Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Cipiripi »

Franz wrote:
vrsta8472 wrote:Није ваљда и Слободанка на форуму? Она је ту једина дама? Шта је са Леп Куруз и Ђумићем? Без њих двојице не могу да замислим СО :lol:
Lep kuruz i nekako ali onog Djumica, budimo realni, siguran sam da covjek posjeduje kvaliteta za raditi nesto drugo u zivotu.
Korektnije se ne moze reci......
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by BETMEN »

Franz wrote:Ovi gore navedeni iz SNSD-a prosli su iz inercije ali nece tu biti neke zelje za radom jer na to jednostavno nisu navikli.
Navikli su na strah koji je emitovao kiklop i bili su mu samo produzena ruka, da ne kazem produzeni pipci.
Radili su iskljucivo za njegove potrebe...sami jednostavno navikli nisu.
Postace to vremenom kako godine budu prolazile samo jedan beskoristan cosak crvene boje prekriven paucinom:)


Samo da nebude kao u horor filmu radenom po knjizi Stivena Kinga
Image
POSMATRAM VAS

User avatar
raspaduci
Posts: 101
Joined: 12.03.2012. 23:25

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by raspaduci »

Мислим да је други, онај тип из Поточана што је радио дневно по двије минуте у нуклеарним електранама као вариоц.

Image

A ko je to taj lik za nuklearke e onda mu je ime svi ce se malo nasmijati kada kazem da se zove Nikola Tesla. A ako neko zna bolje neka slobodno kaze.

daco volan
Posts: 1
Joined: 29.09.2012. 22:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by daco volan »

vulkanizer wrote:Kako je prosao Dado Mladjenovic?
vukanizer

ne znam , svasta se prica, mozda i prodjem .....ali dok ne bude zvanicno, cutim.
a sta mislis kad bi i neki likovi iz filmova se oprobali na izborima....
vjerujem u odusevljenost mase...
dalibor mladjenovic

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Cipiripi »

Znam da mu je Zivkovic prezime....
Last edited by Administrator on 08.10.2012. 23:14, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by BETMEN »

Ali ti likovi sigurno nebi prodali dusu i kostali starnku 1 ili 2 odbornika zbog licnih interesa, obecavo si besplatno polaganje za srednjoskolce pa sad vidi ja cu podrzati takvu akciju pa cu ti ih poslati par ipak si ti faca mocan i jako uticajan al polako imamo novog seku makar cemo se smijati ako nista. Vidimo se na prvom sastanku partije mislim ako budem smijo doci posto si opasan pa bih mogao naj....i, jedva cekam mozda te proguraju i za predsjednika oni iz BL, pa reko da pocnem sa dupeuvlacenjem treba ce mi. :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
POSMATRAM VAS

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Cipiripi »

Radi admin,radi......:)
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by diablo »

Mrtva je trka u redovima SDS-a,jos nije sve gotovo...kako cujem, svi su u blizini. Tako da oni koji prodju nece mnogo da prednjace od onih koji ne prodju. A ima par imena kandidata koji su tacni...a sto se tice dama, mislim da je vrsta u pravu. :oops: 8)
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by grlica »

znaju li se imena odbornika?
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by KAMIKAZA »

Sunce ti kalaisano pa do sad bi se saznalo ko su ,da se birao prijedsednik amerike :D
Ovo vise nije trka,ovo je maraton,i samo Kivi moze izdrzati do kraja. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by grlica »

sigurno formiraju skupštinsku većinu, trebalo bi poslati biča da im objasni koliko je dva i dva :wink:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by KAMIKAZA »

Samo mi se mozemo prepoznati u svakoj pjesmi,ma koliko stara bila :D jos ako su u pozadini konji,onda je to svakako nasa pjesma. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

Tip iz PDP je Slobodan Zivkovic. Kazu da nije los tip, medjutim... njega interesuju samo pare, postigao je sve u zivotu sta je trebalo. Njegova je benzinska pumpa u Potocanima i restoran Nada.

Celavi tip iz PDP jeste Rodoljub Krasic Rojo, svi ga dobro znaju i nije los covjek, tacnije dobar, samo ne znam koliko je kvalitetan za politiku i koliko ce ga zanimati da uspije...

SDS: nazalost i perica djumic ima sanse da prodje, ako ne kao taj poslednji onda tako sto ce dr Sikanic postati Nacelnik nekog odjeljenja i tako ustupiti svoje odbornicko mjesto. Za poslednje mjesto konkurise aktuelno i Leo Krajisnik kao i Vlado Sljivic.

SNSD: daj Boze da cupeljic ne prodje... takve bih poslao na goli otok...

SUM: drago mi je sto ima novih lica u politici, medjutim malo ima kvalitetnih, vecinom su to grebatori koje zanima licni interes...
Daj Boze da grijesim :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by KAMIKAZA »

snsprnjavor wrote:Tip iz PDP je Slobodan Zivkovic. Kazu da nije los tip, medjutim... njega interesuju samo pare, postigao je sve u zivotu sta je trebalo. Njegova je benzinska pumpa u Potocanima i restoran Nada.
Ooooo Bozee a ja se jos pitam od kud ga znam,on nije bio los,ali mu je zena bila otrovvvvvvvv. :D
snsprnjavor wrote: Celavi tip iz PDP jeste Rodoljub Krasic Rojo, svi ga dobro znaju i nije los covjek, tacnije dobar, samo ne znam koliko je kvalitetan za politiku i koliko ce ga zanimati da uspije...
Roju politika interesuje ko mene svemirski brodovi :D

A ova elita sa 2 razreda skole (zajedno),Djumic i Cupeljic valda nece proci,malo sam iznenadjen sto Djurdjevica nema medju pomenutima,sta se desava sa njim.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by vrsta8472 »

Meni se kod Djumica svidja to sto ono sto govori iz srca a ne iz mozga. Plus interesantan je, barem meni.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by KAMIKAZA »

Pa ne moze iz mozga kad ga nema. :D Salim se,i meni je interesantan,ali moralo bi se znati ko moze da sjedi na takvom mjestu,postala je to smijurija. :)
On je kao covjek super,narodni sto bi se reklo,ali dal je to dobra prezentacija nas i nase opstine kad se on izrazi onako po naski na skupstini i to vidi par stotina hiljada ljudi i djece,nije on nekulturan,ali onako ne znam kako da kazem,kao da je od brda odvaljen,priprost. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

Lijepo je to sve...
svidja se ljudima i Kalabic kad pocne psovati i pricati... Ima pricu... Njegov glas je samouvjeren, ima smisla za govornika, šta je i dokazao u svojoj karijeri... ali?
Da li je čovjek od riječi,
da li misli na narod,
da li želi investicije u privredu ili u svoj dzep?
- Ipak misli samo na svoj dzep, i narod je to vidio.
Djumic je isti takav, pljuvaće po svima, samo da on dodje do cilja...a kakva je sve obećanja u proteklih 10 god dao...

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by bičbožiji52 »

[quote="vrsta8472"]Meni se kod Djumica svidja to sto ono sto govori iz srca a ne iz mozga. Plus interesantan je, barem meni.[/quote]
U pravu si Vrsta tipični predstavnik naroda,i ružno reći da čovjek nema mozga,nas su i sjebali ovi što navodno imaju mozak :mrgreen:

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by Kalabic fan »

Hvala "vrsti" što je profil postavila izjavu "gubitnika".
Kakav demagog.
Kalabić fan je jedini na nekoliko časova prije izborne tišine tačno predvidio da će "demagog" ubjedljivo izgubiti izbore za poziciju načelnika kao i da se neće proslaviti niti sa Savezom (ma šta to kod njih značilo).
Molim da se to ne zaboravi.
Mi njegovi "obožavaoci" ili moderno kako se to sada kaže "fanovi", bili smo presretni kada se "naš veličanstveni", kandidovao, jer smo znali, da samo na taj način, njegovim podanicim može postati jasno, sa kakvom "gromadom" od političara imaju posla.
Novinar TV KANLA 3 propustio je da upita "gospodina", da li će podnijeti neopozivu ostavku, na mjesto predsjednika Opštinske organizacije SNSD i tako omogućiti, Organizaciji da se stabilizuje.

ODGOVORITE NA REBUS
Zašto su "veličanstvenom" kad je bio mali, na njegova pitanja kako je postao, odgovarali "kuki tebi je donijela kukavica".(umjesto roda).
Rebus krije i jednu poruku za gromadu od političara gospodina Kalabić Dragu.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

Молио бих све, уважене политичке аналитичаре да не шире дезинформације у вези комбинаторике за скупштинску већину и општинске позиције. Све детаљније информације ће те имати након ОО СДС-а Поздрав :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Sunce ti kalaisano pa do sad bi se saznalo ko su ,da se birao prijedsednik amerike :D
Ovo vise nije trka,ovo je maraton,i samo Kivi moze izdrzati do kraja. :D
Nemoj Kami pričati nešto sa čim nisi do kraja upoznat,izborni proces je zaista iskomplikovani, još kad ga provode nedovoljno neobučeni ljudi u biračkim odborima, onda je to veliki problem ,ovo govorim jer sam učestvovala na jednom povećem biračkom mjestu gdje sam se zaista uvjerila da da ima puno posla da se posao odradi kvalitetno i do kraja, gdje je moj odbor je to zaista kvalitetno i do kraja završio tek oko 12 sati noći.
Najviše problema stvara prebrojavanje pojedinačnih glasova,kako na nivou biračkog odbora,a tako čujem da je došlo do problema kod elektronske obrade podataka.
Mogu reći da je unutar SDSa vođene žestoka borba na ličnim glasovima, za razliku na drugih politički strankaka koje su zanemarile ovu vrstu borbe kandidata na otvorenim listama.
Interesantan jedan podatak sa mog biračkog mjesta gdje je DNS osvojio kao stranka 41 glas, a samo jedan jedini kandidat je od tih 41 osvojio 35 pojedinačnih za sebe što je kurjuzitet zaista.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

richarddreu
Posts: 69
Joined: 26.07.2012. 15:32

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by richarddreu »

Sve cestitke NACELNIKU Kalabicu.... (aaahhhhhaaa, koji JUNAC a usput i GUBITNIK)....preko 4 hilade glasova razlike je izgubio.... :D

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

Problemi sa elektronskom obradom podataka...

jedini problem koji se javlja jeste kako progurati neke kao što su B.Žunić iz PDP koji zaostaje za drugim oko 10 glasova, i slične...
a da to ne bude bolno :D :D :D :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by KAMIKAZA »

Dobro Zmiki ja razumijem da ima posla,ali kako ti kazes do 24h onda se zavrsava,jer ako traje kao ovo 2 dana,onda se stvara mogucnost manipulacije.Ko je odnio neobradjene podatke iz ,recimo Mravice,niko,a ni sa ostalih glasackih mjesta,znaci zna se koliko ko ima glasova vec 36 sati,ali se cuti i muti.Sta se muti niko ne zna,ali moglo bi biti i tuzbi.Nekome pase da sve ovo na kraju moze nazvati cirkusom,zato su i te tehnicke smetnje ,zato je i nestajalo struje,(a godinama stanje stabilno) i sve drugo. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

snsprnjavor
Posts: 44
Joined: 29.09.2012. 00:26

Re: Statistika i analiza Lokalnih Izbora 2012

Post by snsprnjavor »

tačna informacija sigurno: ganjaju pojedince da prodju pa se tu svašta radi :) a šta se radilo na sam dan izbora, ph... :smt006
Last edited by Administrator on 09.10.2012. 12:58, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

Locked