Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
simon
Posts: 78
Joined: 02.08.2012. 01:27

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by simon »

vrsta8472 wrote:Ево комплетан списак гласова

http://www.scribd.com/doc/109730792/Lok ... ak-Glasova

Мада овдје има неких промјена. Жуна нпр није прошао. Код СП прошао Ранко и Млађеновић а није Савко Тубак
Ovo su pojedinacni glasova od nekih 50% obradjenih birackih mjesta. Ovo nije tacan i konacan poredak!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by vrsta8472 »

diablo wrote:
Meni i dalje nije jasno, gdje su ti spiskovi,ko ih je preuzeo??? :roll: :roll: :roll: kako je moglo doci do takvog propusta? Ma nisu ljudi marionete, sada si prosao a sada nisi, neko treba da odgovara za ove igrice :smt063
Ако бих ти рекао да је све ово већ мени познато још од 04.10 не би ми вјеровао :smt002 Овдје је ОБА, упетљала своје прсте. Биће можда о свему овоме - свашта о новинама. А ми ћемо све то моћи да пратимо "из првог реда". (Да не буде само да је Камиказа "тарабић", форума, хоћу то и ја да будем) :lol: ))

Али ако хоћеш један доказ, запитај се што сам ову тему отворио још 05.10 :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by vrsta8472 »

PavleVujisic wrote:registrovala sam se samo zato sto hocu da komentarisem par likova sa ovog foruma koji se nemogu svrstati medu ljude po karakteru i obrazu, neki od njih su sa debelim dosijeima u supu i krivicnim prijavama, dok ima par njih kako iz nekoliko stranaka koji bi mogli i nesto da naprave od ove skupstine i grada.
Гдје сам ту ја? У оној првој групи?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by vrsta8472 »

wanted wrote: Kao sto cujete i vidite jos nije sve gotovo,postoje neke tajne veze 8) 8)

wanted, шта то има, да ти знаш а ја не знам :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

I jos se pitaju sto ljudi ne idu na glasanje i sto mladi odose ??? :shock: :shock: Neki ljudi misle da su se dozivoto pretplatili na fotelju u Opstini. Alooooo,rodjaci, nije to vase. Razocaran sam i nadam se da ce oni koji su zasluzni za te muljaze da odgovaraju na pravi nacin :smt075
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Nicky »

diablo wrote:Meni i dalje nije jasno, gdje su ti spiskovi,ko ih je preuzeo??? :roll: :roll: :roll: kako je moglo doci do takvog propusta? Ma nisu ljudi marionete, sada si prosao a sada nisi, neko treba da odgovara za ove igrice :smt063
Ja mislim da treba Dragu da spalimo na Trgu, garant je on kriv za sve, a i ako nije, nema veze :smt005

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Hunter »

ZMIJA wrote:
vrsta8472 wrote:У тим Штрпцима, увијек нека муљажа
Neznam zašto bi samo bila muljaža u Štrpcima,ništa Šrtrpci nisu posebno u odnosu na druga biračka mjesta,semo što su štrbačani složni kao ljudi, i koa članovi SDS a,eto ja sam u nedelju bila na 10 biračkom mjestu u Štrpcima i odgovorno tvrdim da nikakvog muljanja nije bilo, sem malo pokazivanja ovim što nisu u stanju sami glasati, ali njihova volja nije bila upitna, jer su unaprijed pripremljeni i dovedeni na biračko mjesto, što isto tako nikome nije bilo zabranjeno samo ljudi neće da se organizuju, i u tome je sva priča.Mnogi misle da je dovoljno osnovati stranku, i prijaviti listu i eto ti mandata,e to se rijetko gdje dešava .
vjeruj muji, bratu lazljivome...
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

Nicky wrote: Ja mislim da treba Dragu da spalimo na Trgu, garant je on kriv za sve, a i ako nije, nema veze :smt005
Bojim se ja da ovog puta Drago nema veze sa ovim :roll: :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Hunter »

Mozda nema veze, al je i coravom vec postalo jasno da ovdje neko nekog posteno guzi, bez grama masla
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

ne znam zasto neki ljudi mi nisu vjerovali kad sam rekao za te muljaze...

ALO - ti izborni spiskovi su zavrsili u OIK istu noc, BIO SAM TU!!! znao sam istu noc nase rezultate sa skoro sve i jednog birackog mjesta, ovde nema demokratije...
jedan covjek, kojeg ne zelim da imenujem ima AUTORITET I KONTROLU nad OPSTINSKOM IZBORNOM KOMISIJOM i on bira odbornike!!!

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

Ja opet ponavljam:ako je tako,onda se nesto mora uraditi povodom toga.Pa jesu li ovo demokratski izbori ili ne??? :twisted: :twisted: Ko toliko posjeduje Prnjavor?
Last edited by Administrator on 11.10.2012. 23:32, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by KAMIKAZA »

diablo wrote:.Pa jesu li ovo demokratski izbori ili ne???
Da zar ti uopste sumnjes u to, :D bili su to Demokratsko Staljinisticki izbori :D naj vaznije je da ovo demokratski ,stoji u prvom planu,ostalo ne igra ulogu. :D Kako je ono Gataric nazvao slucaj sa gasenjem struje u nekim selima,disciplinovanje naroda. :D Sta narod ima da bira,kad su oni vec izabrali ,narod je tu da jede i suti... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

Ne zelim da javno spominjem tu osobu koja ''posjeduje prnjavor'' ...
Neki mozda znaju. Ja da se nisam ukljucio u politiku intenzivnije i da nisam fakticki potekao iz te stranke, ne bih znao istinu...
a da sam znao to prije ovih izbora, nikada ne bi isao na listu.

Ne moze se puno uraditi, jer smo mi svi ''male mace'' za neke ljude...

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by prnjavorman »

Danas sam čuo jednu zanimljivost u vezi odbornika ispred SRS Dr Vojislav Šešelj, Milorada Kondića :smt078
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

mungos777
Posts: 39
Joined: 18.08.2012. 17:19

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by mungos777 »

snsprnjavor wrote:ne znam zasto neki ljudi mi nisu vjerovali kad sam rekao za te muljaze...

ALO - ti izborni spiskovi su zavrsili u OIK istu noc, BIO SAM TU!!! znao sam istu noc nase rezultate sa skoro sve i jednog birackog mjesta, ovde nema demokratije...
Bio sam predsjednik BO i podaci sa moje kopije (crvena) odgovaraju onima sto je objaivo CIK po broju osvojenih glasova po partijama. Cekam da se objave i pojedinacni glasovi da i to uporedim pa ako bude neke razlike javim na forum i prijamim nadleznim organima.

mungos777
Posts: 39
Joined: 18.08.2012. 17:19

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by mungos777 »

prnjavorman wrote:Danas sam čuo jednu zanimljivost u vezi odbornika ispred SRS Dr Vojislav Šešelj, Milorada Kondića :smt078
Koju? Da nije onu da je izbacen iz SRS jos prije izbora a nakon zakljucivanja kandidatske liste. :D

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

mungos777 wrote:
snsprnjavor wrote:ne znam zasto neki ljudi mi nisu vjerovali kad sam rekao za te muljaze...

ALO - ti izborni spiskovi su zavrsili u OIK istu noc, BIO SAM TU!!! znao sam istu noc nase rezultate sa skoro sve i jednog birackog mjesta, ovde nema demokratije...
Bio sam predsjednik BO i podaci sa moje kopije (crvena) odgovaraju onima sto je objaivo CIK po broju osvojenih glasova po partijama. Cekam da se objave i pojedinacni glasovi da i to uporedim pa ako bude neke razlike javim na forum i prijamim nadleznim organima.
E svaka čast, javi. Koji je BO u pitanju... Muljaze su u strbcima, vijacanima, jos mozda par mjesta, a mozda i u potocanima... Kad budu objavljeni individualni glasovi iz Potocana, mocu to potvrditi ili demantovati.

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

mungos777 wrote:
prnjavorman wrote:Danas sam čuo jednu zanimljivost u vezi odbornika ispred SRS Dr Vojislav Šešelj, Milorada Kondića :smt078
Koju? Da nije onu da je izbacen iz SRS jos prije izbora a nakon zakljucivanja kandidatske liste. :D
Osim sto je bio u zatvoru... platio je odbornicko mjesto 20 000 ... :roll:

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by prnjavorman »

Sad je možda nepristojno s moje strane da pričam to, i delom nema veze s politikom, ali ne mogu da razumem kako je takvim ljudima dopušten ulazak u skupštinu.
Da će imati dete sa detetom, koje je oko 93-94 godišta. Stvarno ne mogu da verujem. :smt078
Last edited by Administrator on 12.10.2012. 09:49, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

KAMIKAZA wrote:
diablo wrote:.Pa jesu li ovo demokratski izbori ili ne???
Da zar ti uopste sumnjes u to, :D bili su to Demokratsko Staljinisticki izbori :D naj vaznije je da ovo demokratski ,stoji u prvom planu,ostalo ne igra ulogu. :D Kako je ono Gataric nazvao slucaj sa gasenjem struje u nekim selima,disciplinovanje naroda. :D Sta narod ima da bira,kad su oni vec izabrali ,narod je tu da jede i suti... :D
:smt071 :smt071 :smt071 Dok se narod ne pobuni i digne revoluciju. Pa ovo je toliko sramotno za nasu opstinu. Da se jos ceka na rezultat izbora. I to zbog koga? Neka je sramota tih osoba,bez obzira sto su zene u pitanju,ali neka se srame godina. :twisted:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

Mnogo sam naucio na ovim izborima i vidio... mnogo toga je fer i ne posteno.
Jedino donekle mi je drago sto znam par ''kupaca glasova'' koji nisu uspjeli proci :smt005 :smt005
Mnogo toga je sramotno, al cast mi je sto ne spadam medju te sramotne.
Cak sam cuo da su jednom od kandidata koji nije uspio proci ponudili mjesto DIREKTORA VODOVODA a covjek je zavrsio trogodisnju skolu :smt003

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by sagittarius_rex »

Де нам реци ко је тај нељеб и частим те пивом.... :D :smt006
>>>---------------------->>>

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

ne smijem... :D :D
inace bivsi odbornik :smt005
Last edited by Administrator on 12.10.2012. 09:48, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
Тихи
Posts: 78
Joined: 28.09.2012. 04:01
Location: цео свет

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Тихи »

snsprnjavor wrote:ne znam zasto neki ljudi mi nisu vjerovali kad sam rekao za te muljaze...

ALO - ti izborni spiskovi su zavrsili u OIK istu noc, BIO SAM TU!!! znao sam istu noc nase rezultate sa skoro sve i jednog birackog mjesta, ovde nema demokratije...
jedan covjek, kojeg ne zelim da imenujem ima AUTORITET I KONTROLU nad OPSTINSKOM IZBORNOM KOMISIJOM i on bira odbornike!!!
Именуј па га следује колац за примјер... па да види власт кад се дигне кука и мотика. :smt006
НЕ ЗНАШ С КИМ СЕ КАЧИШ

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by bobi1993 »

snsprnjavor wrote:
diablo wrote:Ako neko zna za ta stimanja rezultata izbora,zna se gdje to treba prijaviti 8) 8) ako je to tako,onda ovi izbori nisu ni trebali biti,ako se znalo ko ce pobjediti i ko ce biti odbornik. Ako je tako,sramota :twisted: :twisted:
nazalost istina i jeste sramota... al to je izgleda nasa realnost...
drago mi je samo da u SDS ima novih lica, koja su potisnula neke stare licne odbornike, a vidicemo koliko su kvalitetni :roll:
loša stvar - kao i do sad svi kandidati iz Štrbaca moraju proći :!:
Konacno da se i ja jednom slozim sa Zmijom. Kao prvo mi Strbacani nismo nikom krivi sto smo slozni i uspijemo izgurati svoje kandidate,a kao drugi na dan izbore u Naseobini Lisnji pita me jedan covjek kaze oveko :"kako vi strbacani uvijek imate bar jednog odbornika, pa ste imali Nemanju Vasica,pa mr Darka Tomasa pa sad dr Sinisu Gatarica?" I ja njemu odgovorim na fin i kulturan nacin. "Nismo mi Strbacani krivi sto svoj novac ulazemo u skolu i znanje,dok drugi ulazu u dobra auta i lijepe kuce" :D
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

Locked