Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Kalabic fan »

Srijeda oko 14 sati, Trg gore na ploči, šator "Sulejmana Veličanstvenog", crvene boje, troje djece, dvije penzionerke, jedna je navodno neka "Bika", valjda i na listi za "primača plate".
Viđen je i moderni "Sulejman" (ovo zadnje samo figurativno rečeno i prikrpljeno čovjeku koji ima svu moć ovog svijeta u nečemu što se naziva Opštinska organizacija SNSD, pošto je sve u njegovim rukama.
Niko šatri satima ne prilazi, a šta je smisao šatre, niko nezna.

Čuh i muzički refren "Daj svoj glas SNSD"...
Upravo ovaj refren me je podstakao, da napišem sledećih nekoliko redova.

KAKAV INPOZANTAN SKUP SNSD U PALAČKOVCIMA
Šator za osam stotina duša.
Keba iz Šabca, morali su dobro objašnjavati, da je to pjevač narodne muzike, poznat šire na srpskim prostorima.
Pečenje svinjeće i jagnjeće i sve što uz to na srpkoj sofri ide.
Reći ćete ovo dosad ništa novo, šta ovaj uopšte želi da kaže.

KOLIKO JE POD ŠATROM BILO BIRAČA IZ PALAČKOVACA I OPŠTINE PRNJAVOR

Logično pitanje i sledi odgovor iz dva različita izvora.
Čovjek iz Palačkovac inače radio u Policiji 30 godina i sada u Penziji, rekao je piscu ovih redova da je pod šatrom građana iz Palačkovaca bilo oko 35 i izvan šatre posmatrača oko 60, pod šatrom najviše njih iz Ružičića, gdje im je Mesija obećao nešto asfaltirati, kao i tri njegova ujaka koji su to došli pošto strašno vole Kebu, a čuli su da će doći Mile i odpevati onu narodnu Ide Mile Lajkovačkom prugom.

Prema drugom izvoru, člana i dugogodišnjeg funkcionera SNSD , pod šatrom, ukpno gledajući,bilo je vrlo malo građana koje on uopšte poznaje, pa čak i iz njegovog sela udaljenog oko 35 km od Palačkovaca, došli su njemu nepoznati ljudi.
Isti ovaj gospodin ispričao mi je, da je te večeri pod šatrom bilo nekoliko stotina ljudi iz Derventske opštine, iz sela koje graniče sa Palačkovcima. Navodno, te nedeljne lijepe večeri primijećen je povećan promet pješaka i vozila preko ukrnskih mostova iz pravca derventskih sela prema Palačkovcima.
A zašto ljudi nebi i došli. Dobra hrana, dobra muzika i još da propuste priliku da čuju predsjednika koji je sletio helikopterom.

UPOREDI BIRAČE INFORMACIJE
Pismeni glasaču uporedi informacije koje si dobio putem medija pod kontrolm režima i ove informacije koje si sada pročitao.

GDJE SE IZGUBIO PALAČKOVČANIN LJUBO JOTIĆ
Ovaj čovjek je za vrijeme vladavine SDS Prnjavorom palio i žario.
Za vrijema režima SNSD preobratio se i zadnjih nekoliko godina Kalbićev čovjek od posebnog povjerenja.
Za vrijeme šatre, nije niti ulazio pod, već je samo posmatrao i žučno raspravljao sa drugim posmatračima iz sela.
Nepoznato da li ih je ubjeđivao da glasaju za ili protiv Mesije.

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tehal »

Nije u pitanju gdje se izgubio ljubo,već ti kalbićnefanu ti koji nit si dobio ikad više od 20 glasova kad niti ćeš dobiti.
Drugo,ko je odakle došao na skup pa i na sds skup dolaze sa svih strana,i ti nisi neka rola da to možeš podcjenjivati.
Stara baka loša je udavača,pa se uzalud nudiš jer si nebitan.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

zato vi lažete u oči na osnivačkom odboru kako ste imali 2008 . okruglo 200 glasova , a u arhivi foruma sa lokalnih izbora 2008 stoji tačan podatak 120 glasova. Prvi ste u Centralnom komitetu Prnjavora znali da je Kalabić kandidat , dok su svi bili ubijeđeni da će ipak Tomaš biti kandidat , Tomaša ste nazivali citiram : "jebivjetrom iz Banjaluke koga Prnjavor ne interesuje" .

nastaviće se...
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Vrebac wrote: prnjavorcovjek ja imam 45 godina,skoro 30 g. kafane, ni jedne pizdarije ni razbijene case..kafanu volim kao instituciju obrazovnog karaktera. ako se nacelnik boji nekakvog pijanoga covjeka ne mora u kafanu ili povede nekoga da ga stiti..ja tebe ne poznajem ali nije lijepo da ti mene tako olako svrstas u pijance koji nemogu ni da hodaju i jos su kao takvi prijetnja za nacelnika...rodjake fala na lijepim rijecima... :smt006
Ако се гледа територијална заступљеност форумаша, највише је оних који вуку коријене из Мравице :smt006 Велики поздрав за Вребца (не знам га лично, али му знам синове :wink: ).
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

che wrote:Ček, jesu neki izbori ove godine?!
Jbt, ko želi da stvori potpunu sliku o opštini, dovoljno je da provede samo 10 minuta na forumu.
Od zemljoradnika, preko komunalaca, električara, štampara, profesora pravoslavaca koji se krste ono pola-pola("šakom na srpski"), frizerki, trgovaca, džabalebaroša, samoproglašenih "profesionalnih političara"... pa sve do doktora i univerzitetskih radnika...svi pisu na forumu. :shock:
Skoro gledam jednu personu, traži recept za ajvar na google :mrgreen:
Mozilla-google-prnjavor info :P Ček jel ne trazis recept? Ma samo da vidim forum, sinoć sam do kasno ostala, nisam vise mogla... :cry:
Nedugo zatim ulazi muž i pita me hoćemo na Kebu, idu svi iz kuce? Kakav Keba brate, cigan koji veliča lik i djelo Nasera Orića(malo ga podbadam jer je u ratu bio jos od 91.)... Nećete valjda na njegov koncert?!
Ma kakav koncert, odosmo na veceru u Palackovce, pjevace Dodik i Keba.
Poslije komentarisu kako je bio Zivkovic na mitingu, pobrao ovacije publike...ne kontam jel to istina ili izmisljaju. Jel to Vlado sad clan Kalabiceve stranke ili kao obični građanin simpatise pomenutog. :?

Gledas Srbe onako, sjetis se one Rajsove "Čujete Srbi" i spuca te neko razocarenje u kompletnu naciju.

p.s.
Vrebac, osta ti opet na 100m makadama :smt005
О Че, тебе нема ко сто ојра. Већ сам помислио да си се ожениЈо :lol: Добар пост :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Тихи
Posts: 78
Joined: 28.09.2012. 04:01
Location: цео свет

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Тихи »

Јес вала ЧУЈТЕ СРБИ



Knjige: Čujte Srbi! - Arčibald Rajs
http://www.antikvarne-knjige.com/elektr ... item_id-26
НЕ ЗНАШ С КИМ СЕ КАЧИШ

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re:ZMILE BRATE MOJ

Post by svjedok.saradnik32 »

ЗМИЛЕ БРАТЕ ВРАТИ СЕ ЗБОГ ТЕБЕ САМ СЕ ПРИЈАВИО НА ФОРУМ НЕМОЈ САДА ДА МЕ ИЗДАШ , ТИ СИ МОЈ ИДОЛЛ :smt022
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:О Че, тебе нема ко сто ојра. Већ сам помислио да си се ожениЈо :lol: Добар пост :smt004
Pa nije on bas toliko lud. :D
Kad se on pojavi to znaci da 100% pocinje oluja,Che nam dodje nesto kao meteorolog,ili kao reuma . :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »

Tokom citave kampanje nisam vidio da neko od kandidata za odbornika iznosi platoformu svog djelovanja ako bude izabran?

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

Nisi bio na svim skupovima,jesu iznosili ovi iz DP.
Last edited by Administrator on 03.10.2012. 20:16, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »

Nisam bio na njihovom skupu, ali opet trebalo bi to biti u pisanoj formi.
Ako ima sta iz DP-a volio bih procitati, regeman sigurno ima pa neka napise koju. :smt006
Zahvalni gradjanin-birac :D .

