Lokalni Izbori 2012

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked

Moj kandidat za Načelnika je:

Siniša Gatarić
42
50%
Drago Kalabić
9
11%
Srećko Aulić
29
35%
Ismet Softić
4
5%
 
Total votes: 84

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

госпон како те већ називају ал за мене (Паша ниси), слажем се са неким тезама, али ко ће онда да заступа они 71% становништва и шта добија човјек тиме кад празговара са неким, више топла ријеч нигдје не пролази чак ни код баке :D :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
raspaduci
Posts: 101
Joined: 12.03.2012. 23:25

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by raspaduci »

Svi mi imamo neku svoju viziju. A sto se Nacelika sadasnjeg tice on je covjek na mjestu, samo mislim da i sam sada shvata da se zezno sto je uopste i ulazio u politiku. Sve moze samo politika NE, danas te tapsu po ramenima a sutra pljuju po tebi.

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

dragi moj osmane moze samo jedno pitanje,kako ti se zvao cukundjed,raspitaj se malo po mahali

osmangazi626
Posts: 26
Joined: 19.07.2012. 11:41

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by osmangazi626 »

karamarko4 wrote:dragi moj osmane moze samo jedno pitanje,kako ti se zvao cukundjed,raspitaj se malo po mahali
znam ja dobro ko je moj dedo, ti mislis sto si pogledao jedan film u zivotu da si pametan(NOŽ) ko je tvoj dedo pitaj ti svojih krzmo si se zbog kore kruva, prodo svoj narod ,pa sad mislis da si pametan. :evil: :evil:

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

врана врани очи пије , значи невјероватно... :smt005 :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

pusti ti moj narod vodi racuna o svome,drago mi je ako si taj film odgledo da te nelazem ja ga nisam gledao niti me interesuje ali po tvome komentaru izgleda da je strasan ha ha :D ,napred osmane

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

osmangazi626 wrote:kad necete vi za svojeg da pisete hocu ja za svojeg

1. Ethem softic (EDO) diplomirani doktor veterinarske medicine
2. dugo godina radio sa narodom a i sa marvom tako da mu nacelnicka funkcija nebi tesko pala
3.trenutno radi kao carinski veterinar
4. treba da predstavlja - 7.143 bosnjaka (po popisu iz 91)
5. ima viziju
6. Edo ce brzo steći medjunacionalnu popularnost
7. spreman je da se bori za sve oko sebe
8.sa njim će moći svako kad god poželi da razgovara
9. imaće podrsku muslimana iz cilog svijeta
10.preporodice ovu Mahalu


Nikad cuo za njega, a zna se za koga glasaju Lisnja, Mravica i Konjuhovci ;-)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

osmangazi626
Posts: 26
Joined: 19.07.2012. 11:41

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by osmangazi626 »

vrsta8472 wrote:

Nikad cuo za njega, a zna se za koga glasaju Lisnja, Mravica i Konjuhovci ;-)
do sada smo bili jedinstveni, pa vidjecemo . A doktor boravi i radi trenutno u Petrovcu
karamarko4 wrote:pusti ti moj narod vodi racuna o svome,drago mi je ako si taj film odgledo da te nelazem ja ga nisam gledao niti me interesuje ali po tvome komentaru izgleda da je strasan ha ha :D ,napred osmane
laz bi bila kada bi rekao da nisam gledo, a ti kara - marko koga li ce vam nametnuti vas poglavar da podrzite morate vi Vlajkija slusati on je s gospon Dodikom na Prst u ...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Samop nemoj te započinjati rat na vjerskoj osnovi,ovo je ipak tema predstojeći lokalni izbori, i bilo bi se dobro držati iste,govoreći o ponuđenim kandidatima za načelnika, pa i za odbornike u skupštini,a to ko je kome dedo i ko se kome bogu moli je deplasirana priča ovog momenta, ipak su ovo lokalni izbori i dozvoljene su i umjetničke kreacije, ali ne bi trebali nacionalističko pljuvanje i prebrajanje crvenih krvnih zrnaca, jer smo time obesmislili temu.

Lično mislim da Bošnjaci svakako imaju pravo da predolože svog kandidata za načelnika,ali isto tako mislim da je to politički deplasirano u smislu samih interesa Bošnjaka,jer Prnjavor je izrazito opština u kojoj žive Srbi i najvjerovatnije za načelnika će biti i izabran Srbin,nije ovo Slovenija ,odnosno Ljubljana ,gdje je od toliko Slovenac za gradainačelnika izabran Srbin,što naravno govori o Slovencima kao većinskom narodu i njihovom poimanju demokratije,pozitivnom svakako.

Ja gospodina Edu vrlo dobro poznajem, jer sam s njim provela jedan mandat u skupštini i mislim da se radi o jednom čestitom čovjeku i dobrom stručnjaku iz oblasti veterine,ali iskreno mislim da nema šanse da prođe kod birača jer je nije stvoren ambijent da bi to bila realnost oko njegovog ev.izbora za načelnika u Prnjavoru,ali šta je tu je čovjek se kandidovao i to je sasvim u redu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

osmangazi626 wrote:
vrsta8472 wrote:

Nikad cuo za njega, a zna se za koga glasaju Lisnja, Mravica i Konjuhovci ;-)
do sada smo bili jedinstveni, pa vidjecemo . A doktor boravi i radi trenutno u Petrovcu
Cuj to zivi i radi u Petrovcu a kandiduje se za nacelnika u Prnjavoru?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

osmangazi626
Posts: 26
Joined: 19.07.2012. 11:41

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by osmangazi626 »

covjek ne zivi, nego radi u petrovcu, a zivi u prnjavoru. tu mu je mjesto rodjenja ... zmile slazem se sa tobom , i mislim da sad primjecujes da nisam iz tih tvojih strbaca... :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Deset razloga zašto glasati za Sinišu Gatarića budućeg načelnika opštine

1 Čovjek je novi u politici i nikad nije bio na nekoj važnoj društvenoj funkciji,semo ove na koju su ga izabarali ovi iz dodikove vladajuće strukture za glavnog veterinara u Republici Srpskoj, gdje se uspješno nosi sa tim problemima oko veterniarstva.

2 Siniša Gatarić je bio vrstan sportista i mislim da je jedno vrijeme bi čak i evropski prvak u karateu, i momak dakle zna da se bije, imajući u vidu kako je frcerala skupština u ovom mandatu, te je njegovo napuštanje iste zbog sukoba interesa, je bilo kobno, jer da je gore on ostao u skupštini neki odbornici iz skupštinske većine, bi bome batine pokusali malo žešće (šalim se naravno)nije Siniša takav.

3 Čovjek potječe iz najvećeg sela,na našoj opštini ,sela koje po tradiciji daje načelnike, nema veze koja je stranka na izborima pobjedila,

4 Razlog zašto bi Siniša trebao da bude izabaran za načelnika je taj, što će moći udariti šakom od astal ovima gore iz vldajuće garniture, i tako će natjerati ove da se malo i Prnjavoru pokloni pažnje, kako bise mogao bar približno porediti sa opštinama iz takozvane silikonske doline.

5S obzirom da je prnjavorska opština po tradiciji poljoprivredni kraj, gdje se uzagajaju razne žitarice, i gdje poljoprivredu prati stočarstvo kao njegova grana, i gdje takođe živi puno stoke, bilo bi naprosto lijepo vidjeti i čovjeka na prvom mjestu u našem zavičaju, koji je em doktor, em veterinar.

6.Sobzirom da se mnogi zaklinjemo u sport i kad treba, i kad ne treba, i ko treba, i ko ne treba, Siniša bi kao sportski radnik trebao to pitanje dovesti u red kad je Prnjavor u pitanu,i da se sport prepusti sportistima,a ne tajkunima.

7 Radi se dakle o čovjeku koji dolazi sa sela i razumije seljačke probleme, isto kao i gradske,došao je u stranku dobrih domaćina kad je bila pred rasulom, i on je to svojim autoritetom sve popeglao i kao predsjednik OO SDS a, i naparavio je stranačku odborničku listu, ukazujući prije svega povjerenje provjerenim stranačkim kadrovima, koji će najvjerovatnije iste i osvojiti neki bome po peti mandat,jer stranaka je podmlađena.

8 Čovjeka ne bije glas da je nešto negdje pokrao, pronevjerio i nije u zatvoru bio ,što ne znači da kao eventualno izabrani načelnik ne bi mogao doći u iskušene ali ,to se ne može predvidjeti.

9 U direktnom sukobu sa svojim protukandidatom Kalabićem sigurno bi izašao kao pobjednik, JERBO je nosilac crnog pojasa neznam tačno koji dan,ali Kalabiću bi preporučila da se ne hvata sa jačim za vratove, jer neće izdržati ni jednu rundu do kraja.

10 Deseti razlog zašto treba glasati za Sinišu, ću zadržati za kraj kraj da ne budem nepravedna prema Kalabiću,ali svakao ću na kraju priče saopšti za sve kandidate.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

ha ha sta reci osmanago,cuj slazes se sa zmiletom pa odlicno vise slazete politicki vec dugo a sad edooooo odjednom iskoci ha ha bravo bravo,ma i vas ce onaj trago da sredi a upropastili ste onako dobrog momka mislim politicki.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

змики свака ти част, да сам неодлучени сад би дефинитивно знао за кога ћу да гласам. НАПРИЈЕД СДС- живио СИНИША :D а кад следећи пут ти будеш кндидат ти си мој фафорит, мајке ми :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by karamarko4 »

dobar si ti saradnice pises nam vec poznato,pa znamo mi da ce doktor sinisa pobijediti i nemam nista protiv covjeka,ali pitao bi ja tebe da je umjesto trake kandidat bio aktuelni nacelnik uh kako bi se prosetao,ovako i nama nepreostaje nista drugo nego podrzati gatarica i nadati se da nas nece zaboraviti poslije pobjede

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

црни марко,( од миља ако се не љутиш) како кажу узми чим си понуђен тј. понуђен ко почашћен, да тај твој љубљени начелник тј. наш на вријеме прихватио сарадњу са СДС-ом још би много година он јахао, ал овако нека му је срећан пут и сви будући послови добар је он момак, ал знаш како кажу ЈАКОГ ЧОВЈЕКА, ЗА ЈАЧУ РЕПУБЛИКУ СРПСКУ :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:змики свака ти част, да сам неодлучени сад би дефинитивно знао за кога ћу да гласам. НАПРИЈЕД СДС- живио СИНИША а кад следећи пут ти будеш кндидат ти си мој фафорит, мајке ми
Polako udbaš ,pazi da se ne ujedeš za jezik,ovo je tek prvo poluvrijeme, doći će i deset ,,božiji'' zapovjedi zašto predložene kandidate ne treba podržati za načelnika, svaka medalja ima lice i naličje, a ja ne mogu biti tvoj favorit ne dozvoljava nam našam vjera :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by grlica »

ZMIJA wrote:Samop nemoj te započinjati rat na vjerskoj osnovi,ovo je ipak tema predstojeći lokalni izbori, i bilo bi se dobro držati iste,govoreći o ponuđenim kandidatima za načelnika, pa i za odbornike u skupštini,a to ko je kome dedo i ko se kome bogu moli je deplasirana priča ovog momenta, ipak su ovo lokalni izbori i dozvoljene su i umjetničke kreacije, ali ne bi trebali nacionalističko pljuvanje i prebrajanje crvenih krvnih zrnaca, jer smo time obesmislili temu.

Lično mislim da Bošnjaci svakako imaju pravo da predolože svog kandidata za načelnika,ali isto tako mislim da je to politički deplasirano u smislu samih interesa Bošnjaka,jer Prnjavor je izrazito opština u kojoj žive Srbi i najvjerovatnije za načelnika će biti i izabran Srbin,nije ovo Slovenija ,odnosno Ljubljana ,gdje je od toliko Slovenac za gradainačelnika izabran Srbin,što naravno govori o Slovencima kao većinskom narodu i njihovom poimanju demokratije,pozitivnom svakako.

Ja gospodina Edu vrlo dobro poznajem, jer sam s njim provela jedan mandat u skupštini i mislim da se radi o jednom čestitom čovjeku i dobrom stručnjaku iz oblasti veterine,ali iskreno mislim da nema šanse da prođe kod birača jer je nije stvoren ambijent da bi to bila realnost oko njegovog ev.izbora za načelnika u Prnjavoru,ali šta je tu je čovjek se kandidovao i to je sasvim u redu.

Zmijo ovo tek sad pred fajront uhvatiH!
Šta se vi ispish Ah -ste
A TEMA LOKO
KO JE SAdA ISPRED JA IL POLITIKA! -

šta veli dobri Osman -aga ------- da se hvata u vrzino kolo --- Nema ni žice ni Srebrenice -- šta mu je ?!
Nek prijAše na raznorazne vezze i komunikaCIJE
....NEGO STALNO SREBRENICA

..........evo i sama kijam grijehe veliki ago!
Htjela -ne htjela!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

Da nema PDPa u morali bi ga izmisliti, zaista,pravi su čistači naše savane i zorno se brinu o ekološko- političko disciplini, i gdje god osjete miris krvi dolaze nakon gozbe, da pokupe ono šta ostane iza lešinara koji su ispred PDP -ovaca a iza hijena.
U pomoć se pozivaju čak i sveštenici sa vjenčanim kumom na čelu,dok ovii ekološko -politički čistači obilaze sve šahtove koji se grade na području opštine i zorno motre na sve ventile koji se postavljaju u šahtove vodene, kroz koje će ipak teći pitka voda za sve životinje u savani.
Naše je veliko zadovoljstvo što lokalana televizija,sa svojim kamerama za nadzor izvještava o svemu šta nam se ovih dana dešava,u ovoj pustinji u kojoj se željno očekuju oktobarske kiše,kada će nakon velikog sušnog perioda da ponovo zabuja biljni i životinjski svjet i gdje će naša savana ponovo da odiše mirisom života.
ONi najslabiji u prehrambenom lancu/pedepeovci/mole i upozoravaju sve životinje u savani da se poštede nekontrolisanih i nepotrebnih sukoba ,kako bi se sretno dočkala ta željena kiša,a kad padne u savani kiša nastaje manje više blagostanje za sve životinje u savani,bar do naredne suše.
Ja se iskreno nadam da će ovu veliku sušu preživjeti ova rijedka vrsta na čelu sa Živkom i Branom,,,doslednim'' političkim takmacima,koji su ekspertskog porjekla, i koji ne biraju sredstva da prvi sjednu za stol na kojem ima šta da se konzumira ,te su kao vukovi samotnjaci postali političke lutalice i gdje god vide da se nešto puši idu se pojaviti, ne bi li bili pozvani da sjednu za astal,nema veze da li je to nečiji politički rođen dan ,slava li nedaj bože politička sahrana.
Oni se zaista drže one poznate devize -cilj opravdava sredstvo-
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by Nicky »

Znaci zmile ipak se pocelo desavati ono sto sam rekao da hoce...narod presavio tabak...dobro su i prosli, mogao je stvarno neko zavrsiti na vilama.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by ZMIJA »

N sjećam se šta si tačno rekao,ali mogu naslutiti,GLEDE tvog spominjanja naroda koji nešto presavija, a što po tebi liči na tabak, i to je svojevrsna narodna doskočica,ja nemam ništa protiv da si u pravu,dapače podržavam te u tvojim razmišljanjima,ali Nikula moj, narod koji je povio svoja leđa, prvo treba njih da ispravi, da bi mogao bila šta druga svaijati i presavijati, pa i taj kako ti kažeš tabak.Odmah da te razočaram nema nikavog presavijanja u savani,i nikavih značajnih promjena neće biti
Last edited by Administrator on 28.07.2012. 11:27, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by OldTownBoy »

vrsta8472 wrote:
Ko o cemu , vojnik o skracenju a kurva o postenju .
um caruje a Dundo Maroje

cungalunga
Posts: 16
Joined: 17.04.2010. 19:55

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by cungalunga »

Sinoc Djurdjevic negdje dobio po nosu u Ilovi od nekog pekara, znali ko sta?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by vrsta8472 »

Кога то брига?! +40 је :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked