Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Ево чекам прилог на К3, да видим ту "побједничку машинерију".
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

KAMIKAZA wrote:Image
Evo jos par slika odusevljenih posjetilaca :D
Ni oni vise ne mogu da vas slusaju :lol:
da nije neko ovih casnih na slici k...o. ili mlozda gl..... :smt005 :smt005

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:Ево чекам прилог на К3, да видим ту "побједничку машинерију".
Nemoj zaboraviti da je od danas pocela predizborna kampanja = ne smije se prikazivati nista vezano za stranke osim u za to predvidjenim emisijama (terminima). Svi stranacki prilozi se emitiju u Izbornoj hronici, svakim danom u 21 cas. A kad ce ici ovo SNSD ne znam :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

Ovi gore tamnoputi clanovi vladajuce stranke su samo simbolicno prikazani ,da narod vidi da u toj partiji nema slobode misljenja,,1: ne pricaj,2: ne gledaj i 3:ne slusaj ,jer poglavica je tu da sve obavi za tebe i da ti prenese ko je pravi a ko krivi. :D Nekad mozemo puno nauciti od zivotinja. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bobi1993 »

Nicky wrote:Au al na ovom forumu ima ostrašćenih :D Pojedinci prvo moraju da shvate da im zivot ne zavisi od toga da li ce pobijediti ovaj ili onaj prije nego sto pocnu da pisu post na forumu. Ovi sto su najglasniji u kritikama su vjerovatno najnebitniji u svoj ovoj prici i samo dzaba unistavate svoje zdravlje. Bas ove politicare briga za vas (osim ovih sto pisu a politicari su, oni se sigurno brinu za sebe).

Neko napisa "pokazali danas slogu i jedinstvo"... ovo je nadam se smijesno i tebi koji toliko vjerujes u ovo, jer ako ti nije smijesno to sto si napisao onda nesto nije u redu s tobom. Pa ja sam recimo bio danas u Tesli, i samo za sat vremena mi je jedno 10ak ljudi reklo (bez da sam ih pitao ista) da su tu zato sto moraju jer ih ucjenjuju, odnosno prijete da ce dobiti otkaze na poslu. Jadna je ova nasa drzava...dok neko ne kolitne neku bombu izgleda se neki nece dozvati pameti.
Isto sam cuo i ja,da su ljudi prije 4 godine dolazili na miting snsd-a zato sto su htjeli,a sad dolaze jer moraju,demokratija u snsd-u nema sta :D
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by selim »

Jbg trazili ste gledajte :wink: znaci pokazali su jedinstvo veceras,neka neka lepo je to cuti,znaci sutra ne rade ni posta, ni elektro, ni opstinari, ni panduri,niko :( :smt005 svi ce dobiti bonus na PLACU i slobodan dan,sto znaci da je SNSD najjaca firma a vi ostali vidite :smt005 :smt005 :wink: :smt006

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by čiča »

Miting SNSD u Prnjavoru:
Image

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by wanted »



:smt004

gore nam biti ne moze, sigurno...

:smt066

selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by selim »

Fina slicica,max tisucu ljudi ali maximalno nista neocekivano :oops:

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

ja vidim na mitingu čak njih pet u ljubičastom --- nešto mi se slabo crvene --- gdje uniforma , što ne obukoše?! :smt012 :smt028
imam moćno pero - jezik srpski

richarddreu
Posts: 69
Joined: 26.07.2012. 15:32

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by richarddreu »

imam video imam slike , svjedok mi dostavio al ste mu ućeral pa nemore da se javi :D
sutra dobijate sve i da Selime u broj tačno 720 duša , ako nevjeruješ men nazov gazdu mošu s Kiklopove liste on organizuje sahrane br .13(na listi) :smt005 :smt005 pa neka ti kaže uglavu čovjek pogađa,,

richarddreu
Posts: 69
Joined: 26.07.2012. 15:32

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by richarddreu »

Image

Image

Milom vas legiaj za novog Predsjednika SNSD :smt005 :smt005 :smt005

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Znaci neko je brojao. Au odusevljen sam, i ja sam rekao da je bilo oko 700 ljudi. Moja skola, moja sala, kako procijenim :D

Samo vas gledam
Posts: 55
Joined: 06.12.2010. 19:49

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Samo vas gledam »

60% je doslo pod pritiskom, a ostalih 40% radnih kolega i prijatelja da isprate Tomasa! Darki zelim sve najbolje, ali ne bas toliko dobro, jer sad u covjeku proradi ona sebicnost. Ako ode na iole bolju funkciju (a, hoce), on se vise nikada ne vraca u Prnjavor.... :roll:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Samo vas gledam wrote:60% je doslo pod pritiskom, a ostalih 40% radnih kolega i prijatelja da isprate Tomasa! Darki zelim sve najbolje, ali ne bas toliko dobro, jer sad u covjeku proradi ona sebicnost. Ako ode na iole bolju funkciju (a, hoce), on se vise nikada ne vraca u Prnjavor....
Taj fenomen o pritscima kako ti kažeš,je proizvod sreanke dobrih domaćina,niko nikoga ne može natjerati ako on to ne želi, a ti što se kao žale da su morali doći vjerovatno su prbjezi iz SDSa, pa vam farbaju oči, jer oni su uvjek uz vladajuće,ta tvoja računica 60% i 40% u strukturi prisutni ne može proći ni u vrtiću kod one djece
Nicky wrote:Znaci neko je brojao. Au odusevljen sam, i ja sam rekao da je bilo oko 700 ljudi. Moja skola, moja sala, kako procijenim
Biće da je ipak bilo malo više na vašu žalost :smt005 :smt005 :smt005
richarddreu wrote:imam video imam slike , svjedok mi dostavio al ste mu ućeral pa nemore da se javi
Ninko je na svom zadatku vrlo revnosan i pouzdan saradnik :smt003 :smt003 :smt003
grlica wrote:ja vidim na mitingu čak njih pet u ljubičastom --- nešto mi se slabo crvene --- gdje uniforma , što ne obukoše?!
Grlice bar ti znaš da odjelo ne čini čovjeka,a ni perje pticu, ljudi furaju modu boja je nejmanje bitna nema više komunizma ni u Kini bezbeli i u Tesli :lol: :lol:
wanted wrote: gore nam biti ne moze, sigurno...
Grdno se varaš, nikad ne može biti loše, da ne može biti lošije, pisala sam onaj vic o streljanju u 5 ujutro i nabijanju na kolac tačno u ponoć :smt005 :smt005
selim wrote:Jbg trazili ste gledajte znaci pokazali su jedinstvo veceras,neka neka lepo je to cuti,znaci sutra ne rade ni posta, ni elektro, ni opstinari, ni panduri,niko svi ce dobiti bonus na PLACU i slobodan dan,sto znaci da je SNSD najjaca firma a vi ostali vidite
Tako je brate Selime što jes, jes zna se ko kosi a ko vodu nosi ,pusti to dva zeca tri zeca :lol: :lol: :lol:
KAMIKAZA wrote:Ovi gore tamnoputi clanovi vladajuce stranke su samo simbolicno prikazani ,da narod vidi da u toj partiji nema slobode misljenja,,1: ne pricaj,2: ne gledaj i 3:ne slusaj ,jer poglavica je tu da sve obavi za tebe i da ti prenese ko je pravi a ko krivi. Nekad mozemo puno nauciti od zivotinja.
O kakvom ti slobodnom mišljenju pričaš, pa ovo je demokratija, nije ovo komunizam ,vidiš da ljudi slobodno razmišljaju ,ima plitičkih stranaka ko u priči,u Prnjavoru ne možeš ni sa kim kavu popiti a da nije u nekoj stranci i na nekoj listi, nema glasača koliko ima kandidata, a ti pričaš o slobodi mišljenja ,o čemu ti to komšo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Na moju zalost moze biti jedino to sto sam promasio jer sam rekao da je bilo oko 700 ljudi. Ali i dalje mislim da sam pogodio, obzirom da znam koliko ljudi otprilike moze gdje da stane. Ne znam zasto je to uopste toliko bitno!? Eto nek bude da je bilo 3000 samo da si ti zadovoljan :D

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

Narod ćuti, ljudi trpe,,omladina bolje čeka,da lopovi dosta drpe,
...iz sirotog našeg džepa...i vremena bolja neka. alalalalala :)


User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Nicky wrote:
Nemoj zaboraviti da je od danas pocela predizborna kampanja = ne smije se prikazivati nista vezano za stranke osim u za to predvidjenim emisijama (terminima). Svi stranacki prilozi se emitiju u Izbornoj hronici, svakim danom u 21 cas. A kad ce ici ovo SNSD ne znam :smt006
Од данас подешавам тајмер да снима од 21h до 22h.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

zika slika
Posts: 8
Joined: 26.07.2012. 12:05

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by zika slika »

vrsta8472 wrote:Ево чекам прилог на К3, да видим ту "побједничку машинерију".

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

И чему мој цитат без коментара?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Nicky wrote:Na moju zalost moze biti jedino to sto sam promasio jer sam rekao da je bilo oko 700 ljudi. Ali i dalje mislim da sam pogodio, obzirom da znam koliko ljudi otprilike moze gdje da stane. Ne znam zasto je to uopste toliko bitno!? Eto nek bude da je bilo 3000 samo da si ti zadovoljan :D
Slažem se s tobom Niče, ajde da kažem da to nije toliko bitno ,ali ako nije bitno, što si prvi počeo licirati sa brojkama pominjući broj 700 ako se ne varam,sam sebe dematuješ u dvije rečenice, jednom licitiraš prvi, pa onda kažeš to nije ni bitno
Stane Nik na reibine kad su pune, a bile prilično su pune cirka 800 ljudi,a još toliko je bilo u dvorani na parketu ,i to nije nepoznanica tačno je izbrojano.
Ovo je po mojoj procjeni bila uspješna stranačka tribina, miting nazovi to kako hoćeš, što je znak da se ništa bitno na lokalnim izborima desti neće, ko je vladao vladat će i dalje, i bilo bi šteta po naše građane taj kontinuitet prekidati baš u Prnjavor, na štetu naših građana,koji su zbog ovih politički lomova dosta ispaštalai eno im druge opštine neka tamo vježbaju promjene samo radi promjena. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by wanted »

@Zmija : Mladima u Prnjavoru ne moze biti losije...posao imas samo ako si crven,a niko ne gleda sposobnost i intelekt 8) i cime se vi ponosite? Jedan od vasih programa je bio da se sprijeci odlazak mladih ljudi. Vidim kako ste sprijecili, odose mladi u Kanadu, Ameriku, Austriju... NIKADA NAM NIJE BILO LOSIJE! Mani se fillozofije i otidji na biro rada, pa pogledaj broj nezaposlenih!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Nažalost tu si u pravu, najveći problem je danas obezbjediti mladom čovjeku, i ne samo maladom radno mjesto i egzistenciju.
Ako neko misli da kad sa vlasti ode evo npr. SNSD e, i ako dođe neka druga politčička stranka, ili opcija čak, pa makar i nebila ova dobrih domaćina, i koja će riješit ekonomske probleme, evo ja prva glasam za tu stranku i neću samo glasati, jer to može uraditi svaki punoljetni građanin, spremna sam da se i na drugi način žrtvujem za taj prosperitet.

Ako si ćitao moje romane, kako sam kažeš, mogao si primjetiti da su korijeni moga ličnog nezadovoljstva, i na neki način lične frustracije, počeli još na početku/ kako ja to ironično kažem/ klimatskih i drugih promjena 90. godina prošlog stoljeća,gdje su neki pričali kako prolazi doba mračnog komunizma, i kako idemo u korjrnit promjene i u društveni sistem u kome ćemo jesti med i mlijeko zlatnim kašikama,evo to je vrijeme na sceni, pa ti vidi gdje je med i mlijeko, a gdje stoje zlatne kašike,naravno predpostavljam da ti ne pamtiš ovo vrijeme o kome ja govorim, jer sam ja malo starija životinjka i dobro pamtim vrijeme i vremena, i ako mene pitaš nikad nije bilo gore nego što je to danas.
Vrlo dobro ja znam kakvo je trenutno stanje i ne trebam ja ići ni na kakvi biro rada i onako ih tamo dosta ima,ali neznam zašto ti ne voliš filozofiju kad je to majka svih nauka.

Ako je za tebe filozofija što ja napadam one koji su odgovorni za trenutno stanje,a koje je došlo kao posledica nečeg iz predhodnog perioda, onda se ti silidsriši sa onima koji su uništili na hiljade radnih mjesta, kao što je bila prije svega politika stranke dobrih domaćina,a uz pomoć tajkuna i ratnih profitera poput Petra Dušanića koji nekoveče sjedi u pročelju na konvenciji SDSa, i njega i njih pitaj zašto je uništen prnjavorski realni sektor, a sa njim i na hiljade radnih mjesta gdje bi trebali da rade ti mladi i ne samo mladi, koji odlaze trbuhom za kruhom.

Budi svjestan da u državnoj administraciji ne mogu svi da rade, pa makar oni bili crveni plavi ili zeleni, i zapamti sve je manje ti tvojih jarkih ideoloških boja kojima si ti ipak kao predpostavljam mlad čovjek bespotrebno i suviše opterećen ,eto sreće da smo tako različiti kako ti percepciraš, jer iz različitosti proizlazi kvalitet ,nažalost sve je više na turunđi boje.
Last edited by Moderator on 08.09.2012. 12:48, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by wanted »

Ti branis ove, trenutne, pod cijom palicom je sve zatvoreno :Unis,Standard i jos mnoge druge,a pljujes po SDS-u za cije si vrijeme i ti uzivao i brao lepe plodove :smt004 ali kako nisu sa tobom zeleli i dalje da djele kolac, ti si sada kivan i ovde ih blatis. A tu lezi zec, krivo ti sto nisi i ti bio u prvim redovima na Konvenciji :smt003 jao,veliki propust. Ali , pobrinucu se da te pozovu sledeci put, specijalno :smt002

A sto se tice drzavne administracije, ja dobro znam, koliko njih sjedi na jednoj stolici, bez potrebe. :smt006 a licno, politiku volim, mada mi se ne svidjaju pojedinci kako je sprovode :smt002
Last edited by Moderator on 08.09.2012. 15:03, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

petar1.
Posts: 15
Joined: 31.07.2012. 20:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by petar1. »

Zmijo smaras,presao si sve mjere strpljenja citaoca,krenuo sam citati ovaj forum onako ,iz znatizelje.
Neka ljudi pisu,dobro je sve cuti ,znati naslutiti.
Ali brate,demagog si br.1. Odkud ti i u radnom danu toliko slobodnog vremena za pisanje supljih prica.
Iskreno,ne znam o kome je rijec,ali ako si nezaposlen-nezaposlena ,potrazi kakvo zanimanje,bices pozeljnija osoba na forumu.
Previse se pokroviteljski ponasas,smatras da su svi "ispod tebe" ispod tvog intelektualnog nivoa.Daj si malo oduska!

Locked