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Re:ZMILE BRATE MOJ

Post by KAMIKAZA »

svjedok.saradnik32 wrote:ЗМИЛЕ БРАТЕ ВРАТИ СЕ ЗБОГ ТЕБЕ САМ СЕ ПРИЈАВИО НА ФОРУМ НЕМОЈ САДА ДА МЕ ИЗДАШ , ТИ СИ МОЈ ИДОЛЛ :smt022
Vrati se Zmiki,vrati nedaj da forum pati,ko sisa ludog Dragojla,ti si se svejedno druzio sa nama vise nego sa njim. :wink:
Svejedno on gubi izbore i nema sansu da se sveti nikome pa ni tebi,a nama i onako ne moze nista. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Kalabic fan »

Danas mi doleprša jedno interesantno SAOPŠTENJE upućeno NAČELNIKU OPŠTINE PRNJAVOR,
kao i:
-Kandidatu za načelnika opštine Prnjavor ispred SNSD,
-Kandidatu za načelnika opštine Prnjavor-Siniši Gatariću, kao i
-trećem i četvertom kandidatu za načelnika opštine Prnjavor.

o v o s a o p š t e n j e g l a s i

OPŠTINA PRNJAVOR
-NAČELNIK-

SAOPŠTIENJE I INFORMACIJA U VEZI IZGRADNJE, OBJEKATA ZA VODOSNABDIJEVANJE SEVERNOG PODRUČJA OPŠTINE PRNJAVOR I GRADA PRNJAVORA SA PRIGRADSKIM NASELJIMA
Preduzeće "Conus-Inženjering" d.o.o. iz Prnjavora je nosilac izrade investiciono-tehničke dokumentacije za vodosnabdijevanje sjevernog područja opštine Prnjavor i grada Prnjavora sa prigradskim naseljima sa izvorišta "Povelič" u Gornjoj Ilovi u opštini Prnjavor. Za jedan broj objekata ovog vodovodnog sistema, preduzeće je obavljalo i usluge stručnog nadzora pri izgradnji objekata, od kojih su neki danas u djelimičnoj eksploataciji. Na izvorištu "Povelič" smo pratili hidrogeološka istraživanja, izradu prva dva eksploataciona bunara, a kasnije i izradu preostala tri bunara. Danas , izvoište "Povelič"se sastoji od pet potencijalnih bunara od kojih je samo jedan (B1) u eksploataciji s umanjenom izdašnošću, dok je stanje drugog bunara (B2) upitno-u poslednjih devetr mjeseci ovaj bunar nije u upotrebi.
Kompletan vodovodni sistem se zasniva na eksploataciji podzemnih voda gore pomenutog izvorišta , sa nadgradnjom objekata kao što su: pumpne stanice, potisni cjevovodi, distributivni rezervoari i distributvina vodovodna mreža naselja. Svaki od ovih objekata ima svoju specifičnost, a kao cjelina ne može biti u funkciji ako se izostavi bili koji segment tehničke prirode, odnosno ako se kompletan vodovodni sistem ne dovede u ispravno tehničko stanje, prvenstneno vodeći računa o eksploatacionim mogućnostima izvorišta za predviđeno konzumno područje. Na ovakve pojave smo u poslednjih par godina konstntno upozoravali ,počev od radova na izvorištu, testiranja i utvrđivanja ukupne izdašnosti, do izvođenja radova na izgradnji objekata vodovodnog sistema.
U proteklom periodu, neki od objekata vodovodnog sistema (bunar B4, magistralni cjevovodi MC1 i MC4) su građeni na način gdje nije poštovana projektna dokumentacija, odnosno gdje su samovoljno mijenjana tehnička rješenja bez saglasnosti projektanta, kao i standarda o primjeni i ugradnji atestiranih materijala i opreme. Kao odgovorni projektanti ovog vodovodnog sistema, još jedanput upozoravamo da se ovakve radnje ne ponavljaju.
U toku su pripreme za potpisivanje ugovora za izgradnju distributivnih cjevovoda kroz naselja sjevernog područja opštine Prnjavor, uključujući naselja mjesnih zajednica: Šibovska, Grabik Ilova, Gornja i Velika Ilova, Pečeneg Ilova i Gornji Smrtići i naselja Palačkovci i Donji Smrtići, gdje smo imali mogućnosti da se upoznamo sa predloženim materijalima i opremom koje budući Izvođač radova ima namjeru ugraditi u pomenute objekte. Predloženi materijali i oprema ne odgovaraju opisu teksta koji su traženi i ponuđeni kroz tendersku dokumentaciju, te su nepoznatog porijekla i kvaliteta. Iz ovih razloga , dobro bi bilo nepotpisivati bilo kakve ugovore koji bi bili štetni po građane i opštnu Prnjavor, dok se ne razjasne i definišu mnoge predhodne radnje i pitanja koja predhode potpisivanju ugovora za izgradnju objekata, bez obzira na mnoge propuste i nedostatke u Zakonu o javnoj nabavcvi BiH.
Interes na realizaciji i izgradnji vodovodnog sistema se uglavnom javlja periodično (svake dvije godine) u vrijeme predizbornih kampanja, kada se zanesenošću stranačke pripadnosti i čine najveći propusti i greške, koji će imati nesagledive posledice u bliskoj budućnosti, naročito po kvalitet izvedenih radova, odnosno uopštno funkcionisanje vodovodnog sistema.
Već odavno je poznato, da politička odgovornost i ne postoji, niti na nju bilo ko ozbiljno računa, ali je sigurno, da će neko jednog dana morati snositi materijalnu i krivičnu odgovornost, za sve što nije ili jeste učinjeno, a bio je u poziciji da to spriječi.
Ovo saopštnje i informacija smo bili obavezni i dužni objaviti kako bi zaštitili svoj kredibilitet kao odgovornog projektanta opisanog vodovodnog sistema, a istovremeno da pomognemo u načinu razrešavanja ovakvih i sličnih problema, prvenstveno iz razloga, da lokalna zajednica i građani dobiju kvalitetne objekte i infrastrukturu po pitanju vodosnabdijevanja, vodeći računa o kvlitetu, koštanju i dugoročnosti objkata.
Dostavljeno: naprijed napisano kome.

U Prnjavoru, 21.09.2012.godine

S poštovanjem.

ODGOVORNI PROJEKTANT
SLOBODAN KNEŽEVIĆ, dipl. inž. građ.

pečat i potpis "conus-inžinjering"

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

Nije lud pa da prepisu od njega :D
pa nije niko ovdje iznosio,ipak treba posjetiti skupove!
Oni su bas ,cini mi se,pokrili sve sfere,jest da su jako mladi ali ionako nece svi proci :-)

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »

marijamala@
Nema se vremena za prepisivanje sta je receno, receno je, moze u kratkim crtama :wink: .
Ako neko nije u mogucnosti da posjeti skup kako ce saznati sta su oni rekli.

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tehal »

Kamikaza bogati kad imaš informaciju ko dobija,reci mi boga ti ko gubi i na osnovu čega.... jel to neko nešto nudi mnogo bolje u odnosu na kalabića.
Malo sam čitao ima nekih likova koje si nekad mnogo hvalio,sad ih ne pominješ.
Da li je sve oko izbora što si naveo tvoje pravo mišljenje,ili si navijač koji navija iz ličnog interesa.
Jeli rješenje da za sve što nam je urađeno u zadnjih 20 g. krivimo samo kalabića.

User avatar
oko_sokolovo
Posts: 89
Joined: 30.07.2009. 10:06

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by oko_sokolovo »

Чини ми се да је вечерас око 21:30 часова Драгојло на К3 у закупљеном термину.
Иначе, одбио је да у прошли четвртак дође на ТВ дуел са Синишом Гатарићем на К3.

tamo neko
Posts: 21
Joined: 17.09.2012. 16:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tamo neko »

Ljudi, zna li iko zašto Drago nikad nije htio duel sa Sinišom? Nevjerujem da misli da nije dovoljno elokventan da se suprotstavi Siniši...

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by prnjavorman »

Vrebac wrote:Verovatno što ste bili pijani, i niste mogli hodati. A konobarica samo može da na***e ako bude imala problema s takvima. Šta da je neko pijan ušao i krenuo na načelina fizički. Pijan čovek svašta radi. Eto ti razloga. Bolje se ti prijatelju mani alkohola :smt006
prnjavorcovjek ja imam 45 godina,skoro 30 g. kafane, ni jedne pizdarije ni razbijene case..kafanu volim kao instituciju obrazovnog karaktera. ako se nacelnik boji nekakvog pijanoga covjeka ne mora u kafanu ili povede nekoga da ga stiti..ja tebe ne poznajem ali nije lijepo da ti mene tako olako svrstas u pijance koji nemogu ni da hodaju i jos su kao takvi prijetnja za nacelnika...rodjake fala na lijepim rijecima... :smt006[/quote]


Oprosti ako sam te uvredio. Ali iz toga što si napisao u 1. postu, mogu zaključiti ono što sam već naveo. Preporučujem da promeniš kafanu. :smt006
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

tehal wrote:Kamikaza bogati kad imaš informaciju ko dobija,reci mi boga ti ko gubi i na osnovu čega.... jel to neko nešto nudi mnogo bolje u odnosu na kalabića.
.
Gubimo mi svi neduzni gradjani ovog naseg Prnjavora.Na zalost. :( Nudi nam se svaki dan manje jer im u sustini nas glas vrijedi samo jedan sat,tj.dok ne glasamo,poslije toga im je svejedno sta ce se desiti sa nama,vazno je samo njihovo du*e.
tehal wrote: Malo sam čitao ima nekih likova koje si nekad mnogo hvalio,sad ih ne pominješ.
.
Nekad bilo,u suzbijanju jednog zla se ponekad mora posluziti drugim,zmijski otrov se jedino moze suzbiti serumom koji je napravljen od istog. :) Svi smo mi nekad imali ideale,i idole,ponekad nas razocaraju,ali vrijeme sve izlijeci.Ja sam i danas istog misljenja,da je Darko naj bolje sto nam se moglo desiti u poslijeratnoj istoriji,da su ili ste,izasli sa Kalabicem tada umjesto Darke,SDS i Vlado Zivkovic bi vas rasturili,ni 1% glasova nebi uspjeli nakupiti.Zato recite Darki hvala sto vas je tada spasio.Niste nista naucili iz pobjede,valda cete sada nauciti iz poraza. :wink:
tehal wrote: Da li je sve oko izbora što si naveo tvoje pravo mišljenje,ili si navijač koji navija iz ličnog interesa..
Mogu ti garantovati da iznosim samo moje trenutno misljenje,bez bilo cijeg uticaja,mjesecno dobijem stotinjak postova,sa raznim podatcima,ali citam samo one od dobrih poznanika,bas iz tog razloga sto bi me mogli takvi postovi,dovesti do toga da podjem razmisljati tudjom glavom.
Nemam nikakvih interesa,pogotovu ne financijskih,ako si mislio na to,ako me poznajes onda znas da mi to ne treba,tu sam kao i 99% starih forumasa samo iz zelje da pomognem (bilo kako bilo kome),i iz ljubavi prema rodnom Prnjavoru,tesko mi je gledati kako neko kao Kalabic sebe naziva Prnjavorcaninom,a do rata u Prnjavor nije ni na vakcinu dolazio,danas je on veci Prnjavorcanin od nas,koji smo se rodili i zivjeli u njemu,danas on hoce nama da kaze ko je ko u ovom gradu,i koga treba da volimo a koga da mrzimo,nama to ne treba.
tehal wrote: Jeli rješenje da za sve što nam je urađeno u zadnjih 20 g. krivimo samo kalabića.
Sigurno da nije,vec sam vise puta ponovio,sve se zna,i ko je pred rat rovio, ko je u ratu krao i pljackao, ko poslije rata,a zna se i ko danas to radi.Problem je samo u neradu institucija,ja sam prvi za to da se pocne od 1989-1990 godine i da se sudi prvo njima,pa eto ako hoces tako da kazem nama,jer sam na neki nacin krajem osamdesetih voljom drugih i sam ucestvovao u necemu,nisu krivi samo oni koji su krali i pljackali,spektar krivaca i krivica je velik,i nebi bilo fer da se sudi ovima danas prvo,treba krenuti po redu pa kad dodju na red,neka im bog bude na pomoci.Nemam ja nista protiv samog Kalabica,imam opcenito protiv lopova,ne sitnih vec ovih sto gaze po lesevima da bi dosli do sitnog cara,da sam odgajan drugacije,mozda bi i ja danas bio neki Kalabic,nebi tada bacio sve i otisao,ovako sam danas na srecu samo jedan od par miliona,onih koji se ne moraju stidjeti,ne stidjeti drugih ,vec samog sebe,naj teze je kad covjek podje prezirati sam sebe ili kad podje sam sebe da se stidi.A svaki od ovih gore navedenih ce to nekad dozivjeti,sirotinjska suza stigne svakoga. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

:D Da malo prepravim moj tekst iz 2008 godine :D
KAMIKAZA wrote:Dolazi Drago Kalabic kuci i kaze zeni: "draga veceras ces imati sex sa buducim nacelnikom" na to ce zena:"dolazi li Sinisa Gataric kod nas kuci ili ja moram otici kod njega" !!!! :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tehal »

Vjeruj da od vas svih koji pominjete ovdje ko je ko,ja mogu reći da niti za jednog ne znam ko je,ima ono rekla kazala ali ako nešto nisam siguran to stavljam u stranu.
Oslanjam se najviše u svoju procjenu,tako je u životu inače use i u svoje kljuse.
Nisam ja ničim rekao da sam snsd-ovac,a da jesam ne bih se ustručavao uopšte jer,nije prnjavor propao u poslednje tri godine niti je neku krupnu finansijsku rabotu potpisao darko,kalabić nikad nije ni bio na nekoj funkciji (navodi da su htjeli da ga smijenu svi a on sam nije htio meni su smiješni,što ga nisu jednostavno išnuli,nisu laje se na njega najviše pa se svi zakloniše).
A ako već navodiš da si za to da se ide po redu,hajde po redu i da kritikujemo pa istina je samo jedna zar ne i nisu oni ni krili pa se vidi ko je šta jamio.
Ja samo kažem da vaše pisanje od ove priče o izborima kritikuje samo tog dragu,a ni malo sds-ovce,to znači da ste za tu staru garnituru,koja po meni nema čime da se pohvali,vladala je 18 g. i pokazala se,u kampanji sa dušanićem i uopšte su pokazali da su ostali isti-znači nisu to promjene već vraćanje unazad.
Ti imaš rezona,pa mi nije jasno zašto misliš da je to bolje,a jamislim da je najbolji bio neki treći blok - ali on je po mom mišljenju propao isključivo zbog stranaka koje su manje ali su bile stalno u vlasti i sad su povukle potez u korist sds.
Znaš kamikaza čemu ovakvi potezi oko vodovoda,pa i sds kad je počeo niko nije pravio diverzije na ljude i imovinu,takav posao treba da se radi,a ko će se okititi perjem naka narod odluči.
Za dvadeset godina nije napravljena dvorana,dom kulture,vodovod,kanalizacija ma ni jedan infrastrukturni objekat za društvo,nemamo ništa a jedini smo grad kao takav,to nije kriv samo kalabić ma ni blizu.pozdrav

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

@highlander

sa obzirom da smo jos mala stranka, program i planovi su pravljeni spram nase snage. Iskren da budem, po selima i nije bilo nekih ekstremnih zahtjeva. Mnoga sela su odbacena od snsda i sds.a i ljudi nemaju nikakvu komunikaciju sa skupstinom, opstinom, uopste politickim strankama, tako da smo mi tu dosli kao novi, mladji itd...a u odnosu na druge manje stranke solidno smo teritorijalno pokriveni. Prnjavor nema kandidata da je faca iz grada, da sigurno prolazi i da ce vuci za grad pa ce po mom misljenju grad najmanje da dobije opet sa snsdom i sdsom, ali realno, kako su ljudi u gradu zainteresovani za politiku i rad u njoj..i ne cudi me...
Sa obzirom da se forum dosta cita, mnogi su stvari koje se pominju ovde uzeli kao obecanja.Prvo, ko god da prodje od nas, unijece gore dozu vise kulture i reda u odnosu na ovaj protekli sramotni period i grupu cirkusanata..
ETo, da ne bude fraziranje, centar grada izgleda ocajno..zapusteno, neizgradjeno, nesredjeno i tome cemo posvetiti paznju kao i sportskom a ne politickom finansiranju klubova.
pomenuli smo i uvodjenje wifi u centru grada, sto nije zivotno pitanje ali je pitanje buducnosti..
sto se tice planova..Miljanu pripada sport, meni infrastruktura, Sikiju borci a od proslih izbora postoji i ekonomski program koji je sad upotpunjen sa vrha iz BL, sa onim sto je prihvatljivo u PRnjavoru.
Imamo i ljude u poljoprivredi sa kakvim takvim iskustvom..koji smatraju da su subvencije bacene pare..koliko je to politicki pametno, hrabro..ostaje da se vidi..uglanom ljudi su od subvencija za agrar fasade radili i autakupovali..klonuli smo se vode sa Povelica maksimalno, dali smo misljenje da je to tehnicko ne politicko pitanje..
mi smo mala stranka, sa malim obecanjima. polako radimo pa sta bude.ovima sto pljuju jedni druge po forumu ne zamjerim.mnogima zivot od stranke zavisi, sami su izabrali.
Inace, kandidati za nacelnike nemaju bas imena ljudi koja ce danas sutra da vode glavne rijeci po odjeljenjima, a za planove koje predstavljaju trebaju jedno dva budzeta, ali u jednoj godini.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked