Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

mirabell wrote:
Image

Sinisa i Drago su mi skroz jaki :smt005
Нерон и Калигула :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

svi su sile slika je bas ok,ma kralj mi zuna i ovaj glavati iz sds a :D ,a jel ovaj subotic inace rodjak nevena subotica ha ha cuo za kredit pa dosao da uzme svoj dio jer stvarno je zasluzio covjek toliko je dobroga uradio za narod u ove 4 godine da ce mu kiklop mozda dati i pola kredita :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

j
egova kardinalana greška što nije prihvatio taj opoziv,i glat potvrdio svoj mandat, i dans bi bilo druga priča/i iz svega toga je jedino profitirao Barane Žunić,ne politički svakako več u matrijalnom smislu, naprimao se plata predsjednika skupštine ,a sjedio kao opozicioni odbornik,ali je zato ispao politička koleterala i na izborima nema šta da traži.
ne budi naivan..njega ce da guraju i sds i kum, jer im treba neko takav bezlican ko ce uraditi prljav posao kad treba, a zauzvrat ce biti u vlasti..ili imatikakav kolac 4 godine..malo li je...
Sto se nas tice iz DP-a, ciljamo 3, realno dva. Naravno sve zavisi od dosta faktora...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by samuraj »

Taman si potrefio svjedoče,jer ono kad je bježao sds sa vlasti na republičkom nivou dabi izgjegao prenos nadležnosti (mup-a) na državni nivo,i kad ste mislili svaliti na dodika i narod propast RS (ali ne bi tako)
Ostavili ste nevjerovarno velike invalidnine,plate itd. da ti osvježim pamćenje od tad pa do danas je bilo povećanja,i bilo bi više da oni vaši što su sjedjeli cijeli rat u prnjavoru nisu postali invalidi 1 kat. koliko je recimo policajac imao platu ili ovi u prosvjeti,u državnoj službi,de to malo odmotaj film svjedoče.ja ne pišem na pamet.
Kad ste vi za narod zašto niste tokom rata,kako ga vi nazivate otadžbinskog - a ja mislim ratno profiterskog,nešto od onog ratnog poreza davali i borcima za hranu da ne nose od kuće hranu dok se bore za vaše guzice ne imajući kud.Dok su trnsportne sa slaninom išle na liniju,reci mi svjedoče ko se u ovom gradu obogati i ko je tad imao apsolutnu vlast u prnjavoru.
Sve ste upropastili,i nemoj upirati prst u nekog drugog.Shvati čovječe da nema veze sa razumom sprečavati izgradnju vodovoda zbog straha da nećete pobijediti na izborima,voda se daje neprijatelju da ne umre (humani razlozi) a vi nedate svom narodu. Znači svjedoče za tebe i tvoje interesne- istomišljenike,podsjećanja radi da kažem niti me kalabić zanima niti mislim da je idealan,ali dok god kod sds u pozadini stiji ratni egzekutorski vod koji nas smišljeno tamani stvarajući katasdtrofalne uslove za život nema se nažalost izbora.smognite snage pa se očistite ali to se ne čini na način da se lažno predstavljate kao dobri momci a sprečavate nas da pijemo VODE.nije poenta priča već djela,a po djelima svjedoče i do sad i po ovim poslednjim loši ste momci.Što se kalabića tiče de uporedi njega i ratnu vlast u prnjavoru pa vidi gdje ste.

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by samuraj »

Ti karamarkec viriš i to iz onog najgoreg.
Da ste iole dobro ikad radili vječno bi vladali kod ovakvog naroda.
Radili ste katastrofalno i sad radite pa pričajte što hoćete ali narod zna.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

неким људима је лакше утјерати метар у дупе него центиметар у главу, човјече гдје живиш, ти сјаш са компијутера изађи на улице како то твој лидер рече некада ,, ово је Бејрут,, само нам фале трактори кроз град а магарце већ имамо , ајд ти мало одмотај филм па реци шта је Додик радио кад је био опозиција у сарајеву? сјети се кад је једини СДС бранио национални интерес, продаје те маглу цијело вријеме , ваша политика је политика ,, Римског Папе,, завади па владај.. брате ово је Република Српска историска творевина срба са ове стране дрине , зна се ко ју је правио, а ко шлепере ронхила ваљао.. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Kako te nije sramota to reci. On je posten covjek, seljak, radnik i sve je zaradio svojim rukama :D

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Udbaš stvarno si me razočarao,ja sam mislila da se ti s nama zezaš na nekoj stranačkoj osnovi, što nije nikakva problem to je jedna vrsta takmičenja, ali po ovom kako repliciraš ratniku /Samuraj/ti si stvarno tanak i pretanka ,ovo ti ozbiljno kažem bez namjere da napadam ili nekog branim, u smislu stranaka pogotovo poslije ove omlet koalicije, gdje su se ajde da kažem tvoji, spišali ajde da kažem s mojim, i to je meni savršeno jasno, a ako ti to dovodiš u sumnju onda bi bilo najbolje da o politici ne progovaraš niti jedne riječi, i nemoj brate vrijeđati protivnika kad te stjera argumentima u ćošak, onada se ponašaš kao obični kočijaš.
Ja zaista neznam identitet nit tvoj niti Samuraja i nije to niti bitno, mada ti predpostavljam da znaš zmiju u glavu nije ni to bitno,i taman kad sam pomislila da na protivničkoj strani imam tebe kao kvalitetnog protivnika i političkog takmaca ,a Samuraja kao nekog čije mišljenje veoma uvažavam i sa njim se u glavnom slažem, a ti ispade ćorak u ovom duelu sa ratnikom, upravo iznoseći neke svoje kvazi argumente.
Šta je Dodik uradio, a šta je Radovan uradio, kako je bilo prije a kako je sada, je otrcana tema, odnosno moraš uvažiti činjenicu da je taj isti narod iznjedrio i Miloševića ,i Radovana i Dodika,ali moraš uvažiti i činjenicu da je Dodik predsjednik Republike Srpske i da ga je narod izabrao,da je Milošević u grobu a Radovan u zatvoru,sve su to argumenti,i protiv toga se ne može nazor ,ako si ti demokrata ,patriota,legalista onda to moraš imati na umu, ako ne onda si obična, neću te vrijeđati zaisata,da me ne bi premlatio negdje na ulici,neznam koliko imaš kilograma i u kojoj si kategoriji .
Prošlo je detiva vrijeme pjene na ustima, pusti to ,to je iza nas i ta vrsta emotivnosti, je nešto najlošije kod onih koji oće politiku da bistre, vjeruj zmijurini.
SDS kao pokret naroda 90 godina prošlog stolječa mora snositi istorisku odgovornost za sve šta nam se poslije toga desilo, i šta nam se kao posledica toga vremena dešava do dana današnjeg, jer je na sceni jedan proces koji je u TIJEKU.
Naarvno ovi koji su došli na kritici te vlasti ,i koji su obećali ispraviti vaše brljotine nažalost i sami su zabrljali i to je tačno.
Ovi što su došli na priči kako će ove vaše pohapsiti i otetu imovinu narodnu vratiti, tamo gdje je bila/revizija privatizacije/, je bila jedna velika iluzija, da ne kažem preva ranaroda,projektovana prevara sa kome se išlo direktno u dušu napaćenog i prevarenog naroda,što će kasnije dovesti do velikog razočarenja jer realno govoreći velika prevara, i prevelika očekivanja su dodatnu uništili dušu naroda i izazavla velike traume.
Činjenica je da ste ostali na vlasti i da nije došao Dodik ,mi nebi imali Republiku Srpsku, i ako bi je imali, nebi kao takva nikome ni trebala,a ako smo ginuli za Republiku Stpsku onda moramo uvažiti da je Dodik sačuvao policiju, a da ste vi predali vojsku i da ste silna ovlaštenja prenjeli na Bosnu i Hercegovinu 58 komada ovlaštenja dakle o čemu mi ovdje pričamo.
Primaju li penzioneri penzije primaju, primaju li zdravstveni radnici plate primaju, primaju li prosvetari plate primaju,jesu male ali se primaju.jesu li svjetske prilike i svjetska kriza na sceni jesu.
Pitaš šta je Dodik kao opozicija uradio u Sarajevu ,kome to pitanje postavljaš, odi to postavi onima u Sarajevu pa ćeš čuti šta oni u Sarajevu kažu za Dodika,.
Svi su srpski političari barnili srpske interese i nemoj da igraš na tu prljavu kartu etiketiranja na patriote i izdajnike, samo su jedni to radili sa mnje, a jedni sa više uspjeha, i Dodiku možeš sto zamjerki nači, ali da ne brani srpske interese u datom trenutku i u skladu sa sitacijom na terenu,po najviše, i po najbolje, i to zna srpski narod složio se ti s tim ili ne.
Ostavi rimskog Ppu i Marka Kraljevića i te floskule iz ranih devedeseti i neograničeno sijanja straha kod Srba od Turaka ,od prver bračne noći,o janjičarima to se više ne može nikome prodati.
Kakvo zavadi pa vladaj, vidiš da je omlet koalicaija na stolu tava je jš vrela nađider onaj podmetač,taze je astal.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Highlander »

Ne bi bilo loše da se spuste na zemlju i pogledaju kako narod živi iz svakodnevne prespektive. Ima ona narodna ko visoko leti nisko pada na dobrom su putu :D .

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Franz »

Ovi su izgubili busolu totalno....
Od seoskih satorskih okupljanja do predstavljanja Republike Srpske u fazonu Ibize.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »



А јесу досадни
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by samuraj »

Znaš svjedoče moja glava savršeno zna ko je šta uradio i šta radi,možete pričati budalama da ste dobri i onima koje kupite jeftino meni ne.Dodik nije prnjavorčanin i 18 g. stalno ti ponavljam ste vladali vi,rezultati su tužni za većinu a za manjinu u kojoj si izgleda i ti dobri.Šta je radio u sarajevu,pa gledao srbende kako pozivaju srbe prodaj kravu kupi pušku itd. - većina ste bili vi čovječe i mogli ste prnjavor da pozlatite,ponavljam vam ne valjaju ni oni ali vi ste gori,to je moje ubjeđenje a ti tvoji "argumenti" nisu ni malo ubjedljivi,i još nešto i opet ponovo ti kažem djela se gledaju to je rezultat a ne priča o srpstvu a narod nema ljeba,ni osnovnih ljudskih prava pa ni vode nedate.Ti se zaoštrio gazio bi ali ja nemogu da zaboravim kako ste uživali dok se krvarilo a kako je narodu bilo( jeli smo slaninu od kuće) zar ne svjedoče gospodine. jeli tako .... ili ćeš reći narod se zajeo jedući splačine.koliko je ovo istina de jednom odgovori nemoj mi dodika ne zanima me on već argumenti.Kad se ispričamo o vama onda ćemo o ovima što vas zaštitiše bolje od boga,i ti znaš da bi daleko radije šurovao sa kalabićem nago sa narodom,ne mrzite vi njega već vam treba dovoljno vlasti da možete da opstruišete kao i sa vodom itd. ,samo nemože to otvoreno pa se nadmećite a on bolji a ti onda napadaš mene.
De napiši koji su ljudi najbogatiji u prnjavoru i šta su imali prije rata. ćao

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

svaka čast samuraju - zmijo ,----- a ti svjedoče zaista si pravi kočijaš , te strasti vas i vode , makar u Prnjavoru!

Jedan potpun i skladan pregled priče koja traje 20 godina -- složili smo se čim smo se upoznali - dakako . Je ,
da ne valjaju ni jedni ni drugi

zašto čovjek navijač ne misli -- O istorijskom pregledu ---?!

Ko ne poznaje povijest nemere u politiku!

Posle sledi prilog!
imam moćno pero - jezik srpski

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

Konačno malo definisanje malog insana

Kome dat glas

Imam Regea, Sokolicu i Samuraja i strašnu izbornu dilemu :

Svi su mi u stranci , svi se bore za stvarna prava ---a u tri struje --- nevolja - udes Srba ,da ne kažem u Prnjavotu tj. Bosni,
i inače ..........--------što ne znaju prepisivati SLOGU od drugih konfesija , konkretno od drugih svjetova a ne konfesija!

Za mister Balabića ne berite brigu , možda postane duhovan --kad dođe u svoje selo , udijelite čovjeku pred kraj , dosad je bio pravi prototip i u dokazivanju i u molitvi --- da ne lanem , ugrabio svoje malo mjesto u kosmosu ---Prnjavota desne ruke ---da opet ne lanem ... Drot u banalnom prevodu ---ali onaj produhovljeni , sa darom..... za sve lopovsko ---- sigurno je prepisivao u Crkvenoj....

nego , to je ipak u entitetskom prevodu krasta - a ne rana --obrnuto ( Brankice kad se kaže recipročno u književnosti --bez dokaza --- moramo uvesti tu stilsku podfiguru u paradoks.........)
NA LOKALNOM RANA , NA DRŽAVNOM KRASTA ---- naš SNsd kandidat
....otpustimo sjene ..... nismo u Zabranjenoj ljubavi kanala3

Zato Sds participira jednako NA DRŽAVNOM KRASTA ____ NA LOKALNOM RANA

( da li je to ubleha?!)

rekoh na početku , imam tri kandidta , i kome dati svoj maleni glasić ----sa velikom vrijednosti ---- DILEME malog insana!

Ps. lakše je bilo prošli put ---- kandiduješ se i daš glas samom sebi!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Даш регеу, и нећеш погријешити :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Samo vas gledam
Posts: 55
Joined: 06.12.2010. 19:49

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Samo vas gledam »

Upravo tako! :)
Last edited by Moderator on 04.08.2012. 18:12, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by marijamala »

Grlice, nije valda da se dvoumis :-)

standart
Posts: 4
Joined: 13.07.2012. 11:43

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by standart »

Ko vam je ovaj sivi soko, ja sam cula da je sivi soko moj profa Djurdjevic

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Професор има други ник.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Koridor92 »

morao bih se malo ukljuciti u raspravu, vidim da se ovde lupeta sve i svasta, pa nesto mislim, mozda ne bi bilo lose da uvedem malo reda (sala :))

ZMIJO, htio bih ti malo prosiriti vidike, ispraviti neke tvoje netacne navode i postaviti nekoliko pitanja. nadam se da se neces uvrijediti i da ces skupiti hrabrosti da mi odgovoris.

kao prvo, a vezano je za , kao sto ti rece narodni pokret SDS, svi mi vrlo dobro znamo, sta se tada desavalo 90-tih godina u bih. SDS je bila jedna i jedina partija sa srpskim predznakom u vrijeme formiranja visestranacja. a koliko ih ima sada. bilo je jos poslanika, srpske nacionalnosti u poslanickim klupama tadasne republike bih, ali je jedino SDS znaci imao taj Srpski naziv. ostali su bili u savezu komunista, reformasi, sdp i tako dalje. Srpski narod je srecom prepoznao, one, koji su ih mogli zastiti od ustaske kame i turskog bajoneta, jer su rane i sjecanja na Jasenovac, Staru Gradisku i ostale mnogobrojne logore smrti iz drugog svjetskog rata jos bili itekako svjezi. Srbi nisu vise htjeli biti ovce, koje cutke idu na klanje jedan po jedan u redu, pa su u SDS vidili cvrstinu i hrabrost.
znaci, svi ti vasi reformasi socijalisti i komunisti iz devedestih godina su zagovarali mir, dok je tudjman naoruzavao ustase, a alija na dvije godine prije sukoba osnovao patriotsku ligu i naoruzavao iste. znaci, gosp. Zmijo ili gospodjo, sta vec. SDS nije kriv za desavanja na pocetku u toku i posle nesrecnog rata na ovim prostorima. dr. Karadzic nije zatvoren, nego je u pritvoru u Hagu. Milosevic je preminuo, i pokopan je u svom rodnom gradu. jos Mile ronhila da se rijesimo i eto nam prosperiteta. (HEHEHE) dok je dodik sjedio na svojoj zlatnoj stolici u laktasima, svercajuci cigarete preko race, stotine i stotine mladih i starih su ginule za ovu nasu lijepu Republiku Srpsku. naravno, tada mu je bio dobar SDS, jer je vjerovatno uz pomoc nekih tadasnjih visokih politickih i vojnih funkcionera i uspjevao obavljati tako visokorizican posao, pogotovo ako se uzme u obzir da je rat bjesnio u cijelom okruzenju. znaci "oni su bili ekipa", kako se to zargonski kaze. rat se zavrsava 1995, Karadzic odlazi, na njegovo mjesto dolazi Biljana Plavsic, dolazi prvi visoki prestavnik u BiH Karl Bilt. prikrivaju se razni zlocini, oruzje, malverzacije. ni jedna politicka partija u BiH nema jasan plan daljeg djelovanja, jer su dosle sasvim nove okolnosti. Biljana Plavsic napusta SDS i formira svoju partiju, sa miletom koji je do tada bio nezavisni, ogorcenje, protesti na ulicama vecih gradova RS, privodjenja i hapsenja po naredjenju Biljanje Plavsic, tadasnjeg presjednika i vrhovnog komadanta vojske Republike Srpske. dodik sa dva transportera "sfora" dolazi u predsjednistvo. Bilja mu daje mandat sa sastav vlade i nakon nekih godina dana, prva politicka greska. i nokaut (kako to vi volite reci) Republici Srpskoj! 08.03.1998 dodik daje Brcko. tek tako, bez ijednog ispaljenog metka, presijeca RS na dva dijela. vise od 800 000 stanovnika ostaje u potpunom okruzenju muslimansko-hrvatske federacije!!! taj vas slavljeni vodja ulazi iz greske u gresku, ledja mu cuvaju strane obavjestajne sluzbe (kao uostalom i danas). Biljana se povlaci, presjednicki izbori 1998 dolazi Poplasen, kao prvi presjednik RS koji nije iz SDS-a, ne ostaje dugo na vlasti, vec naredne 99 godine visoki predstavnik ga skida sa te funkcije, jer covjek nije htio da stavi potpis na sporazum kojim da se daje na koristenje nato alijansi aerodromi u RS, sa kojih bi lovci i bombarderi isli u napade na maticu nam Srbiju. Mile naravno ostaje na funkciji. Na njegovo mjesto dolazi Mirko Sarovic, politicki nestabilna licnost za to vrijeme.mile ostaje... dolaze novi i odlaze, ali on ostaje... do 2001 godine. Onda gubi vlast, da bi vec 2006, po naredbi i ukazu tadasnjeg prevrtljivca i presjednika RS dragana cavica (koji je pokazao svoje pravo lice), ponovo dosao na celo vlade. Posebno je zanimljiva predizborna kampanja 2010 godine, kada je obecavao veci stepen borbe protiv kriminalaca, ratnih tajkuna i profitera, ispitivanje porijekla imovine i kao slag na kraju, pricom o referendumu.
Pitao bih te ZMIJO, sta je od ovoga gore navedenog, vas veliki vladar ispunio. Da li bar nesto!!??
Kazete isplacuju se plate, penzije, pa kazite mi, jel treba da se ne isplacuju!!??
Kazete odbranio je Republiku Srpsku, od koga, od cega!!??
Kazete jaka i stabilna Republika! u poredjenju sa cim, sa Obalom Slonovace mozda!!??
Kazete autoput, gdje je!!??
Kazete, kazete, kazete... pa dokle vise!!???
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

petar1.
Posts: 15
Joined: 31.07.2012. 20:00

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by petar1. »

:wink:
:smt023 :smt023 :smt023

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by regeman »

УЛИЗИЦЕ

Улизице, то су најгори људи на свијету, најштетнији, најпокваренији. Они подржавају сваку власт, они и јесу власт, они сију страх без милости, без икаквог обзира, хладни као лед, оштри као нож. Као пси вјерни свакој држави, као курве невјерни сваком појединцу, најмање људи од свих људи. Док њих буде нема среће на свијету, јер ће уништити све што је истинска људска вриједност... „

Меша Селимовић „Тврђавa“
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

ma sta reci sve si objasnio gospodine ziv i zdrav bio sad zmija kaze da smo sds ovci ha ha ma seljo naucio lako do para i u onom sistemu a i sad :smt006

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Svaka cast koridor92. Po tekstu pretpostavljam da tih ratnih godina niste sjedili kao Mile ronhil, i ostali koji su trenutno oko njega, u kuci nego ste se borili za ovo sto imamo.

Locked