Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

Koridoru,
Rekao sam ti već u prethodnim postovima da Drago ne ide u debate sa onima koji mu nisu ravni ni po kom aspektu.

Bez veze se mučiš danima i pišeš po forumu, građani dobro znaju koga će birati za načelnika svima je osim tebi jasno da trenutno za Prnjavor nema boljeg izbora od Drage Kalabića. To je čovjek koji će sigurno ako dobije povjerenje građana (u šta nema sumnje) uraditi nešto za ovu opštinu. Poznat je visoko cjenjen kao političar u samom vrhu RS i BiH tako da će sa lakoćom dobiti podrušku za razne projekte na području naše opštine. Do je svima sa druge strane jasno da SDS nemože ništa da uradi, možete samo da lažete i obećavate, ali ne prolazi to građani su siti vaših laži i još uvijek ih dobro pamte niste vi tako davno bili na vlasti.

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

Wanted je napisao:
A koja su to djela snsd-a u protekle cetiri godine? Ajde, da cujemo...
SNSD je u proteklom mandatu na poručju opštine prnjavor kroz razne investicije uložio duplo više novca od SDS-a u periodu 2004-2008.

Što je najbitnije SNSD je vodio jednu poštenu politiku gdje loklana vlast nikom nije ostala dužna ni jedne marke. Niko iz rukovodstva SNSD nema privatno preduzeće, što nije nikao slučaj sa rukovodstvom i istaknutim članovima SDS koji su u pljačkaškoj privatizaciji uništili pa stekli veliki broj preduzeća.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by wanted »

SNSD je u proteklom mandatu na poručju opštine prnjavor kroz razne investicije uložio duplo više novca od SDS-a u periodu 2004-2008.

Što je najbitnije SNSD je vodio jednu poštenu politiku gdje loklana vlast nikom nije ostala dužna ni jedne marke. Niko iz rukovodstva SNSD nema privatno preduzeće, što nije nikao slučaj sa rukovodstvom i istaknutim članovima SDS koji su u pljačkaškoj privatizaciji uništili pa stekli veliki broj preduzeća.[/quote]

Ti to mene zezas :?: :?: :?: daj mi jednu investiciju,molim te... kada ces da shvatis da nema u Prnjavoru snsd-a,vec je snsd=drago... pa se sracunaj odakle njemu onolike pare i onolika moc da vedri i oblaci u gradu, da on zaposljava ljude po preduzecima...alooooooo,dodji sebi dok nije kasno... 8)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

skorpion80 wrote: Niko iz rukovodstva SNSD nema privatno preduzeće,.
Koji ce im qrac privatno preduzece kad su uzeli u svoje vlasnistvo cjelu drzavu. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

skorpion80 wrote:
Wanted je napisao:
A koja su to djela snsd-a u protekle cetiri godine? Ajde, da cujemo...
SNSD je u proteklom mandatu na poručju opštine prnjavor kroz razne investicije uložio duplo više novca od SDS-a u periodu 2004-2008.

Što je najbitnije SNSD je vodio jednu poštenu politiku gdje loklana vlast nikom nije ostala dužna ni jedne marke. Niko iz rukovodstva SNSD nema privatno preduzeće, što nije nikao slučaj sa rukovodstvom i istaknutim članovima SDS koji su u pljačkaškoj privatizaciji uništili pa stekli veliki broj preduzeća.
podsjeti me na vic o jedinom Srbinu učeniku na Kosovu. kada nastavni kaže imena nikola, imena!!!
tako i ja.
koje investicije, koji novac!???????????
podatci??? imaš li išta od toga. ili samo lupaš ko maksim po diviziji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
izgleda ipak, da samo lupaš ko maksim po diviziji!!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by TEMPLAR »

skorpion80 wrote:
Wanted je napisao:
A koja su to djela snsd-a u protekle cetiri godine? Ajde, da cujemo...
SNSD je u proteklom mandatu na poručju opštine prnjavor kroz razne investicije uložio duplo više novca od SDS-a u periodu 2004-2008.

