Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by čiča »

Koridor92 wrote:
mora da se iza tvoga nick-a "čiča", nalazi u najmanju ruku Milorad Dodik lično!!! kada znaš sve te informacije :smt002 :smt002
takvi kao ti (članovi nekih malih minornih i mizernih političkih partija), su slično pričali i pred zadnje izbori u Srbiji. kako će tobože Boris i Toma u koaliciju poslije izbora. a, kao što nam je svima poznato, to se nije i neće desiti!!! :wink: :wink: :wink:
nego, kao i vi, pokušavate, da neke neodlučne glasače privučete na svoju stranu, nudeći im promjene.. :|
žalosna taktita, znate već da od njema ništa (ali kad šef naredi jbg) :smt006 :smt006 :smt006
tek će da bude hapšenja, kada SDS dođe na vlast :smt006 :smt006
Fali meni nekih 50-60 kg težine da bi bio Milorad Dodik. A nisam ni u strankama, nekad bio u SDSu onako u prolazu početkom 90ih, ne znam gdje mi je članska karta, sigurno je istekla. Tada sam vidio da to nije za mene, pa se mano čorava posla. Ko se bavi svaka čast, onaj ko hoće pošteno da radi teško mu je.
Ne vjerujem ja u poštenje SP-a, ali čudno je kako baš na njih udari milina policija i tužilaštvo, u jeku izborne kampanje, poznavajući aktivnosti pojedinih načelnika drugih stranaka, pa i SDSa uz malo truda našlo bi se materijala za par decenija zatvora. Od onolikog zla npr. u Doboju kroz tamošnju vlast, oni udarili na jedan nebitan Brod, a sjetićemo se kako je bilo ono ubistvo iz "neuračunljivosti" bez dana zatvora, a taj "bolesni" ubica i danas dan normalno gradi i prodaje stanove, ispade ko da ništa bilo nije. U bilo koju opštinu da upreš prstom naći ćeš puno kriminala i korupcije, ispade baš sada odjednom taj iz Broda veliki problem, kao i onaj direktor "Šuma RS", a u ostalim vlada idila.
Kao što sam već naveo, ugovor o zajedničkom djelovanju SDSa i SNSDa je sklopljen zvanično po pitanju djelovanja na nivou BiH, a ti stvarno misliš ako oni sarađaju na najvišem nivou da to neće imati uticaja na niže nivoe vlasti???
Kad već obećavaš hapšenje ako SDS dođe na vlast, sigurno misliš na ove predstojeće izbore, kako to opštinska vlast ako uzmemo zakonske propise kao osnovu može da hapsi nekoga, kad to ne spada u ovlaštenja, a niti je policija niti tužilaštvo pod kontrolom lokalne vlasti (ako zanemarimo komunalnu policiju)????? Naučite neke osnove demokratske države i podjeli vlasti između izvršne, zakonodavne i sudske i shodno time kome pripadaju koje nadležnosti.
Ja sam za Srbiju govorio da će ko god pobjedi na kraju Dačić postati premijer, ne znam dal sam to negdje na forumu naveo (tad je bila mrtva priroda ovdje po aktivnosti). Tako je na kraju i bilo.

Za razliku od partijskih vojnika ja sam neutralan prema strankama u cjelini, pametnih kadrova ima sigurno u svakoj, mada teško dolaze do izražaja. Vi koji ste zagriženi za politiku ponašate se kao da je pitanje života i smrti, komšije i rodbina samo što nisu krenuli kopljima jedni na druge u nekim slučajevima, proće i ovi izbori, trebaće i tada pogledati onome drugome u oči, ima života i nakon izbora. Nisu kandidati neki tamo nepoznati iz Sokoca ili Pala, nego manje više ljudi iz istog okruženja, treba se ljudski ponašati iako je izborna kampanja. Opet kad se malo vratimo u realnost i pogledamo koliko problema ima na lokalnom nivou, svi izabrani predstavnici bi trebali, koliko je moguće, zajedničkim trudom raditi na rješavanju istih, a ne da im bavljenje politike bude iz razloga sigurnog mjesečnog primanja i eventualnog smještaja nezaposlenih članova familije u neku gradsku službu ili firmu.
Ako i dalje bude bio cirkus kao zadnje 4 godine, onda neće ni trebati onaj "smak svjeta".

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

АаАААА Синиша је сам. Нема ни Срећка. Драго опет није дошао :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

krah, blam...
definitivno, početak kraja suverenog vladara oo snsd Prnjavor!!!
vjerovatno se nije otrijeznio od sinoć :smt005 :smt005
već se priprema teren za smjenu kiklopa i postavljanje novih ljudi na čelo oo snsd-a Prnjavor. pitanje je samo dana!!!
zbogom kiklope :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Коридор, дај не лупај да Драго пије. Колико га ја знам никада се није напио. Друга ствар, не знам ко њега може замјенити у ОО СНСД Прњавор, када је он тамо алфа и омега?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by sasabrkic »

:D Od juče je počeo piti, vjeruj,viđen je...

Zmijo, koji most seljak iz crkvene ruši večeras?!?' :lol: :lol: :lol: :lol: Hahahhhahhahhahaaha :lol: :lol:
Last edited by Moderator on 15.09.2012. 20:43, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

vrsta8472 wrote:Коридор, дај не лупај да Драго пије. Колико га ја знам никада се није напио. Друга ствар, не знам ко њега може замјенити у ОО СНСД Прњавор, када је он тамо алфа и омега?!
ti si veoma pametan i mnogo znaš!! čak dijeliš besplatne savjete po forumu!! izuzetno si dobar sa dragom!! ponekad sjediš sa njim u kafani i pijuckate kaficu. zbog toga me stvarno čudi tvoja neobaviještenost!!! raspitaj se malo po gradu, šta je drago radio u srijedu na ljubićevom stadionu. raspitaj se malo šta je juče (petak) radio u Atosu?? a, nemoj samo dijeliti besplatne savjete, ostaćeš bez ideja, pa šta ćeš onda, jadan :smt003 :smt003 :smt003
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Koridor92 wrote:ti si veoma pametan i mnogo znaš!!
Ево руменим се :oops:
Koridor92 wrote:čak dijeliš besplatne savjete po forumu!!
Може ми се. Видиш да сам човјек хуманиста :lol:
Koridor92 wrote: izuzetno si dobar sa dragom!!
Колико и са Синишом :P

Koridor92 wrote: ponekad sjediš sa njim u kafani i pijuckate kaficu.
А када сједим са Синишом, то онда није проблем

Koridor92 wrote: zbog toga me stvarno čudi tvoja neobaviještenost!!!
не знам да ли знаш, да ми је Коштуница фамЕлија :smt005
Koridor92 wrote:raspitaj se malo po gradu, šta je drago radio u srijedu na ljubićevom stadionu.
Искрено, боли ме Q, шта је Драго радио на Љубићевом стадиону. Сигурно није гледао неку утакмицу :smt003
Koridor92 wrote: raspitaj se malo šta je juče (petak) radio u Atosu??
Јео јагњеће или прасеће печење. Само ми реци колико је јуче пута ишао на WC. Тј. колико је пута обавио малу а колико пута велику нужду :smt004
Koridor92 wrote:a, nemoj samo dijeliti besplatne savjete, ostaćeš bez ideja, pa šta ćeš onda, jadan :smt003 :smt003 :smt003
Ништа, онда ћу да спамујем форум као и ти :smt005 )))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

sta kaze kalabic kad ga pitaju dal pije ??? :)

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

hahaha :smt003 :smt003 :smt003 :smt003
mudre riječi!!! veoma inteligentno i obrazovano, nema šta!!! kućni odgoj je ipak presudan :smt005 :smt005
bolje ti je daš par besplatnih savjetav( kao po običaju), ovom izdanom kadru snsd-a koji visi po forumu, a ne meni. ja tebe nisam komentarisao, a pogotovu tako loše, kao što ti imaš običaj mene!!! nisam zlopamtilo, ali te savjetujem prijateljski, da mene pustiš, da na miru do kraja raskrinkam ovu crvenu bandu. a ti i dalje veličaj srećkovića i mirna bosna :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

Koridoru, lupaš kao maxim po divizijz, pojma nemaš samo mlatiš gluposti.

Drago je za te tvoje izmislio svijet, nemoj se ti za Dragu sikirati neradi on ništa slučajno, kad se on bavio politikom i bio jako uspješan u toj oblasti ti tvoji pojma nisu imali kao što i danas nemaju, oni gdje god gostuju samo sebi minuse nabijaju stara izlizana priča.

Jesli li čuo da su Slavuju i Mićo Kondić isključeni iz SRS dr Voislav Šešelj.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

hahaha :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Last edited by Moderator on 15.09.2012. 21:25, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

da li ih je to možda seka isključio??? :smt005 :smt005 :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Koridor92 wrote: mudre riječi!!!
Хвала, не знам зашто, али ми ласка ово твоје писање :D

Koridor92 wrote: veoma inteligentno i obrazovano, nema šta!!!
Јој, сав сам румен. Мојне више молим те :)
Koridor92 wrote: kućni odgoj je ipak presudan :smt005 :smt005
Како то добро примјетиш. Хвала, хвала
Koridor92 wrote: bolje ti je daš par besplatnih savjetav( kao po običaju), ovom izdanom kadru snsd-a koji visi po forumu, a ne meni.
Њима нека народ даје савјет. А овима који пишу по форуму могу ја.
Koridor92 wrote: ja tebe nisam komentarisao, a pogotovu tako loše, kao što ti imaš običaj mene!!!
Гдје сам ја то тебе прокоментарисао лоше?! Наведи ми као цитат!
Koridor92 wrote: nisam zlopamtilo, ali te savjetujem prijateljski, da mene pustiš, da na miru do kraja raskrinkam ovu crvenu bandu.
И боље што ниси :wink: Само напријед, имаш одрјешене руке што се мене тиче. Само мало више аргумената, и чињеница. А не да буде, чуо сам да је Дарго био на Љубићу и да је у Атосу јео крметину, јер је нема у Сарајеву :smt001
Koridor92 wrote: a ti i dalje veličaj srećkovića i mirna bosna :smt006 :smt006 :smt006
:mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

