Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

grlica wrote:a ovi što nisu vide ove što jamiše . jel to zmijo?!
Naravno ptico, na tribini će vjerovatno održati predavanje i Petar Dušanić da kaže napaćenom narodu kako je stekao prvi milion a nije Amerikanac :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »

Zmijo zmiki opet ti jadna nemas sta pametno reci pa se uhvati Dusmanica :smt005, nego de ti dodji veceras da cujes koju pametnu :wink: .

selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by selim »

Ne ti ces drzati predavanje koji si parama kupovao glasove a sad drzis predavanja o klimatskim promenama moralu,postenju itd,itd,daj jednom pricaj o necemu konkretnom,samo se hvatas za Dusanica i neznam ni ja koga,pa covece ko je veci lopov onaj ko je krao ili onaj ko ga stiti,sto ga nisi hapsio kad si dosao na vlast pa mlatio si lisicama i postenju, ali naravno posle posto ste za lovu kupili sve zivo a i mrtvo!!!Ja jos nisam cuo da si rekao nesto konkretno o Sinisi,samo se hvatas nekih sporednih stvari,neznate sta cete pa se uhvatite Dusanica,pa koliko je takvih saboraca od 2006 stobom pa sutite ko zaliveni,poenta sve ove price da je Sinisa puno bolji ixbor ali nemas ili nemate pojedinici sta da prikacite pa kao neiskusan ili Dusanic ili tajkuni,pa covece dragi najbogatiji ljudi u RS su clanovi tvoje stranke oni su finansirali tvoje izbore 2008 kad ste kupovali odn. ti glasove,i zaposljavali se u elektro preko tebe a znas na sta mislim,i zato mi smetaju ti tvoji komentari jer sa tvoje strane zvuce besmisleno!!!Bilo kako bilo misli da ce Sinisa BAS ZBOG TOGA DA POBEDI A AKO NE BOLJEM PRUZITI RUKU I IDEMO DALJE :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Highlander wrote:Zmijo zmiki opet ti jadna nemas sta pametno reci pa se uhvati Dusmanica :smt005, nego de ti dodji veceras da cujes koju pametnu :wink: .
Nije poblem od vaši mesija čuti neku pametnu,naravno da su to pametni, ali narod očekuje da čuje neku poštenu sa čime ste u deficitu :smt005 :smt005
selim wrote:Ne ti ces drzati predavanje koji si parama kupovao glasove a sad drzis predavanja o klimatskim promenama moralu,postenju itd,itd,daj jednom pricaj o necemu konkretnom,samo se hvatas za Dusanica i neznam ni ja koga,pa covece ko je veci lopov onaj ko je krao ili onaj ko ga stiti,sto ga nisi hapsio kad si dosao na vlast pa mlatio si lisicama i postenju, ali naravno posle posto ste za lovu kupili sve zivo a i mrtvo!!!Ja jos nisam cuo da si rekao nesto konkretno o Sinisi,samo se hvatas nekih sporednih stvari,neznate sta cete pa se uhvatite Dusanica,pa koliko je takvih saboraca od 2006 stobom pa sutite ko zaliveni,poenta sve ove price da je Sinisa puno bolji ixbor ali nemas ili nemate pojedinici sta da prikacite pa kao neiskusan ili Dusanic ili tajkuni,pa covece dragi najbogatiji ljudi u RS su clanovi tvoje stranke oni su finansirali tvoje izbore 2008 kad ste kupovali odn. ti glasove,i zaposljavali se u elektro preko tebe a znas na sta mislim,i zato mi smetaju ti tvoji komentari jer sa tvoje strane zvuce besmisleno!!!Bilo kako bilo misli da ce Sinisa BAS ZBOG TOGA DA POBEDI A AKO NE BOLJEM PRUZITI RUKU I IDEMO DALJE :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Ko je kupovao glasove neka jede ovna,ne fataj se za tu otrcanu frazu, ja da sam imala čim kupovati glasove ne bi lopovi sjedili u skupštini, a pošten svijet ih trpi, de se malo organizuj u toj svojoj neuvjerljivoj priči.
Za tvoju informaciju Dušanića smo i hapsili i osuđivali,ali nije problem u Dušaniću, svako je od nas mogao biti Dušanić i njemu slični,ali je problem u politici stranke dobrih domaćina, koja u svom genetskom kodu ima lopovski mentalitet,a za razliku od tebe, ja ću reći da ima lopova i u drugim strankama, ali to nisu urođeni lopovi poput vaših,to su nekad bili pošteni ljudi, ali kraj urođenih lopova, naravno da su se i oni neki prolopovili, to je prirodna pojava.
Nije Siniša lopov naravno, taj momak je meni simpatičan, i baš zato mi ga je žao, što ga želite, i njega njegovu evropsku sportsku krunu baciti na pod, a njega njega pod noge vaše prljave politike, ostvarajući svoju prljavu politiku, kao što ste uradili i sa slavnim komadantom Vladom Živkovićem koga ste odbacili kao da nikad nije ni postojao,sa njim ste obrisali pod ,a na njegovi mjesto kao počasnog člana vaše stranke u prvom redu na konvenciji ste doveli osuđenog kriminalca i ti meni držiš moralnu pridiku.druže moj prnjavorski.
Vi ste ušutkali sve časne ljude u vašoj stranci počevši od pokojnog Nikole Koljevića,Vladimira Srebrova.preko Biljane Plavšić pa sve do Vlade Živkovića i njima sličnim jer vas je i vašu politiku izbacila istoriska zbilja, pred klimatske i druge promjene 90 godina prošlog vijeka.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Franz wrote:Ovi radikali Comi i Suman su apsolutni hit. Propagandni im materijal odstampan latinicom. :D
Seka im je zabranio koristenje oznaka,imena i cirilice. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

:smt006
Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Sad da se malo uozbiljimo,kad su nam vec kandidati neozbiljni da budemo bar mi. :)
Sinisa je svakako daleko bolji od Kalabica,to samo lud ili debelo podmicen,moze poreci,e sad ,dal je on naj bolje resenje u ovoj situaciji to je tesko komentarisati.Gledano logicno naj bolje resenje je ova konjina Dragojlo,jer kad imas konjinu gore ,moras da uzmes i dole :lol: ne mozes upregnuti vola i konja da ti vuku kocije. :D Gataric pokusava da se suprodstavi,jedina prednost mu je sto ne smiju da ga istuku,ostalo sve su oni u prednosti,Srele je miran,povucen,i djeluje nezainteresovano,sumnjam da je spreman da pljuje po bilo kome kao ova dvojica,a bez pljuvanja je tesko biti u politici (bar u nas) na zapadu bi takav tip daleko dogurao kao politicar,jer govori samo ono sto misli i sto treba,ovo trebunjanje o svemu i svacemu kao sto to radi Dragojlo,nekad ima tako negativan odjek u narodu da ni novi autoput kad bi napravio, ne moze pokriti negativne posledice.Ovaj nas povratnik da ne kazem turcin :) je tu ali kao i da nije,nekome je stalo da nas pokaze kao multietnicku sredinu,u kojoj svi narodi imaju ista prava,sto mi u stvari i jesmo,mislim da jesmo multietnicka sredina ,ali,u kojoj ni jedan narod nema nikakva prava,prava su data iskljucivo onima koji su pripadnici odredjenih skupina,ali ne vjerskih ,vec politickih.
Znaci sav izbor se svodi na Gatarica (nedaj boze) i Kalabica (nedaj boze po milion puta) :) ,ali ako je birati izmedju njih dvojice onda dizem obe ruke,obe noge i ono za ono, :) sve u cilju da pobjedi Gataric. :lol:
Nadam se da ce ljudi u Prnjavoru jednom shvatiti,da se mora prestati birati manje zlo,jer malo zlo ne postoji,bar ne u politici,pocnimo birati izmeju dobra i jos boljega,pa makar i turcin bio,a svoje srbovanje ostavimo za neku drugu priliku,jebes srpstvo ako je spalo na jednog Kalabica,ove sa potjernice,Seku ili Petra Dusanica. :smt002
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by drlonc »

Kamikaza, svaka ti dala za ovu posljednju rečenicu!
Kada budeš pisao roman o našem gradu u ovim ludim vremenima, tutni je bar u predgovor (plaćeni, dakako)...
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

Jel ima neko informaciju dali će večeras doći Bosić, zašto ga nikako nema u Prnjavoru?

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

није ово Митинг, ово је едукативна трибина, :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

Ok, ali nikako do sad Bosić nije bio u Prnjavoru, a nije još mnogo ostalo do izbora, žao mi Siniše izgleda da čovjek nema podršku od presjednika stranke.

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by MASTER »

pa možda čovjeku ne treba da ga neko miluje po glavi da bi pobijedio na izborima :D :D
Last edited by Administrator on 20.09.2012. 10:38, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

де ми реци шта има Шкорпионе у Поточанима у школи како ова генерација типа 94 .. :smt005 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

MASTER wrote:
skorpion80 wrote:Ok, ali nikako do sad Bosić nije bio u Prnjavoru, a nije još mnogo ostalo do izbora, žao mi Siniše izgleda da čovjek nema podršku od presjednika stranke.
pa možda čovjeku ne treba da ga neko miluje po glavi da bi pobijedio na izborima :D :D
Žalosno je ako u predizbornoj kampanji jedne stranke nikako ne dođe predjednik iste stranke da podrži kandidata za načenika i odborničku listu. Bojim se da će tako biti sa SDS u Prnjavoru, gospodin Bosić nije se do sad pojavio u Prnjavoru nije bi ni na konvenciji stranke, što je očigledno da nepodržava kandidata za načelinka. Ili mu se gadi prisustvo Petra Dušanića.

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

svjedok.saradnik32 wrote:де ми реци шта има Шкорпионе у Поточанима у школи како ова генерација типа 94 .. :smt005 :smt006
Mlatiš gluposti, neosnovano blatiš odborničku listu, jedva čekam 08.10. da vidim hoćeš likako biti na forumu, ti, koridor92, i dr. Todalni promašaj bez argumenata vrijeđaj jednu damu, usput ja sam osoba jačeg pola.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Ljudi,nije za izbore bitno ko sta ima u gacama,vec sta ima u glavi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svitanje »

"budući" opštinski šef Kalabić je izjavio, da on nema vremena da ide na javne tv duele, pošto on od posla nema kada, kao drugi kandidati, koje on naziva "dangubama".
Ova izjava je malo neobična, mislim da on time sebi smanjuje šansu da pobijedi. Ja ga savjetujem da učestvuje na raspravama na tv.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

:smt005 :smt005 :smt005 Ками Прејак си АЈ ЛАВЈУ :smt005 :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

dragi moj gradonačelniče , pjesniče i proroče ,
najviše mi se sviđa ona da ne možete upregnuti konja i vola u kočiju , mada bi dobro bilo za sreleta da drži uzde , al daj bože ... i ja vam navijam za sreleta istina samo zbog vašeg virtuelnog lobiranja
dalje...
ovaj prof. ispred sdp je zaista fin i izbor i čovjek , al čula sam da ima opasnu ženu -tako da bih upravljanje budžetom ipak prepustila vašem rođi, jer makar čovjek svojom slikom i vanjštinom ulijeva povjerenje, plus što radi u opštini dugi niz godina , i sve mu je jasno , ne bi morao na obuku
ali sreleta nema ni na bilbordima
dok su konj i vo vrlo doćerani fotošopom i čovjek da ne zna kakve su to baje , mislio bi da se neki film daje -
a ono predizborni bilbord

lovce sa šahovske table ne bi ni komentarisala
imam moćno pero - jezik srpski

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Kalabic fan »

"Svitanje¨, preporučuje kandidatu SNSD za načelnika da posjećuje predizborne TV duele---
Ako ovaj gospodin nema šta pametnije dan napiše samo troši i naše i svoje vrijeme.
Termin na Alternativnoj televiziji od prije nekloliko dana najvjerovatnije skupo je plaćen, a SNSD-EOVAC se nije pojavio.
Bilo bi zanimljivo da predsjednik izbornog štaba Opštinske organizacije SNSD Prnjavor, objasni zašto su prevarili veliki broj televizijskih gledalaca, pa i simpatizera i članova vlastite stranke, odnosno zašto se kandidat nije pojavio.
Da li je to bila odluka Izbornog štaba, ako jeste koji argumenti su preovladali da kandidat ne ide na televiziju?
Da li je to bila lična odluka kandidata bez ili uz konsultaciju sa Izbornim štabom?
Ako nam ne objasnite zašto, nama nezadovoljnim članovima SNSD, preostaje da vjerujemo da kandidat i dalje sam odlučuje o svemu, kao štoje i do sada radio. Nepojavljivanje na televiziji po mišljenju mnogih građana je vrlo štetno po budući izborni rezultat ne samo na izborima za načelnika već i na izborima za Skupštinu opštine.

Kandidat za načelnika te večeri je mogao saopštiti građanima Prnjavora, da kada on dođe na vlast odmah će prestati neracionalno asfaltiranje drumova u funkciji predizbornog inžinjeringa, kao one godine u Kokorima kada se "VOĐA" spustio helikopterom, a mi hodočasnici smo svjedočili da se asfalt u oktobru na dan završne SNSD promocije, doslovno polaže u blato, a na podlogu koja je pripremana dan dva. Godinu dana kasnije put se provalio na stotinama mjesta.

Te večeri kandidat je mogao saopštiti javnosti da ako bude izabran zamrznut će svoje članstvo u "režimskoj" stranci i postati načelnikom svih građana.

Te večeri kandidat se mogao izviniti građanima što je u predhodnom mandatu zaposlio oko 150 momaka i djevojaka članova SNSD, dakle nedopušteno kršio ljudska prava svih drugih građana, koji u ovom sistemu vladavine nemju nikakve šanse.

Iste večeri kandidat je mogao tražiti oprošaj od svih naših NOVIH GRAĐANA (ON IH NAZIVA IZBJEGLICAMA) za nedopustivu izjavu pred 500 građana i čuvarom Ustava RS predsjednikom Miloradom Dodikom, da ubuduće kad on pobijedi isključivo će zapošljavati STAROSJEDIOCE.

Mi nezadovoljni članovi SNSD DOVEDENI SMO U MAT POZICIJU. Nevjerovatno je da sada nakon svih demokratskih pokušaja da ograničimo svemoć gospodina kandidata (besplodnih maratonskih rasprava, očiglednih suprostavljenih frakfcija, pisanja pisama intelektualaca, formalnih inicijativa, susreta sa vođama na državnom nivou), MORAMO VODITI ANTI KAMPANJU PROTIV VLASTITE STRANKE KOJU VOLIMO KAO ZJENICU OKA SVOGA, KAKO BI REZULTATI NAŠE PARTIJE BILI ŠTO LOŠIJI KAKO ZA NAČELNIKA TAKO I U SKUPŠTINI kako bi predsjednik SNSD (naš voljeni vođa) napokon svatio da u Prnjavoru treba na čelu Partije demokratski orjentisan predsjednik, kako bi bilo da smo vlast ili opozicija mogli početi doprinositi poboljšanju ukkupne situacije u opštini Prnjavor, a problemi su s nagomilali u mnogim oblastima.

PORUKA "Svitnju" ako nema šta pametno da kažež nemoj nas zamjajavati vidi se da si nepismen.

ODUŠEVILI SU ME NASTUPI MLADIH MOMAKA IZ SRPSKE NAPREDNE STRANKE. MOMCI SAMO NAPRIJED.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Kalabic je do sada popljuvao Rome (kako ih on naziva cigane) popljuvao je svoje mlade stranacke (skolovane) kolege,popljuvao izbjegle i raseljene,muslimane,borce,invalide....,ne znam ko ce onda da glasa za njega. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svitanje »

Kalabić fan razmišlja pravilno pod samo jednim uslovomom, da mi živimo u prosperitetnoj demokratskoj pravnoj državi.
Ali pošto mi živimo na Balkanu, gdje jedan ozbiljan magazin, Crnu Goru, Kosovo, Bjelorusiji i mnoge druge države, označava kao mafijaške države (Bosnu ne smiju niti da pomenu pošto je ovdje napredni dio međunarodne zajednice na vlasti), dakle na jednom prostoru gdje je normalno krasti i demagoški nastupati, onda je Kalabić fan jedan nenormalan tip.
Ponašanje kandidata SNSD za načelnika je potpuno normalno.
Jedina ideja vodilja domaćih političara je kako da se održe u foteljama i sačuvaju svoj izrazito dobar ekonomski položaj u jednoj od najbjednijih zemalja u Evropi.
Ja preporučujem Kalabić fanu da nas više ne zamlaćuje demokratijom i pusti nas druge učesnike u Info Prnjavoru, da se mi kao u balkanskoj krčmi međusobno nadmudrujemo i svađamo.
Samo kad se ona Zmija uključi ja sam presretan jer znam čovjeka. Demagog do bola svi znamo ko je a on iako je po zanimanju stolar i nikad jedna jedina vrata nije napravio ali se u politiku razumije. Svitanje odmah sviće.
Kalabić fane Srbine ne zauzimaj nam odviše prostora.
Evo ja sama volim da imam vođu i ako ga nemam ja sam potpuno dezorjentisana. Kakav je vođa to za mene nije bitno. Ja njega bezpogovorno služim i glasam za sve ono što on na sjednici ili bolje rečeno na slavi (poslije nazdravljanja za vladara koja to biješe zdravica) predloži. I ne razmišljam ja da li je to dobro.
Ali zato Kalabicu fane ja sam kao primijećena žena vrlo visoko na SNSD listi.
Kalabić fane "psi laju karavani prolaze".
Najvjerovatnij prolazim za odbornika i to je za mene 12x4=48x500 km=cca
Ja nemam djece ali ima moja snaha.
Kleknut ću i vođa će i to za mene uraditi.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Svitanje, ne duplaj postove.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

:D Otro sam ja jedan onom gumcom iz Poletarca. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

Ja nemam djece ali ima moja snaha.
Kleknut ću i vođa će i to za mene uraditi.
Gluho bilo,ne mislis da ti vodja pravi djecu ili...... :-)
(ma salim se) :-)

Locked