Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

Kalabic fan
Posts: 30
Joined: 19.08.2012. 11:50

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Kalabic fan »

Kandidat tkz. "nezavisnih socijaldemokrata" za načelnika opštine Prnjavor, treba javno da objasni nama "komunjarama", koji činimo jednu od frakcija unutar SNSD, kako je izmogao a da na listu kandidata za odbornike Skupštine opštine Prnjavor, ne kandiduje gospodina Tepić Dragu, pričalo se duže vrijeme drugog čovjeka u prnjavorskom SNSD. Kalabic fan nikada nije bio odbornik ali jedne prilike u razgovoru sa Sandić Slavišom, dobrim poznavocem prilika, saznao sam da je Tepić imao zmijski jezik nastupajući za govornicom Skupštine PROTIV sds-ovac, kada je bio odbornik. Tako su ga iz milja i prozvali "zmijuljica".
Za nas glasače nevjerovatno je da neko može biti kandidat za poslanika a sada ne može biti kandidat za odbornika.
Drugom prilikom o tome zašto Mikić i Simić nisu kandidati i šteti koja je time nanijeta našem SNSD.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Bolje je gledati onu sapunicu Sulejman Veličanstveni, nego ovdje tračiti vrijeme sa fanovima Siniše Gatarića i Drage Kalabića, i ovu temu lokalni izbori preimenovati lokalni preljubnici, pa neka se zadovoljavaju niske strasti i neka se ostvaruju još niži ideali.
Udbaš odbrojava napete minute, kao da se iz Prnjavora lansira svemirska raketa, i raduje se nekakvoj pobjedi Gatarića kao da će on umjesto njega biti načelnik,a nezna mučenik jedan da je sve dogovoreno i podjeljeno prije izbora, i gdje se već sada zna ko će kositi a ko vodu nositi.
Ovo me strašno podsjeća na navijače koji idu na derbi gdje je utakmica prodana,dok oni urlaju kao zvijeri na tribinama.
Debea de tu silu podataka iznesi i nije to prljav veš ako je argumentovano, nemoj da mašeš praznom papovkom pred naoružanom vojskom.
Zmija nije pobjegla u rupu, i u rupi nikad bila nije,samo vas posmatram kako se mučiti protiv Drage Kalabića i kako bi radi bili ali niti umijete niti imate šta konkretno reći, i dobro kaže Samuraj ko je bio Drago Kalabić kad se pljačkao ovaj narod, i ne samo pljačkao vrć i u rat tjerao Kalabić je bio je policiski čovjek i za kriminal neke iz Prnjavora u bajbuk spakovao, još neke davne poslijertne godine, ali nažalost kod nas ne stanuje država, a pogotovo pravna.
Ja ču prva osuti iz svih oruđa i oružja na Dragu Kalabića, samo mi godpodo pokažite potpis i dokaz za ono zašta ga optužujete,sem vrijeđanja naravno koje proizilazi iz pobude niskih strasti, ali to više nije politika to je pitanje mentalnog zdravlja pojedinca odnosno medecinsko pitanje.
Ja ne zamjerim onima koji vole i hvale Sinišu ili Srećka Aulića ili bilo koga, i ja sam prva na ovom forumu, do duše ne poticaj svjedoka saradnika ili došnika .špiuna ilil debeje, već sve kako mu ja tepam, napisala po deste razloga zašto treba glasati za naše predložene kandidate, i svjedok mi obeća komentare na te moje predloge, vrlina i osobimna naših kandidata, kad ono ništa,ali kad bi se htjelo, i kad bi se znalo, i te kako bi se moglo štošta dodati, i štošta pojasniti na te moje šlagvorte koje sam navela.
Naravno do kraja kampanje ću još navesti za svakog kandidata po dest razloga zašto se za njih ne bi trebalo glasati jer već tada će i definitivno znati ko je sledeći načelnik naše opštine.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

kako ti zmijo valjas opet gluposti sad sam stvarno ljut i imas posljednju opomenu inace u suprotnom otvaram karte pa taman me banovali do kraja zivota,sve zivo cu da iznesem na forum od prevara pa do svalerki i imas od mene ban 7 dana a ti stisni pa napisi nesto, umalo da zaboravim da napisem forumasima jutros oko nekoliko sati kiklop skoro pijan u skorpionu mjesto klasnice,zmijo ozbiljan sam samo da znas,cuj zmijo ma kisna glisto u rupu :x :x

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by sasabrkic »

Navedi da si ovde zbog pizze i flaše rakije, nekog radnog mjesta kad izađeš iz bulje...Iz..kaj i nzad u rupu odakle si i došao poltrončino... Tvoja lista je super, navedi što za dragine jahačice da glasamo... Zbog nadimka??? ok.
Last edited by Moderator on 14.09.2012. 20:44, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Hahahaha...e sad vec postaje zanimljivo. Nisam citao forum neko vrijeme, postali ste dosadni ali sad jedva cekam finis trke kad pocinju karte da se otkrivaju. :D

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

Navedi da si ovde zbog pizze i flaše rakije, nekog radnog mjesta kad izađeš iz bulje...Iz..kaj i nzad u rupu odakle si i došao poltrončino... Tvoja lista je super, navedi što za dragine jahačice da glasamo... Zbog nadimka??? ok.


:mrgreen: :mrgreen:

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

karamarko4 wrote:kako ti zmijo valjas opet gluposti sad sam stvarno ljut i imas posljednju opomenu inace u suprotnom otvaram karte pa taman me banovali do kraja zivota,sve zivo cu da iznesem na forum od prevara pa do svalerki i imas od mene ban 7 dana a ti stisni pa napisi nesto, umalo da zaboravim da napisem forumasima jutros oko nekoliko sati kiklop skoro pijan u skorpionu mjesto klasnice,zmijo ozbiljan sam samo da znas,cuj zmijo ma kisna glisto u rupu :x :x
velika šteta za nas građane opštine Prnjavor, što nećemo moći da uživamo u prenosu tv emisije "amplituda", gdje bi gore spomenuti (kiklop) doživio i konačni debakl, krah i sramotu pred tv auditorijumom. ali pozivajući se na tajne izvore, dobio sam informaciju direktno iz izbornog štaba snsd-a, gdje je rečeno sledeće: uzimajući u obzir činjenicu na nezadovoljstvo naroda opštine Prnjavor činjenicom da je kandidat za načelnika te opštine drago kalabić i uzimajući u obzir činjenicu, da je većina glasača već oprijedijeljena da da svoj glas dr. Siniši Gatarić ili (istina u manjem broju) gosp. Srećku Aulić, te da bi pojavljivanje kandidata drage kalabića izazvalo samo salve smijeha, nevjericu, a nekima bi natjeralo i suze na oči, istom je izričito zabranjeno pojavljivanje u emisiji."
odluku je donio lično gosp. Rajko Vasić!!!
vidi čova kakav im je ovaj u Prnjavoru, koliko ih je obrukao, pa ko veli, ne idi!!! dosta si uradio :smt003 :smt003 :smt003
ej, Rajko, Rajko, sunce li ti žar.o!!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

mackdizdar wrote:Navedi da si ovde zbog pizze i flaše rakije, nekog radnog mjesta kad izađeš iz bulje...Iz..kaj i nzad u rupu odakle si i došao poltrončino... Tvoja lista je super, navedi što za dragine jahačice da glasamo... Zbog nadimka??? ok.


:mrgreen: :mrgreen:

dobra im je ona jahačica No8 , samo moraš biti 1995 godište ili mlađi jbg...
šta ćeš, nastavnica voli piletinu :smt005 :smt005 :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

Image

Image


ево мало да деманттираам мало нашу глистиицуууу, ето што нам не повуче средства налелник када је толика сила , а Киклоп му не поможе, па да јадни сељаци осјете укус државних каса...
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

:smt003 :smt003 :smt003 HAHAHAHAHAH pogodio sam da se cupi neće pojaviti.... HAahahhahahhah :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Last edited by Moderator on 14.09.2012. 20:47, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

Koridor92 wrote:
mackdizdar wrote:Navedi da si ovde zbog pizze i flaše rakije, nekog radnog mjesta kad izađeš iz bulje...Iz..kaj i nzad u rupu odakle si i došao poltrončino... Tvoja lista je super, navedi što za dragine jahačice da glasamo... Zbog nadimka??? ok.


:mrgreen: :mrgreen:

dobra im je ona jahačica No8 , samo moraš biti 1995 godište ili mlađi jbg...
šta ćeš, nastavnica voli piletinu :smt005 :smt005 :smt005

Pa za nju treba glasati ne zaove sa sds-ove liste, mada i ne treba možda...ima ona glasača, veći broj čujem.... :D :lol:

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

uh umalo da zaboravim doticnu damu koja je bila pod suspenzijom 7 dana,postovana m.......a k......v.. veliki pozdrav za tebe nedostajala si nam mislim na forum postovana svjedokinjo od saradnika :D :D :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:ево мало да деманттираам мало нашу глистиицуууу, ето што нам не повуче средства налелник када је толика сила , а Киклоп му не поможе, па да јадни сељаци осјете укус државних каса...
Šta je ovo udbaš kakv je ovo dokumet sa kojim đoja nešto demantuješ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Види стварно нема Драге на АТВ-у?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Kakvo govno od covjeka. Nije se udostojio ni da se pojavi. Sta ce, navikao da laje onako a na ovoj televiziji se ne moze lajati ko u Evropi tako da ga vjerovatno nisu primili u zgradu. Sramota i bruka da se nije ni pojavio.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Некако је ова емисија стерилна без Драге. Када гостују на БНТВ?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Izvjestaj iz prve ruke,Dragojlo je odlucio da poslusa forumase i da ne daje vise nikakve izjave i komentare,jer ce tako pokazati svoju glupu stranu (ako uopste ima drugu :D ) Jednostavno je odlucio na nas predlog da pusti SDS i Gatarica da se pobjede sami. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote: Jednostavno je odlucio na nas predlog da pusti SDS i Gatarica da se pobjede sami. :)
А рођак?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by čiča »

Možda se prepao da ga ne uhapse ko onog načelnika Broda, pa se malo povukao. :mrgreen:

Jest da on nije načelnik, al kako su počeli hapsiti, dok on policiji objasni da nije kriminalac, završi iza rešetaka. :smt003

To ko u ovom vicu:
"Beži zec preko Drine i ulove ga Srbi. - dobro bre, gde si navalio? - mani, štroje Bosanci medvede. - pa ti bre nisi medved! - e, dok ti to objasniš bosancu, odoše jaja! "

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
А рођак?
On ce morati da razigrava sa Kiklopom u produzetcima. :D Kiklop gubi 100 % jer je sudija (narod) nas. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

vrsta8472 wrote:Види стварно нема Драге на АТВ-у?!


Vidi stvarno....

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

bogami sviđa mi se ovaj gatarić sa pričom o socijalnoj karti ... al u prnjavoru je problem što ljudima u javnim službama , --jednostavno je mrsko-- , da sa ozbiljnošću rade svoj posao... nije ni čudo što raja navija za Gatarića , žestoko nasrće
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

:D BIT CE TO NAPETA JESEN,ja ne predvidjam Srecku pobjedu,ipak je iz male stranke,nemaju pare a sa tim nemaju ni pjevaljke ,volove i ostalo,drugacije je kad te finansiraju ratni profiteri kao u slucaju SDSa ili kad te finansiraju posleratni profiteri kao u slucaju SNSDa.Ali ako napravimo jedno poredjenje,recimo trce dva zdrava mrgana i jedan slabasni neuhranjeni covjek,koga niko ne primjecuje,trka na 5 kilometara,i sad ova dva grmalja trce hvataju prednost,ali u korak su ,onaj mali ostao ne vidi se ni na horizontu.Ali konkurencija i pakost prorade na pola puta,iscrpljuje se snaga i onda pocinje potpetljavanje,naravno njih dva grmalja se trude da jedan drugom potpetljaju nogu ili ako je to moguce razbiju nos.Na malog vise niko ni ne racuna,oni se mlate padaju ustaju a mali trci pored njih,snaga njih dvojice se ne koristi na trku vec na tucu,i pred ciljem nestaje snage ,a mali ubrzava,njih dva prestaju da se potpetljavaju ,ali padaju ,cak i pomazu jedan drugoma ali je kasno,nema snage cak i vjetar koga pravi mali ispred njih pocinje da im smeta,ciljna linija je na vidiku,ali je oni nikada nece preci,jer su snagu potrosili na medjusobni obracun.Onaj mali koji je neprestano samo trcao,je svoju snagu trosio samo na trcanje i zato je jedini presao liniju. :) Prenesite ovo na nas slucaj,i vidjet cete sansu za Srecka,koja se golim okom ne vidi. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Амплитуда траје сат и неколико минута, па треба ми читава ноћ да поставим на нет. Тако да ћу ујутро објавити. Онако, емисија блиједа. Моја су очекивања била доста узбудљивија. Никакве разлике није било између Гатарића и Аулића, осим што су из двије различите странке.

Класика од приче. Сви обећавају нова радна мјеста. У општини да се смањи број запослених. Пословне зоне, националне мањине, гастрабајтери, вода и колектор за канализацију. И да још асфалта :D
Last edited by vrsta8472 on 14.09.2012. 22:38, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

A ti Grlice,profesore maternjeg jezika,ganjaj potvrdu da si socijalni slucaj kako bi dobila posao!
Sta bi tebi znacile 2 500 km pomoci, ako je istina nek je svih sramota u vlasti.

Locked