Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by pat »

Niko ne spominje konvenciju SNSD-a sinoc? Kakvi su utisci? Predstavljali se kandidati, bio Mile, bilo svega. Bas mi zao sto nisam bio tu jervolim te politicke skupove, uvijek je na njima euforicno, aplauzi, povici... :smt005 :smt005 :smt005

pop
Posts: 66
Joined: 22.02.2008. 11:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by pop »

regeman wrote:
Daće bog i proraditi svjest kod birača da se spasimo do ovog jada i bjede.
Moja podrška ali i pitanje....da li je svijest građana porasla od 2008 na ovamo....svjedoci smo vremena ..sadašnjeg i prošlog...iz ugla građananina(mene) ....nije ... čak šta više...čini mi se da su radnje još mutnije a iza kulisa se svašta valja...prijedlog...uradimo putem foruma našu forumašku expertizu(sito i rešeto)svih kandidatskih lista...personalna rješenja...krajnji cilj...dobiti forumsku skupštinu....da vidimo koliko bi sadašnjih likova ,a ponovo su raspoređeni po listama....naravno visoko zaslužilo naše poštovanje ili bi nova skupština bila kvalitetnija po sastavu od sadašnje....naravoučenije ...ako se to ne desi onda i izbori gube smisao....dobra skupština ma kog načelnika ima za radnika-roba.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

Извињавам се нисам се јављао цијели дан имао сам обавеза после синошње страшне Киклопове конвенције, толико је страшна да су посјетиоци једва сјели у прва два реда, а могло се и чути Киклоп нема Милину подршку ....Неки ће се подсмевати неки трљати дланове а ја само кажем ее што га не подржа па да их заједно одеремо ко муса јарца :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by corkan »

Škorpion je potpuno u pravu jedini ko može da nešto napravi u Prnjavoru je Kalabić,ima tu mnogo razloga a vi gospodo što tako loše pišete o budućem Načelniku sigurno ne živite u Prnjavoru ili se namjeravate odselit što i nije loše.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »

Corkane izvini, ali dođi sebi ako nemaš kome. Kalabić će biti načelnik samo ako naprave nekakvu kompenzacijsku mogućnost za to mjesto :D u šta sumnjam jako :D :D :D .

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bičbožiji52 »

svjedok.saradnik32 wrote:Извињавам се нисам се јављао цијели дан имао сам обавеза после синошње страшне Киклопове конвенције, толико је страшна да су посјетиоци једва сјели у прва два реда, а могло се и чути Киклоп нема Милину подршку ....Неки ће се подсмевати неки трљати дланове а ја само кажем ее што га не подржа па да их заједно одеремо ко муса јарца
Nemoj se nikome izvinjavati,svjedoče doušniče ,ali nemoj ni kompromitovati SDS,jer to što bubaš je kontraproduktivno upravo za opoziciju,jer sinošnja konvencija SNSDa u kulturnom centru u Prnjavoru bila je jedna od boljih političkih skupova ove stranke, i za tebi tačnu informaciju, tvoj omraženi Kiklop/Drago Kalabić/dobio je jači aplauz od Milorada Dodika, pa ti vidi šta ćeš , a načelnik Darko Tomaš održao je svoj najbolji politički govor od kako je ušao u politiku.
Vi iz stranke uzornih domaćina, šta ste oderali oderali ste .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

dodik umoran, sluzbeni skup..dosao ko mora...zmile red je da se snsd procisti...nece valjda stranka zivjeti samo zbog jednog covjeka.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Pa procistili su, vidis da njega vise nema :smt005 (izvinjavam se nisam mogao da odolim)

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Hunter »

eh da je redžo kojim slucajem slucajem ziv, sad bi bio nacelnik ko iz picke :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

"Бањалука је сигурно наша, Требиње ће остати наше, а и Зворник, као и Дервента и Модрича. У Прњавору ће бити занимљиво, јер су оба кандидата медијски врло занимљиве личности, али рачунамо на побједу Драге Калабића. Озбиљно рачунамо на побједу у Бијељини, градским општинама Источног Сарајева и Фочи, а Билећа је локална средина коју желимо да вратимо након оних догађаја из 2010. године. Дакле, не играмо "катаначо" већ играмо нападачки"
:lol:

За све градове су "сигурни", али Прњавор ђене ђене :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

regeman wrote:dodik umoran, sluzbeni skup..dosao ko mora...zmile red je da se snsd procisti...nece valjda stranka zivjeti samo zbog jednog covjeka.
Kako neće biti umoran,ko ne bi bio na njegovom mjestu,a za to pročišćavanje SNSD a Rege ne brini,pročišćen je on i suviše dobro ,već pazi ti da u DPu ne dođe do naglog začepljenja i oničišćenja ,jer suviše ste još mali i mladi i kad bi došli na mjesto SNSD a/čitaj vlast/ vi bi se raspali ko kula od karata. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

samo ne znam na osnovu cega racuna tolike sigurne pobjede....pa nije narod toliko izbudalio da popusi prazne price.
pročišćen je on i suviše dobro ,

kako da ne..otmcar, siledzija i pistoljdzija.. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by murgo »

narode, zar ne vidis kako Mile :smt005 :smt005 :smt005 vec sada trlja ruke radujuci se jos boljem licnom profitu!
nema zabave bez zena i rakije

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tehal »

Pa regemane,kad ste vi u sds tražeći svako sebe,došli na ideju DP gdje ste stavili sve one koji nisu mogli na listu sds,nije vas sikirao prečišćeni snsd - već sad kad se zatalasalo,pa umjesto da pričate o svojim dobrim djelima,naravno ako ih ima vi pljujete snsd.
Ostavite vi to ljudima koji nisu ni u jednom taboru,koji su se nadali od vas,dns,sps i liste radikalno za narod da naprave blok koji bi uozbiljio sds i snsd.
To su minirali ljudi sds-ovci raspoređeni u gore navedenim strankama upravo da bi spriječili treći blok.
Vrijeme će suditi svakom...

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by tehal »

Ovaj svjedok se sastaje sa ministrima i sl. zna sve unaptijed,zna i šta je prije bilo..... ukoliko bi napisao neko proročanstvo znali bi svi kakva nam je budućnost,(tarabići su nula) vjerovatno to neće sad reći, ali kada bi pobijedila mračna stranka javio bi on nama,jer zna da i sami znamo kako bi nam bilo....
Molim ga da predviđa sudbinu samo svojoj stranci,koja se davno odnarodila

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by KAMIKAZA »

tehal wrote: Molim ga da predviđa sudbinu samo svojoj stranci,koja se davno odnarodila
Daj nesto teze to moze svako da predvidi,
Sta vi mislite ko je vidio dalje,dalekovidi Tarabic i kratkovidi Kalabic ? :D Sad odlucite sami kome cete vjerovati. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

Tehal grijesis u svemu. Prvo ja u sds.u nisam nikad bio. Drugo, pola nase liste su studenti i tek skolovani tako da nisu ni mogli biti na nekoj listi. Trece,inicijator treceg bloka je bio dp,kako smo mi to razvalili kad se pdp nije ni pojavio, a onda su bozini radikali izasli pa aulic sa kandidaturom ispred dns.a
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

tehal wrote:samo ne znam na osnovu cega racuna tolike sigurne pobjede....pa nije narod toliko izbudalio da popusi prazne price.
Nije to neka velika nauka kad su u pitanju predviđanje rezultata sledećih lokalnih izbora,na kojima se neće ništa spektakularno desiti naravno,jer koalcija dviju najvećih stranaka u Republici Srpskoj SNSD a i SDS a na državnom nivou te /zvanična/ i nezvanična po dubini na lokalu upućuje na ovo o čemu pišem.
Nažalost nema ni naznake za sad najave takozvanog trečeg bloka,jer na primjeru Banjaluke gdje je SDS izigrao opoziciju sve je jasno
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by murgo »

pola nase liste su studenti i tek skolovani
sa kupljenim diplomama?
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by pat »

Kako god da bilo, nikada necu glasati za neku nacionalnu stranku (sds, radikali, dp(sds-ovi otpadnici) i njima slicne formacije, jer to su stranke koje su, zajedno sa slicnim strankama iz susjednih drzava upropastile i ovo nesto sto je vrijedile i upropastile mladost mojoj, i nekoliko generacija prije mene i nekoliko poslije mene.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

A tek da znas koliko su nas ovi sad ukopali, necemo se oporaviti ni za 200 godina. To je realnost.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Vi ste nas za 16 godina svoje vladavine zaklali i ukopali za sva vremena,tako da ovo 3,5 godina mandata nismo mogli ni šipove udariti da ne tonemo dalje,a kamo li da krenemo naprijed.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by pat »

A tek da znas koliko su nas ovi sad ukopali
Samo sam cekao da mi neko otvori oci i to kaze. Sad sam prosvijetljen. Hvala.

Svejedno necu glasati za nacionalne stranke. Naveo sam razloge, oni su bili ti koji su zapoceli ovu propast, tako da moje porvjerenje vise nemaju.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

murgo wrote:
pola nase liste su studenti i tek skolovani
sa kupljenim diplomama?
jbg, jedino si ti izgleda posteno stekao diplomu na forumu.

treba glasati za ljude, ne za stranke, svako ima nekog bliskog u nekoj stranci kome se moze sutra obratiti i postaviti mu pitanje sto je to tako.
ovde se od lokalne vlasti napravio svemirski brod, mislim sami smo krivi tome, svi odreda.
druga stvar, vidim svi su gadljivi na stranke, jbg gdje ste bili prosle godine kad smo htjeli lok.pricu pokrenuti, sem nas 10ak sa foruma nigdje nikog.
Nažalost nema ni naznake za sad najave takozvanog trečeg bloka,
bolje da ga nema...onda bi neko kao u Srbiji sa 5 odsto podrske dobio 35 odsto vlasti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Locked