavaju da ga spasu.Bosic i Tadic svakako ne spadaju u te mladje, :D jer oni su jajare. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

OD RIBAĆE ČETEKE
DO USRANE MOTKE
ZA PROMJENAŠE


Počelo je ribanje,i uljepšavanje Saveza za Promjene.
Teret postaje pretežak i u prvoj nedelji istoriskog sporazuma Nradonjaka koga su podržali i iz Am Amb.
A kad te podrži Am Amb a, to znači da si odavno dobio Čep.
U gujici Čep, a u glavu Čip.
SZP mora da objasni srpskijanskoj javnosti kako to da je tako šarolika srajevska čadoraja proglašena Nardonjacima i prijateljima Srba,Esda i i Demokratska fronta.
Mora da objasni srpskijanskoj javnosti zašto se radi formiranja zajedničkih organa mora potpisivati bilo kakav papir u Srajevu.Sarjevsko Ćage.
Kada je dovoljno doći tamo, i reći mi smo se dogovorili da uzmemo mjesto prema broju poslanika.
Mora da objasni sadržinu Srajevskog Ćageta.
Mora da objasni zašto je sve podržala Am Amb kad je Srajevsko Ćage tako bezazleno kako,na prvi pogled ,djeluje.
Mora da objasni, od kud incijativa ministara inostranih poslova Velike Britanijei Njemačke neposredno prije potpisivanja Sporazuma u Sarjevu
Ivanić je izašao sa tezom da će knjiženje vojne imovine biti dovoljno za ovaj mandat.Nema više nikavih koraka prema Nato Paktu.A akao bude išla Srbija,a onda i BiH može da pita kud se kereće prema tom Nato Paktu.
Onda je Crnanadak uzeo četku u ruke.
A kad Crnadak treba nešto da kaže,sve konferencije za medije se prekinu,masovni događaji se obustave,semafori se isključe,Režim prekine svoje kriminalne aktivnosti,I sve,do zadnje amniokiseline,sluša šta će Crnadak da kaže.
Danas se mikrofona uhvatio Čavić.
Njegova epohalna izjava da će sve reforme da budu na osnovi Dejtonskog sporazuma. Pri punoom paritetu.
Neznam koji su slojevi glasali za Čavića, i da li oni mogu da prihvate ovo objašnjene.
Ali znam da zdrav razum ne može.
Sva nasilna djelatnost Međunarodne zajednice u BiH, od OHR-a do raznih misija i komisija,imala je cilj promjenu Dejtona.Ništa na osnovama Dejtona.
A nikad nisu nuđeni nikavi bezazleni papiri i potpisi.Već Katil Fermani.I uvjek se reformisala Srpaka.Nikda Federacija.
Koji će Mulonja, Promjenaš, da to objasni.
Ko će da objasni klasične invformerske bombe,iz sarajevskih medija,oko ukidanja Ministarstva prosvjete Federacije.Ko to je neustavno i nedejtonski.Šta znače ta govožđa za Republiku Srpsku i njenu prosvjetu,
Za Promjenaše to neće biti lak posao.Najveći dio medija u Republici Srpskoj,koji je podržavao Opoziciju protiv Režima,klasično je i ortodoksno srpski orjentisan.Ima i onih koji glume Inetelektualizam i građanstvo.Ali oni su malo uticajni.Sarajevski ne mogu oprati Savez za promjene kod javnosti u Republici Srpskoj.
Osim toga Opšti Kriminal Režima ne može postići efekte Opravdanja kako je postigao efekte Protiv.
A kada Promjenaši dođu do prve prilke gdje će moći da pokažu neglumljivo i neupakovano,klasićno Srpstvo,neće imati muda da bilo šta kažu.Da odbiju.Ili će već na vratu imati lokalne izbore.
Ako Esnsde bude proveo efiasnu i zakašnjelu reorganizaciju,Pvratak ljudima,eliminaciju Eksterne Moći i uspostavljanju 2.000 Mjesnih Odbora,Savez za promjene će,u cijeloj Republici Srpskoj,na lokalnim izborima proći,kao Bilećko ujedinjenje opzicije.
Mentori i Inženjering,Operacije Nardonjaci za Promjene,treba da znaju da Javnost u Republici Srpskoj ne funkcioniše kao javnost u Srbiji.Nikada nije ni funkcionisala.Da je to moguće Promjenaši bi več sad bili oprani.Ovdje Istoriski događaji ne vrijede kurcu.Da vrijede mogli bi da rade šata hoće.Ko što i tamo vlasti rade šata hoće.Ovdje ne pomaže uhapsiti Miškovića.,
Može se dogoditi da javnost da Javanost Srpske dlje radikalizuje Samostalnost.Da se Katalonitzuje,Ko što se dogodilo nakon neustavnih udra na Esdes,Haga i raznih reformi,od Pdevea do pokušane reforme policije.
Trebalo bi se pripremiti za takvu varijantu.D ase ne uđe u zamki Jedinog Krivca,što se stalno pokušava montirati Republici Srpskoj ,i da se ta radikalizacija Javnosti,demokratski kanalizuje.
Zato velike stranke moraju biti bliže ljudima.Na načina da je oraganizacija njihova, a ne stranačaka.
Piše Rajko Vasić a svom blogu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Opsti Izbori 2014

Post by ZMIJA »

ŠTA KOMŠIĆ
DAJE ČAVIĆU A
A ŠTA ČOVIĆU


Sad je jasno da Savez za Promjene nezna u šta je ušao ni gdje je došao.
Izvjesno je samo da su stigli u Bosnu.
Sporazum koji su potpisali u Srajevu,potpuno nepotreban,jer ne sadrži ono šta će ih dočekati ako forimiraju tu Bakirovu Vlast,naivan je politički čin promjenaške bulumente koji može Bosnu i Hrecegovinu dovesti do dalje i veće nestabilnosti i tako otvoriti put nekom suludom intervencionizmu koji neće ostati bez odijeka i na drugoj strani.Nije Rusija slučajno odbila da u UN u podrži produžavanja misije Eufora jer to može biti aditiv za guranje zemlje u Natao Pakt.
Nikad se ne može biti siguran da Bosnu i Hrcegovinu neko na Zapadu neće svatiti kao dobru priliku da se Rusima vrati milo za za Krim i Ukrajinu uopšte.
Cijeli projekt Srajevskog Ćageta Srpakih Promjenaša aranžirao je Mladen Ivanić,po nalogu vlsatiti mentora,i tako im,srpskim provincijalcima,još jednom pokazoa dvije stvari.Prvu.vidite kao sam vas odveou Srajevo da razgovarate sa važnim ljudima.Drugu.Vaša politička sudbina je u mojim rukama.
Bez obzira šta se mislilo o njima,odlazaku Srajevo Bosića i Čavića,ponižavajuće je.
A sporazum koji su potpisali,obična je sol kojom se naivno stado mami na ulasku u tor.Stavke o pomoći poplavljenima i povratku izbjeglica iz Aneksa 7tragičan je odijek Promjena sa kojima se mahalo u predizbornoj kampanji.
Repulika Srpaka je učinaila svoje po pitanju izbjeglica. Federaciji bi trebalo jedno 200 godina promjena ako bi htjela da je dostigne.
A nije jasno šta ta Srajevska Vlast može učiniti za poplavljene u Republici Srpakoj.
Jasno je da Srpaki Promjenaši u Srajevu nisu dobili ni vrabca na grani ni govno u ruci.
Oni su tu da budu podršaka Bakiru I Mladenu.
Da nastave političku devastaciju Hrvata I Sraba.
Što Trio ČIK ne svata.Ako svata i ako je pristao,onda je to za suđeneje u Ninbergu.
Više ne svata nego što je imao namjeru.Jer Srpaka Naivnost,u međunacionalnim odnosima,tradicionaln je.
Ali svataju dovoljno .Za sarajevske potrebe.
Čavić ponavlja da će Promjene biti samo na osnovu Dejtona.
I saopštava svu tehnologiju Srajevske Vlasti.Čavić kaže da su vrata Hdezeu otvorena.Čak je i Komšić odlučio da svih pet mjesta u valadi Federacije a Hdezeu.I svi tri u Savjetu ministara.
Koja je Pička Materina Komšić u cijeloj tehnologiji.
Dabome da nije nikava.U ustavu i knstruktu BiH.
Ali jeste u stvarnosti,Komšić je simbol Srajeva.A Sarjevo daje Srbima i Hrvatima polog u jasle.
Tako Dragan Čavić,poznat kao Daidža Srebrenice podsvjeno zna da su on,i njegovi Promjenaši,od Sarjeva dobili važnost,poziv i Ćage.
Kakva srpska poniznost.
Za ovakvim se ne nosi crnina.
Piše Rajko Vasić na svom blogu.
Last edited by ZMIJA on 13.11.2014. 18:57, edited 7 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Opsti Izbori 2014

Post by nenad 10 »

Image

Locked