Što je najbitnije SNSD je vodio jednu poštenu politiku gdje loklana vlast nikom nije ostala dužna ni jedne marke. Niko iz rukovodstva SNSD nema privatno preduzeće, što nije nikao slučaj sa rukovodstvom i istaknutim članovima SDS koji su u pljačkaškoj privatizaciji uništili pa stekli veliki broj preduzeća.
Ovo jeste tacno, sem kompanije negistrovani kamionakoja Bog zna cija je nemaju firme kao SDS-ovci

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Zaiata je smiješno posmatrati ove navijače, i njihova komentarisanja predizbornr kampanje za lokalne izbore u Prnjavoru, gdje je davno sve jasno i poznato, i da ne bi i sama bila jedna od tih, razmišljam da sama sebi uvedem moratorijum do konca kampanje, jer sam već dosta toga rekla ,onima koji prete bistre trijezne glave i bistra oka sokolova :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by sasabrkic »

ZMIJA wrote:Zaiata je smiješno posmatrati ove navijače, i njihova komentarisanja predizbornr kampanje za lokalne izbore u Prnjavoru, gdje je davno sve jasno i poznato, i da ne bi i sama bila jedna od tih, razmišljam da sama sebi uvedem moratorijum do konca kampanje, jer sam već dosta toga rekla ,onima koji prete bistre trijezne glave i bistra oka sokolova :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Pođi mojim putem,sljepiću, spasi demokratiju na forumu... :smt026

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tehal »

Koridor je izgleda mlad,ali kad poraste napisaće i on pravu rečenicu do tad...........
Kampanja je pod ručnom,snsd očigledno ne želi preveliko breme odgovornosti pa ne forsira puno da napravi razliku.
sds bi svakako htio stare lovorike,ali nema argumenata ta njihova "punoljetna" priča koja je osijedila davno -- i niko je više ne konzumira jer je ništava.
Drugi su se prikrpili i ćute u iščekivanju dijela kolača (debatica sasvim prijateljska,srećko samo što ne hvali sds više od sebe,dp pamti samo nekoliko godina unazad,socjalisti pravi kvp,radikali skim su orali sa njim u korov,narodna partija se nada da će ljudi prepoznati poštenje)
Rezultati se mogu naslutiti,meni djeluje da će biti iznenađenja malog ((za nekog velikog)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

sasabrkic wrote:Pođi mojim putem,sljepiću, spasi demokratiju na forumu...
Nema demokratije moj Sale ,demokratija je mrtva. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

skorpion80 wrote:Koridoru,
Rekao sam ti već u prethodnim postovima da Drago ne ide u debate sa onima koji mu nisu ravni ni po kom aspektu.

Bez veze se mučiš danima i pišeš po forumu, građani dobro znaju koga će birati za načelnika svima je osim tebi jasno da trenutno za Prnjavor nema boljeg izbora od Drage Kalabića.
E od ovog čovjek stvarno može povratiti... :smt078

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Kalabic fan »

Kandidat SNSD za načelnika opštine posjetio je ovih dana sva naselja i zaseoke sugrađana Bošnjaka-muslimana, kako saznajemo danas na ulicama Prnjavora. Gospodin kandidat nije žalio na obećanjima koja im je davao, naravno usput je pljuvao po protivkandidatima.
Upozoravamo birače da je kandidat vladajućeg režima u RS, do sada u svim naseljima opštine Prnjavor, obećao da ako glasaju za njega on će u tom naselju asfaltirati najmanje nekoliko stotina metara ako ne i više.
Nije zaboravio ni tate i mame. Njima je obećao da će im zaposliti sve nezaposlene kćeri i sinove.
Bože spasi me.
Birači Bošnjaci mi Srbi smo ovog gospodina davno pročitali, nadamo se da vas Bošnjake neće prevariti darovima koje Vam ovaj "Latin" nudi.
Tražite da obećanje izvrši prije izbora i to u cijelosti, a potom ako slučajno izvrši, Vi nemate prema njemu nikakve obaveze i glasajte za nekog drugog kandidata. Zašto? Pa zato što je način kako radi "Režim" nedopustiv i to je svojevrsna korupcija političara, kad obećavaju i asfaltiraju našim poreskim novcem putiće "bogu iza nogu" a nisu za četiri godine obezbijedili da se bar u gradu Prnjavoru presvuče dvjesto metara ulice pored Buvljaka, gdje dnevno dođe par hiljada ljudi i prođe nekoliko stotina automobila.
Dobro je da je se kandidovao.
Moramo vidjeti da li je jači od većine političkih stranaka i najvećeg broja građana.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:Ni govora Kami to bi bila fatalna greška, moramo sa našim drugom Vedranom biti po mogućnosti što bolji i drugovi i prijatelji, jer nije on slučajno pio piće sa Dragojlom ,vidiš da je prokužio na vrijme ko će biti budući načelnik i krenuo u šarmiranje a ne ko mi ovi drugi tražimo kandidatima dlaku u jajetu a kad kandidati dođu na vlast teško se nama :lol: :lol: :lol:
Ко год да буде начелник, знам да ће бити "добар" самном :lol:

И Синиша и Драго и Срећко (СДС :lol: ), су ми јарани.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Kalabic fan wrote:Kandidat SNSD za načelnika opštine posjetio je ovih dana sva naselja i zaseoke sugrađana Bošnjaka-muslimana, kako saznajemo danas na ulicama Prnjavora.
Нема шансе да Бошњаци дају глас СНСД-у и човјеку кога више мрзе од Радован Караџића - Лемија :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

musliman-bošnjak, može dati glas kiklopu, samo ako ga ovaj ucijeni!!jer svaki normalan musliman, neće iz principa glasati za njega, opšte je poznato šta je ovaj uradio sa svojim kumom iz Lišnje za vrijeme rata i sa još nekolicinom. kada im je praznio i čistio kuće :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bio je pravi Srpski vojnik, u rukama puška, na leđima veš-mašina :smt005 :smt005 :smt005
bošnjaci mu to nisu ni zaboravili ni oprostili!!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Koridor92 wrote:opšte je poznato šta je ovaj uradio sa svojim kumom

Онда ни СДС од Бошњака неће добити гласове :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

SDS-u i ne trebaju glasovi bošnjaka. oni već imaju dovoljno (Srpskih) :smt003 :smt003 :smt003
a, bošnje, ako budu pametne, treba jedinstveni da budu i da daju glas kandidatu bošnjaku gosp. Softiću!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

tačno tako Koridor - ja da sam Bošnjak bila bi bez dvojbe u Prnjavotu!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

a. da si koji slučajem udata za bošnaka??
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by wanted »

Koridor92 wrote:
skorpion80 wrote:
Wanted je napisao:
A koja su to djela snsd-a u protekle cetiri godine? Ajde, da cujemo...
SNSD je u proteklom mandatu na poručju opštine prnjavor kroz razne investicije uložio duplo više novca od SDS-a u periodu 2004-2008.

Što je najbitnije SNSD je vodio jednu poštenu politiku gdje loklana vlast nikom nije ostala dužna ni jedne marke. Niko iz rukovodstva SNSD nema privatno preduzeće, što nije nikao slučaj sa rukovodstvom i istaknutim članovima SDS koji su u pljačkaškoj privatizaciji uništili pa stekli veliki broj preduzeća.
podsjeti me na vic o jedinom Srbinu učeniku na Kosovu. kada nastavni kaže imena nikola, imena!!!
tako i ja.
koje investicije, koji novac!???????????
podatci??? imaš li išta od toga. ili samo lupaš ko maksim po diviziji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
izgleda ipak, da samo lupaš ko maksim po diviziji!!!
Ti bas lupas :smt005 da imas podatke, pisao bi, ovako samo lupas...slabo si naucio,sjedi, 1 :smt005 i da spremis bolje za sljedeci put :smt006 :smt006

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

eh , vrlo provociraš Koridoru
1. ( pod jedan) ---dobro me naučio rat i politika ---da ak držim do sebe ,- ne smijem za Bošnjaka ( i za tog Bošnjaka Njegoš mi ne bi oprostio npr.)
2. Pod dva


--konačno je pridošlo i ono vrijeme


kad mi Srb i i ii zaista u Bosni moramo priznati onog Bošnjaka --da je Bošbjak u Bosni , i niđe dalje-- da se razumijemo (mada je u praksi svakojako --- ko se sve naziva Bošnjacima..... ala ala )
treće nemoj da mi brkaš žabe i babe
tj. dam sve i narod i ljubav

AL ,JEZIK TO NE DAM!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »



Ови слободни радикали су баш смјешни. Славуј се тресе као прут од треме :lol: Око каквих небитних ствари људи дижу прашину . . . јој јој :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »



Ево овдје Калабић објашњава, зашто није ишао на тв дуел.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

SOKOLICA
Posts: 82
Joined: 19.02.2012. 11:16

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by SOKOLICA »

Dok Drago radi punom parom,ova dvojica dangube :!: :!: :!:

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

O seljačine u čizmama.... Hahahhhaaahhaaa.... A u galjipovcima osvanuo bilbord:

Image

:smt078
Last edited by Administrator on 17.09.2012. 22:28, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

Locked