NAJ NOVIJA INFORMACIJA,PRIPADNICI SIPE SU U GRADU,SPREMA SE HAPSENJE,NAJ VJEROVATNIJE NEKOGA KO JE POCEO DA PIJE. :)

Oznasi dajte nam malo vise informacija.... :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

vrsta8472 wrote:Коридор, дај не лупај да Драго пије. Колико га ја знам никада се није напио. Друга ствар, не знам ко њега може замјенити у ОО СНСД Прњавор, када је он тамо алфа и омега?!
kada nekome kažeš da "lupa", to momentalno znači da taj neko nije u redu sa glavom jer je "prolupao" pa "lupa" gluposti!!
ti i ja se čak vrlo vjerovatno i ne poznajemo, odnosno ti ne znaš ko stoji iza mog nick-a, a i da znaš to ništa ne mijenja, jer ovde na forumu bi svi trebali biti anonimni, zar ne!?
e, sada, da sjedimo negdje u društvu, pa da mi tako nešto kažeš, bilo ok donekle, ali ovako javno, smatram da je to jedna vrsta uvrede!!! ali, kao što sam već napisao, ja nisam zlopamtilo, pa ti neću ovo uzeti za zlo. hajde da zajedno raskrinkavamo bandu i privodimo posao kraju... :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

petar1.
Posts: 15
Joined: 31.07.2012. 20:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by petar1. »

GDJE RUSITE MOST!?

Neretva nije,Sava isto tako......da nije onaj u Klasnicama :-)
Last edited by Moderator on 15.09.2012. 21:56, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Па ако се није пропио до сада, не могу да вјерујем да се пропио три седмице пред изборе?!

Када кажеш вјероватно, онда постоји могућност и да се познајемо. Али то сада није битно. Углавном данас мало ко може бити анониман. Поготово на форуму. Ако ништа, људи се откривају по стилу писања. То ти је као отисак прста, не можеш да сакријеш.

Ма могу ја сјести и са тобом у кафани, али ти се сигурно бојиш да људи сазнају ко стоји иза твог ника. И то је ОК. Само луд будала као што сам ја може, јавно да пише и да се не крије. Али ја то радим већ неких 10 година, па су се сви навикли на мене.

Само напријед у откривању злодјела црвених мундира, али буди конкретнији :P

Ками,

Хоће ли СИПА да покуца и на моја врата? Да не облачим пижаму вечерас :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

:D Nikad se nezna,za svaki slucaj ti spavaj pod punom zatvorskom opremom :D
Last edited by Administrator on 15.09.2012. 22:04, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

skorpion80 wrote:
Drago je za te tvoje izmislio svijet, nemoj se ti za Dragu sikirati neradi on ništa slučajno, kad se on bavio politikom i bio jako uspješan u toj oblasti ti tvoji pojma nisu imali kao što i danas nemaju, oni gdje god gostuju samo sebi minuse nabijaju stara izlizana priča.
Dragin svijet je u selendri odakle je i došao, i tamo su ga počeli pljuvati, znam jer su moji baba i đed iz crkvene.
On ne radi ništa slučajno, jelte? Nije slučajno izostajao sa tv duela jer mu je to Rajko Vasić lično zabranio da se i dalje ne kompromituje u javnosti jer je napravio raskol u snsdu u Prnjavoru i na putu je da ga odstrijele poslije izbora,koje će izgubiti... A ti zmiju pod ruku pa izlazite iz pakašu dok još možete... :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Грешком сам поставио сам први дио гостовања од Синише. Па сам избрисао снимак. Иде читава емисија тек ујутро. Јбг грешка
Last edited by vrsta8472 on 15.09.2012. 22:23, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

Koridoru, tebi šta god čovjek napiše malo je s obziro na tvoje ponašanje i nemaš potrebe da se vrijeđaš.

Kačiš se sa čovjekom koji je 10 godina na forumu, ne krije svoj identitet imao 15000 postova, ti si tu sezonski pred izbore mjesec dana i hoćeš da dominiraš i djeliš lekcije Vrsti. Sam skontaj jesi li normalan ne treba ti niko govoriti.

User avatar
skorpion80
Posts: 106
Joined: 29.07.2012. 22:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by skorpion80 »

Koridoru, vrsta je za tebe izmislio forum.

Kao što je Kalabić izmislio politiku za Gatarića.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked