Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by TEMPLAR »

SOKOLICA wrote:ja cu za Srecka Aulica.... :smt006

Ali samo kao kandidata za načelnika ,a za listu ostalih opozicionih partija koje žele promjene

Mislim da bi ova opština konačno krenula naprijed kada bi Srećko bio načelnik a opozicija napravila skupštinsku većinu
(bez SDS-a i SNSD-a u njoj)

osmangazi626
Posts: 26
Joined: 19.07.2012. 11:41

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by osmangazi626 »

pozdrav, nisam mogo da se ne suzdrzim a da ne prenesm jedan dogadjaj kom sam licno prisustvovao u jednoj istaknutoj prnjavorskoj kafani, gdje se okupljaju poznate licnocti , u jednom momentu ulicom se seta odbornik nacionalnih manjina a jedan kandidat za nacelnika(kako ga vi nazivate kiklop) sjedi u kafani i odjednom stavlja dva kaziprsta u usta i plazi se na gospodina i vice mu tudjmane tudjmane. ljudi to je strasno dal ima ovo idje ovaka bahatost i omalovazavanje kao da smo u 41' uzas

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

sta bi drugo očekivao od kiklopa,

može seljak otići iz sela, ali selo iz seljaka, nikad!!!

:lol: :lol: :lol:
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by samuraj »

Bre čovječe što si zapeo sa svojim kompleksom zvanim snsd,ja im ne pripadam shvati ako ne kapiraš moje opredjeljenje,pročitaj moje pisanje malo unazad.Pitaš ko je opljačkao prnjavor pa sds najviše i to ubjedljivo,a što nije odgovarao kriv je snsd.
A to ubistvo što spominješ,pa čovječe kompletna vlast što znači i policija je bila u rukama sds,ako je od njih bio moćniji jedan policajac jebiga,imali ste moć da istražujete,ali ti reče da zanaš o tome pa reci baš me zanima.
Ja stalno ponavljam de pogledaj oko sebe šta posjeduju te vaše vođe,šta su imali prije rata - šta su pričali šta radili.
Reci mi gdje ima da nakon 18 godina apsolutne vladavine u ovom nesretnom gradu,umjesto da ćutite zbog katastrofalno loših rezultata vi prozivate druge (de prvo pričajte o sebi al jednom istinu)
Što niste napravili vodovod kako ste obećavali,prije dolaska na vlast snsd pa bi imali bar jedan jak argument da neko glasa za vas.
Vi ste za mene prošlost i vi i vaš brat blizanac što se kamuflirao kao DP.
ja vjerujem da će prnjavor pronaći 10 - 15 ljudi potpuno drukčijeg kova od svih koji su do sada vladali (sds je najgori)

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

Čovječe, samuraju, de malo dođi sebi. jel ti iko ikada rekao koliko msi ti dvoličan i nedosledan onome što pričaš i zastupaš!! otiđi kod nekog psihologa, psihijatra to ti je moj drugarski savjet.
kažeš, ja pitam ko je pokrao Prnjavor!? - GREŠKA!! ja to nikad nisam pitao!! ja sam rekao da ga je uzgradila vlast, na čelu sa SDS-om.
kažeš imali ste policiju, za vrijeme ubistva! TAČNO, sa tom svojom nepromišljenom izjavom samo si potvrdio ono što se u Prnjavoru godinama priča, da to ubistvo nikada do kraja nije rasvijetljeno i da bi zbog toga neko trebao odgovarati!! pa eto, vi ste donijeli demokratiju, pa ništa!! AHA, pa došao kiklop kod vas, a prije toga bio kod babe bilje, a prije toga!??!?? da, da sjećam se i kada je doveo vašu omiljenu ekipu iz Sarajeva (60 minuta), pa im pokazivao gdje su po Prnjavoru srpski zločinci (četnici kako ih nazvaše kasnije u montaži) pod pokroviteljstvom SDS-a, klali i ubijali jadne i nezastićene pripadnike nesrpskog zivlja!! aa, kada Bakir poče istraživati tajkunske poslove koji se vode pod pokroviteljstvom SNSD-a, onda kažete STANI, nećemo se tako igrati!!! kada treba blatiti bilo koga drugog, evo ih, vesela druzina iz snsd-a, prva, a kada treba oni da prime neki samar, prekidaju igru!!!
i pazi nesto, ja nisam (mi) poceo praviti vodovod, nego svi i ja i ti samuraju i oni, to je bio projekat cijele opštine, i počeo se praviti, ali vi dodjoste u usras.e motku do kraja.
ali zapamti jedno samuraju, 8 oktobra, kada nas novi načelnik Siniša dodje na celo opštine, mnoge stvari će krenuti u bojem pravcu. i za mene i za tebe i za sve!!
zivio ti meni i hvala na slaganju sa mnom u vezi tog neispitanog ubistva!!
sada je bar jasno, za koga nećemo glasati!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

i ste za mene prošlost i vi i vaš brat blizanac što se kamuflirao kao DP.
ja vjerujem da će prnjavor pronaći 10 - 15 ljudi potpuno drukčijeg kova od svih koji su do sada vladali (sds je najgori)


P
ja ti kazem, prosle godine je bilo price o formiranju lokalne partije..a ove godine o form.nezavisne liste..sem tih 15ak ljudi nije bilo interesanata,..mozda ima boljih 15 ali ja ihnisam vidio..narod voli da se prisljamci uz velike stranke umjesto da se bori.

sto sse tice DP.a, mi ni nismo u skupstini, 90 odsto ljudi je prvi put na izborima i na listi..nije valjda da mogu da se istrpe gluposti sds.a i snsd.a a ne moze da se saceka da se jedna stranka iskomentarise bar kad zasere nesto ili uradi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Živković i Gatarić ratuju međusobno, umesto s SNSD-om

Umesto predizborne kampanje i borbe protiv vladajućeg SNSD-a, u prnjavorskom SDS-u se rasplamsao žestoki unutarstranački rat između aktuelnog šefa opštinskog odbora ove stranke i kandidata za načelnika Siniše Gatarića i bivšeg šefa prnjavorskog SDS-a i nekadašnjeg načelnika ove opštine Vlade Živkovića!

Image

Vlado Živković i Siniša Gatarić

Previranja u SDS-u su dosegla takve razmere da je Gatarić pre par dana pokušao Živkovića da isključi iz stranke, ali za taj potez nije dobio podršku predsedništva prnjavorskog odbora SDS-a, jer je većina članova bila protiv isključenja bivšeg stranačkog šefa i bivšeg načelnika Prnjavora.

Prema tvrdnjama izvora SDS-a odlično upućenog u unutarstranačka previranja u Prnjavoru, sukob je nastao nakon što je prvi čovek SNSD-a u ovom gradu i načelnički kandidat Drago Kalabić u intervjuu našem listu pre desetak dana ustvrdio da Vlado Živković u trci za načelničku fotelju podržava njega, a ne svog stranačkog kolegu i naslednika na čelu SDS-a Sinišu Gatarića. Naš sagovornik kaže da su Kalabićeve tvrdnje razgnevile Gatarića, koji je Živkoviću uputio oštro intonirano pismo u kome je od njega zatražio da otvoreno kaže da li su tačne Kalabićeve tvrdnje.

Hoće da zna istinu

U pismu u koje je Press RS imao uvid, Gatarić navodi da „u SDS-u dobro znaju, što zna i Vlado Živković, da je Drago Kalabić sklon lažima i manipulacijama, ali da žele da saznaju istinu, pogotovo zato što je izostala Živkovićeva reakcija na Kalabićeve tvrdnje".
Osveta zbog izbora 2008. godine!

Prema tvrdnjama odlično upućenog izvora Pressa RS, Vlado Živković je kivan na Sinišu Gatarića zato što je ubeđen da su Gatarić i njegova „štrbačka struja" na izborima 2008. godine radili protiv njega, a u korist tadašnjeg kandidata SNSD-a Darka Tomaša.
- To nije daleko od istine, jer je Živković na tri biračka mesta u Gornjim i Donjim Štrpcima osvojio manje glasova od SDS-a, dok je Tomaš osvojio skoro 500 glasova više nego odbornička lista SNSD-a. Iako je Tomaš iz Štrbaca, pa je logično da je deo birača samo zbog toga glasao za njega, Živković veruje da je deo birača SDS-a po instrukcijama „štrbačke struje" ove stranke glasao za Tomaša i sada želi da mu se osveti - kaže naš sagovornik.

- SDS želi da sazna istinu, ne samo zbog činjenice da ste bili na čelu SDS-a, a zatim kao njegov kandidat i čelni čovek Prnjavora u dva mandata, već i kao predsednik opštinske Boračke organizacije koja u velikom broju čini članstvo naše stranke - navodi Gatarić u pismu.
Upravo to članstvo, navodi se dalje, smatra da bi bilo „paradoksalno da podržavate našeg najljućeg političkog protivkandidata i čoveka koji je o vama javno plasirao najcrnje tvrdnje".

- Istovremeno smatramo da bi to bilo guranje prsta u oko SDS-u i njegovom članstvu, što ne bi moglo proći bez žestokih reakcija - upozorava Gatarić.

Od dalje navodi da su se brojni članovi obraćali vrhu stranke zbog neprimerene Živkovićeve podrške Kalabiću, ali da rukovodstvo prnjavorskog SDS-a nije moglo da veruje u te tvrdnje. Gatarić podseća da je na kraju ipak odlučeno da se Živkoviću uputi pismo nakon javno iznesenih tvrdnji Drage Kalabića da mu Živković pruža podršku.

S druge strane, Vlado Živković je žestoko odgovorio svom stranačkom šefu. On u pismu u kome se obraća direktno Gatariću, u koje je Press RS takođe imao uvid, prvo navodi da je na skupštini opštinske Boračke organizacije na kojoj je izabran za njenog predsednika javno rekao da neće zastupati interese nijedne političke partije, nego interese svih boraca, uz njihovo puno pravo da budu članovi političkih partija.
- Kada je reč o politici, ja sam član SDS-a od 1996. godine, a do tada sam sa svojim borcima stvarao RS. SDS-u sam zatrebao 1996. godine jer su bili lokalni izbori, iako me SDS 1990. godine smenio sa mesta sekretara Sekretarijata za narodnu odbranu, pošto nisam bio podoban, ali sam bio podoban da idem u rat (nek pogine komunjara) - navodi Živković u pismu.
Neće da radi ništa podlo

Od 1996. do 2008. godine, navodi se dalje, „učestvovao sam u svim izbornim ciklusima i od političkih protivnika, ali i od svojih istomišljenika, proživljavao ono što nikome ne bih poželeo".

- Mog imena nema ni na jednoj političkoj listi, a nuđeno mi je da budem nosilac liste i SNSD-a i DP-a i SRS RS i SRS „Dr Vojislav Šešelj", a jedino me nije nudila moja politička partija SDS. Nisam prihvatio ni kandidaturu za načelnika opštine ispred manjih partija da bi vama bilo lakše i da vam ne bih odmagao. Poželeo sam vam da osvojite 9.000 glasova i postanete načelnik i da niko iz SDS-a ne radi protiv vas, kao što su radili protiv mene. Svojim ponašanjem u Skupštini opštine Prnjavor, gde me pojedinci nazivaju „mamlazom na kvadrat", terate me da podnesem ostavku na mesto predsednika Boračke organizacije i da se javno uključim u kampanju. Međutim, neću ništa da radim podlo kao što je 2008. godine činjeno meni kada sam bio kandidat za načelnika opštine. Ja nisam čovek koji se plaši, a ako vas interesuje za koga ću glasati, to ću uraditi javno, uz vaše prisustvo - kaže na kraju pisma Vlado Živković.

Darko Momić

И коментари са ФБ-а
Dejan Simeuncevic Ko je njih poznavao ni pakao mu tesko nece pasti xD
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се · 3
Dragan Pikula Turudic Sinisa razbij ga ko pi...
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Dejan Simeuncevic Dragane ja ne razumijem samo zasto ti s*res? Nisi se udostojio juce ni odgovoriti na komentar...
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Ne Mirko Bukvić Vlado Zivkovic - legenda koja je izgradila Prnjavor!!!
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Dejan Simeuncevic Mirko ko je izgradio Prnjavor?Jesi ti normalan?
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се · 2
Dalibor Habijanec ja samo ne znam za što se Siniša uvjek kači za borce i trpa sebe u tu populaciju kad on lično nema ni sekunde učešća u ratu (kao ni kalabić) a sjete nas se uvjek pred izbore.Davno je dokazano da je bitna fotelja i status moći a ne narod i sirotinja,pogledajte samo po drugim opštinama ljudi rade i šute a i kod njih će izbori.
пре 8 ч. · Свиђа ми се · 4
Ne Mirko Bukvić Nego ko je? Da nije mozda Nemanja Vasic, Darko Tomaš ili mozda Sinisa Gataric??? ILI mozda Kalabic?

NACELNIKA KAKAV JE VLADO BIO, PRNJAVOR NECE DUGO IMATI!!!

Pomagao je borce, porodice, ucenike, izbjeglice... Prnjavor je dozivio veliki bum sto se tice izgradnje infrastrukture za vrijeme njegovog mandata. Sta su ovi izgradili za 4 godine? A gospodin prije Zivkovica? Prnjavor je bio obicno selo...

Svako ima svoje misljenje!
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Dejan Simeuncevic Mirko,ako je nesto izgradio nije izgradio svojim parama...Vlado je kao komadant prnjavorske lake izasao iz rata 10 puta bogatiji,to dovoljno govori o njemu,a svi dobro znaju da je puno vise puta prespavao u svojoj kuci nego na ratistu...
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се · 1
Miloica Đuraš teska bagra svi
пре 8 ч. · Свиђа ми се
Ne Mirko Bukvić Slazem se da nije svojim parama,jeste budzetskim. A sta ovi sada rade? Prazne budzet u svoje dzepove,a iz nasih dzepova ga pune! Zar ne? Znas li i jednu veliku investiciju da je poceta u Prnjavoru,u poslednje 4 godine? A neku koja je poceta prije,da je zavrsena? U tome je problem! Kradu oni svi,ali treba postovati one koji su nesto i uradili za ovu lokalnu zajednicu. Budzet je neprestano rastao od 98.god.na ovamo,a sada stagnira, samo nezaposlenost i inflacija rastu...
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Dejan Simeuncevic Mirko,nadam se da cemo ti i ja kao buduci odbornici imati priliku da uticemo na neke stvari...Al' bilo sta da je uradio jednu marku nesmije staviti u svoj dzep,jer ovdje sta se god radi prvo se pravi proracun koliko moze da se uzme od toga...
пре 8 ч. преко мобилног · Свиђа ми се · 1
Симо Гаврић ljudi, ccc... pa što se svađate, kao da ne znate ko je ovu vijest plasirao!?? obojica i Vlado kao bivši i Siniša kao budući načelnik, imaju svoje dobre i loše osobine (kao uostalom i svako od nas). Vlado je za vrijeme svog mandata učinio, što je učinio, a Siniša, bože zdravlja, pa vidjećemo!! u svakom slučaju, biće sigurno bolji, bar za klasu, od aktuelnog načelnika, jer ovaj jadničak izgleda da ne odlučuje sa svojom, nego sa tuđom glavom (nažalost). vjerovatno bi onako nešto i uradio. zato, urazumite se i ohladite glave, to su vam sve poturanja sa strane, da unesu nemir među stanovništvo!!!
пре 7 ч. · Свиђа ми се
Ne Mirko Bukvić Ako Bog da... Vrijeme je da se neke stvari promjene i da se dzeparosima stane u kraj. A sto se tice tog proracuna i studije izvodljivosti, tu je malo veci problem na nivou drzave,na sta se jos uvijek ne moze uticati... Po mojim saznanjima, za autoput Bl-Gradiska proracun je uradio prof.Mikerevic,a cifra je bila nekoliko puta veca (inace, dozvoljeno odstupanje je +- 10%)... Naravno,za to niko nije odgovarao.
пре 7 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Ne Mirko Bukvić Ma ne svadjamo se, diskutujemo ;)

Tomas nazalost nije imao priliku da bilo sta ucini,jer su mu ruke iile vezane...

Iskreno se nadam da ce buduci nacelnik (Gataric) uraditi bar onoliko koliko je Zivkovic radio...
пре 7 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Dejan Simeuncevic Tesko je ovdje napraviti nesto,jer ovo je mafijaski sistem u kome su svi povezani,niko nikoga ne dira,narod pljackaju zajedno i to podjele i njima je dobro...
пре 7 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Dalibor Habijanec oće napraviće prvo azil za pse jer mu je opo poso nakon raspada u vet.stanici a ako bude kalabić načelnik opet isto sr..e samo drugo pakovanje.Jao ga se nama jer su obadva isti samo druga stranka tako da smo naje..li i ovako i onako.Od svih političara sa ovi prostora jedini bi red uveo u opštini Miladin Stanić ali je mjesto načelnika opštine za njega (na našu žalost)ne interesantno.A što se tiče budući odbornika to su samo pijuni koji odlaze u klub stranke po MIŠLJENJE jer nemaju pravo na svoje nego kao u onoj staroj" veži konja gdje ti gazda kaže"
пре 7 ч. · Свиђа ми се · 1
Ne Mirko Bukvić Bukvalno je takva situacija, i bez uticaja sa strane, pre svega EU tesko ce biti bilo sta promjeniti... A ako budu zainteresovani za evropske integracije, morace sami (oni koji budu na vlasti) iz korjena sve mijenjati, kao sto je bio slucaj sa Hrvatima.
пре 7 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Brankica Rakić Đurić ni jedan ni drugi !!! pogotovo ne Vlado koji se vozi po gradu i skenira djevojke tj vrsnjakinje svog sina FUUUUUJ !!!
пре 7 ч. · Свиђа ми се · 2
Dejan Simeuncevic Dalibore Miladin Stanic kao jedan od najvecih ratnih profitera da uvede red?povedite vi njega fino vasoj kuci pa neka uvodi red u opstini Prnjavor sigurno nece...
пре 7 ч. преко мобилног · Свиђа ми се · 1
Latinko Jevtic nisam stranacki opredeljen ali svi navedeni za mene je naj posteni Tomas.........
пре 7 ч. · Свиђа ми се · 1
Ne Mirko Bukvić Ovde se radi o politickim a ne intimnim temama. A covjek ako gleda te "vrsnjakinje", gleda zato sto su sve obucene na IZVOL'TE. Uz to, u glavi mozda pomisli "da si moja kcerka, takva sigurno ne bi bila".

Tacno, profiteri poput Stanica,pa slobodno mogu reci i Kalabica,nek idu u Parlament ili u Narodnu skupstinu i tamo sa ostalim lopovima nek zavode red.
Nama treba neko ko ce uciniti nesto za ovu Opstinu,a ne samo za svoj dzep. Tomas je to htio,ali nije mogao!
пре 7 ч. преко мобилног · Свиђа ми се · 1
Zeljana Soprenic hmm, ovdje bas zanimljivo.. od svega mi najjaca izjava -->
"Pomagao je borce, porodice, ucenike, izbjeglice... Prnjavor je dozivio veliki bum sto se tice izgradnje infrastrukture za vrijeme njegovog mandata." Bas smo dozivjeli pravi BUM u svakom smislu.. Ne Mirko Bukvic, izvini, ako je tebi nesto pomogao doticni gosp. Zivkovic, to zadrzi sa sebe a ne zbrajaj nas ostale sve u isti kos, ok. Hvala... Lijep pozz
пре 7 ч. · Свиђа ми се · 2
Ne Mirko Bukvić Niti sam borac, ni ratni vojni invalid,niti ucenik... A kao student,stipendiju sam primao za vrijeme mandata Tomasa! Ne znam po cemu ti zakljuci da govorim u svoje ime? Govorim u ime velikog broja izbjeglih i raseljenih lica,ratnih vojnih invalida i porodica poginulih boraca, koje su za vrijeme mandata gospodina Zivkovica dobile placeve, gradjevinske pakete, novac za alternativni smjestaj, kad su morali iseljavati iz muslimanskih kuca, u nekim naseljima je porenut ili rijesen problem vodosnabdjevanja! Govorim u ime svih NEZAHVALNIH gradjana Prnjavora, koji do mandata V.Z.nisu imali ni posteno asvaltirane ulice!!!

A ti Zeljana kad vec prozivas, pokusaj naci relevantne informacije... ;)
пре 7 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Симо Гаврић dragi habijanec, mozes ti pricati sta hoces, ali dr Sinisa je uveo veterinarsku komoru RS u svjetsku asocijaciju veterinara, uveo karate savez, takođe u međunarodni rang takmičenja. mislim ,da to sto pričaš tako, pričaš zato sto nisi dobro obavijesten.
пре 7 ч. · Свиђа ми се
Dejan Simeuncevic A Simo sta obican covjek ima od toga,da li je mozda zivotni standard porastao gradjanima zbog toga?
пре 7 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Dalibor Habijanec dragi moj Simo ja poznam Sinišu veoma dobro i kao veterinara i kao karatistu ( sin mi je trenirao kod njega 6 god.) i njegovo veterinarsko znanje kao i karete uspjehe ne sporim naprotiv, ali da nije materijal za načelnika po meni nije kao ni kalabić.Ovo govorim kao građanin i da napomenem da nisam član nijedne stranke nego obični građanin,tako da simo pogrešnom si se obratio
пре 7 ч. · Свиђа ми се
Brankica Rakić Đurić Mirko vjerovatno si u pravu kad kazes da kad gleda vrsnjakinje svog sina misli : " da si moja kcerka ne bi nosila takvu bundu i ne bi izlazila iz Biro sa zaposljavanje i ne bi pjesacila i isla do Autobuske stanice nego bi ti tatica kupio Mercedes ili Audi " za sve ostalo nemam komentar niti sam politicki opredjeljena,niti zivim vise u Prnajvoru, ali Prnjavor je moj rodni grad i zelim da napreduje a sa takvim ljudima tesko .
пре 7 ч. · Свиђа ми се · 2
Zeljana Soprenic Ma dzaba ti sve tvoje puste "studije", nemas pojma o cemu govoris i ne prosipaj te rijeci svoje tamo gdje im nije mjesto. Jesi ti neki nas zastupnik, ili sta vec? Jel ti majka prima ratnu penziju i invalidninu? Jesmo li u opste na istom nivou da bi mogli diskutovati o ovakvim temama?
Za mene su oni svi isti.. Nema te pare ni pomoci koja bi mogla namiriti nekoga koga vise nema.. Jel ti treba jos koja "relevantna informacija"?
пре 7 ч. · Свиђа ми се
Ne Mirko Bukvić Haahah Brankice previse dvosmisleno... Znas dobro na sta sam mislio al dobro. Zato ti ljudi vise i nisu u politici.

Zeljana... Bolje ti je da diskutujes s nekim drugim. Ne bih da se spustam na tvoj neobrazovani nivo. Hvala Bogu, nit prima penziju niti sta, a ne,nisam ni tatin sin,vec neko ko zivi i studira od svog rada i truda, zato ne zabadaj nos gdje mu nije mjesto! Takve sigurno ne zastupam!
пре 6 ч. преко мобилног · Свиђа ми се
Brankica Rakić Đurić kazu pametniji popusta !! ja popustam :))) ima ljudi kojima i ako neke stvari nacrtas, ne mogu doci do mozga ( ako ga imaju )
пре 6 ч. · Свиђа ми се · 2
Zeljana Soprenic Onda gurni tu svoju glavu u pijesak k'o noj i razmisljaj malo sta pricas.. Meni ne treba obrazovani NIVO kad vidim kako razmisljaju ljudi sa fakultetom.. "na nivou" Boze sacuvaj........ I upamti, nikad ne komenatrisi ono sto ne znas, a pogotovo ne pricaj u IME ljudi a da prije toga nisi okusio njihove zivote!
пре 6 ч. · Свиђа ми се · 3
Симо Гаврић dragi Dalibore, ako poznaješ Sinišu, onda znaš o čemu govorim. kalabića ne bih komentarisao uopšte!! ali mislim da velika većina građana. kako članova SDS-a, tako i iz mnogih drugih partija i onih koji to nisu želi upravo dr. Sinišu Gatarića da vidi na čelu opštine!! čovjeka, koji je svojim dosadašnjim radom i angažmanom na mnogom poljima ostvario zavidne uspjehe, koji se ističe kao veoma dobar menadžer. pa zar nije takvoj osobi i mjesto na čelu opštine, da pokaže svoje kvalitete, a mi kao građani da tražimo maksimum!! onda će vjeruj, mnoge stvari leći na svoje mjesto! i Prnjavor konačno početi, ponovo da se razvija onim istim tempom i intezitetom gdje je stao prije otprilike 4 godine!! pozdrav svima!!
пре 5 ч. · Свиђа ми се · 1
Dalibor Habijanec daj Bože da bude bolje, možda i bude dok opet ne pukne koalicija.Kad smo već kod nje znate kako su kokoš i svinja dogovarale koaliciju:kaže koka svinji,ajde da napravimo koaliciju ja dajem jaja a ti slaninu,kaže svinja može.Pođe par minuta dođe svinji u glavu pa reče koki:pa ti ćeš jaja da sneseš a ja za slaninu moram biti zaklan a koka će:jebiga takva je koalicija uvjek jedan mora biti sjeban.pozzz svim i članivima SDS i SNSD i PDP a KVP (kako vjetar piri)
пре 4 ч. · Свиђа ми се · 1
Dragan Pikula Turudic Dejane odkud ti pravo da kazes nekom da nesere? Zvaljo jedan zvaljavi! Pero,gdje je puco on?? Ti rodjen 93 a ja vec u ratu bio i da mi objasnjavas za koga da glasam?? A Mirko sto hvali Vladu. Jbg ga on koliko mu se boraca odazvalo neki dan za 20god brigade?? Dok smo mi na ozrenu krvarili i ginuli on je u lambadi pio i cinove dobijao. Za mene je jedini covjek,komamdant bio Veljko Milankovic!! Al smetao je i nestao?!
пре 2 ч. преко мобилног · Свиђа ми се · 2
Last edited by vrsta8472 on 09.08.2012. 21:20, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

moramo čekati novu šansu .
četiri ljeta da radimo, da vratimo kralja Peru iz londona, ---našeg vrlovirtuelnog gradonačelnika!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

zna se ko baca kost!!! kiklopu je malo srpske krvi, zeli još!!
ničija nije do zore sijala!!!!
nedajte braćo, da vas dušmani zavađaju!!
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

I kad podvucemo crtu, Vlado Zivkovic je najbolji nacelnik u istoriji Prnjavora, svidjalo se te kome ili ne. Sve sto se radilo, izgradilo, bilo je za vrijeme njegoih mandata. To dokazuje i ovo pismo, i odgovor. U svakom slucaju, Sinisa je bolja opcija od jednookog kiklopa u proslosti umjesanog cak i u ubistva. Rodjenu bi majku prodao da bi dobio neke poene. Jednostavno takav nam ne treba. Ako dodje, Nebojsa odlazi definitivno. To bi bio zestok udarac u mozak svake normalne i prisebne osobe. Srecko Aulic je po mom misljenju najnormalnije rjesenje za nas, ali definitivno nece pobijediti na izborima, tako da nam ostaje da vidimo sta ce biti nakon izbora i pobjede SDS-ovog kanditata Sinise Gatarica.

SOKOLICA
Posts: 82
Joined: 19.02.2012. 11:16

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by SOKOLICA »

zasto ne bi pruzili priliku Srecku Aulicu....o ovoj dvojici se raspravlja danima,ajmo u promjene,jel pruzena sansa nekoj drugoj stranci,da ali ovi ce i satore velike i slavlje pa jedan po drugom,ajmo u klimatske promjene sto veli zmija.... :smt006

SOKOLICA
Posts: 82
Joined: 19.02.2012. 11:16

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by SOKOLICA »

idemo...odakle su su zaposleni ljudi u elektru,vodovodu,komunalnom...zanimljivo sve vecinom ljudi iz Potocana,Vrsana, Crkvene,odakle je gospodin Kalabic...vjerovatno iz tih krajeva...evo Grlica npr,iz njenih postova nema posla majka dvoje djece,fakultetski obrazovana,nemas Kalabica na ruci-slikaj se i to obicnim aparatom ako nemas za digitalni, jer treba djeci uzeti svasta nesto.....al zato gospodjica Scepovic ima posla u dvije skole i na listi za odbornika SNSD...svi zaposleni u porodici ona sebi moze priustiti kapute u svim bojama a Grlica ce krpiti za pelene...za SDS neznam sta bih rekla,bolje je bilo nego za ove vladavine,steta samo ode mlad momak,ali slabo se on sta pistao,imao je on nadredjene....pa razmislite...

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by TEMPLAR »

SOKOLICA wrote:zasto ne bi pruzili priliku Srecku Aulicu....o ovoj dvojici se raspravlja danima,ajmo u promjene,jel pruzena sansa nekoj drugoj stranci,da ali ovi ce i satore velike i slavlje pa jedan po drugom,ajmo u klimatske promjene sto veli zmija.... :smt006

Samo za promjene,gore ne može biti od ovog

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

nije mi jasno ako se vec steli kako se nekom elektricaru ne nasteli u elektru posao. Pa bar ti onda ne moze niko prigovoriti.
Ovo ce cini mi se biti izbor sa slabom izlaznoscu.
Vrlo malo se nudi, i vrlo malom krugu ljudi, tu se mnogi ne pronalaze, a vidim razocaranost po terenu je velika.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by bobi1993 »

samuraj wrote:Bre čovječe što si zapeo sa svojim kompleksom zvanim snsd,ja im ne pripadam shvati ako ne kapiraš moje opredjeljenje,pročitaj moje pisanje malo unazad.Pitaš ko je opljačkao prnjavor pa sds najviše i to ubjedljivo,a što nije odgovarao kriv je snsd.
A to ubistvo što spominješ,pa čovječe kompletna vlast što znači i policija je bila u rukama sds,ako je od njih bio moćniji jedan policajac jebiga,imali ste moć da istražujete,ali ti reče da zanaš o tome pa reci baš me zanima.
Ja stalno ponavljam de pogledaj oko sebe šta posjeduju te vaše vođe,šta su imali prije rata - šta su pričali šta radili.
Reci mi gdje ima da nakon 18 godina apsolutne vladavine u ovom nesretnom gradu,umjesto da ćutite zbog katastrofalno loših rezultata vi prozivate druge (de prvo pričajte o sebi al jednom istinu)
Što niste napravili vodovod kako ste obećavali,prije dolaska na vlast snsd pa bi imali bar jedan jak argument da neko glasa za vas.
Vi ste za mene prošlost i vi i vaš brat blizanac što se kamuflirao kao DP.
ja vjerujem da će prnjavor pronaći 10 - 15 ljudi potpuno drukčijeg kova od svih koji su do sada vladali (sds je najgori)
SDS opljCKo opstinu? Za vrijeme vladavine sds-a Opstina prnjavor je od nerazvijene opstine dospjela u grupu izrazito razvijenih? Ko je onda tu nesto opljackao. A sto se tice policije,znas li da dugo godina ministar unutrasnjih poslova nije bio clan sds-a jer to nije dala medjunaradno zajednica,jer su mislili da ako ministar bude clan sds-a da ce pomagati u skrivanju Karadzica. Tako da policija nije bila u rukama sds-a
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

očito da nekima mnogo nedostajem u Prnjavotu :wink:
sokolice , neke stvari jednostavno moraju da se dese , da bi nešto bolje vremenom došlo na red -to je moje skromno mišljenje!
kad si već iznijela sve to tako na astalu , moram da dodam tek jedan komentar!
Mene najviše muči u toj priči što kad dođe kabadahija na vlast , za njega i njegove poslušnike ne postoji zakon! Moram da objasnim do kraja tu tvoju priču da neko ne pomisli , da si se i ti počela služiti političkim mahinacijama, jer se zna da si u stranci (sama si to otkrila) , mada sokolice u politici moraš biti vidra, il zmija, il lija, il mačka , a za nevolju i vuk i hijena .... --- samo je bitno za šta se čovjek bori --- za dobrobit društva i zajednice , il za kakvog kabadahiju!
poznajući tebe , znam da si kabadahija u životu svom ... tako da ovo što iznosiš , je jedan veliki protest protiv kabadahije od Crkvene!

Da se vratimo na moje muke -- ne poštivanje zakona ---koji kaže : u srednjoj školi ne može da radi Talijan , u ovom slučaju gospođica Šćepović --- to bi bilo prvo kršenje zakona! (KABADAHIJA od Crkvene)
objavljena su bila tri časa na neodređeno vrijeme, ali KANDIDAT MORA DA IMA LICENCU --- Gospođica Branka nije imala licencu, a primljena je --- to bi bilo drugo kršenje zakona ,ali iza ovog stoji kabadahija od SDS -a , pošto je bila Gimnazija u pitanju .... ne moram u detalje --zna se !

I na cijelu priču trenutno vrhovni kabadahija precjednik Dodik , izglasava u skupštini Pravilnik o primanju u srednje i osnovne škole.
sokolice , predala sam dokumenta , tamo gdje trenutno ima mjesta ,a to je Istočno Sarajevo. Ja znam da ja tebi mnogo nedostajem , ali ići ću i na nako testiranje ( to je tek van pameti ---testiraju diplomirane --- more bit da te testira i neki nastavnik sa Pedagoškom akademijom --- no , sve je u tijeku , još nisam to vidjela, a kad vidim pričaću) , no ,
u redu ,
zakon je zakon i treba da se poštuje , tako da sad očekujem to testiranje....

A ja sam naučila sokolice iz cijele priče jednu veliku nauku .... Srbin iz Bosne , Krajine a i Hercegovine , ak nije kabadahija niđe ga nema!
Last edited by grlica on 11.08.2012. 15:21, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

SOKOLICA
Posts: 82
Joined: 19.02.2012. 11:16

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by SOKOLICA »

ja sam samo iznijela ono sto jeste tako,ali kod nas ne gledaju ko ima prednost nego ko je ciji i ko ima vezu...kad budem imala inspiraciju mozda dodam i jos nesto,zasad dosta....

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

grlica wrote:
Da se vratimo na moje muke -- ne poštivanje zakona ---koji kaže : u srednjoj školi ne može da radi Talijan , u ovom slučaju gospođica Šćepović --- to bi bilo prvo kršenje zakona! (KABADAHIJA od Crkvene)
objavljena su bila tri časa na neodređeno vrijeme, ali KANDIDAT MORA DA IMA LICENCU --- Gospođica Branka nije imala licencu, a primljena je --- to bi bilo drugo kršenje zakona ,ali iza ovog stoji kabadahija od SDS -a , pošto je bila Gimnazija u pitanju .... ne moram u detalje --zna se !
!
prijavio sam se na forum samo da prokomentarišem tvoj navod... Nije kabadahija iz sdsa kriva kontajući mlada djevojka sigurno će htjeti dobro raditi. prosvjetno dijete.. Šta ti imaš protiv nje, pa mlada gospojica je brižna, brine o učenicima, pogotovo sa jednim s kojim je u vezi,pa šta??!!! uskoro će postati punoljetan,ako nije već postao na ovom raspustu... vjerna učenicima, crkvenoj :D :D :D , visoko na listi snsd-a...umri od muke

SOKOLICA
Posts: 82
Joined: 19.02.2012. 11:16

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by SOKOLICA »

he,he,Grlice umri od muke...gospojica i Kalabic cak imaju istog vozaca,neces ti umrijeti od muke tebi je bar savjest cista,nicija nije do zore sjala...nadam se da ces imati srecu da dobijes posao u Istocnom Sarajevu da ne vidis ovo zlo sto nam se desava,ljudi su gladni,izlaznost na izbore ce biti mala...izace kuvari,konobari iz elektra da sacuvaju posao jer sta ce ako kabadahija ne pobjedi...vidim u narednom periodu socijalne nemire...

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

nisam ovde da pričam o Branki Šćepović , nego o NE poštivanju zakona .... mada to što je sa učenikom u vezi najbolje govori o tome koliko je mudra , što znači i ona je kabadahija‚ -- u prevodu -- ne je.be živu silu ... !

ali ko smo mi da sudimo o nečijoj ljubavi , možda iz te veze postane brak a u braku se rode djeca a MI kao zajednica obogatimo se djecom ponovo... znaš onu parolu :

LJEPŠA I BROJNIJA SRPSKA!

A TI Dizdare hoćeš men se čini da kažeš da sds valja -- a snsde ne valja

A JA PITAM , DOKLE ĆE TE VI STARE KABADAHIJE DA PREBACUJETE LOPTICU SA JEDNIH NA DRUGE ???
Suša je , prijeti glad , stanje u zemlji je izuzetno nestabilno , pa prati li iko onog precjednika , kako se bori na sve strane , bez obzira što je vrhovni kabadahija-megaloman -- al taj uvjek zna šta priča, makar!
ja sam davno govorila --viđe li iko šta Dodik uradi ,dade sinu Kredit od tri miliona , ali ja kad sam to govorila male dahije su šutale , a sad se svi hvataju najviše za to!

joj joj stvarno mi je muka od ove političko-dahijske situacije!
Last edited by grlica on 10.08.2012. 12:21, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by mackdizdar »

Ma jok, ne branm ja nikoga,samo branim ljubav..koji sds,nemam pojma o politici... kaže jedan moj drug,forumaš,koji je u inozemstvu da bi dotična gđica imala glasova ko srećko aulić kad bi za nju glasali ovi s kojim se sve muvala, i sada a i dok je bila u drugoj stranci,mislim kad se sve sabere... :D :D :D :D :D :D

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by TEMPLAR »

grlica wrote:nisam ovde da pričam o Branki Šćepović , nego o NE poštivanju zakona .... mada to što je sa učenikom u vezi najbolje govori o tome koliko je mudra , što znači i ona je kabadahija‚ -- u prevodu -- ne je.be živu silu ... !

ali ko smo mi da sudimo o nečijoj ljubavi , možda iz te veze postane brak a u braku se rode djeca a MI kao zajednica obogatimo se djecom ponovo... znaš onu parolu :

LJEPŠA I BROJNIJA SRPSKA!

A TI Dizdare hoćeš men se čini da kažeš da sds valja -- a snsde ne valja

A JA PITAM , DOKLE ĆE TE VI STARE KABADAHIJE DA PREBACUJETE LOPTICU SA JEDNIH NA DRUGE ???
Suša je , prijeti glad , stanje u zemlji je izuzetno nestabilno , pa prati li iko onog precjednika , kako se bori na sve strane , bez obzira što je vrhovni kabadahija-megaloman -- al taj uvjek zna šta priča, makar!
ja sam davno govorila --viđe li iko šta Dodik uradi ,dade sinu Kredit od tri miliona , ali ja kad sam to govorila male dahije su šutale , a sad se svi hvataju najviše za to!

joj joj stvarno mi je muka od ove političko-dahijske situacije!
Kažem ja da je najbolje glasati za neke treće a SDS i SNSD neka snose kaznu za protekle 4 godine u kojima opština nije ništa drugo nego stagnirala

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

može treća struja , ali sa precjednikom vladajućim --- i kad mu skloniš ljude njegove , on neće moći ništa drugo već samo da priča tj.
da brani i da priča interese Srpske--- za Dodika i one treće ja za sad glasam.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by TEMPLAR »

Mislim na lokalnu zajednicu,jedino ako lemi nije i ovdje neku kucu kupio al bi nam dobro dosao imali bi sve klubove u I ligi
svi putevi bi bili asvaltirani,pola bi nas radilo u Vladi RS , pola u javnim preduzecima itd al to nije realno pa da se mi okrenemo lokalu
Last edited by Administrator on 10.08.2012. 14:51, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

Locked