Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by sasabrkic »

ma nema šanse da će se drago pojaviti, pa nije lud, on poznaje taktiku... pitaj sljepića, starog Čmarmajstora... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by sasabrkic »

Bič božiji, jel se i ti guraš sa zmijom,a? toliki pakašu pa može,a???? :smt001 :smt001 :smt001 :smt001 :smt001
Ubiće vas oktobar... :smt006

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

аалло биче за лијеченје повишеног притиска и шећера у крви.... ало па дали си нормалан, знаш ли колико је људи болесно у прњавору :evil: :twisted: :?: :!:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bičbožiji52 »

sasabrkic wrote:Bič božiji, jel se i ti guraš sa zmijom,a? toliki pakašu pa može,a????
Ne seri.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bičbožiji52 »

svjedok.saradnik32 wrote:аалло биче за лијеченје повишеног притиска и шећера у крви.... ало па дали си нормалан, знаш ли колико је људи болесно у прњавору
Ne seri..
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

bičbožiji52 wrote:
marijamala wrote:Mene samo zivo zanima jel moguce da je doticni uzeo 2 500 km pomoci za lijecenje.Znate li vi koliko Prnjavor ima oboljelih od karcinoma ?Koliko gladne i gole i bose djece!
Voljela bih da je to samo predizborna laz!
Ne budi drska i bezobrazna gospođo, niko ništa nije uzeo već je načelnik Tomaš Darko u skladu sa svojim ovlaštenjima javno i transparentno odobrio sredstva za liječenje ne samo Željku Simiću, već i drugim ljudima ,kojima je to bilo potrebno, i zaista je nepristojno od gospodina Gatarića to potencirati i zamjeriti načelniku Tomašu,a zaboravlja koliko je milona opljačkala politika stranke na čijem je on čelu, a on sada u svom predizbornom programu to spominje kao atribut,zar je to doktor i humanista, kad na nečijoj bolesti hoće da profitira ,a ti kao tome se isčuđavaš kako te nije sramota. :smt005 :smt005 :smt005
Drzak si ti,
jer nisi bio bolestan ili ti niko u porodici hvala bogu nije bio ozbiljno bolestan.Imati secer ili imati karcinom nije isto.
Nije sramota onoga ko je odobrio vec onoga ko je trazio.Znas li koliko trenutno ima oboljelih od karcinoma u Prnjavoru,medju njima masa koji nemaju nikakva primanja.Ne govorim o politici niti imam navijacke strasti.
Govorim o ljudima,koliko ponekad ne razmisljamo da od nase muke ima i gora.
Koliko je takav vid pomoci dostupan obicnom gradjaninu? Gradjaninu tesko oboljelom koji nema adekvatno lijecenje u RS,vec u najmanju ruku mora za BG?
Samo,ne zaboravi,sve dodje na svoje,sto bi narod rekao,ima boga!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bičbožiji52 »

marijamala wrote:rzak si ti,
jer nisi bio bolestan ili ti niko u porodici hvala bogu nije bio ozbiljno bolestan.Imati secer ili imati karcinom nije isto.
Nije sramota onoga ko je odobrio vec onoga ko je trazio.Znas li koliko trenutno ima oboljelih od karcinoma u Prnjavoru,medju njima masa koji nemaju nikakva primanja.Ne govorim o politici niti imam navijacke strasti.
Govorim o ljudima,koliko ponekad ne razmisljamo da od nase muke ima i gora.
Koliko je takav vid pomoci dostupan obicnom gradjaninu? Gradjaninu tesko oboljelom koji nema adekvatno lijecenje u RS,vec u najmanju ruku mora za BG?
Samo,ne zaboravi,sve dodje na svoje,sto bi narod rekao,ima boga!
Ne seri :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

молим администратора да овог бика због тоталне некултуре казни :!: :!:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bičbožiji52 »

svjedok.saradnik32 wrote:молим администратора да овог бика због тоталне некултуре казни
...
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

a ti bicino pamet u glavu dok je vrijeme tebe su stvarno lipicaneri kumovali tolika ti glava a ti valjas gluposti nekad stvarno razmisljam o tebi ma nisi mi jasan,covjece shvati jedno je navijati a drugo je stvarnost,pa setas svaki dan gradom i slusas ljude juce ti je dobar drug rekao u gradu goooootooovooojeee gataric dobija a covjek kao i ti i ja clan snsd ea,pricao mi covjek gdje te sreo i sta ti je rekao a ti mu odgovorio prijateljski da to nigdje nesiri mada smo ilove izgubili itd itd :smt006 :smt006

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

nisi ti bicboziji ti si u prevodu prasko praskovic jer kupis prasinu po opstini al neces dugo rekao je doktor :smt005 :smt005 :lol: :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bičbožiji52 »

karamarko4 wrote:nisi ti bicboziji ti si u prevodu prasko praskovic jer kupis prasinu po opstini al neces dugo rekao je doktor
Ne seri :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

види ти се фонд ријечи вјероватн пишеш за Глас Српске... :smt005 :smt005 :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

ma nezna on gdje tjera rastuzio ga kiklop jer danas po gradu prica kako ce veceras da unisti gatarica a covjek nedodje,mozda su isli kiklop i prasko do konjusnice da nesto ukrstaju :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

gej parada u konjusnici kiklop nebira udara redom a naravno prasko je prvi pao dalje idu lipicaneri a na kraju treba doktor gat.... da gore operise radi spontane itd i opet im nevalja :lol: :lol:

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

јављају ми се људи жале се , отпадају точкови на маћином брду , Image :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

pa sad sam skontao debljina asfalta ide tacno onoliko kolika je kiklopova dioptrija pa ja vidim to redom tone sve :smt006 ,a sta mislite ako bude kao dioptrija postovanog kolege .lis...a :smt005 :smt019 :smt016 :smt016

Administrator
Posts: 82
Joined: 08.09.2005. 03:59

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Administrator »

Forumasi molimo vas da pripazite na rijecnik mozete iznjeti vase stavove bez vulgarnosti. :smt006

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

sram te bilo karamarko , aj što si prešišo sve obrasce krkančenja , već si počeo trabunjati ko pjan uz pivu . a sad te prenjelo pa se nekom čak i za oči izruguješ , TO JE VEĆ GRIJEH IL HARAM , smijati se nečijoj dioptriji ..... eto :arrow: do čega sve dovode niske strasti , do grijeha u koji čovjek pada samo zato jer ga voli prećerat!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

lijepo je vidjeti rjecnik buducih odbornika na ovoj temi zadnje dvije stranice...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Kalabic fan »

Svi smo željno očekivali da se kandidat SNSD za načelnika pojavi u Amplitudi emisiji Alternativne televizije 15.09.12.godine i javno nam objasni kako je četiri pune godine, neprincipijelno se svađao sa aktuelnim načelnikom gospodinom Tomašem, a sada se pred same izbore tobož, pomirio sa njim, čak se na pozornici i ljubi sa gospodinom Tomašom.
Svi koji prate lokalne političke zavrzlame oko prnjavorske skupštinske većine, koje je stvarao sam kandidat za načelnika, naravno sve tajno, znaju da su oni i dalje posvađani, a lažno prikazuju da zajedno rade na dobrobit građana.
Ko normalan može glasati za kandidata koji nas normalne građane obmanjuje ne samo po navedenom pitanju.
Molim kandidata da javno odgovori na pitanje zašto Opštinska organizacija SNSD nije za načelnika kandidovala pobjednika sa prošlogodišnjih izbora gospodina Tomaša Darku, koji je dobio par hiljada glasova više nego njegova stranka, što bi bilo normalno da dobije šansu za drugi mandat.
Sa Tomašom bi SNSD imao šanse iako bi kandidat i u tim okolnostima podmuklo radio protiv njega, kao što ga je četiri godine onemogućavao da normalno radi, ZBOG ČEGA SU TRPILI SVI GRAĐANI OPŠTINE.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Polako ali sigurno padaju sve maske o prekompoziciji buduće vlasti.Socijalistička partija je žrtveno janje, to je više nego jano poslije hapšenja sadašnjeg načelnika i kandidata socijalista u Brodu, za ponovni izbor na tu funkciju Milovana Čerjeka i puštanje na slobodu Srđana ljubojevića takođe socijaliste, koji je na spektakularan i pred tv kamerama kao u akcionom holivudskom filmu uhapšen prije mjesec dana.
Sinošnja prazna stolica kandidata SNSD a Drage Kalabića u tv duelu za prnjavorsku čelnu funkciju govori o tri stvari.

1Posledica velikog dogovora o prekompoziciji buduće vlasti SNSD a i SDS a

2 Velika izdaja i prevara Drage Kalabića i Rajka Vasića kad je Prnjavor u pitanju

3 Maestralni taktički potez Drage Kalabića,koji u ovom slučaju koristi doktrinu Josipa Broza Tita u odlučujućoj bitcina na Neretvi /poznatija kao bitka za ranjenike/gdje rušeći most na Neretvi kao jedini izlaz i spas povukao istoriski taktički potez koji je ušao u sve vojne učbenika svijeta kao primjer uspješnog vođenja rata.

Jeli sinošnja prazna stolica SNSD a u kojoj je trebao sjedit kandidat SNSD a za načelnika opštine Prnjavor Drago Kalabić,svojevrsni ekvivalent srušenom mostu na Neretvi saznaćemo vrlo brzo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Brankica »

ZMIJA wrote:Polako ali sigurno padaju sve maske o prekompoziciji buduće vlasti.Socijalistička partija je žrtveno janje, to je više nego jano poslije hapšenja sadašnjeg načelnika i kandidata socijalista u Brodu, za ponovni izbor na tu funkciju Milovana Čerjeka i puštanje na slobodu Srđana ljubojevića takođe socijaliste, koji je na spektakularan i pred tv kamerama kao u akcionom holivudskom filmu uhapšen prije mjesec dana.
.
SOCIJALISTA mi najzalije,ma nisu oni zrtveni janjci,sve sami dusni bravi.
Nek bar negdje nisu zasticeni k'o meĐedi!
Samo polako Zmijo,mnogo sta ce doc na red!

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

ZMIJA???? o čemu ti pričaš!!!??? kakva bolan bitka za ranjenike??? vidiš da vas je rajko gurnuo niz liticu, zajedno sa vašim kandidatom... Prnjavor mu nije cilj.
tri opštine u kojim snsd mora doći na vlast po svaku cijenu su: BROD, MODRIČA I UGLJEVIK!!!
a, vi vidite, pa i dalje širite neistine o dobroti i poštenju svog kandidata i rajkana vašića :smt005 :smt005 :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

Locked