Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Kalabic fan »

septembra gospodnje 2012.godine tate i mame u prnjavoru "maloj evropi" prema indeksu sreće a u skladu sa anketom sprovedenoj od internacionalne agencije za sreću roditelja za nezaposlenu djecu, izbile su na prvo mjesto.
u prvi mah u agencije su se uhvatili za glave i pomislili su da je kompjuterski program zakazao.
poslije provjera, sreća i osmjeh na njihovim licima, sve je istinito i regularno.
naime, nakon što je kandidat snsd za načelnika obećao svim tatama i mamama njihove nezaposlene djece da će ih on uhljebiti u lokalnoj administraciji, komunlnim i električnim firmama, tate i mame u maloj evropi posali su najsrećniji, a nakon što je kroz komjutere prohujala vijest da je mesija obećanja počeo da ispunjava, indeksi sreće u anketi su astronomski počeli da rastu i mala evropa za 0,00001 indeksnih poena bježi ispred laktaša.
to je samo čudo.
unazad tri dana u opštini, domu zdravlja i komunlnim firmama primljeni su novi mladi kadrovi, njih par desetaka.
tate i mame glavu gore na red dolaze i vaša nezaposlena dječica ali glasajte za mesiju.

ovo napred je samo crtani filmić u pokušaju da vam izmamim osmjeh na licu.
mesija je pročitan. mali broj djece je u poslednja tri dana stvarno zaposlen po stranačkoj i pokvarenoj osnovi. najveći broj njih će po proteku određenog vremena biti otpušten pošto i sada ih je na desetine više zaposleno nego što treba kako u lokalnoj administraciji tako i komunlnim preduzećima.

mi se obraćamo svim glasačima. posebno onima koji ne izlaze na izbore , i koji razumiju kolikoj je opština prnjavor zaglavljena, da ne dopuste dolazak pogrešnog čovjeka na poziciju načelnika.

a što se tiče glasačkog listića za odbornike skupštine opštine, niko ozbiljan ne može reći da među više stotina kandidovanih sugrađana ne mogu glasati bar za jednog kvalitetnog građanina.


Izbor npr moze pasti i na Mr Željko Jelić, prof u Gimnaziji u Prnjavoru na listi SRPSKE NAPREDNE STRANKE, KOJI JE SVOJE UMJETNIČKE RADOVE IZLAGAO U 26 ZEMALJA i koji nastoji da u Prnjavoru utemelji jednu demokratsku stranku.
Da li ste primijetili da na listi SRPSKE NAPREDNE STRANKE nije nosilac Dr Debeljak Nedeljko predsjednik Opštinskog odbora već drugi kandidat. Zašto, zato što su na sjednici Opštinskog odbora vodili raspravu i tako demokratski odlučili.

Pozivam kandidata SNSD za načelnika da javno objavi zapisnik sa sjednice Opštinskog odbora SNSD na kojoj su odlučivali i raspravljali ZA i PROTIV da kandidat ponovu bude gospodin Darko Tomaš.
Za nas članove SNSD nepodnošljivo je da POBJEDNIK sa prošlih izbora ponovo nije dobio šansu.
Last edited by Administrator on 19.09.2012. 14:49, edited 1 time in total.
Reason: Zabranjeno pisanje velikim slovima

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Kako su neki počeli počet će objavljivati na forum i proglase :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

SNS u Prnjavoru, smijurija :-)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

A ko su ti :?: :?: :?:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Kalabicevi fanovi :-)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

kakvi su ovo izbori , niđe predizbornog materijala?
samo sds donio i niko više , sram vas bilo kandidati za odbornike , (i sokolica doduše ispred Dns doturila je obavezno listu kandidata). :smt002
--đe kampanja , stara tradicionalna.
nekim čujem i zastava fali , a nekom bogami mogu nestati i stolice .
nezadovoljna sam kao građanin zašto ne djele predizborni materijal , a upaljači i hemiske izgleda samo bližoj rodbini idu ? :shock: :? :shock:

zmijac ti mi dođeš dva upaljača i dvije kemiske --- najmanje ... i ja se divim čarobnjaštvu vašeg mesije :P :P :P
imam moćno pero - jezik srpski

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

O pobogu Grlice,
ipak moras otici na svaki skup.Treba sve cuti i vidjeti.
Tu dobijes i materijale ako imas vremena citati.
Iskreno,sto se mene tice ,ne moraju ni stampati.
Ja i bez materijala,i bez vode,i bez asfalta,znam za koga sam.

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by čiča »

Samo ovom proglasu fali rečenica iz partizansko-švapskih filmova: "ACHTUNG ACHTUNG daje se na znanje". :mrgreen:

Ne znam jesam li već spominjao, ali kod ovih radikala odmetnika ne zna se ko kosi a ko vodu nosi, imaju tri stranke pod nazivom SNS u RS, a nemaju glavnog vođe. :lol:

I ovih prnjavorskih radikala koji imaju ime Vojvode Haškog u sebi bi se Šešelj odrekao preko novina da zna koga predstavlja. :roll:

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by wanted »

Franz wrote:Koridor, gotivim Gatarica kao covjeka i dobrog prijatelja ali ti mu ne pomazes svojim pisanjem. Prijateljski ti savjetujem da malo popustis gas papucicu. :smt006
Lik se malo uzivio u ulogu, misli da je bitan :roll: :roll:

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by wanted »

vrsta8472 wrote:SNS u Prnjavoru, smijurija :-)
:smt005 :smt005 :smt005

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by čiča »

grlica wrote:kakvi su ovo izbori , niđe predizbornog materijala?
samo sds donio i niko više , sram vas bilo kandidati za odbornike , (i sokolica doduše ispred Dns doturila je obavezno listu kandidata). :smt002
--đe kampanja , stara tradicionalna.
nekim čujem i zastava fali , a nekom bogami mogu nestati i stolice .
nezadovoljna sam kao građanin zašto ne djele predizborni materijal , a upaljači i hemiske izgleda samo bližoj rodbini idu ? :shock: :? :shock:

zmijac ti mi dođeš dva upaljača i dvije kemiske --- najmanje ... i ja se divim čarobnjaštvu vašeg mesije :P :P :P
Treba da ideš na teren tamo gdje se dobri domaćini dogovaraju o gradnji puteva, škola, crkava. :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Ови наши "слободни" радикали су стварно маскота ових Избора на нашој општини :mrgreen:

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

ovo je stvarno ludnica.... :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Morao bi i ja malo obici te skupove da obnovim gazderobu. :D Treba mi tih majica u raznim bojama,valja se ponekad obuci kad se ide u stalu. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
Image
O pa konacno da se i potjernice odstampaju u ovoj nasoj drzavi. :smt005
Dolaze kao voda sa Povelica. :smt005 Nikad :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Morao bi i ja malo obici te skupove da obnovim gazderobu. Treba mi tih majica u raznim bojama,valja se ponekad obuci kad se ide u stalu.
Nema Kamikaza novih majica za tebe ,operi sve one stare pa nosi koje su ti najdraže ,a pokušaj pronaći i onu bluzu sa ORA PRUGa BEOGRAD -BAR 72. :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Bem ti vlast i drzavu u kojoj i u zatvor moras ici u svom odjelu, :D nekad gdje god maknes ono novo odjelo,u zatvor,novo pa ponesi,na akciju,novo,u bolnicu,nova pidzama pa ukradi,u vatrogasce ,novo u vojsku, novo,na izbore novo,svaki put sve pa cak i gace dobijes,a vidi sad kako smo nisko pali,treba da glasam za njih a nude mi samo qrac da izbijem oko. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by samuraj »

Kakva humanost sds nevjerovatno,za vrijeme vladavine njihove 18 g. hiljade ljudi na ulici bez posla da se oni dokopaju preduzeća,a sad bace neki sitniš pred kamerom djetetu i humanisti,ja to vidim kao zloupotrebu nejači.
To što ovaj kalabić neće u debatu nije nikakav grijeh,šta imaju da pričaju i to svi treba da rade a rad je rezultat jedini.
Ovi pristrasni,bubaju svašta ne čine nikom uslugu.
Ja se pridružujem pozivu da se glasa za manje stranke,a načelnik pa zna se šta je bolje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

grlica wrote:zmijac ti mi dođeš dva upaljača i dvije kemiske --- najmanje ... i ja se divim čarobnjaštvu vašeg mesije
j Ja stalno nagovještavam kroz svoje čarobne pisanije da ovi lokalni izbori za građane ne znače ništa, u smislu nekekvih promjena,što ne znači da građani ne trebaju na njih izaći dapače.
Voda teče kuda je i tekla ,a ova sitna politička boranija ako misli omirisati neke vlasti, neka se spreme za 2014 ,neka se pobože ,omnože i neka se ujedine, i neaka bar za jotu bolji budu od ovih što sad vladaju koje ne treba buditi još 2 godine.
Grlice nemea problma, to što tražiš dobit ćeš, jer si zaista skromna, a ja još dodajem dva pakla cigareta pa ćemo sav taj trošak ispostaviti kako ti kažeš našem čarobnom mesiji :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Kako ona moze dobit penkalo a ja ne mogu kinesku majicu ??? :D To je sigurno opet neki novi program za izjelice :shock: izzzzzbjegliiiice,a moja Sarenka godinama me u istoj majici gleda :( na njoj jos pise :"Zivio drug Tito",sta vi mislite kako je njoj kad izadje u drustvo komsijskih krava,kako se ona stidi zbog mene sto sam tako zaosto. :(
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

samo se i dalje borite za majicu, upaljač i olovku, koju nam bace samo pred izbore, onda im dajmo glas, pa neka 4 godine ponovo kupe milione :smt003 :smt003
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »


Naprijed Sinisa, cinjenica je da SDS ima najkvalitetnijeg kandidata za nacelnika :!:

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

драги пријатељи у седам животописних дијелова ћу вам предочити Биографију врха Леденог бријега кандидата за начелника једне партије у прњавору ви сами процијените .. Вриједи ли ово пажње
Image
:smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

joj svjedoče gdje izvlačiš te umotvorine??'
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Highlander wrote:Image
Ја бих дошао на ову трибину, кад би ми одговорили на тајну сви тајни. КАКО ДОЋИ ДО ПРВОГ МИЛИОНА МАРАКА :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked